Novibet μου μπλόκαρε τον λογαριασμό!!!

παιδιά η χειρότερη εταιρεία πάει να γίνει το θέμα είναι να βρούμε ένα τρόπο να αντιδράσουμε διαβάζω διάφορα Εντάξει το forum εδώ θέλει να προστατεύσει τη νομιμότητα Και καλά κάνει αλλά όταν μία εταιρία βγάζει Τόσο λάθος αποδόσει και μετά αν τις παίξεις σου λέει είσαι παράνομος τότε φταίω εγώ βγάζεις λάθος αποδόσεις και μετά σε κλείνεις Γιατί να μην τις παίξω εφόσον θα κάνει το λάθος αυτή αυτή κάνει λάθος εγώ την πληρώνω
εγω θεωρω πως καποιες εταιρειες λειτουργουν με δολο. σου ριχνουν επιτηδες το τυρακι για να πεσεις στη φακα.
σε ωθουν να καταθεσεις. αν χασεις θα τα παρουν αυτοι.αν κερδισεις , δε θα σε πληρωσουν αυτο που υποσχονται.
οριστε παραδειγματα παρακατω.
αλλες δινουν κατι απιστευτα reload bonus του στυλ κατεθεσε 500 για να παρεις 250 ευρω ο (ομιλος τα κανει αυτα),και αν κερδισεις 2-3 σερι στοιχηματα σε λιμιταρει στο 1 ευρω και σου απομενουν κανα 2 χιλιαδες τζιρος και τραβας τα μαλλια σου και αν ακυρωσεις το μπονους χανεις κι ενα σωρο κερδη απο αυτο,γιατι εχουν μπλεχτει τα λεφτα σου με τα λεφτα του μπονους.
η μπετσοπ πχ εχει κατι απιστευτες αποδοσεις pre game στο μπασκετ σε αουτσαιντερ.αν κανεις το λαθος να καταθεσεις και να το παιξεις (δε μιλαμε να παιξεις 1-2 ευρω), σου κανει μεγαλο delay(!!!!) κι ας ειναι pre game, και τελικα ερχεται μηνυμα στην οθονη οτι δε δεχεται το στοιχημα,κι η αποδοση πεφτει κατακορυφα,ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ την αποδοση του αντικρουομενου!!!!!!!! Δηλαδη απλά κανει την γκανιοτα της 15% πχ απο κει που ηταν στο 6% πχ. εσυ εχεις καταθεσει ενα σεβαστο ποσό ομως ηδη στη μπετσοπ και την εχεις πατησει. αντε να βρεις κατι με ξαια να παιξεις,αφου οτι εχει αξια κανουν το κολπο με το delay και την αλλαγη αποδοσης.
και φυσικα υπαρχουν και περιπτωσεις νοβι κτλ που δινουν μεγαλες αποδοσεις στο live , μεγαλυτερες της υπολοιπης αγορας σε 1 σημειο. αν χασεις ολα καλα. αν κερδισεις , πιθανως να σου ακυρωσουν το στοιχημα εκ των υστερων οπως επαθε ο φιλος που εγραψε χτες. και στη μπετσοπ ειχε παθει κ ιαλλος τα ιδια. μεχρι κι η μπετ365 μου ειχε αλλαξει αποδοση,αλλα αυτη επειδη ειναι λιγο πιοσοβαρη απο τις αλλες με πληρωσε ολο το ποσό και μενα κι εναν ακομα,αλλα χρειαστηκε να παμε ibas κτλ. κι η championsbet ακυρωσε στον αλλο στοιχημα 25 ευρω που θα το υεδινε 3000+. ηξεραν οτι η σωστη τιμη δενειναι 125 αλλα 5 ,λιγο πριν το ματς (αλλωστε κι οι ιδιοι το ειχαν διορθωσει) αλλα μαλλον πιστεψαν οτι και το 5 αποδοση εχει 15-20% αποδοση να ερθει και το αφησαν μπςας και φανε το 25αρι. αν εχαναν ,οπως κι εγινε,ακυρωση στοιχηματος.
και φυσικα υπαρχουν εταιρειες που ξερουν οτι καποιοι λογαριασμοι ειναι fake ή βλεπουν οτι απο την ιδια συσκευη ή απο το ιδιο wifi εχουν παιξει κι αλλοι ή οτι αφου καποιος παιζει με σκριλ πιθανως να εχει πολλα accounts και να στελνει λεφτα απο το ενα στο αλλο. σε αφηνουν να καταθετεις και να παιζεις αβερτα. οσο πιο πολλα καταθετεις τοσο καλυτερο για αυτους. γιατι αν χασεις εινα ιδικα τους.αν ομως κερδισεις ,τοτε μολις ζητησεις λεφτα σου, λενε "επαιζε κι αλλος απο την ιδια IP,δε σε πληρωνω" ή "στειλε μου αλλα 20 εγγραφα" (που ξερουν οτι μαλλον δεν εχουν οι χρηστες αφου δεν ειναι οι εαυτοι τους που παιζουν) ή "δειξε μου το ιστορικο σου στο σκριλ, κι αν εχεις παρε δωσε με αλλους , που παιζουν κι αυτοι στοιχημα ειστε ντε και καλα το ιδιο ατομο,αρα σου τρωω τα λεφτα".

