NOVIBET - Αρνείται να πληρώσει

14 Μαι 2021
74
26
18
Καλησπέρα
Πριν δύο βδομάδες ζήτησα τη πρώτη ανάληψη από τη Novibet. Σημειώστε ότι παίζω που και πού εκεί και είμαι κερδισμένος γύρω στα 2000.
Ενώ είναι ταυτοποιημένος ο λογαριασμός μου ζήτησαν επιπλέον φωτογραφία να κρατάω τη ταυτότητα μου λες και είμαι κατάδικος,
Έστειλα ότι ζήτησαν και αντί να προχωρήσουν στο αίτημα ανάληψης μου κλείδωσαν το λογαριασμό χωρίς να διευκρινίζουν το λόγο λέγοντας ότι δε γνωρίζουν για πιο λογο γίνεται αυτό και ότι γίνεται από αρμόδιο τμήμα χωρίς να μου δίνουν τη δυνατότητα να επικοινωνήσω με αυτό.

ΑΠΛΑ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ

ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΑΡΠΑΖΟΥΝ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΕΙΤΕ ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΕΙΤΕ ΜΗ ΑΠΟΔΙΔΟΝΤΑΣ ΤΑ ΚΕΡΔΗ
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: jokerstar
Καλησπέρα
Πριν δύο βδομάδες ζήτησα τη πρώτη ανάληψη από τη Novibet. Σημειώστε ότι παίζω που και πού εκεί και είμαι κερδισμένος γύρω στα 2000.
Ενώ είναι ταυτοποιημένος ο λογαριασμός μου ζήτησαν επιπλέον φωτογραφία να κρατάω τη ταυτότητα μου λες και είμαι κατάδικος,
Έστειλα ότι ζήτησαν και αντί να προχωρήσουν στο αίτημα ανάληψης μου κλείδωσαν το λογαριασμό χωρίς να διευκρινίζουν το λόγο λέγοντας ότι δε γνωρίζουν για πιο λογο γίνεται αυτό και ότι γίνεται από αρμόδιο τμήμα χωρίς να μου δίνουν τη δυνατότητα να επικοινωνήσω με αυτό.

ΑΠΛΑ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ

ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΑΡΠΑΖΟΥΝ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΕΙΤΕ ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΕΙΤΕ ΜΗ ΑΠΟΔΙΔΟΝΤΑΣ ΤΑ ΚΕΡΔΗ
Με ένα ψάξιμο στο forum βρήκα περίπου άλλες 10 περιπτώσεις παραπόνων με αυτή την εταιρία και μάλιστα το τελευταίο χρονικό διάστημα
ΤΥΧΑΙΟ ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odysseask
Καλησπέρα
Πριν δύο βδομάδες ζήτησα τη πρώτη ανάληψη από τη Novibet. Σημειώστε ότι παίζω που και πού εκεί και είμαι κερδισμένος γύρω στα 2000.
Ενώ είναι ταυτοποιημένος ο λογαριασμός μου ζήτησαν επιπλέον φωτογραφία να κρατάω τη ταυτότητα μου λες και είμαι κατάδικος,
Έστειλα ότι ζήτησαν και αντί να προχωρήσουν στο αίτημα ανάληψης μου κλείδωσαν το λογαριασμό χωρίς να διευκρινίζουν το λόγο λέγοντας ότι δε γνωρίζουν για πιο λογο γίνεται αυτό και ότι γίνεται από αρμόδιο τμήμα χωρίς να μου δίνουν τη δυνατότητα να επικοινωνήσω με αυτό.

ΑΠΛΑ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ

ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΑΡΠΑΖΟΥΝ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΕΙΤΕ ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΕΙΤΕ ΜΗ ΑΠΟΔΙΔΟΝΤΑΣ ΤΑ ΚΕΡΔΗ
Θα απαντησω, οπως απαντησα σε ενα παρομοιο, τονιζοντας οτι ειναι η ανεπαρκης αποτελεσματικη αντοδραση μας που η novibet συνεχιζει και υπαρχει.. Μιλα με τον δικηγορο σου και προχωρα.

