Novibet μου μπλόκαρε τον λογαριασμό!!!

H διαφορα που εχεις εσυ με τα υπολοιπα 5 6 παιδια που παιρνουν μερος στη συζητηση ειναι οτι εχουν προσβαση σε σαιτ που πληρωνουν για τις πληροφοριες ενω εσυ μπορεις και το κανεις μονος σου.
Ο στοχος ειναι ο ιδιος, εσυ φτιαχνεις μονος σου το αυτοκινητο οι υπολοιποι νοικιαζουν το αυτοκινητο.
Πιθανον κουραζεσε περισσοτερο και δεν ειναι καθολου ευκολο και σιγουρα εχεις αλλη αντιμετωπιση απο τις εταιρειες καλυτερη η χειροτερη δεν ξερω.
Τι ακριβως σαιτ? Να δινει καποιος τιπστερ συγκεκριμενα σημεια ως value η arb alerts που βλεπουν αποκλισεις αποδοσεων απο εταιρια σε εταιρια?
 
Τι ακριβως σαιτ? Να δινει καποιος τιπστερ συγκεκριμενα σημεια ως value η arb alerts που βλεπουν αποκλισεις αποδοσεων απο εταιρια σε εταιρια?
O τιπστερ εχει ποιο δυσκολη δουλεια συνδρομητικος η μη. Δεν κοιτα αποκλισεις. Ανακαλυπτει το λαθος σε ενα εκ του αποτελεσματος αγνωστο πρωταθλημα για τον μπουκ και το προσφερει.Το σαιτ που πληρωνουν οι περισσοτεροι που ασχολουνται να βγαλουν λεφτα και οχι απλα να τζογαρουν ,παρουσιαζει ποια εταιρεια ειναι εκτος τοπου και χρονου οταν δηλαδη για παραδειγμα εχουν ολες οι εταιρειες 2.00 αποδοση και ο γκολμπετ με τον νοβιμπετ εχουν 2.50.

(εχουν την τιμητικη τους αυτοι οι 2 για αυτο τους αναφερω τοσο μελανι χυθηκε!!!)
 
Τελευταία επεξεργασία:
O τιπστερ εχει ποιο δυσκολη δουλεια συνδρομητικος η μη. Δεν κοιτα αποκλισεις. Ανακαλυπτει το λαθος σε ενα εκ του αποτελεσματος αγνωστο πρωταθλημα για τον μπουκ και το προσφερει.Το σαιτ που πληρωνουν οι περισσοτεροι που ασχολουνται να βγαλουν λεφτα και οχι απλα να τζογαρουν ,παρουσιαζει ποια εταιρεια ειναι εκτος τοπου και χρονου οταν δηλαδη για παραδειγμα εχουν ολες οι εταιρειες 2.00 αποδοση και ο γκολμπετ με τον νοβιμπετ εχουν 2.50.

(εχουν την τιμητικη τους αυτοι οι 2 για αυτο τους αναφερω τοσο μελανι χυθηκε!!!)
Εσυ εισαι μαλλον η πρωτη περιπτωση και το κανεις για τον εαυτο σου.Οταν σε παρουν στο κυνηγι τα μπουκια πιθανολογω ζοριζεσαι περισσοτερο απο τους υπολοιπους και λογικο λογω της προσωπικης εργασιας.
Ομως οταν σταματα να ρεει το χρημα ολοι το ιδιο ζορι τραβαμε...
 
τελευταιο οφ τοπικ μηνυμα που γραφω γιατι κουρασαμε τον κοσμο και δεν βγαινει και ακρη οπως παντα

Το 1,10 της 365 στο 80% των αγώνων στη betfair μπορεί να είναι και 1,08 όπου στο 1,08 έχεις και 5% προμήθεια και ένα τουλάχιστον +25% premium charges στο τέλος ενός έτους. Πες μου λοιπόν σε σχέση με τη 365 αυτός που παίζει betfair δεν πάει με το σταυρό στο χέρι και θέτει τον εαυτό του απέναντι σε αυθεντίες του lay? Γιατί οταν δινεις 1,08 τη στιγμή που η 365 δίνει 1,10 τότε είσαι πιο αυστηρός τρέηντερ από τον τρέηντερ της 365 και ενώ βλέπεις πως δεν σου το παίρνουν εσύ συνεχίζεις να το κρατάς