αυτα δεν ειναι ωραια πραγματα. η παρανομια και η απατεωνιά δεν καταπολεμουνται με απατεωνιά.
η λυση ειναι η νομοτητα και η προληψη.οχι να απαντας με τα ιδια μεσα στην ουσια.
ειναι σαν να σε αφηνει να κλεψεις ή να σκοτωσεις η αστυνομια (ενω εχει καταλαβει οτι εισαι κλεφτης,δολοφονος κτλ) , γιατι αν πιασει κλεφτη κτλ θα παρει μπονους χρηματικο ,ενω αν σε διωξει πριν κλεψεις,λεγοντας σου , φυγε απο δω,δε θελουμε φασαριες ,ξερουμε οτι εισαι μουτρο.
εγω θεωρω οτι για υατους που απο την 1η μερα καταλαβαινουν οτι κατι υποπτο υπαρχει , τους κοβεις κατευθειαν,δεν τους αφηνεις να παιξουν,ουτε να καταθεσουν,ουτε τιποτα,κι αν εχουν κανει κατι χοντρο του στυλ πλαστογραφια,ενημερωσε τις αρχες. αλλα αυτοι για να φανε απο 500-1000-2000 ευρω απο τον καθενα (αν δεν τους κατσουν τα στοιχηματα) τους αφηνουν να παιξουν κι επειδη ειναι πολλοι αυτοι που κανουν μαιμουδιες , αυτο το 500-1000-2000 επι τοσα ατομα,βγαζει μεγαλο νουμερο.
μου ελεγε ενας τυπος μου την εξης ιστορια. δεν ξερω αν ειναι αληθεια γιατι δεν τον ξερω καλα,μια δυο φορες μιλησαμε. ελεγε οτι μια πασιγνωστη εταιρεια κανει επιχειρηση σκουπα 1-2 φορες το χρονο. αφηνει να καταθετουν και να παιζουν αβερτα τα sure bets τα fake accounts ,ελπιζοντας να πανε τα κερδισμενα στις αλλες εταιρειες. αν κερδισουν και μαζεψουν πολλα και τα ζητησουν οι χρηστες τα λεφτα, κανει την επιχειρηση σκουπα,ζητωντας 100 εγγραφα κι αυτοι δεν εχουν κανενα φυσικα. δεν γραφω ονομα εταιρειας γιατι εγω δεν εχω κανεναν τετοιο φιλο που να κανει τετοιες μαιμουδιες με ψευτικα προφιλ και σκριλ κτλ ,οπότε απλά μεταφερω μια ιστορια που ακουσα απο εναν τυπο με τον οποιο μιλησα 1- 2 φορες, αλλα δεν αποκλειω να ειναι αληθεια
 
Πριν καποιες μερες παντως η IBAS εδωσε βραβειο στη Νοβιμπετ για τη χρονια που εφυγε, οποτε το "καλη-κακη" εταιρια δεν μπορει να συζητιεται. Υπαρχουν οι εταιριες που σου κανουν και αυτες που δεν σου κανουν για τη δουλεια σου.

