Novibet μου μπλόκαρε τον λογαριασμό!!!

dimouliz

New Member
5 Φεβ 2020
15
4
3
Ξαφνικα σημερα το μεσημερι προσπαθώντας να μπω στο λογαριασμο, βλεπω οτι μπλοκαριστηκε. Επικοινωνω με το τσατ οπου εισπραττω ενα "θα λαβετε μειλ εντος ολιγου". Λιγη ωρα μετα δεχομαι ενα μειλ που ζητα ταυτοποιηση κινητου και σελφι με ταυτοτητα χωρις περαιτερω εξηγησεις. Ζητησα αμεση αναληψη του ποσου (γυρω στα 450€) και ενημερωσα πως επιφυλασσομαι για καθε νομιμο δικαιωμα μου. Απαντηση ακομα δεν εχω λαβει, εστειλα και ενα μειλ διαμαρτυριας στην IBAS.

Καποια ιδεα για το τι μελλει γενεσθαι; Προερχομαι απο οικογενεια νομικων, ισως καποιο εξωδικο; Παρακαλω καποιος που γνωριζει να με ενημερωσει.

Ευχαριστω εκ των προτερων
 
  • Like
Αντιδράσεις: valantis 23 και al kapone
Να σου πω κάτι φίλε μου. Μπήκες ποτέ στο κόπο να διαβάσεις πριν εγγραφείς στης εταιρία τους όρους και τις προϋποθέσεις της; Ποια είναι τα νόμιμα δικαιώματα σου για τα οποία επιφυλάσσεσαι; Για να καταλάβουμε και εμείς.

Εγώ λέω από τώρα πως δεν θα σου δώσουν μία, αν δεν κάνεις ό,τι σου ζητήσουν και πολύ καλά θα κάνουν. Γιατί; Επειδή το αποδέχθηκες κατά την εγγραφή σου!
 
Να σου πω κάτι φίλε μου. Μπήκες ποτέ στο κόπο να διαβάσεις πριν εγγραφείς στης εταιρία τους όρους και τις προϋποθέσεις της; Ποια είναι τα νόμιμα δικαιώματα σου για τα οποία επιφυλάσσεσαι; Για να καταλάβουμε και εμείς.

Εγώ λέω από τώρα πως δεν θα σου δώσουν μία, αν δεν κάνεις ό,τι σου ζητήσουν και πολύ καλά θα κάνουν. Γιατί; Επειδή το αποδέχθηκες κατά την εγγραφή σου!
Ρε φιλε τωρα σοβαρα ειναι υπευθυνη απαντηση αυτη; Οι οροι και προυποθεσεις ενος μαγαζιου και ενος παραμαγαζου; Μηπως υπερβαινουν και την Ευρωπαικη νομοθεσια και το Συνταγμα της χωρας μας; Πραγματικα ζητησα μια σοβαρη απαντηση σε ανθρωπο που γνωριζει εστω τα στοιχειωδη.. Τωρα η βλαχια και η μαγκια σου "και καλα θα σου κανουν" που ξεχειλιζει αμαθεια μου ειναι περιττη.
 
Φίλε ό,τι και να πεις για εμένα εγώ δεν έχω κλαφτεί ποτέ για εταιρία εδώ μέσα. Απεναντίας όταν κάποιοι είπαν συμβαίνει αυτό το οποίο ήταν όντως άδικο, τους είπαν τι να κάνουν και πληρώθηκαν. Εσύ τώρα από τη μία αρχίζεις και θέτεις το Σύνταγμα και την Ευρωπαϊκή νομοθεσία και από την άλλη δεν παραδέχεσαι πως ό,τι έπραξε η εταιρία ήταν μέσα στους όρους τους οποίους αποδέχθηκες. Οκ κινήσου νομικά σύμφωνα με το Σύνταγμα και την Ευρωπαϊκή ; (Αγγλικό δίκαιο ισχύει στη novibet) μην κάνεις ό,τι σου ζητήσουν και αν πληρωθείς πες το και σε εμάς να το μάθουμε!

Υ.Γ Ανέβασε print screen την απάντηση της ΙΒΑS όταν σου απαντήσει, να δούμε πόσο διαφορετικά θα είναι αυτά που θα αναφέρει εκείνη, με αυτά που αναφέρω εγώ.
 