δεν ειχα ποτέ betfair , δεν καταλαβαινω αυτους τους ορους ρε συ balaton . εγω αυτο που ηθελα να πω οταν ελεγα οτι κανεις δεν παει με το σταυτρο στο χερι ειναι οτι ολοι λιγο πολυ εχουν βουτηξει το χερι στο βαζο με το μελι, ειτε ανοιγοντας λογαριασμο σε συγγενη,ειτε ανοιγοντας λογαριασμο σε εταιρειες που δεν ειναι νομιμες , ειτε κλεβοντας ταυτοτητες,ειτε κανοντας πλαστογραφιες ,ειτε δεν ξερω γω με ποιον τροπο.
σιγουρα δεν ειναι ολα το ιδιο κολάσιμα , αλλα σχεδον κανεις δεν ειναι αγιος , ουτε πηγαινει με το σταυρο στο χερι , δηλαδη να παιζει με το ονομα του μόνο στις νομιμες ελληνικες εταιρειες και τιποτα αλλο .

Μην τα μπερδευεις.Εσυ αφησες να εννοηθει για κερδος μεσω εξαπατησης των εταιριων, και εγω σου ειπα οτι γινεται και χωρις εξαπατηση.Αυτο που αναφερεις για τις συγκεκριμενες εταιριες ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο και δεν εχει να κανει με καμια εξαπατηση καμιας εταιριας.Αλλα μια και το αναφερες ναι γινεται 100% νομιμα αν εχεις πχ καποιον συγγενη και στα παιζει απο αλλη χωρα η αν απλα μεσω τεχνολογιας εχεις προσβαση στο pc του.

εγω δεν αφησα να εννοηθει τιποτα. εσυ καταλαβες λαθος φιλτατε

Το ιδιο πραγμα ειναι ακομα και αν προκειται για live.Εσυ λες παιζεις την ξεχασμενη αποδοση πριν πεσει επειδη ειδες πτωση σε αλλες εταιριες, αρα ο trader βλεπει live arbitrage. Δεν ειπα καπου οτι μονο με pregame κερδιζεις, ουτε οτι μονο μια ειναι η μεθοδος για να κερδισεις.Αυτο που σου ειπα ειναι οτι εσυ παιζεις με βαση το ποσο δινουν οι μεγαλες εταιριες και παιζεις αμεσως την αποδοση αλλου σε μικρη εταιρια πριν πεσει,χωρις να χρειαζεται να μελετησεις τον αγωνα.Ενημερωτικα θα σου πω οτι για να μελετησω εναν αγωνα στο pregame χρειαζομαι τουλαχιστον 5 λεπτα για να ψαξω να μαθω καποια στοιχεια για τον αγωνα, εκτος πια αν μου δινουν 60 ως 140 αποδοση αντι για 7.00 (ολες οι εταιριες)το διπλο στο Μπουρσα-Γκεντσλερ οποτε εκει δεν χρειαζεται να μελετησεις τιποτα και εχεις αποφασισει σε 1 δευτερολεπτο.Τωρα αν εσυ μπορεις να βρισκεις μεσα σε 1-2 δευτερολεπτα στο live αξιες αποδοσεων , ναι ειναι εφικτο, αλλα αυτο δεν λεγεται valuebetting αλλα "παιζω arbitrage αλλα μονο το ενα σκελος αυτο που πιστευω ως λαθος" αφου παιζεις με βαση το ποσο σου δινουν και ποσο εχει αλλου.