ΠΧ: Καμια μα καμια μα καμια εταιρια δεν θα κανει αποδεκτο παικτη που θα παιξει τη μεγαλυτερη αποδοση στην αγορα, ξεχασμενη αποδοση, λαθος καραμπινατο αποδοση και το ξερετε. Ειναι στον παικτη αν θελει να παρει το ρισκο ή αν θελει να το αποφυγει.

Γενικα οι εταιριες την πατησαν στο παρελθον απο αλλους που εκαναν αναλογα πραγματα και πλεον δεν θα ανεχονται τπτ. Ο παικτης νομιζει οτι μπορει να εχει εξουσια απεναντι στην εταιρια, αλλα καμια εταιρια δεν ενδιαφερεται για τον παικτη που θα χασει γιατι την ιδια στιγμη θα εχει αλλες 10χ εγγραφες. Αν εισαι παικτης που κανει μεγαλους τζιρους, μικρες αναληψεις, αφηνει πολλα λεφτα στο λογαριασμο και γενικα δειχνεις ταπεινοτητα παιζοντας κομπο και κυνηγωντας στο λαιβ τα γνωστα που κυνηγαει η μαριδα, δεν θα σου δημιουργησουν προβληματα. Αλλα νομιζω δεν ειναι σώφρον να εισαι τετοιος παικτης
 
Πριν καποιες μερες παντως η IBAS εδωσε βραβειο στη Νοβιμπετ για τη χρονια που εφυγε, οποτε το "καλη-κακη" εταιρια δεν μπορει να συζητιεται.
μαλλον δε θα το παρει και του χρονου το βραβειο ετσι οπως παει. :sneaky:

Καμια μα καμια μα καμια εταιρια δεν θα κανει αποδεκτο παικτη που θα παιξει τη μεγαλυτερη αποδοση στην αγορα,

τοτε να μην τις δινει η εκαστωτε εταιρεια αυτες τις αποδοσεις,αμα δε θελει να τις παιζουμε. δεν ειμαστε χαζοι να παιζουμε σε 4,50 αποδοση αυτο που καποιος μας το δινει σε 7,00 αποδοση. αν δε θελει να παιξουμε το 7,00 να βαλει 4,50 οπως ολοι.

κι οπως σωστα ειπες , δεν ειναι φρονιμο να παιζεις αυτα που παιζει η μαρίδα . αρα θα παιξεις την αποδοση που εχει αξια
 
μαλλον δε θα το παρει και του χρονου το βραβειο ετσι οπως παει. :sneaky:



τοτε να μην τις δινει η εκαστωτε εταιρεια αυτες τις αποδοσεις,αμα δε θελει να τις παιζουμε. δεν ειμαστε χαζοι να παιζουμε σε 4,50 αποδοση αυτο που καποιος μας το δινει σε 7,00 αποδοση. αν δε θελει να παιξουμε το 7,00 να βαλει 4,50 οπως ολοι.

κι οπως σωστα ειπες , δεν ειναι φρονιμο να παιζεις αυτα που παιζει η μαρίδα . αρα θα παιξεις την αποδοση που εχει αξια