Φίλε ό,τι και να πεις για εμένα εγώ δεν έχω κλαφτεί ποτέ για εταιρία εδώ μέσα. Απεναντίας όταν κάποιοι είπαν συμβαίνει αυτό το οποίο ήταν όντως άδικο, τους είπαν τι να κάνουν και πληρώθηκαν. Εσύ τώρα από τη μία αρχίζεις και θέτεις το Σύνταγμα και την Ευρωπαϊκή νομοθεσία και από την άλλη δεν παραδέχεσαι πως ό,τι έπραξε η εταιρία ήταν μέσα στους όρους τους οποίους αποδέχθηκες. Οκ κινήσου νομικά σύμφωνα με το Σύνταγμα και την Ευρωπαϊκή ; (Αγγλικό δίκαιο ισχύει στη novibet) μην κάνεις ό,τι σου ζητήσουν και αν πληρωθείς πες το και σε εμάς να το μάθουμε!

Υ.Γ Ανέβασε print screen την απάντηση της ΙΒΑS όταν σου απαντήσει, να δούμε πόσο διαφορετικά θα είναι αυτά που θα αναφέρει εκείνη, με αυτά που αναφέρω εγώ.
Mα εκανα ο,τι ζητησαν, ουτε επαναστατης το παιζω ουτε ιστορια, απλα ζητω περαιτερω συμβουλη για επομενα βηματα...
 
Ε οκ αν έκανες ό,τι σου ζήτησαν τότε κάποια στιγμή σε βάθος χρόνου δεν μπορώ να σου πω ακριβώς πότε, θα σου δώσουν τα λεφτά που δικαιούσαι, αρκεί να μην έχει κάνει κάτι το επιλήψιμο.
 
Ε οκ αν έκανες ό,τι σου ζήτησαν τότε κάποια στιγμή σε βάθος χρόνου δεν μπορώ να σου πω ακριβώς πότε, θα σου δώσουν τα λεφτά που δικαιούσαι, αρκεί να μην έχει κάνει κάτι το επιλήψιμο.
Τι μπορει να θεωρηθει επιληψιμο; Δεν γνωριζω για αυτο και ρωταω, το να παιζω πχ σε διαφορετικες αποδοσεις απο τις υπολοιπες εταιρειες θεωρειτα επιληψιμο;
 
Έχουν το δικαίωμα και είναι στη διακριτική τους ευχέρεια να τα ακυρώσουν αν θέλουν ειδικά αν υπάρχουν μεγάλες αποκλίσεις από άλλες εταιρίες. Αν δεν υπάρχουν μεγάλες αποκλίσεις και είναι σε λογικά όρια θα τα πληρώσουν. Αν όμως είναι μεγάλη η διαφορά τότε τους καλύπτει αυτός ο όρος.

4.12 Όλες οι τιμές υπόκεινται σε διακύμανση και καθίστανται σταθερές κατά τη στιγμή που τοποθετείται ένα στοίχημα. Δεν μπορούμε να καταστούμε υπεύθυνοι για οποιοδήποτε τυπογραφικό, ανθρώπινο ή απτό λάθος που οδηγεί σε τυχόν σφάλματα ή παραλείψεις, συμπεριλαμβανομένων της αναγγελίας, δημοσίευσης ή σήμανσης των τιμών ή αποτελεσμάτων, διαφορετικά από τα προτιθέμενα ή για στοιχήματα που έγιναν αποδεκτά και αντιβαίνουν τους κανόνες μας. Σε περιπτώσεις όπου ένα στοίχημα έχει γίνει αποδεκτό βάσει μιας εσφαλμένης τιμής διατηρούμε το δικαίωμα να ακυρώσουμε το στοίχημα.
 
Αν εστειλες επιβεβαιωση κινητου, ταυτοτητα και σελφι περιμενε να τα επεξεργαστουν και να σου ξανα απαντησουν. Δε χρειαζρται να προτρεχεις. Δεν ζητησαν κατι υπερβολικο προς το παρον

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Αν εστειλες επιβεβαιωση κινητου, ταυτοτητα και σελφι περιμενε να τα επεξεργαστουν και να σου ξανα απαντησουν. Δε χρειαζρται να προτρεχεις. Δεν ζητησαν κατι υπερβολικο προς το παρον

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ευχαριστω πολυ φιλε για την απαντηση. Εχεις γενικα εικονα του ποσο διαρκει αυτη η διαδικασια; γιατι οταν προκειται για ταυτοποιηση για λογους καταθεσης γινεται στο 5λεπτο τωρα με εχουν απτο μεσημερι στην αναμονη.
 