πάλι υποθεσεις κανεις. παιζω αυτο που πιστευω οτι εχει καλες πιθανοτητς να ερθει, αυτο δηλαδη που δινεται σε καλυτερη αποδοση απο αυτο που εγω θεωρω ως πραγματικη αοδοση,αδιαφορωντας αν βισκεται σε arb zone ή οχι . απλα οταν αποφασισω να παιξω μπαρτσελονα να γυρισει το ματς με τον παο στο οακα,θα το παιξω απο οποιον εχει καλυτερη αποδοση. και επισης δεν υπαρχουν σχεδον ποτε ξεχασμενες αποδοσεις στο ζωντανο μπασκετ. οι αποδοσεις αλλαζουν ανα 5 δευτερολεπτα. ειδικα ηεταιρεια που μονιμα δινει με 7,00 αυτο οι αλλοι δινουν 4,50 το κανει για να σε ριξει στη φακα. σπανια κερδιδζει το 7,00 αλλωστε. 2 στις 10 θα γινει. η αξια του παικτη ειναι να βρει αυτα τα 2 ματς.

Δεν μπορεις να γκρινιαζεις οταν σου πληρωνει το ξεχασμενο 2,20 ως 1.50. Δεν μπορεις να γκρινιαζεις οταν παιζεις αποδοση 250 και οι αλλοι εχουν 25. Δεν μπορεις να γκρινιαζεις οταν χτυπας διαρκως τη μεγαλυτερη τιμη που εχει η εταιρια και περιμενεις να σε αφηνουν να τους κανεις ζημια ετσι. Δεν μπορεις να γκρινιαζεις οταν εχεις τακτικη που χτυπαει καμπανακι για αρμπινγκ ενω ξερεις οτι τους αρμπερς τους κοβουν. Τι γκρινιαζεις; Ξερεις τι λαμογια εκανες, περιμενε να βγαλουν αποφαση και εχε την ελπιδα οτι δεν θα χασεις τα λεφτα σου και στην καλυτερη θα πληρωθεις και κερδη.

Εμενα αυτο με ενοχλει στη χαζη συμπεριφορα σας. Και φαντασου υπηρχε εταιρια, οπου κερδιζα παιζοντας αποδοσεις χαμηλοτερες απο το μεσο ορο, απλα και μονο επειδη εκει προσφερανε την αγορα που ηθελα (πχ πρωταθλημα Σρι Λανκας δεν εβρισκες ευκολα pre-game). Και μου κλεισανε λογαριασμο και κατεβασαν τη σελιδα και δεν υπηρχε καν νομικο προσωπο που να εχει ευθυνη για την εταιρια. Χασαμε ποσα λεφτα και εγω και αλλοι. Αλλα περα απο το να προειδοποιησω με μια αναρτηση οτι ειναι κλεφτες, βγαλτε τα λεφτα σας οσοι προλαβετε, δεν μπορω να καθομαι να κλαιγομαι. Ηταν επιλογη μου να παιξω σε τετοια καμμενη εταιρια. Οπως καποτε ειχα επιλεξει την εβομπετ (την οποια και ειχαμε ταραξει στο κλεψιμο σε κατι υπερξεχασμενες αποδοσεις) και με τη μεσολαβηση των ανθρωπων του ινφομπετο καταφερα να παρω τα λεφτα μου μετα απο 2 χρονια (στελνανε ανα μηνα - 2 μηνες συγκεκριμενο ποσο μεχρι να ξεχρεωσουν). Οταν επιλεγεις λοιπον νοβιμπετ, γκολμπετ και τα σχετικα, δεν μπορεις να γκρινιαζεις. Παιζεις με τους ορους τους και οπου βγει. Η ασυδοσια τους δεν εχει ορια, θελει και τυχη για να μην σου κανουν θεματα. Λες και ειναι ολοι συνενοημενοι να δουλευουν για τον ΟΠΑΠ