κανενας ομως δεν απανταει στην εξης λογικη...
ποιος μας λεει οτι οι εταιρειες αφηνουν τα μεγαλα λαθη επιτηδευμενα...ειναι προφανες οτι θα πεσουν με τα μουτρα πολλοι στο λαθος αυτο.... οποτε 2 τινα θα συμβουν...ειτε θα χαθει το στοιχημα...(εκει δε θα μιλησει κανεις , ουτε οι παιχτες θα πουν κατι αλλα ουτε κ οι ειταρεια) κ ειτε θα κερδισει το στοιχημα οποτε η εταιρεια λεει εχει δικαιωμα να το ακυρωσει...ρε ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ???? δεν καταλαβαινετε ποσο πουστικο ειναι αυτο? και δεν εχει βρεθει εισαγγελεας να τους κλεισει μεσα για ξεκαθαρη προσπαθεια απατης. μονα ζυγα δικα τους? πως θα γινει δλδ...θα πρεπει να το καταλαβουν καλα! το λαθος να το πληρωνουν γιαυτο κ εχουν μεγαλες εταιρειες με μεγαλα κερδη κλπ. κ αν δε σε θελουν για πελατη τους ...να σου δωσουν ολα τα λεφτα σου κ αντε γεια!! αντε ξυπνηστε!!!
 
κανενας ομως δεν απανταει στην εξης λογικη...
ποιος μας λεει οτι οι εταιρειες αφηνουν τα μεγαλα λαθη επιτηδευμενα...ειναι προφανες οτι θα πεσουν με τα μουτρα πολλοι στο λαθος αυτο.... οποτε 2 τινα θα συμβουν...ειτε θα χαθει το στοιχημα...(εκει δε θα μιλησει κανεις , ουτε οι παιχτες θα πουν κατι αλλα ουτε κ οι ειταρεια) κ ειτε θα κερδισει το στοιχημα οποτε η εταιρεια λεει εχει δικαιωμα να το ακυρωσει...ρε ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ???? δεν καταλαβαινετε ποσο πουστικο ειναι αυτο? και δεν εχει βρεθει εισαγγελεας να τους κλεισει μεσα για ξεκαθαρη προσπαθεια απατης. μονα ζυγα δικα τους? πως θα γινει δλδ...θα πρεπει να το καταλαβουν καλα! το λαθος να το πληρωνουν γιαυτο κ εχουν μεγαλες εταιρειες με μεγαλα κερδη κλπ. κ αν δε σε θελουν για πελατη τους ...να σου δωσουν ολα τα λεφτα σου κ αντε γεια!! αντε ξυπνηστε!!!


Μα πολλές φορές τα αφήνουν επιτηδευμένα και έτσι ξεχωρίζουν και τους παίχτες που θέλουν να ξεχωρίσουν
 
Μα πολλές φορές τα αφήνουν επιτηδευμένα και έτσι ξεχωρίζουν και τους παίχτες που θέλουν να ξεχωρίσουν


Ναι αλλα το επικινδυνο δεν ειναι οτι ξεχωριζουν τους παιχτες...ας το κανουν δικαιωμα τους...το επικινδυνο ειναι οτι στην ουσια σε εναν αγωνα που εχει τρια σημεια κ συ παιζεις το ενα με το λαθος...ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ!!!
ποσο δικαιο ειναι αυτο δλδ? σου βαζει παγιδα για να σου φαει τα λεφτα?
 
Τελευταία επεξεργασία:
κανενας ομως δεν απανταει στην εξης λογικη...
ποιος μας λεει οτι οι εταιρειες αφηνουν τα μεγαλα λαθη επιτηδευμενα...ειναι προφανες οτι θα πεσουν με τα μουτρα πολλοι στο λαθος αυτο.... οποτε 2 τινα θα συμβουν...ειτε θα χαθει το στοιχημα...(εκει δε θα μιλησει κανεις , ουτε οι παιχτες θα πουν κατι αλλα ουτε κ οι ειταρεια) κ ειτε θα κερδισει το στοιχημα οποτε η εταιρεια λεει εχει δικαιωμα να το ακυρωσει...ρε ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ???? δεν καταλαβαινετε ποσο πουστικο ειναι αυτο? και δεν εχει βρεθει εισαγγελεας να τους κλεισει μεσα για ξεκαθαρη προσπαθεια απατης. μονα ζυγα δικα τους? πως θα γινει δλδ...θα πρεπει να το καταλαβουν καλα! το λαθος να το πληρωνουν γιαυτο κ εχουν μεγαλες εταιρειες με μεγαλα κερδη κλπ. κ αν δε σε θελουν για πελατη τους ...να σου δωσουν ολα τα λεφτα σου κ αντε γεια!! αντε ξυπνηστε!!!
τα εγραψα λιγο πιο πανω και γω αυτα, τα ιδια εγραψα πανω κατω. συμφωνω σ γενικες γραμμες
 