Ισως αυριο να απαντησουν λογικα. Αν εστειλες αυτα που ζητησαν ευελπιστω δε θα χςις προβλημα

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Εταιρεία της πλάκας είναι η novibet. Από τις χειρότερες που υπάρχουν στην Ελληνική αγορά. Σε δελεάζουν με αρκετά καλές αποδόσεις αλλά μόλις αντιληφθούν ότι θα τους πάρεις χρήματα, σε κόβουν ΑΜΕΣΑ, ειδικά αν παίζεις pre game.

Θυμάμαι πως όταν με έκοψαν και κατέθεσα αίτημα για ανάληψη, περίμενα 7 μέρες μέχρι να λάβω κάποιο νέο για το αίτημα μου. Στην 8η μέρα, έστειλα mail για να δω τι γίνεται και μόνο τότε μου απάντησαν ότι χρειάζονται selfie με ταυτότητα και βεβαίωση κινητής. Είμαι περίεργος να μάθω πόσο καιρό θα τους έπαιρνε να με ενημερώσουν αν δεν τους ενοχλούσα. Υπάρχουν και άλλες εταιρείες που σε κόβουν γρήγορα (πχ sportingbet), αλλά τουλάχιστον αυτές πληρώνουν άμεσα και δεν σου ζητάνε ένα σωρό έγγραφα. Μπορώ να δείξω ανοχή σε μία εταιρεία που σε αφήνει να κάνεις το παιγνίδι σου για κάποιο διάστημα και μετά σου ζητάει κάποια λογικά πράγματα, αλλά είναι μεγάλη πρόκληση να σου βάζουν όρια με το παραμικρό και μετά να σου σπάνε και τα νεύρα για να σε πληρώσουν.

ΥΓ. Για άλλη μία φορά ξαναλέω πως οι περισσότεροι όροι των εταιρειών είναι σκουπίδια και τίποτα περισσότερο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: magon
Με ενημερωσαν πως "για την πορεια του λογαριασμου μου θα λαβω ενημερωτικο mail"

Καποιος που γνωριζει τι σημαινει αυτο πρακτικα;
 
Αυτο το "απο τις χειροτερες που υπαρχουν στην Ελληνικη αγορα" ειναι αστειο να λεγεται. Δηλαδη ποια ειναι η καλυτερη απο τη νοβιμπετ στην ΕΛληνικη αγορα; Ολες οι εταιριες μετα απο καποιο καιρο θα σου βαλουν ορια ή θα σου κλεισουν το λογαριασμο ή θα σου κρατησουν κερδη που απεκτησες παραβιαζοντας τους ορους που υπεγραψες. Αν καποια εταιρια το κανει σε 1 χρονο θεωρειται καλυτερη απο αυτη που θα στο κανει σε 10 μερες; Δυσκολο. Αυτη ειναι η Ελληνικη αγορα και με αυτους τους ορους παιζουμε.

Γι αυτο καμια εταιρια δεν ειναι της πλακας, ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ειναι ΥΠΕΡΧΡΗΣΙΜΕΣ για οταν θα φας το ακυρο απο την εταιρια που εισαι και θα πρεπει να ψαξεις να βρεις αλλη.

Δεν υπαρχει Συνταγμα, δικαιο και νομοθεσια. Δικαιο ειναι οι οροι του καθε μπουκμεικερ. Στους ορους που υπογραφεις οταν κανεις εγγραφη, χονδρικα αποδεχεσαι οτι εχουν το δικαιωμα να σου κανουν ο,τι θελουν οποτε θελουν και οπως το θελουν.

Οπότε εσυ θα εκτελεσεις τις εντολες τους κατα γραμμα, θα περιμενεις οσο γουσταρουν αυτοι και αν γουσταρουν θα σου δωσουν και τα χρηματα σου. Συνηθως τα χρηματα σου τα παιρνεις αφου περασεις τις δοκιμασιες και τα καψωνια (για τα οποια εσυ υπεγραψες οτι συμφωνεις να γινουν). Υπαρχουν και καποιοι που δεν τα πηραν βεβαια, αλλα συνηθως ειχαν κανει καλες λαμογιες.

