NOVIBET - Αρνείται να πληρώσει

14 Μαι 2021
74
26
18
Καλησπέρα
Πριν δύο βδομάδες ζήτησα τη πρώτη ανάληψη από τη Novibet. Σημειώστε ότι παίζω που και πού εκεί και είμαι κερδισμένος γύρω στα 2000.
Ενώ είναι ταυτοποιημένος ο λογαριασμός μου ζήτησαν επιπλέον φωτογραφία να κρατάω τη ταυτότητα μου λες και είμαι κατάδικος,
Έστειλα ότι ζήτησαν και αντί να προχωρήσουν στο αίτημα ανάληψης μου κλείδωσαν το λογαριασμό χωρίς να διευκρινίζουν το λόγο λέγοντας ότι δε γνωρίζουν για πιο λογο γίνεται αυτό και ότι γίνεται από αρμόδιο τμήμα χωρίς να μου δίνουν τη δυνατότητα να επικοινωνήσω με αυτό.

ΑΠΛΑ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ

ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΑΡΠΑΖΟΥΝ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΕΙΤΕ ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΕΙΤΕ ΜΗ ΑΠΟΔΙΔΟΝΤΑΣ ΤΑ ΚΕΡΔΗ
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: jokerstar
Καλησπέρα
Πριν δύο βδομάδες ζήτησα τη πρώτη ανάληψη από τη Novibet. Σημειώστε ότι παίζω που και πού εκεί και είμαι κερδισμένος γύρω στα 2000.
Ενώ είναι ταυτοποιημένος ο λογαριασμός μου ζήτησαν επιπλέον φωτογραφία να κρατάω τη ταυτότητα μου λες και είμαι κατάδικος,
Έστειλα ότι ζήτησαν και αντί να προχωρήσουν στο αίτημα ανάληψης μου κλείδωσαν το λογαριασμό χωρίς να διευκρινίζουν το λόγο λέγοντας ότι δε γνωρίζουν για πιο λογο γίνεται αυτό και ότι γίνεται από αρμόδιο τμήμα χωρίς να μου δίνουν τη δυνατότητα να επικοινωνήσω με αυτό.

ΑΠΛΑ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ

ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΑΡΠΑΖΟΥΝ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΕΙΤΕ ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΕΙΤΕ ΜΗ ΑΠΟΔΙΔΟΝΤΑΣ ΤΑ ΚΕΡΔΗ
Με ένα ψάξιμο στο forum βρήκα περίπου άλλες 10 περιπτώσεις παραπόνων με αυτή την εταιρία και μάλιστα το τελευταίο χρονικό διάστημα
ΤΥΧΑΙΟ ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odysseask
Καλησπέρα
Πριν δύο βδομάδες ζήτησα τη πρώτη ανάληψη από τη Novibet. Σημειώστε ότι παίζω που και πού εκεί και είμαι κερδισμένος γύρω στα 2000.
Ενώ είναι ταυτοποιημένος ο λογαριασμός μου ζήτησαν επιπλέον φωτογραφία να κρατάω τη ταυτότητα μου λες και είμαι κατάδικος,
Έστειλα ότι ζήτησαν και αντί να προχωρήσουν στο αίτημα ανάληψης μου κλείδωσαν το λογαριασμό χωρίς να διευκρινίζουν το λόγο λέγοντας ότι δε γνωρίζουν για πιο λογο γίνεται αυτό και ότι γίνεται από αρμόδιο τμήμα χωρίς να μου δίνουν τη δυνατότητα να επικοινωνήσω με αυτό.

ΑΠΛΑ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ

ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΑΡΠΑΖΟΥΝ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΕΙΤΕ ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΕΙΤΕ ΜΗ ΑΠΟΔΙΔΟΝΤΑΣ ΤΑ ΚΕΡΔΗ
Θα απαντησω, οπως απαντησα σε ενα παρομοιο, τονιζοντας οτι ειναι η ανεπαρκης αποτελεσματικη αντοδραση μας που η novibet συνεχιζει και υπαρχει.. Μιλα με τον δικηγορο σου και προχωρα.

""..Τα χρηματα σου δεν νομιζω οτι θα τα χασεις.. Απλα πιστευω οτι προσπαθουν να σε κανουν να απογοητευτεις και ταυτοχρονα να καθυστερησουν την πληρωμη σου. Ισως να εχουν οικονομικα προβληματα και τρεναρουν την πληρωμη οσο μπορουν.. Δωσε τους μια γραπτη διορια 1-2 ημερων και μετα μιλα με τον δικηγορο σου.

Τωρα αυτο με την φωτογραφια (ταυτοτητα διπλα στο προσωπο), ειναι σαν να αγνοουν ενα δημοσιο επισημο εγγραφο και σιγουρα σηκωνει πολυ κουβεντα.. Αν εχεις κεφι και υπομονη, τους τραβας δικαστικα και αστους μετα να τραβανε τις κ@λοτριχες τους..."
 