Τι να ειναι δικαιο; Το καζινο ειναι δικαιο; Στο καζινο οταν κερδιζεις δεν σε κρατανε μεχρι να τα χασεις; Δεν σε διωχνουν για να μην κερδιζεις αλλα; Τι διαφορα εχουν οι στοιχηματικες εταιριες; Προφανως δεν τις ενδιαφερει να κρατησουν παικτες που ξερουν τις αποδοσεις ουτε θα πληρωσουν αυτους που βρηκαν τα λαθη.

Δεν υπαρχει δικαιοσυνη οταν ασχολεισαι με αυτα. Παιζεις με ρισκο και ευθυνη δικη σου. Ξερεις οτι μπορει το στοιχημα να ακυρωθει, να μην πληρωθεις και να μην εχεις λογαριασμο.

Ναι δεν ειναι δικαιο αυτο, ουτε ειναι δικαιο ο μισθος να ειναι 650 ευρω ξερω γω, ουτε ειναι δικαιο να μην αφηνουν τους Συριους να πανε Ιταλιες Γερμανιες κλπ και να τους εχουν στριμωγμενους στα νησια, δεν ειναι καν δικαιο να πληρωνω δημοτικα τελη στους λογαριασμους ρευματος τηλεφωνου αεριου κλπ. Η μοναδικη απαντηση που εχουν για ολους εμας που ζηταμε δικαιοσυνη ειναι "ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ". Απλα και ομορφα.

Και μετα θα σου πουν, αν δεν γουσταρεις, μην παιζεις, βρες κατι αλλο να κανεις, φυτευε κακτους.
 
Χίλια ευχαριστώ balaton.πριν καν προλάβω να σου στείλω μήνυμα, ανέβασες κάτι που ίσως με βοηθήσει. Οι αποδόσεις είναι του 1χ2?
Κοιτάω τώρα το screenshot από το στοίχημα μου.ειναι το 23:30 και 17 δευτερόλεπτα. Νομίζω έχω καλές ελπίδες να πληρωθώ. Το γκολ μπήκε 23:32 βλέπω και οι αποδόσεις για το πέναλτι κλείδωσαν προς το τέλος του 23:30 λεπτού.
 
δε στο ειπα?

balaton=εγγυηση

και μενα με ειχε βοηθησει μια φορα με τον IBAS


ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙΣ. ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ
 
Χίλια ευχαριστώ balaton.πριν καν προλάβω να σου στείλω μήνυμα, ανέβασες κάτι που ίσως με βοηθήσει. Οι αποδόσεις είναι του 1χ2?
Κοιτάω τώρα το screenshot από το στοίχημα μου.ειναι το 23:30 και 17 δευτερόλεπτα. Νομίζω έχω καλές ελπίδες να πληρωθώ. Το γκολ μπήκε 23:32 βλέπω και οι αποδόσεις για το πέναλτι κλείδωσαν προς το τέλος του 23:30 λεπτού.