Και ολο και καποιος θα βρεθει να γραψει τα αριστερα οτι αυτο δεν ειναι σωστο να εναντιωθουμε να κανουμε να ρανουμε, ας θυμηθει οτι ΑΥΤΟΣ επελεξε την καθε νοβιμπετ, δεν τον εσυραν με το ζορι να παιξει σε αυτη την εταιρια. Οποτε τιποτα δεν ειναι αδικο στο τελος
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon, Ertzan και loxagos mark
Ρε φιλε τωρα σοβαρα ειναι υπευθυνη απαντηση αυτη; Οι οροι και προυποθεσεις ενος μαγαζιου και ενος παραμαγαζου; Μηπως υπερβαινουν και την Ευρωπαικη νομοθεσια και το Συνταγμα της χωρας μας; Πραγματικα ζητησα μια σοβαρη απαντηση σε ανθρωπο που γνωριζει εστω τα στοιχειωδη.. Τωρα η βλαχια και η μαγκια σου "και καλα θα σου κανουν" που ξεχειλιζει αμαθεια μου ειναι περιττη.
Ξαφνικα σημερα το μεσημερι προσπαθώντας να μπω στο λογαριασμο, βλεπω οτι μπλοκαριστηκε. Επικοινωνω με το τσατ οπου με τουπε και αγενεια εισπραττω ενα "θα λαβετε μειλ εντος ολιγου". Λιγη ωρα μετα δεχομαι ενα μειλ που ζητα ταυτοποιηση κινητου και σελφι με ταυτοτητα χωρις περαιτερω εξηγησεις. Ζητησα αμεση αναληψη του ποσου (γυρω στα 450€) και ενημερωσα πως επιφυλασσομαι για καθε νομιμο δικαιωμα μου. Απαντηση ακομα δεν εχω λαβει, εστειλα και ενα μειλ διαμαρτυριας στην IBAS.

Καποια ιδεα για το τι μελλει γενεσθαι; Προερχομαι απο οικογενεια νομικων, ισως καποιο εξωδικο; Παρακαλω καποιος που γνωριζει να με ενημερωσει.

Ευχαριστω εκ των προτερων
Aν σου ζητουσαν απλα τα στοιχεια χωρις να τον κλειδωσουν θα σου ελεγα οτι εχεις πιθανοτητες να πληρωθεις. Απο τη στιγμη που τον κλειδωσαν κατα πασα πιθανοτητα τα φαγανε τα λεφτα.
Δεν θα βγαλεις ακρη , κανε οτι ειναι να κανεις αλλα μη χαλας τη ζαχαρενια σου. Αυτοι ειναι οι οροι του παιχνιδιου και αναγκαστικα συμφωνουμε απαντες μολις γινει η εγγραφη μας.
Οντως η συγκεκριμενη εταιρεια κανει αυτο που ειπε πριν ο φιλος και ενας μεθοδικος παικτης μπορει να παρει λεφτα με τις αποδοσεις που δινει αλλα απαγορευονται οι αναληψεις...
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon και GATHS
Αυτο το "απο τις χειροτερες που υπαρχουν στην Ελληνικη αγορα" ειναι αστειο να λεγεται. Δηλαδη ποια ειναι η καλυτερη απο τη νοβιμπετ στην ΕΛληνικη αγορα; Ολες οι εταιριες μετα απο καποιο καιρο θα σου βαλουν ορια ή θα σου κλεισουν το λογαριασμο ή θα σου κρατησουν κερδη που απεκτησες παραβιαζοντας τους ορους που υπεγραψες. Αν καποια εταιρια το κανει σε 1 χρονο θεωρειται καλυτερη απο αυτη που θα στο κανει σε 10 μερες; Δυσκολο. Αυτη ειναι η Ελληνικη αγορα και με αυτους τους ορους παιζουμε.

Γι αυτο καμια εταιρια δεν ειναι της πλακας, ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ειναι ΥΠΕΡΧΡΗΣΙΜΕΣ για οταν θα φας το ακυρο απο την εταιρια που εισαι και θα πρεπει να ψαξεις να βρεις αλλη.

Δεν υπαρχει Συνταγμα, δικαιο και νομοθεσια. Δικαιο ειναι οι οροι του καθε μπουκμεικερ. Στους ορους που υπογραφεις οταν κανεις εγγραφη, χονδρικα αποδεχεσαι οτι εχουν το δικαιωμα να σου κανουν ο,τι θελουν οποτε θελουν και οπως το θελουν.