Θα απαντησω, οπως απαντησα σε ενα παρομοιο, τονιζοντας οτι ειναι η ανεπαρκης αποτελεσματικη αντοδραση μας που η novibet συνεχιζει και υπαρχει.. Μιλα με τον δικηγορο σου και προχωρα.

""..Τα χρηματα σου δεν νομιζω οτι θα τα χασεις.. Απλα πιστευω οτι προσπαθουν να σε κανουν να απογοητευτεις και ταυτοχρονα να καθυστερησουν την πληρωμη σου. Ισως να εχουν οικονομικα προβληματα και τρεναρουν την πληρωμη οσο μπορουν.. Δωσε τους μια γραπτη διορια 1-2 ημερων και μετα μιλα με τον δικηγορο σου.

Τωρα αυτο με την φωτογραφια (ταυτοτητα διπλα στο προσωπο), ειναι σαν να αγνοουν ενα δημοσιο επισημο εγγραφο και σιγουρα σηκωνει πολυ κουβεντα.. Αν εχεις κεφι και υπομονη, τους τραβας δικαστικα και αστους μετα να τραβανε τις κ@λοτριχες τους..."
Καλησπέρα θα συμφωνήσω απολύτως μαζί σου
είχες παρόμοιο περιστατικό με αυτούς;
 
Καλησπέρα θα συμφωνήσω απολύτως μαζί σου
είχες παρόμοιο περιστατικό με αυτούς;
Eμενα δεν μου εφαγαν χρηματα.,γιατι τους εκοψα το βηχα απ' την αρχη και ημουν "καθαρος", δηλαδη ουτε διπλοι λογαριασμοι ουτε bonus hunting κλπ... Σε 2-3 ημερες τα χρηματα ηταν στον λογαριασμο μου..
Ομως, μετα με πηγαν στα 0,24 ευρω ευρω.. Ημουν στο παρα μεντε, να τους τρεξω με δικηγορο για διακριση εις βαρος μου, αλλα μετα λεω οτι αφου δεν με θελουν μαζι τους, γιατι να το παλεψω ? αστους να παν' να γ@μηθουνε..! Αλλα σε διαβεβαιω, οτι απο εσενα εξαρταται αν θες να παρεις τα λεφτα σου η' να τους κανεις μαγκες.. Εχε υποψη σου οτι ασχετα απο που εχουν αδεια, ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ EINAI TO ΕΛΛΗΝΙΚΟ !!! - Μην σας παραμυθιαζουν με Μαλτες, Isle of Man κλπ κλπ... Εαν δεν εχεις δικηγορο, και επιτρεπεται, μπορω να σου δωσω links με Ελληνες δικηγορους που θα καλυψουν εσενα και ολα τα θυματα της Novibet.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Odysseask
Θα παω ενα βημα παραπερα, αναφεροντας οτι απο μεγαλο δικηγορικο γραφειο, ενημερωθηκα οτι

Αυτό που αγνοεί η συντριπτική πλειονότητα των χρηστών, είναι ότι ο Νόμος είναι σαφής, ορίζοντας ότι από τη στιγμή που οι παρεχόμενες υπηρεσίες λαμβάνουν χώρα και έχουν τελικό αποδέκτη χρήστη που βρίσκεται στην Ελλάδα, η διαφορά εισάγεται κανονικά στα Ελληνικά Δικαστήρια και δικάζεται με βάση το ελληνικό Δίκαιο!

Η ανωτέρω νομική παραδοχή δεν αλλάζει, ακόμα κι αν στους ΓΟΣ η εκάστοτε στοιχηματικη εταιρεία θέτει ως αποκλειστικά αρμόδια για την επίλυση οποιασδήποτε διαφοράς τα Δικαστήρια της δικής της (καταστατικής) έδρας ή ακόμη χειρότερα, την υπαγωγή της πιθανής διαφοράς σε διαιτησία.

Λοιπον, κουνηθειτε και παρτε τα λεφτα σας πισω..!!
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: magon
Θα παω ενα βημα παραπερα, αναφεροντας οτι απο μεγαλο δικηγορικο γραφειο, ενημερωθηκα οτι

Αυτό που αγνοεί η συντριπτική πλειονότητα των χρηστών, είναι ότι ο Νόμος είναι σαφής, ορίζοντας ότι από τη στιγμή που οι παρεχόμενες υπηρεσίες λαμβάνουν χώρα και έχουν τελικό αποδέκτη χρήστη που βρίσκεται στην Ελλάδα, η διαφορά εισάγεται κανονικά στα Ελληνικά Δικαστήρια και δικάζεται με βάση το ελληνικό Δίκαιο!

