NOVIBET - Αρνείται να πληρώσει

Εγώ έχω επιτυχημένη ανάληψη από 25/10 κ δεν μου έχουν μπει ακόμα τα λεφτά.ξέρει κανέναν τον λόγο;Συνήθως μου έμπαιναν σε 2 μέρες
Το ίδιο κι εγώ με επιτυχημένη ανάληψη από 23/10. Έχουν μπει σε κανέναν λεφτά με επιτυχημένη ανάληψη από 23/10 και μετά; Πολύ φοβάμαι ότι πάει για φούντο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Το ίδιο κι εγώ με επιτυχημένη ανάληψη από 23/10. Έχουν μπει σε κανέναν λεφτά με επιτυχημένη ανάληψη από 23/10 και μετά; Πολύ φοβάμαι ότι πάει για φούντο.
Έχουν παρά πολύ θέμα τελικά. Έχω μιλήσει 20 φορές μαζί τους σήμερα λένε προσπαθούν να λύσουν το πρόβλημα με την τράπεζα. Τόσο καιρό μου έλεγαν θα σας στείλουμε τους κωδικούς συναλλαγής σε mail αλλά δεν τους έστειλαν ποτέ
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Έχουν παρά πολύ θέμα τελικά. Έχω μιλήσει 20 φορές μαζί τους σήμερα λένε προσπαθούν να λύσουν το πρόβλημα με την τράπεζα. Τόσο καιρό μου έλεγαν θα σας στείλουμε τους κωδικούς συναλλαγής σε mail αλλά δεν τους έστειλαν ποτέ
Α, καλά . Εγώ ακόμα στους κωδικούς συναλλαγής είμαι. Σοβαρή εταιρία υποτίθεται, να σου λέει ότι έχει καταθέσει τα χρήματα, εδώ και 10 μέρες αλλά δεν έχει αποδεικτικό. Μία υπάρχει τεχνικό πρόβλημα , μία φόρτος εργασίας. Δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Που έχετε ζητήσει τα χρήματα; Για ελληνικές τράπεζες μιλάμε ή εξωτερικό; Συνήθως η Novibet με fast bank transfer παλιά πίστωνε τα χρήματα και την ίδια μέρα εντός λίγων ωρών. Αν είναι ξένες τράπεζες οι λογαριασμοί σας μπορεί να παίζει κάτι άλλο και να αργήσουν, αν είναι ελληνικές τότε ναι για να καθυστερούν τόσο πάει να πει ότι έχουν πρόβλημα ρευστότητας ή κάτι άλλο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Επειδή δεν θέλω να αφήνω δυσφημιστικά μηνύματα χωρίς λόγο , να πω ότι προφανώς βιάστηκα να κρίνω. και αποδείχτηκα λάθος. Μου στείλανε μήνυμα σήμερα πως υπήρξε κάποιο πρόβλημα του παρόχου πληρωμών τους και θα εμφανιστούν αύριο τα χρήματα στον λογαριασμό μου στη novibet ώστε να προχωρήσω σε νέα ανάληψη. Τελικά τα χρήματα φανήκαν σήμερα , προχώρησα σε ανάληψη μεγαλύτερου μάλιστα ποσού(είχα κι άλλα χρήματα μέσα) και σε λίγες ώρες μαζί με την έγκριση ανάληψης πιστώθηκαν κανονικά τα χρήματα στην τράπεζα. Να σημειώσω πως μέχρι τώρα όπως έγραψε κι ο φίλος πιο πάνω όποτε είχα κάνει ανάληψη τα χρήματα εμφανίζονταν στην τράπεζα 2 εργάσιμες μετά την έγκριση ανάληψης. Όποτε μάλλον αλλάξαν πάροχο πληρωμών.

Για το φίλο bethunter να απαντήσω πως σε ελληνική τράπεζα είχα ζητήσει εγώ ανάληψη.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗ ΝΟΒΙΜΠΕΤ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΛΗΡΩΜΩΝ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΖΗΤΗΣΑ ΑΝΑΛΗΨΗ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΤΟΥ ΠΟΣΟΥ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ(415 ΕΥΡΩ) ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑΝ ΜΠΕΙ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΤΑ max bet ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΠΟ ΤΑ 45 ΕΥΡΩ ΘΑ ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΣΤΑ Ο.10 ΟΠΟΤΕ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Αν είναι ελληνική τράπεζα μερικές φορές και εντός 24ωρου πληρώνει η Novibet. Για μεγάλα ποσά δεν ξέρω τι κάνουν αλλά έχω διαβάσει διάφορα εδώ μέσα.
 
Νόμιμες τρομερές αποδόσεις αλλά τραγική κατάσταση με τις πληρωμές, όπως έγραψαν όλοι
 
Επειδή δεν θέλω να αφήνω δυσφημιστικά μηνύματα χωρίς λόγο , να πω ότι προφανώς βιάστηκα να κρίνω. και αποδείχτηκα λάθος. Μου στείλανε μήνυμα σήμερα πως υπήρξε κάποιο πρόβλημα του παρόχου πληρωμών τους και θα εμφανιστούν αύριο τα χρήματα στον λογαριασμό μου στη novibet ώστε να προχωρήσω σε νέα ανάληψη. Τελικά τα χρήματα φανήκαν σήμερα , προχώρησα σε ανάληψη μεγαλύτερου μάλιστα ποσού(είχα κι άλλα χρήματα μέσα) και σε λίγες ώρες μαζί με την έγκριση ανάληψης πιστώθηκαν κανονικά τα χρήματα στην τράπεζα. Να σημειώσω πως μέχρι τώρα όπως έγραψε κι ο φίλος πιο πάνω όποτε είχα κάνει ανάληψη τα χρήματα εμφανίζονταν στην τράπεζα 2 εργάσιμες μετά την έγκριση ανάληψης. Όποτε μάλλον αλλάξαν πάροχο πληρωμών.

Για το φίλο bethunter να απαντήσω πως σε ελληνική τράπεζα είχα ζητήσει εγώ ανάληψη.
Φίλε μου τα ίδια έστειλαν σε εμένα αλλά μου έχουν βάλει την μια ανάληψη απο τις 8 που είχα
 
Συνεχίζουν να με κοροϊδεύουν μου έστειλαν την Παρασκευή ότι είχαν πρόβλημα κ το Σάββατο θα μου τα ξαναβάλουν για να ξανακάνω ανάληψη κ μου έχουν βάλει μόνο μια από τις 8 αναλήψεις που είχα
 
Καλησπέρα παιδιά, κανένα καλό δικηγόρο με εμπειρία από στοιχηματικες;

Ενώ τους έχω στείλει όλα τα απαραίτητα έγγραφα για επιβεβαίωση της κάρτας μου εδώ και 10 ημέρες με διάφορες δικαιολογίες, λένε ότι δεν τους κάνουν τα έγγραφα που στέλνω.
 
Για Novibet μιλάμε, δεν είναι η πρώτη φορά που το έχει κάνει.
 
Για Novibet μιλάμε, δεν είναι η πρώτη φορά που το έχει κάνει.
Όχι φίλε μου,bet 365 είναι και μου κάνει εντύπωση, γιατί δεν είχα τέτοια εικόνα για αυτούς.. Πραγματικά χωρίς λόγο καθυστερούν να βάλουν τα χρήματα.Ζητανε ένα statement με κάποια στοιχεία που η Πειραιώς δεν τα βγάζει σε 1 Σελίδα.Τα στέλνω λοιπόν σε 2 σελίδες και τα απορρίπτουν!
Πώς μπορώ να πιέσω;Να βάλω δικηγόρο;
 
Φίλε mikar και εγώ έχω παρόμοιο πρόβλημα με bet365 , μου έχουν απενεργοποιήσει την ανάληψη και ζήτησαν φωτογραφία της μπροστινής όψης της χρεωστικής μου κάρτας . 8 ημέρες τώρα ελέγχουν μια φωτογραφία.
 
Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες για να βοηθήσεις ;
Ζήτησαν φωτογραφία της κάρτας ;
Έχει απενεργοποιηθεί η επιλογή ανάληψης ;
Εγώ σκέφτομαι να κάνω καταγγελία στην εεεπ και στον συνήγορο του Πολίτη για αρχή που είναι δωρεάν.
 
Να ξέρεις το δικό μου πρόβλημα στη bet365 λύθηκε χωρίς καταγγελία. Μπορώ πλεον να κάνω ανάληψη μέσω εμβάσματος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Καλησπέρα, είχα ποντάρει στο Βέροια-ΑΕΛ, OVER 6,5 κίτρινες στο ματς, βγήκαν 8 και μου το βγάλανε χαμένο... Χθες στην επίσημη σελίδα της Σούπερ Λιγκ 2, βγήκαν και οι ποδοσφαιριστές που πήραν κάρτα στο ματς αλλά η Novibet αρνείται να με πληρώσει, λέγοντας ότι ο πάροχός τους, έχει δώσει 6 κάρτες... Μπορώ να κάνω κάτι με αυτή την απερίγραπτη συμπεριφορά τους?
 
Καλησπέρα σε όλους.

Αντιμετωπίζω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με την Novibet. Μίλησα ήδη με μεγάλο δικηγορικό γραφείο της Αθήνας αλλά ενώ στην αρχή ειμασταν αρκετοί οι ενδιαφερόμενοι στο τέλος με ενημέρωσαν ότι δεν θέλουν να προχωρήσουν.
Υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που έχει προχωρήσει δικαστικά; Μπορεί να επικοινωνήσει προσωπικά μαζί μου; Ποιο ήταν το αποτέλεσμα;
Ξεχασα να αναφέρω ότι αρχικά ήρθα σε επαφή με την ΕΕΕΠ. Μακριά!

Ευχαριστώ και ανυπομονώ για τις απαντήσεις σας.
 
Καλησπέρα παιδιά, κανένα καλό δικηγόρο με εμπειρία από στοιχηματικες;

Ενώ τους έχω στείλει όλα τα απαραίτητα έγγραφα για επιβεβαίωση της κάρτας μου εδώ και 10 ημέρες με διάφορες δικαιολογίες, λένε ότι δεν τους κάνουν τα έγγραφα που στέλνω.
Καλησπέρα

Είχες κάποια εξέλιξη με το θέμα; Έχεις βρει δικηγόρο;
 
Με ένα ψάξιμο στο forum βρήκα περίπου άλλες 10 περιπτώσεις παραπόνων με αυτή την εταιρία και μάλιστα το τελευταίο χρονικό διάστημα
ΤΥΧΑΙΟ ?
Καλησπέρα

Είχες κάποια εξέλιξη με το θέμα; Έχεις βρει δικηγόρο;
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...