1ον.κανεις και συ υποθεσεις σαν τον goal2 βγαζοντας δικα σου συμπερασματα
2ον.δεν θυμαμαι βγηκα να κλαφτω οτι μου εβαλε λιμιτ κανεις. ουτε λεφτα εχω χασει για να κλαφτω. μονο της mybet. ευκολα δυσκολα ολοι πληρωσανε.
3ον. που με ειδες να παιζω στη νοβι και στη γκολμπετ κτλ? που ειδες να γκρινιαζω?
αυτο που κανω ειναι απλα να κραζω τις εταιρειες για τις παραβιασεις που διαπραττουν,σχολιαζοντας θεματα που ανοιξαν αλλοι. εγω 2 θεματα εχω ανοιξει ολα κι ολα (ενα για τη μπετσοπ κι ενα απο την 365. ειχα δικιο και πληρωθηκα κι απο τις 2, και καλως τα ανοιξα γιατι πηρα βοηθεια απο το balaaton στο ενα θεμα, και στο αλλο πιθανολογω οτι μεσολαβησε το φορουμ με τη μπετσοπ)
. αμα δε σου αρεσει,μην με διαβαζεις. ειναι πολυ απλό. δεν ειναι υποχρεωτικο
 
Εγω γενικα μιλαω οχι προσωπικα. Με ρωτας κατι κ απανταω. Κραζουμε τις εταιριες και εσυ κι εγω, εγω ομως ξερω οτι οι οροι του παιχνιδιου ειναι αυτοι που ειναι και απλα προειδοποιω.

Γενικα η συζητηση γενικη ειναι, εσυ προσωποποιεις καθε απαντηση. Αν δεν θες συζητηση αλλα απλα να λες τα δικα σου, εγω δεν θα απαντησω ξανα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
.
O τιπστερ εχει ποιο δυσκολη δουλεια συνδρομητικος η μη. Δεν κοιτα αποκλισεις. Ανακαλυπτει το λαθος σε ενα εκ του αποτελεσματος αγνωστο πρωταθλημα για τον μπουκ και το προσφερει.Το σαιτ που πληρωνουν οι περισσοτεροι που ασχολουνται να βγαλουν λεφτα και οχι απλα να τζογαρουν ,παρουσιαζει ποια εταιρεια ειναι εκτος τοπου και χρονου οταν δηλαδη για παραδειγμα εχουν ολες οι εταιρειες 2.00 αποδοση και ο γκολμπετ με τον νοβιμπετ εχουν 2.50.

(εχουν την τιμητικη τους αυτοι οι 2 για αυτο τους αναφερω τοσο μελανι χυθηκε!!!)
Bρε τα γνωριζω αυτα που λες, εγω αλλο σε ρωτησα αλλα δεν το καταλαβες.Ειπες τα παιδια που σχολιασαν στο θρεντ αυτο εχουν προσβαση σε σαιτ που πληρωνουν για τις πληροφοριες ενω εγω μπορω και το κανω μονος μου. Αυτο που σε ρωτησα ειναι σε τι σαιτ πληρωνουν τα παιδια αυτα .Σε arb alerts η σε συνδρομητικους τιπστερς.
 