Οπότε εσυ θα εκτελεσεις τις εντολες τους κατα γραμμα, θα περιμενεις οσο γουσταρουν αυτοι και αν γουσταρουν θα σου δωσουν και τα χρηματα σου. Συνηθως τα χρηματα σου τα παιρνεις αφου περασεις τις δοκιμασιες και τα καψωνια (για τα οποια εσυ υπεγραψες οτι συμφωνεις να γινουν). Υπαρχουν και καποιοι που δεν τα πηραν βεβαια, αλλα συνηθως ειχαν κανει καλες λαμογιες.

Και ολο και καποιος θα βρεθει να γραψει τα αριστερα οτι αυτο δεν ειναι σωστο να εναντιωθουμε να κανουμε να ρανουμε, ας θυμηθει οτι ΑΥΤΟΣ επελεξε την καθε νοβιμπετ, δεν τον εσυραν με το ζορι να παιξει σε αυτη την εταιρια. Οποτε τιποτα δεν ειναι αδικο στο τελος
Ρε φιλαρακι αυτο που λες δεν ισχυει, μιλας με ορους μπακαλιστικους του στιλ "οποιος μπει στο σπιτι σου παρανομως δικαιουσαι να τον σκοτωσεις". Τι να κανουμε δεν ισχυει ουτε στο ελαχιστο αυτο που λες, εδω ιδιωτικα συμφωνιτικα μεταξυ δυο πλευρων που συμφωνουν, στις δικαστικες αιθουσες εχουν αξια κωλοχαρτου. Ο καταναλωτης εχει δικαιωματα και υπαρχουν αρμοδιες αρχες για να τα προστατεψουν. Απλα και λαικα: "Δεν πα να εχω υπογραψει της παναγιας τα ματια, αν νιωθω οτι αδικουμαι εχω καθε δικαιωμα να προσφυγω οπου κρινω και θα κριθω βασει νομοθεσιων και κανονων οχι βασει κανενος ορου και προυποθεσης"

αυτα με σεβασμο παντα
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
Ρε φιλαρακι αυτο που λες δεν ισχυει, μιλας με ορους μπακαλιστικους του στιλ "οποιος μπει στο σπιτι σου παρανομως δικαιουσαι να τον σκοτωσεις". Τι να κανουμε δεν ισχυει ουτε στο ελαχιστο αυτο που λες, εδω ιδιωτικα συμφωνιτικα μεταξυ δυο πλευρων που συμφωνουν, στις δικαστικες αιθουσες εχουν αξια κωλοχαρτου. Ο καταναλωτης εχει δικαιωματα και υπαρχουν αρμοδιες αρχες για να τα προστατεψουν. Απλα και λαικα: "Δεν πα να εχω υπογραψει της παναγιας τα ματια, αν νιωθω οτι αδικουμαι εχω καθε δικαιωμα να προσφυγω οπου κρινω και θα κριθω βασει νομοθεσιων και κανονων οχι βασει κανενος ορου και προυποθεσης"

αυτα με σεβασμο παντα

Ενταξει ωραιο το μελοδραμα αλλα η αληθεια ειναι οτι η Νοβιμπετ σου λεει "στο σπιτι μου θα μπαινεις χωρις παπουτσια και αν κανεις κατι αλλο που μου τη σπαει εχω δικαιωμα να σε πεταξω εξω με τις κλωτσιες". Αυτο υπογραφεις, ουτε σκοτωμους ουτε οπλα και πυροβολα.

Να πας σε οσα δικαστηρια θελεις και να το κυνηγησεις οσο θελεις. Για τα 450 ευρω που σου χρωστανε εσυ θα χρειαστει να πληρωσεις 4500 για να σου πουν οτι δεν μπορεις να κανεις τπτ.

Εδω υπαρχουν εταιριες που φαγανε εκατονταδες χιλιαδες ευρω στο συνολο απο τους παικτες τους και δεν εβρισκαν ουτε ενα νομικο προσωπο υπευθυνο για την εταιρια ωστε να της ασκηθει μήνυση. Και εσυ θα πας να κανεις ιστοριες στη νοβιμπετ για 450 ευρω που ουτε καν σου εχουν κλεψει, απλα θα σου ζητησουν να στειλεις 150 φωτογραφιες και αλλα αποδεικτικα για να σου τα δωσουν (οπως και εχουν δικαιωμα με βαση το νομο και τα οσα εχεις υπογραψει). Δεν υπαρχει κανενας νομος που να βαζει ορια στο τι μπορει να σου ζητησουν. Απο πιστοποιηση μεσω viber, skype κλπ μεχρι να πας απο κοντα να σε δουν, ολα ειναι ανοικτα. Ψαξτο και θα το δεις. Δυστυχως απο τη μια ο παικτης δεν προστατευεται απο καμια νομοθεσια, απο την αλλη οι εταιριες ολες ειναι θυγατρικες εταιριων που υπαγονται σε αλλα δικαια και νομοθεσιες και ολες οι υποθεσεις παραπεμπονται εκει.

Κανε υπομονη και ο,τι σου λενε και ειτε θα παρεις τα 450 ευρω, ειτε θα παρεις την καταθεση σου πισω. Δεν υπαρχει κατι αλλο στον οριζοντα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dimouliz και Ertzan
Ενταξει ωραιο το μελοδραμα αλλα η αληθεια ειναι οτι η Νοβιμπετ σου λεει "στο σπιτι μου θα μπαινεις χωρις παπουτσια και αν κανεις κατι αλλο που μου τη σπαει εχω δικαιωμα να σε πεταξω εξω με τις κλωτσιες". Αυτο υπογραφεις, ουτε σκοτωμους ουτε οπλα και πυροβολα.

Να πας σε οσα δικαστηρια θελεις και να το κυνηγησεις οσο θελεις. Για τα 450 ευρω που σου χρωστανε εσυ θα χρειαστει να πληρωσεις 4500 για να σου πουν οτι δεν μπορεις να κανεις τπτ.

Εδω υπαρχουν εταιριες που φαγανε εκατονταδες χιλιαδες ευρω στο συνολο απο τους παικτες τους και δεν εβρισκαν ουτε ενα νομικο προσωπο υπευθυνο για την εταιρια ωστε να της ασκηθει μήνυση. Και εσυ θα πας να κανεις ιστοριες στη νοβιμπετ για 450 ευρω που ουτε καν σου εχουν κλεψει, απλα θα σου ζητησουν να στειλεις 150 φωτογραφιες και αλλα αποδεικτικα για να σου τα δωσουν (οπως και εχουν δικαιωμα με βαση το νομο και τα οσα εχεις υπογραψει). Δεν υπαρχει κανενας νομος που να βαζει ορια στο τι μπορει να σου ζητησουν. Απο πιστοποιηση μεσω viber, skype κλπ μεχρι να πας απο κοντα να σε δουν, ολα ειναι ανοικτα. Ψαξτο και θα το δεις. Δυστυχως απο τη μια ο παικτης δεν προστατευεται απο καμια νομοθεσια, απο την αλλη οι εταιριες ολες ειναι θυγατρικες εταιριων που υπαγονται σε αλλα δικαια και νομοθεσιες και ολες οι υποθεσεις παραπεμπονται εκει.

Κανε υπομονη και ο,τι σου λενε και ειτε θα παρεις τα 450 ευρω, ειτε θα παρεις την καταθεση σου πισω. Δεν υπαρχει κατι αλλο στον οριζοντα.
Αδερφε ο λογαριασμος κερδισμενος ειναι με πολλες καταθεσεις/αναληψεις συνολικα στο -800 (κερδος χωρις τα 450 μεσα). Τωρα οτι μου τον μπλοκαρανε επειδη επαιξα ανατροπη εφες χθες, handball 1η ουκρανια, κυπελλο αφρικης και χοκει 1η ουκρανιας τι να πω. και μιλαμε για μαξ πονταρισμα στα 50-60 ευρω. το θεωρω αστειο
 
  • Sad
Αντιδράσεις: Grim Reaper
Τιποτα δεν ειναι αστειο με τις Ελληνικες εταιριες, Αλλοι παιζουν 5ευρα και τους διωχνουν. Η αγορα ειναι γελοια.
 
  • Like
  • Haha
Αντιδράσεις: chri213 και dimouliz
Ενταξει ωραιο το μελοδραμα αλλα η αληθεια ειναι οτι η Νοβιμπετ σου λεει "στο σπιτι μου θα μπαινεις χωρις παπουτσια και αν κανεις κατι αλλο που μου τη σπαει εχω δικαιωμα να σε πεταξω εξω με τις κλωτσιες". Αυτο υπογραφεις, ουτε σκοτωμους ουτε οπλα και πυροβολα.
:sign::sign::sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...