""..Τα χρηματα σου δεν νομιζω οτι θα τα χασεις.. Απλα πιστευω οτι προσπαθουν να σε κανουν να απογοητευτεις και ταυτοχρονα να καθυστερησουν την πληρωμη σου. Ισως να εχουν οικονομικα προβληματα και τρεναρουν την πληρωμη οσο μπορουν.. Δωσε τους μια γραπτη διορια 1-2 ημερων και μετα μιλα με τον δικηγορο σου.

Τωρα αυτο με την φωτογραφια (ταυτοτητα διπλα στο προσωπο), ειναι σαν να αγνοουν ενα δημοσιο επισημο εγγραφο και σιγουρα σηκωνει πολυ κουβεντα.. Αν εχεις κεφι και υπομονη, τους τραβας δικαστικα και αστους μετα να τραβανε τις κ@λοτριχες τους..."
 
Θα απαντησω, οπως απαντησα σε ενα παρομοιο, τονιζοντας οτι ειναι η ανεπαρκης αποτελεσματικη αντοδραση μας που η novibet συνεχιζει και υπαρχει.. Μιλα με τον δικηγορο σου και προχωρα.

""..Τα χρηματα σου δεν νομιζω οτι θα τα χασεις.. Απλα πιστευω οτι προσπαθουν να σε κανουν να απογοητευτεις και ταυτοχρονα να καθυστερησουν την πληρωμη σου. Ισως να εχουν οικονομικα προβληματα και τρεναρουν την πληρωμη οσο μπορουν.. Δωσε τους μια γραπτη διορια 1-2 ημερων και μετα μιλα με τον δικηγορο σου.

Τωρα αυτο με την φωτογραφια (ταυτοτητα διπλα στο προσωπο), ειναι σαν να αγνοουν ενα δημοσιο επισημο εγγραφο και σιγουρα σηκωνει πολυ κουβεντα.. Αν εχεις κεφι και υπομονη, τους τραβας δικαστικα και αστους μετα να τραβανε τις κ@λοτριχες τους..."
Καλησπέρα θα συμφωνήσω απολύτως μαζί σου
είχες παρόμοιο περιστατικό με αυτούς;
 
Καλησπέρα θα συμφωνήσω απολύτως μαζί σου
είχες παρόμοιο περιστατικό με αυτούς;
Eμενα δεν μου εφαγαν χρηματα.,γιατι τους εκοψα το βηχα απ' την αρχη και ημουν "καθαρος", δηλαδη ουτε διπλοι λογαριασμοι ουτε bonus hunting κλπ... Σε 2-3 ημερες τα χρηματα ηταν στον λογαριασμο μου..
Ομως, μετα με πηγαν στα 0,24 ευρω ευρω.. Ημουν στο παρα μεντε, να τους τρεξω με δικηγορο για διακριση εις βαρος μου, αλλα μετα λεω οτι αφου δεν με θελουν μαζι τους, γιατι να το παλεψω ? αστους να παν' να γ@μηθουνε..! Αλλα σε διαβεβαιω, οτι απο εσενα εξαρταται αν θες να παρεις τα λεφτα σου η' να τους κανεις μαγκες.. Εχε υποψη σου οτι ασχετα απο που εχουν αδεια, ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ EINAI TO ΕΛΛΗΝΙΚΟ !!! - Μην σας παραμυθιαζουν με Μαλτες, Isle of Man κλπ κλπ... Εαν δεν εχεις δικηγορο, και επιτρεπεται, μπορω να σου δωσω links με Ελληνες δικηγορους που θα καλυψουν εσενα και ολα τα θυματα της Novibet.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Odysseask
Θα παω ενα βημα παραπερα, αναφεροντας οτι απο μεγαλο δικηγορικο γραφειο, ενημερωθηκα οτι