Εξαρτάται τι θεωρεί κανείς αρκετά χρήματα και τι ερμηνεία δινεί κανείς στις εννοιες "στα ίσια" και "με το σταυρό στο χέρι".
Η Ασία και η bet fair κτλ κτλ που δεν νόμιμες για Ελλάδα θεωρούνται στα ίσια και με το σταυρό;;;
Φυσικα και δεν αποκλειεται να ειναι στα ισια.Γνωριζεις εσυ αν το ταδε μελος του φορουμ που λεει οτι παιζει εκει, εχει ξαδερφο του που μενει σε αλλη χωρα και τον παιρνει τηλ. και του τα παιζει? Γνωριζεις αυτη την στιγμη αν το ταδε μελος του φορουμ μενει Ελλαδα η ειναι σε αλλη χωρα με ελευθερη προσβαση? Γνωριζεις αν χρησιμοποιει καποιο προγραμμα που συνδεει τον υπολογιστη του με ενος συγγενη του κατοικο εξωτερικου? Ειναι ολα αυτα παρανομια? Εμενα μου φαινονται 100% νομιμα.
Αυτα ως προς την νομιμοτητα που αναφερες.
Και θα προσθεσω και καποια πραγματα και ως προς την εξαπατηση εταιριων που αναφερα εγω αρχικα για να το ολοκληρωσω. Το να κερδιζεις παιζοντας στις εταιριες που ειπες με εναν λογαριασμο σε καθε μια, ειναι πολυ πιο τιμιο απο το να κερδισεις σε soft bookmakers με 200 λογαριασμους σε καθε εταιρια, ειτε φιλων ειτε αγνωστων ειτε Πακιστανων. Τωρα αν μου πεις οτι εσυ δεν παιζεις με επομενους λογαριασμους, εγω θα σου απαντησω οτι αν δεν παιζεις τωρα θα αναγκαστεις να παιζεις αυριο, αφου κερδιζεις τις εταιριες.Επισης ειναι πολυ μα πολυ πιο δυσκολο απο το να κερδισεις σε soft bookmakers.Και το κερδος ειναι σε χαμηλοτερο ποσοστο.Πολλοι , ισως και εσυ, λανθασμενα νομιζετε οτι ειναι πιο ευκολο να νικησει καποιος σε αυτες τις εταιριες και ανυπομονειτε να επιστρεψει η Bf στην Ελλαδα.Αμ δεν ειναι ετσι.Δεν μοιραζει λεφτα η Bf.Και πολλοι απο οσους σταματησαν να παιζουν σε μικρες εταιριες και πηγαν εκει αναγκαστηκαν να το κανουν η απλα θελουν να εχουν το κεφαλι τους ησυχο και να πληρωνονται ολα οσα κερδιζουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Grim Reaper
.
Bρε τα γνωριζω αυτα που λες, εγω αλλο σε ρωτησα αλλα δεν το καταλαβες.Ειπες τα παιδια που σχολιασαν στο θρεντ αυτο εχουν προσβαση σε σαιτ που πληρωνουν για τις πληροφοριες ενω εγω μπορω και το κανω μονος μου. Αυτο που σε ρωτησα ειναι σε τι σαιτ πληρωνουν τα παιδια αυτα .Σε arb alerts η σε συνδρομητικους τιπστερς.
Οι 9 στους 10 arb alerts φυσικα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Πριν καποιες μερες παντως η IBAS εδωσε βραβειο στη Νοβιμπετ για τη χρονια που εφυγε, οποτε το "καλη-κακη" εταιρια δεν μπορει να συζητιεται. Υπαρχουν οι εταιριες που σου κανουν και αυτες που δεν σου κανουν για τη δουλεια σου.

ΠΧ: Καμια μα καμια μα καμια εταιρια δεν θα κανει αποδεκτο παικτη που θα παιξει τη μεγαλυτερη αποδοση στην αγορα, ξεχασμενη αποδοση, λαθος καραμπινατο αποδοση και το ξερετε. Ειναι στον παικτη αν θελει να παρει το ρισκο ή αν θελει να το αποφυγει.

Γενικα οι εταιριες την πατησαν στο παρελθον απο αλλους που εκαναν αναλογα πραγματα και πλεον δεν θα ανεχονται τπτ. Ο παικτης νομιζει οτι μπορει να εχει εξουσια απεναντι στην εταιρια, αλλα καμια εταιρια δεν ενδιαφερεται για τον παικτη που θα χασει γιατι την ιδια στιγμη θα εχει αλλες 10χ εγγραφες. Αν εισαι παικτης που κανει μεγαλους τζιρους, μικρες αναληψεις, αφηνει πολλα λεφτα στο λογαριασμο και γενικα δειχνεις ταπεινοτητα παιζοντας κομπο και κυνηγωντας στο λαιβ τα γνωστα που κυνηγαει η μαριδα, δεν θα σου δημιουργησουν προβληματα. Αλλα νομιζω δεν ειναι σώφρον να εισαι τετοιος παικτης

Εγώ πάλι πιστεύω πως για ένα ερασιτέχνη παίκτη αυτή είναι μία πολύ καλή λύση. Στο σωστό σου παιχνίδι πρέπει να ενσωματώσεις και την ταπεινότητα και τα combo και τα live που κυνηγάει η μαρίδα όπως είπες. Πρέπει να προσαρμοστούμε για να συνεχίζουμε να παίζουμε και να κερδίζουμε....άλλος πολλά άλλος λίγα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark
Παιδιά καλησπέρα.πληρωθηκε κανεις από τη Νόβι; Σας ξεμπλοκαραν; Εγώ περιμένω ακόμα την απόφαση του ibas για τα ακυρωθεντα
 