Ναι το 1-x-2 είναι
 
Ρε παιδιά να σας ρωτήσω κάτι αν πατε σε μία τράπεζα να πάρετε ένα δάνειο ή να υπογράψετε συμβαση για μια πιστωτική ή να κάνετε ένα συμβόλαιο για τηλέφωνο σε μια εταιρία δεν θα διαβάσετε τους όρους; Στις στοιχηματικές γιατί δεν το κάνετε ώστε να διαβάσετε τον όρο του palpable error να ξέρετε τελικά οτι το βάλιου δεν είναι βαλιου αλλά μπορεί να είναι ζημιά;
 
Και όμως για την τηλεφωνία θα σου πω πως το 99% δεν διαβάζει τους όρους και στο δάνειο ότι σου λέει ο υπάλληλος εσυ συμφωνείς γιατί σκέφτεσαι και λες «ελα ρε τώρα θα κάτσω να διαβάσω 4-5 σελίδες κατεβατό και μικρά γράμματα; Μια χαρά τα εξηγεί»

Η αστα όλα αυτά. Πόσοι έχουν διαβάσει το εγχειρίδιο μιας συσκευής που αγοράζουν να δουν αυτή η εγγύηση τι καλύπτει ή τι γράφει το βιβλιαράκι %100 κανείς. Έτσι και εδώ η νοοτροπία «έλα ρε ένα στοίχημα θα ρίξω σιγά το πράγμα» Ε μετά σοβαρεύει το πραμα μαθαίνεις και άλλα κόλπα και μετά πας για μαλλι και βγαίνεις κουρεμένος


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: Balaton
Ρε παιδιά να σας ρωτήσω κάτι αν πατε σε μία τράπεζα να πάρετε ένα δάνειο ή να υπογράψετε συμβαση για μια πιστωτική ή να κάνετε ένα συμβόλαιο για τηλέφωνο σε μια εταιρία δεν θα διαβάσετε τους όρους; Στις στοιχηματικές γιατί δεν το κάνετε ώστε να διαβάσετε τον όρο του palpable error να ξέρετε τελικά οτι το βάλιου δεν είναι βαλιου αλλά μπορεί να είναι ζημιά;

Οταν σου πουνε το κλισε "ε τοτε δεν γινεται να παιζουμε στοιχημα, δεν χρειαζομαστε τις εταιριες, τι μας ζητανε να γραφομαστε" και τα σχετικα θα εχει ολοκληρωθει ο κυκλος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Balaton
Τι να ειναι δικαιο; Το καζινο ειναι δικαιο; Στο καζινο οταν κερδιζεις δεν σε κρατανε μεχρι να τα χασεις; Δεν σε διωχνουν για να μην κερδιζεις αλλα; Τι διαφορα εχουν οι στοιχηματικες εταιριες; Προφανως δεν τις ενδιαφερει να κρατησουν παικτες που ξερουν τις αποδοσεις ουτε θα πληρωσουν αυτους που βρηκαν τα λαθη.

Δεν υπαρχει δικαιοσυνη οταν ασχολεισαι με αυτα. Παιζεις με ρισκο και ευθυνη δικη σου. Ξερεις οτι μπορει το στοιχημα να ακυρωθει, να μην πληρωθεις και να μην εχεις λογαριασμο.

Ναι δεν ειναι δικαιο αυτο, ουτε ειναι δικαιο ο μισθος να ειναι 650 ευρω ξερω γω, ουτε ειναι δικαιο να μην αφηνουν τους Συριους να πανε Ιταλιες Γερμανιες κλπ και να τους εχουν στριμωγμενους στα νησια, δεν ειναι καν δικαιο να πληρωνω δημοτικα τελη στους λογαριασμους ρευματος τηλεφωνου αεριου κλπ. Η μοναδικη απαντηση που εχουν για ολους εμας που ζηταμε δικαιοσυνη ειναι "ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ". Απλα και ομορφα.

Και μετα θα σου πουν, αν δεν γουσταρεις, μην παιζεις, βρες κατι αλλο να κανεις, φυτευε κακτους.