Αυτό που αγνοεί η συντριπτική πλειονότητα των χρηστών, είναι ότι ο Νόμος είναι σαφής, ορίζοντας ότι από τη στιγμή που οι παρεχόμενες υπηρεσίες λαμβάνουν χώρα και έχουν τελικό αποδέκτη χρήστη που βρίσκεται στην Ελλάδα, η διαφορά εισάγεται κανονικά στα Ελληνικά Δικαστήρια και δικάζεται με βάση το ελληνικό Δίκαιο!

Η ανωτέρω νομική παραδοχή δεν αλλάζει, ακόμα κι αν στους ΓΟΣ η εκάστοτε στοιχηματικη εταιρεία θέτει ως αποκλειστικά αρμόδια για την επίλυση οποιασδήποτε διαφοράς τα Δικαστήρια της δικής της (καταστατικής) έδρας ή ακόμη χειρότερα, την υπαγωγή της πιθανής διαφοράς σε διαιτησία.

Λοιπον, κουνηθειτε και παρτε τα λεφτα σας πισω..!!
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: magon
Θα παω ενα βημα παραπερα, αναφεροντας οτι απο μεγαλο δικηγορικο γραφειο, ενημερωθηκα οτι

Αυτό που αγνοεί η συντριπτική πλειονότητα των χρηστών, είναι ότι ο Νόμος είναι σαφής, ορίζοντας ότι από τη στιγμή που οι παρεχόμενες υπηρεσίες λαμβάνουν χώρα και έχουν τελικό αποδέκτη χρήστη που βρίσκεται στην Ελλάδα, η διαφορά εισάγεται κανονικά στα Ελληνικά Δικαστήρια και δικάζεται με βάση το ελληνικό Δίκαιο!

Η ανωτέρω νομική παραδοχή δεν αλλάζει, ακόμα κι αν στους ΓΟΣ η εκάστοτε στοιχηματικη εταιρεία θέτει ως αποκλειστικά αρμόδια για την επίλυση οποιασδήποτε διαφοράς τα Δικαστήρια της δικής της (καταστατικής) έδρας ή ακόμη χειρότερα, την υπαγωγή της πιθανής διαφοράς σε διαιτησία.

Λοιπον, κουνηθειτε και παρτε τα λεφτα σας πισω..!!
Έχω στείλει ΜΗΝΥΜΑ σε όσους έχω βρει εδώ μέσα που την έχουνε πατήσει ακομα περιμένω απάντησή .......
Έχεις εμπειρία με παρόμοιο περιστατικό ??
΄Έχω μιλήσει σε δικηγόρο....έχεις εσύ δικηγόρους που έχουνε χειριστεί τέτοια θέματα?
 
Έχω στείλει ΜΗΝΥΜΑ σε όσους έχω βρει εδώ μέσα που την έχουνε πατήσει ακομα περιμένω απάντησή .......
Έχεις εμπειρία με παρόμοιο περιστατικό ??
΄Έχω μιλήσει σε δικηγόρο....έχεις εσύ δικηγόρους που έχουνε χειριστεί τέτοια θέματα?
Ο δικος σου δικηγορος, τι σε συμβουλεψε ?

Γνωριζω δικηγορικο γραφειο που ασχοληθηκε επιτυχως με παροιμοια υποθεση. Το ποσο ηταν γυρω στις 7,500 ευρω και με τις καταλληλες ενεργειες, η στοιχηματικη εταιρια του ξεκλειδωσε τον λογαριασμο και πληρωσε το ποσο. Δεν γνωριζω αν επιτρεπεται να ανεβασω τα στοιχεια τους. Θα φανει σας προμοταρισμα του γραφειου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odysseask
Ο δικος σου δικηγορος, τι σε συμβουλεψε ?