Η ανωτέρω νομική παραδοχή δεν αλλάζει, ακόμα κι αν στους ΓΟΣ η εκάστοτε στοιχηματικη εταιρεία θέτει ως αποκλειστικά αρμόδια για την επίλυση οποιασδήποτε διαφοράς τα Δικαστήρια της δικής της (καταστατικής) έδρας ή ακόμη χειρότερα, την υπαγωγή της πιθανής διαφοράς σε διαιτησία.

Λοιπον, κουνηθειτε και παρτε τα λεφτα σας πισω..!!
Έχω στείλει ΜΗΝΥΜΑ σε όσους έχω βρει εδώ μέσα που την έχουνε πατήσει ακομα περιμένω απάντησή .......
Έχεις εμπειρία με παρόμοιο περιστατικό ??
΄Έχω μιλήσει σε δικηγόρο....έχεις εσύ δικηγόρους που έχουνε χειριστεί τέτοια θέματα?
 
Έχω στείλει ΜΗΝΥΜΑ σε όσους έχω βρει εδώ μέσα που την έχουνε πατήσει ακομα περιμένω απάντησή .......
Έχεις εμπειρία με παρόμοιο περιστατικό ??
΄Έχω μιλήσει σε δικηγόρο....έχεις εσύ δικηγόρους που έχουνε χειριστεί τέτοια θέματα?
Ο δικος σου δικηγορος, τι σε συμβουλεψε ?

Γνωριζω δικηγορικο γραφειο που ασχοληθηκε επιτυχως με παροιμοια υποθεση. Το ποσο ηταν γυρω στις 7,500 ευρω και με τις καταλληλες ενεργειες, η στοιχηματικη εταιρια του ξεκλειδωσε τον λογαριασμο και πληρωσε το ποσο. Δεν γνωριζω αν επιτρεπεται να ανεβασω τα στοιχεια τους. Θα φανει σας προμοταρισμα του γραφειου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odysseask
Ο δικος σου δικηγορος, τι σε συμβουλεψε ?

Γνωριζω δικηγορικο γραφειο που ασχοληθηκε επιτυχως με παροιμοια υποθεση. Το ποσο ηταν γυρω στις 7,500 ευρω και με τις καταλληλες ενεργειες, η στοιχηματικη εταιρια του ξεκλειδωσε τον λογαριασμο και πληρωσε το ποσο. Δεν γνωριζω αν επιτρεπεται να ανεβασω τα στοιχεια τους. Θα φανει σας προμοταρισμα του γραφειου.
ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΔΡΑ ΣΤΗ ΝΗΣΟ ΜΑΝ
Ξέρω οτι έχει γραφεια στο Ν,Ηρακλειο Αττικης αλλά δε ξερω τη διεύθυνση
 
ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΔΡΑ ΣΤΗ ΝΗΣΟ ΜΑΝ
Ξέρω οτι αυτό το κωλοχανιΟ έχει γραφεια στο Ν,Ηρακλειο Αττικης αλλά δε ξερω τη διεύθυνση
Απο αυτο που σε συμβουλεψε, κατλαβαινω οτι δεν εχει επιγνωση..

Λεωφ. Ηρακλειου 385 δειχνουν οι χαρτες της Google, καθως και φωτογραφιες του κτιριου. - Googla-ρισε και για τα δυο θεματα και θα βρεις την αληθεια.

Σου εστειλα και ενα μνμ..
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: AntonisXanthi94
Απο αυτο που σε συμβουλεψε, κατλαβαινω οτι δεν εχει επιγνωση..

Λεωφ. Ηρακλειου 385 δειχνουν οι χαρτες της Google, καθως και φωτογραφιες του κτιριου.

Googla-ρισε και για τα δυο θεματα και θα βρεις την αληθεια.

Απο αυτο που σε συμβουλεψε, κατλαβαινω οτι δεν εχει επιγνωση..

Λεωφ. Ηρακλειου 385 δειχνουν οι χαρτες της Google, καθως και φωτογραφιες του κτιριου. - Googla-ρισε και για τα δυο θεματα και θα βρεις την αληθεια.

Σου εστειλα και ενα μνμ..
ΣΕ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕ
Είδα φώτο των γραφειων.....πάντως δε μερίμνησαν να βάλλουν καμία ταμπέλα απ εξω για τι ειδους κτήριο είναι αν και στο διαδίκτυο το αναφέρει
 
Θα απαντησω, οπως απαντησα σε ενα παρομοιο, τονιζοντας οτι ειναι η ανεπαρκης αποτελεσματικη αντοδραση μας που η novibet συνεχιζει και υπαρχει.. Μιλα με τον δικηγορο σου και προχωρα.