Οποτε με αυτη τη λογικη θα πρεπει να το βουλωνουμε κ να δεχομαστε οτιδηποτε...
γιαυτον ακριβως το λογο ειμαστε εδω οσοι ειμαστε...γιατι δεν το βουλωνουμε
οσοι γραφουν οτι ετσι ειναι τα πραγματα ..αποδεχτειτε το...μην κλαιτε κ τετοια...το μονο που εξυπηρετουν ειναι τα συμφεροντα των εταιρειων!!
οι εταιρειες αυτο θελουν να το εμπεδωσουμε και να το βουλωσουμε
 
  • Haha
Αντιδράσεις: Grim Reaper
Οποτε με αυτη τη λογικη θα πρεπει να το βουλωνουμε κ να δεχομαστε οτιδηποτε...
γιαυτον ακριβως το λογο ειμαστε εδω οσοι ειμαστε...γιατι δεν το βουλωνουμε
οσοι γραφουν οτι ετσι ειναι τα πραγματα ..αποδεχτειτε το...μην κλαιτε κ τετοια...το μονο που εξυπηρετουν ειναι τα συμφεροντα των εταιρειων!!
οι εταιρειες αυτο θελουν να το εμπεδωσουμε και να το βουλωσουμε

Αγορι μου, εσυ να μην το βουλωνεις, απλα πριν μιλας δηλωνε οτι "μαγκες, για τα προβληματα που αντιμετωπιζετε κυριοι υπευθυνοι ειμαστε εγω και οι φιλοι μου και οι γνωστοι μου, που εχουμε κλεψει με 1500 διαφορετικους τροπους τις εταιριες και τις εχουμε αναγκασει να βαζουν τους ορους που βαζουν τωρα και σας γδυνουν". Να εισαι ντομπρος πρωτα, και μετα μην το βουλωσεις. Κανε τον αγωνα σου και οπου σε βγαλει, να ερχεσαι να βαλεις μπροστα τη μαριδα για τον δικο σου προσωπικο πολεμο δεν σε τιμαει.

Μην το βουλωσεις, αλλα ειμαι σιγουρος οτι εχεις αναζητησει Πακιστανους, ασθενεις νοσοκομειων, θαμωνες μπαρ και ο,τι αλλες λιστες ειχες και εχεις για να βρεις μια σελφι να παρεις τα λεφτα, οποτε... μην το βουλωνεις
 
Αγορι μου, εσυ να μην το βουλωνεις, απλα πριν μιλας δηλωνε οτι "μαγκες, για τα προβληματα που αντιμετωπιζετε κυριοι υπευθυνοι ειμαστε εγω και οι φιλοι μου και οι γνωστοι μου, που εχουμε κλεψει με 1500 διαφορετικους τροπους τις εταιριες και τις εχουμε αναγκασει να βαζουν τους ορους που βαζουν τωρα και σας γδυνουν". Να εισαι ντομπρος πρωτα, και μετα μην το βουλωσεις. Κανε τον αγωνα σου και οπου σε βγαλει, να ερχεσαι να βαλεις μπροστα τη μαριδα για τον δικο σου προσωπικο πολεμο δεν σε τιμαει.

Μην το βουλωσεις, αλλα ειμαι σιγουρος οτι εχεις αναζητησει Πακιστανους, ασθενεις νοσοκομειων, θαμωνες μπαρ και ο,τι αλλες λιστες ειχες και εχεις για να βρεις μια σελφι να παρεις τα λεφτα, οποτε... μην το βουλωνεις


Ένας τρόπος υπάρχει για να κλέψεις τις εταιρείες και αυτός είναι το Bonus Hunting μέσω πολλαπλών λογαριασμών. Τους υπόλοιπους 1499 δεν τους γνωρίζω. Αντίθετα, οι εταιρείες σε αναγκάζουν να φτιάξεις πολλαπλούς λογαριασμούς γιατί επιβάλλουν όρια μόλις αντιληφθούν ότι θα τους πάρεις κάποια χρήματα. Άρα, για τους πολλαπλούς λογαριασμούς είναι υπεύθυνες οι εταιρείες και όχι οι παίκτες. Εκτός και αν νομίζει κάποιος ότι εξαιτίας του bonus hunting έχουν αυτήν την άθλια συμπεριφορά οι στοιχηματικές, οπότε σηκώνω τα χέρια ψηλά.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...