Τρομερές αποδόσεις, δωρεάν τροχούς και πράσσειν άλογα. Αν πληρωθεί κανείς να το γράψουν και γκίνες! Τραγικό από κάθε οπτική γωνία είναι να χάνεις και όλα μέλι γάλα και όταν κερδίζεις στην εντολή ανάληψης ο λογαριασμός να εξαφανίζεται παντελώς. Οι απαντήσεις δε επιστημονικές και αυτοματοποιημένες σε σημείο που αναρωτιέσαι γιατί έκανες τον κόπο να εγγραφείς. Πηγαίνετε κάπου που θα πληρωθείτε παιδιά και μην αναλώνεστε σε τέτοια πανηγυράκια που λειτουργούν "νόμιμα" στην Ελλάδα και μετά θέλετε τάμα για να πληρωθείτε ότι δικαιούστε. Καλύτερα μικρότερες αποδόσεις και εγγυημένη πληρωμή παρά να κινδυνεύετε να χάσετε όχι μόνο τα κέρδη σας αλλά και τα χρήματα πονταρίσματος σας αφού ανα πάσα στιγμή έχουν το "δικαίωμα" να ακυρώσουν και να διαγράψουν ότι απλά δεν τους αρέσει και δεν τους συμφέρει!!! Το χειρότερο δε ότι αρχίζουν και μαζεύονται αρκετές περιπτώσεις και αμφιβάλλω αν έχουν αντίκρυσμα και καταφέρουν κάτι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: swsias7 και falcao
Διαβάζω τόσο καιρό όλα αυτά τα σχόλια για τη novibet και θέλω να τοποθετηθεί και γω.
Προσωπικά όταν ήρθε το τελειωτικό limit 0,1% τραβηξα τα 700€ μου και δε ζήτησαν τίποτα έξτρα.
Όμως όλοι οι άλλοι φίλοι και γνωστοί μου που συμμετέχουν στη νοβι και παίζουν τα λάθη της novibet,οταν ζήτησαν ανάληψη και τους ζητήθηκαν αυτά που ζητάνε σε όλους ή και κλειδωθηκαν οι λογαριασμοί τους προσωρινά. Όλοι πληρώθηκαν όμως , και μάλιστα μερικοί ήταν σε τεράστια νούμερα.
Όλοι όμως ήταν γνήσιοι λογαριασμοί,εστειλαν όλα τα έγγραφα αμέσως,δεν είχαν παίξει από ίδια IP , ή ίδια συσκευή με άλλον, ούτε skrill,ουτε neteller, ούτε τίποτα.
Προφανώς όσοι φίλοι μου παίζουν μπούρδες και χάνουν,δεν είχαν ποτέ πρόβλημα στις αναλήψεις .
Παιρνοντας υπόψιν τα παραπάνω έχω να πω τα εξής.
Όσοι αποφασιζετε να παίξετε στη νοβι , κάντε το 100% σωστά. ή νοβι προφανώς έχει βρει τρόπο τεχνολογικά να εντοπίζει πολλαπλούς λογαριασμούς πολύ εύκολα,οπως κι ή betrebels,και έτσι είναι οι 2 πιο αυστηρές εταιρείες σε αυτό το ζήτημα.
Το δεύτερο που έχω να πω είναι ότι επειδή βλέπω ότι έχουν μαζευτεί πολλοί εδώ στο infobeto που τους δεσμευσε λεφτά ή νοβι,να οργανωθειτε και να βρείτε έναν κοινό δικηγόρο(όπως κάνουν οι εισπρακτικές), ο οποίος θα κυνηγήσει αθροιστικά τις υποθέσεις σας,και τον οποίο θα πληρωσετε αθροιστικά,οποτε το κόστος δέν θα είναι πολύ μεγάλο για κάθε άτομο
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...