Γνωριζω δικηγορικο γραφειο που ασχοληθηκε επιτυχως με παροιμοια υποθεση. Το ποσο ηταν γυρω στις 7,500 ευρω και με τις καταλληλες ενεργειες, η στοιχηματικη εταιρια του ξεκλειδωσε τον λογαριασμο και πληρωσε το ποσο. Δεν γνωριζω αν επιτρεπεται να ανεβασω τα στοιχεια τους. Θα φανει σας προμοταρισμα του γραφειου.
ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΔΡΑ ΣΤΗ ΝΗΣΟ ΜΑΝ
Ξέρω οτι έχει γραφεια στο Ν,Ηρακλειο Αττικης αλλά δε ξερω τη διεύθυνση
 
ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΔΡΑ ΣΤΗ ΝΗΣΟ ΜΑΝ
Ξέρω οτι αυτό το κωλοχανιΟ έχει γραφεια στο Ν,Ηρακλειο Αττικης αλλά δε ξερω τη διεύθυνση
Απο αυτο που σε συμβουλεψε, κατλαβαινω οτι δεν εχει επιγνωση..

Λεωφ. Ηρακλειου 385 δειχνουν οι χαρτες της Google, καθως και φωτογραφιες του κτιριου. - Googla-ρισε και για τα δυο θεματα και θα βρεις την αληθεια.

Σου εστειλα και ενα μνμ..
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: AntonisXanthi94
Απο αυτο που σε συμβουλεψε, κατλαβαινω οτι δεν εχει επιγνωση..

Λεωφ. Ηρακλειου 385 δειχνουν οι χαρτες της Google, καθως και φωτογραφιες του κτιριου.

Googla-ρισε και για τα δυο θεματα και θα βρεις την αληθεια.

Απο αυτο που σε συμβουλεψε, κατλαβαινω οτι δεν εχει επιγνωση..

Λεωφ. Ηρακλειου 385 δειχνουν οι χαρτες της Google, καθως και φωτογραφιες του κτιριου. - Googla-ρισε και για τα δυο θεματα και θα βρεις την αληθεια.

Σου εστειλα και ενα μνμ..
ΣΕ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕ
Είδα φώτο των γραφειων.....πάντως δε μερίμνησαν να βάλλουν καμία ταμπέλα απ εξω για τι ειδους κτήριο είναι αν και στο διαδίκτυο το αναφέρει
 
Θα απαντησω, οπως απαντησα σε ενα παρομοιο, τονιζοντας οτι ειναι η ανεπαρκης αποτελεσματικη αντοδραση μας που η novibet συνεχιζει και υπαρχει.. Μιλα με τον δικηγορο σου και προχωρα.

""..Τα χρηματα σου δεν νομιζω οτι θα τα χασεις.. Απλα πιστευω οτι προσπαθουν να σε κανουν να απογοητευτεις και ταυτοχρονα να καθυστερησουν την πληρωμη σου. Ισως να εχουν οικονομικα προβληματα και τρεναρουν την πληρωμη οσο μπορουν.. Δωσε τους μια γραπτη διορια 1-2 ημερων και μετα μιλα με τον δικηγορο σου.

Τωρα αυτο με την φωτογραφια (ταυτοτητα διπλα στο προσωπο), ειναι σαν να αγνοουν ενα δημοσιο επισημο εγγραφο και σιγουρα σηκωνει πολυ κουβεντα.. Αν εχεις κεφι και υπομονη, τους τραβας δικαστικα και αστους μετα να τραβανε τις κ@λο
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΖΗΤΟΥΝ ΓΙΑ 200 ΕΥΡΟ. εστειλα τα παντα. ακομα και χαρτι απο τραπεζα. Αλλα σελφι σαν καταζητουμενος δεν στελνω. Μακρια. Μονο bet365
 