""..Τα χρηματα σου δεν νομιζω οτι θα τα χασεις.. Απλα πιστευω οτι προσπαθουν να σε κανουν να απογοητευτεις και ταυτοχρονα να καθυστερησουν την πληρωμη σου. Ισως να εχουν οικονομικα προβληματα και τρεναρουν την πληρωμη οσο μπορουν.. Δωσε τους μια γραπτη διορια 1-2 ημερων και μετα μιλα με τον δικηγορο σου.

Τωρα αυτο με την φωτογραφια (ταυτοτητα διπλα στο προσωπο), ειναι σαν να αγνοουν ενα δημοσιο επισημο εγγραφο και σιγουρα σηκωνει πολυ κουβεντα.. Αν εχεις κεφι και υπομονη, τους τραβας δικαστικα και αστους μετα να τραβανε τις κ@λο
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΖΗΤΟΥΝ ΓΙΑ 200 ΕΥΡΟ. εστειλα τα παντα. ακομα και χαρτι απο τραπεζα. Αλλα σελφι σαν καταζητουμενος δεν στελνω. Μακρια. Μονο bet365
 

Συνημμένα

  • InkedΚαταγραφή_LI.jpg
    InkedΚαταγραφή_LI.jpg
    690.3 KB · Προβολές : 534
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
Έχω στείλει ΜΗΝΥΜΑ σε όσους έχω βρει εδώ μέσα που την έχουνε πατήσει ακομα περιμένω απάντησή .......
Έχεις εμπειρία με παρόμοιο περιστατικό ??
΄Έχω μιλήσει σε δικηγόρο....έχεις εσύ δικηγόρους που έχουνε χειριστεί τέτοια θέματα?
Έπαθα ακριβώς το ίδιο... Θα ενημερώσω και εγώ σε λίγες μέρες ακριβώς την υπόθεση μου και πως προσπαθουν να μου φανε 1500 ευρώ πουβειχα μέσα
 
Θα μπορούσε κάποιος να μου πει δικηγορικό γραφείο που θα μπορούσα να απευθυνθώ ώστε να πάρω τα χρήματα μου από την novibet. Συγκεκριμένα 1500 ευρώ και μου έχουν κλείσει τον λογαριασμό εδώ και 2 μήνες και σήμερα απλά μου επέστρεψαν τις καταθέσεις μου.
 
Όποιος έχει να προτείνει δικηγόρο, παρακαλώ να το στείλει με πριβε στον spanougia γιατί απαγορεύεται η δημόσια προβολή στο συγκεκριμένο επάγγελμα.
 
Θα μπορούσε κάποιος να μου πει δικηγορικό γραφείο που θα μπορούσα να απευθυνθώ ώστε να πάρω τα χρήματα μου από την novibet. Συγκεκριμένα 1500 ευρώ και μου έχουν κλείσει τον λογαριασμό εδώ και 2 μήνες και σήμερα απλά μου επέστρεψαν τις καταθέσεις μου.
Καλημέρα σου έστειλα και μύνημα
έαν μπορείς να μιλήσουμε να γίνει κατι από κοινου μια ομαδική καταγγελία ή οτιδηποτε αλλό
θα δουμε κ για δικηγορο
 
Καλησπέρα σας ! Εάν θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει και εμένα το τηλ κάποιου δικηγορικού γραφείου . Σε δικο μου λογαριασμό μου αφαίρεσαν όχι μόνο τα κέρδη αλλά και μεγάλο μέρος του κεφαλαίου μου . Γνωρίζω ακόμη 2-3 περιπτώσεις που μετά από το κλείδωμα του λογαριασμού πριν από αρκετούς μήνες τους απάντησαν τις τελευταίες μέρες υποκλέπτοντας τόσο τα κέρδη όσο και το κεφάλαιο τους .
 
Καλησπέρα σας ! Εάν θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει και εμένα το τηλ κάποιου δικηγορικού γραφείου . Σε δικο μου λογαριασμό μου αφαίρεσαν όχι μόνο τα κέρδη αλλά και μεγάλο μέρος του κεφαλαίου μου . Γνωρίζω ακόμη 2-3 περιπτώσεις που μετά από το κλείδωμα του λογαριασμού πριν από αρκετούς μήνες τους απάντησαν τις τελευταίες μέρες υποκλέπτοντας τόσο τα κέρδη όσο και το κεφάλαιο τους .
Καλησπέρα αμά γίνει κάτι από κοινου θα μας βγεί πιο οικονομικά τα έξοδα κάθε δικηγορου
αμα ενδιαφέρεσε να μιλήσουμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kostas Chantzis
Τραγική κατάσταση με novibet. Εγώ τα πήρα τα λεφτά μου αλλά έχω ακούσει και γω πολλά. Αποφύγετε την
 
Εγώ έχω επιτυχημένη ανάληψη από 25/10 κ δεν μου έχουν μπει ακόμα τα λεφτά.ξέρει κανέναν τον λόγο;Συνήθως μου έμπαιναν σε 2 μέρες
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...