Συνημμένα

  • InkedΚαταγραφή_LI.jpg
    InkedΚαταγραφή_LI.jpg
    690.3 KB · Προβολές : 540
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
Έχω στείλει ΜΗΝΥΜΑ σε όσους έχω βρει εδώ μέσα που την έχουνε πατήσει ακομα περιμένω απάντησή .......
Έχεις εμπειρία με παρόμοιο περιστατικό ??
΄Έχω μιλήσει σε δικηγόρο....έχεις εσύ δικηγόρους που έχουνε χειριστεί τέτοια θέματα?
Έπαθα ακριβώς το ίδιο... Θα ενημερώσω και εγώ σε λίγες μέρες ακριβώς την υπόθεση μου και πως προσπαθουν να μου φανε 1500 ευρώ πουβειχα μέσα
 
Θα μπορούσε κάποιος να μου πει δικηγορικό γραφείο που θα μπορούσα να απευθυνθώ ώστε να πάρω τα χρήματα μου από την novibet. Συγκεκριμένα 1500 ευρώ και μου έχουν κλείσει τον λογαριασμό εδώ και 2 μήνες και σήμερα απλά μου επέστρεψαν τις καταθέσεις μου.
 
Όποιος έχει να προτείνει δικηγόρο, παρακαλώ να το στείλει με πριβε στον spanougia γιατί απαγορεύεται η δημόσια προβολή στο συγκεκριμένο επάγγελμα.
 
Θα μπορούσε κάποιος να μου πει δικηγορικό γραφείο που θα μπορούσα να απευθυνθώ ώστε να πάρω τα χρήματα μου από την novibet. Συγκεκριμένα 1500 ευρώ και μου έχουν κλείσει τον λογαριασμό εδώ και 2 μήνες και σήμερα απλά μου επέστρεψαν τις καταθέσεις μου.
Καλημέρα σου έστειλα και μύνημα
έαν μπορείς να μιλήσουμε να γίνει κατι από κοινου μια ομαδική καταγγελία ή οτιδηποτε αλλό
θα δουμε κ για δικηγορο
 
Καλησπέρα σας ! Εάν θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει και εμένα το τηλ κάποιου δικηγορικού γραφείου . Σε δικο μου λογαριασμό μου αφαίρεσαν όχι μόνο τα κέρδη αλλά και μεγάλο μέρος του κεφαλαίου μου . Γνωρίζω ακόμη 2-3 περιπτώσεις που μετά από το κλείδωμα του λογαριασμού πριν από αρκετούς μήνες τους απάντησαν τις τελευταίες μέρες υποκλέπτοντας τόσο τα κέρδη όσο και το κεφάλαιο τους .
 
Καλησπέρα σας ! Εάν θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει και εμένα το τηλ κάποιου δικηγορικού γραφείου . Σε δικο μου λογαριασμό μου αφαίρεσαν όχι μόνο τα κέρδη αλλά και μεγάλο μέρος του κεφαλαίου μου . Γνωρίζω ακόμη 2-3 περιπτώσεις που μετά από το κλείδωμα του λογαριασμού πριν από αρκετούς μήνες τους απάντησαν τις τελευταίες μέρες υποκλέπτοντας τόσο τα κέρδη όσο και το κεφάλαιο τους .
Καλησπέρα αμά γίνει κάτι από κοινου θα μας βγεί πιο οικονομικά τα έξοδα κάθε δικηγορου
αμα ενδιαφέρεσε να μιλήσουμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kostas Chantzis
Τραγική κατάσταση με novibet. Εγώ τα πήρα τα λεφτά μου αλλά έχω ακούσει και γω πολλά. Αποφύγετε την
 
Εγώ έχω επιτυχημένη ανάληψη από 25/10 κ δεν μου έχουν μπει ακόμα τα λεφτά.ξέρει κανέναν τον λόγο;Συνήθως μου έμπαιναν σε 2 μέρες
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • Αύριο 19-04-2024
  • 00:05
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show 2023 -24
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
    Ertzan Ertzan: Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον...