Novibet προκλητική και παράνομη δέσμευση χρημάτων.

Ποια γυναικα μου βρε? Τι είναι αυτά που λες? Εσύ πιστεύεις τώρα δηλαδή πως μονο εγώ έχω θέμα με αυτή την εταιρεία, και ότι διαβάζεις για χρήματα που δέσμευσε έχει να κάνει με εμενα? Όχι λοιπόν μάθε πως πολλοί έχουν πρόβλημα με την novibet.Έχω ακόμα να σου πω πως τα παραδείγματα σου είναι εντελώς ατυχες, οι εταιρείες δεν έχουν καμια σχέση με οδοντιατρους. Αν μια εταιρεία φάει λεφτά παράνομα και χωρίς λόγο από κάποιο παίχτη,θα φάει και από πολλούς άλλους γιατί πολύ απλά είναι καφενείο. Ο φίλος πολύ σωστά σου είπε πως δεν συνεισφέρεις σε τίποτα με αυτά που λες. Οποτε αν δεν έχεις να πεις κάτι το ουσιαστικό, καλύτερα να σταματήσεις εδώ
Καταρχάς Άστον φίλο δύο μας μιλάμε τώρα. Ο φίλος το είπε επειδή μίλησα για δικό μου παράδειγμα. Τώρα μιλάω για σένα. Εκτός κ θες να σου απαντάνε όλοι όπως εσύ θες. Δεύτερον ξαναρωτω: κάποιος σε μια ομάδα στο fb με ονομα κ επίθετο έχει γράψει ακριβώς τα ίδια κ αυτό με την γυναίκα του. Αν δεν είσαι εσύ μπορεί πολύ απλά να το πεις. Τέλος το αν έχουν πολλοί θέμα με την εταιρεία δεν έχει σχέση. Άλλοι ίσως έχουν δίκαιο άλλοι άδικο η κ κανένας. Που να το ξέρουμε εσύ κ εγώ. Το θέμα είναι το δικό σου πρόβλημα σε αυτό το post. Ακόμα κ ο μόνος να ήσουν που διαμαρτύρεται για την novibet την ίδια βαρύτητα θα είχε. Όπως κ να έχει αν έχεις δικηγόρο φίλο κ δεν χάσεις από εκεί λευτα κ αν όντως δεν έχεις παραβεί κανόνα ακόμη κ εν αγνοία σου το κυνηγάς όσο πάει. Έτσι θα έκανα κ εγώ. Η novibet που εδρεύει τα κεντρικά?
 
Καταρχάς Άστον φίλο δύο μας μιλάμε τώρα. Ο φίλος το είπε επειδή μίλησα για δικό μου παράδειγμα. Τώρα μιλάω για σένα. Εκτός κ θες να σου απαντάνε όλοι όπως εσύ θες. Δεύτερον ξαναρωτω: κάποιος σε μια ομάδα στο fb με ονομα κ επίθετο έχει γράψει ακριβώς τα ίδια κ αυτό με την γυναίκα του. Αν δεν είσαι εσύ μπορεί πολύ απλά να το πεις. Τέλος το αν έχουν πολλοί θέμα με την εταιρεία δεν έχει σχέση. Άλλοι ίσως έχουν δίκαιο άλλοι άδικο η κ κανένας. Που να το ξέρουμε εσύ κ εγώ. Το θέμα είναι το δικό σου πρόβλημα σε αυτό το post. Ακόμα κ ο μόνος να ήσουν που διαμαρτύρεται για την novibet την ίδια βαρύτητα θα είχε. Όπως κ να έχει αν έχεις δικηγόρο φίλο κ δεν χάσεις από εκεί λευτα κ αν όντως δεν έχεις παραβεί κανόνα ακόμη κ εν αγνοία σου το κυνηγάς όσο πάει. Έτσι θα έκανα κ εγώ. Η novibet που εδρεύει τα κεντρικά?
α θες να σου τα κάνουμε πενηνταράκια για να καταλάβεις? ΌΧΙ ΔΕΝ ΕΊΜΑΙ ΕΓΏ ΑΥΤΌΣ ΠΟΥ ΛΕΣ.
στείλε τώρα φωτογραφίες να δούμε πόσο ίδιες είναι οι περιπτώσεις..
γιατί κάτι μου λέει πως σκόπιμα τα λες όλα αυτά..
 
α θες να σου τα κάνουμε πενηνταράκια για να καταλάβεις? ΌΧΙ ΔΕΝ ΕΊΜΑΙ ΕΓΏ ΑΥΤΌΣ ΠΟΥ ΛΕΣ.
στείλε τώρα φωτογραφίες να δούμε πόσο ίδιες είναι οι περιπτώσεις..
γιατί κάτι μου λέει πως σκόπιμα τα λες όλα αυτά..
δεν εχω να κερδισω κατι φιλε. μου φανηκε απλα περιεργο. αρα λοιπον σε διαστημα λιγων ημερων εχουμε δυο τετοια περιστατικα. βεβαια το δικο του οπως το βλεπω εχει παραβει κανονα οπως θα δεις κ στα σχολια αλλων. αυτος ισχυριζεται οτι εχει παθει το ιδιο κ στην 365 κ τα πηρε πισω. μπορει ομως κ αυτος να ειναι αδικημενος. και επειδη εδω ειμαστε για να βοηθαμε κ οχι οπως με χαρακτηρισες σου φωτογραφισα ολη την σελιδα στο fb, με την ομαδα και το ονομα του παιδιου. λεω εγω τωρα κ αφου τυχαν ετσι τα πραγματα αν θες μπες στην ομαδα κ εσυ η στειλτου προσωπικο μηνυμα(δεν ξερω αν μπορει κ τα λαμβανει) μπας κ βοηθησει ο ενας τον αλλον η κ ακομη συνεργαστειτε γιατι οχι. Υγ. εχω δει κ γνωρισει προσωπικα ακομα κ συγγενεις μου ΑΚΟΜΑ κ εμενα στα πρωτα χρονια του τζογου παικτες που λογο bonus κλπ θελαν να κανουν την <<μικροκλοπη τους>> κ σε διαφορα αναλογα σαν κ αυτο sites προσπαθουσαν να βρουνε το δικαιο τους χωρις να ανφερουν ποτε την πατατια τους. αν δεν εισαι ενας απο αυτους πραγματικα καλη τυχη κ οτι αλλη βοηθεια θες εδω ειμαι κ ειναι τα υπολοιπα παιδια. μαλιστα να σου πω οτι εγω προχθες γραφτηκα εδω διοτι ενας φιλος μου ειπε να κοιταξω για ενα προβλημα στην betrebels, ενα αλλο αρθρο εδω περα-μπορεις να το δεις. ενος αλλου παιδιου. και τυχαια επεσα πανω στο δικο σου μιας κ μπερδευτηκα στην αρχη. παρε την φωτο. https://prnt.sc/ruvobb
 
δεν εχω να κερδισω κατι φιλε. μου φανηκε απλα περιεργο. αρα λοιπον σε διαστημα λιγων ημερων εχουμε δυο τετοια περιστατικα. βεβαια το δικο του οπως το βλεπω εχει παραβει κανονα οπως θα δεις κ στα σχολια αλλων. αυτος ισχυριζεται οτι εχει παθει το ιδιο κ στην 365 κ τα πηρε πισω. μπορει ομως κ αυτος να ειναι αδικημενος. και επειδη εδω ειμαστε για να βοηθαμε κ οχι οπως με χαρακτηρισες σου φωτογραφισα ολη την σελιδα στο fb, με την ομαδα και το ονομα του παιδιου. λεω εγω τωρα κ αφου τυχαν ετσι τα πραγματα αν θες μπες στην ομαδα κ εσυ η στειλτου προσωπικο μηνυμα(δεν ξερω αν μπορει κ τα λαμβανει) μπας κ βοηθησει ο ενας τον αλλον η κ ακομη συνεργαστειτε γιατι οχι. Υγ. εχω δει κ γνωρισει προσωπικα ακομα κ συγγενεις μου ΑΚΟΜΑ κ εμενα στα πρωτα χρονια του τζογου παικτες που λογο bonus κλπ θελαν να κανουν την <<μικροκλοπη τους>> κ σε διαφορα αναλογα σαν κ αυτο sites προσπαθουσαν να βρουνε το δικαιο τους χωρις να ανφερουν ποτε την πατατια τους. αν δεν εισαι ενας απο αυτους πραγματικα καλη τυχη κ οτι αλλη βοηθεια θες εδω ειμαι κ ειναι τα υπολοιπα παιδια. μαλιστα να σου πω οτι εγω προχθες γραφτηκα εδω διοτι ενας φιλος μου ειπε να κοιταξω για ενα προβλημα στην betrebels, ενα αλλο αρθρο εδω περα-μπορεις να το δεις. ενος αλλου παιδιου. και τυχαια επεσα πανω στο δικο σου μιας κ μπερδευτηκα στην αρχη. παρε την φωτο. https://prnt.sc/ruvobb
ΥΓ....μην μπερδευτεις με την ομαδα Π.Α.Σ.Ο.Κ που θα δεις...δεν ειναι κομματικη ομαδα απλα ετι ειναι το ονομα. για στοιχημα μιλανε.
 
δεν εχω να κερδισω κατι φιλε. μου φανηκε απλα περιεργο. αρα λοιπον σε διαστημα λιγων ημερων εχουμε δυο τετοια περιστατικα. βεβαια το δικο του οπως το βλεπω εχει παραβει κανονα οπως θα δεις κ στα σχολια αλλων. αυτος ισχυριζεται οτι εχει παθει το ιδιο κ στην 365 κ τα πηρε πισω. μπορει ομως κ αυτος να ειναι αδικημενος. και επειδη εδω ειμαστε για να βοηθαμε κ οχι οπως με χαρακτηρισες σου φωτογραφισα ολη την σελιδα στο fb, με την ομαδα και το ονομα του παιδιου. λεω εγω τωρα κ αφου τυχαν ετσι τα πραγματα αν θες μπες στην ομαδα κ εσυ η στειλτου προσωπικο μηνυμα(δεν ξερω αν μπορει κ τα λαμβανει) μπας κ βοηθησει ο ενας τον αλλον η κ ακομη συνεργαστειτε γιατι οχι. Υγ. εχω δει κ γνωρισει προσωπικα ακομα κ συγγενεις μου ΑΚΟΜΑ κ εμενα στα πρωτα χρονια του τζογου παικτες που λογο bonus κλπ θελαν να κανουν την <<μικροκλοπη τους>> κ σε διαφορα αναλογα σαν κ αυτο sites προσπαθουσαν να βρουνε το δικαιο τους χωρις να ανφερουν ποτε την πατατια τους. αν δεν εισαι ενας απο αυτους πραγματικα καλη τυχη κ οτι αλλη βοηθεια θες εδω ειμαι κ ειναι τα υπολοιπα παιδια. μαλιστα να σου πω οτι εγω προχθες γραφτηκα εδω διοτι ενας φιλος μου ειπε να κοιταξω για ενα προβλημα στην betrebels, ενα αλλο αρθρο εδω περα-μπορεις να το δεις. ενος αλλου παιδιου. και τυχαια επεσα πανω στο δικο σου μιας κ μπερδευτηκα στην αρχη. παρε την φωτο. https://prnt.sc/ruvobb
Είναι απορίας άξιο πραγματικά πως έβγαλες το συμπέρασμα πως μοιάζει η δικη μου περίπτωση, με αυτήν του φίλου. Και μάλιστα έφτασες στο σημείο να μου πεις πως είμαι εγώ αυτός στο group του fb Και το αποκρύπτω.. Σε εμενα η novibet δεν έχει ολοκληρώσει τον έλεγχο ακόμα, ανέβασα και πρόσφατη συνομιλία εδώ μαζί τους που μου λένε πως δεν γνωρίζουν ποτε θα ολοκληρωθεί ο δήθεν έλεγχος.. Στον φίλο αντίθετα ολοκλήρωσαν τον έλεγχο και του απαντήσανε πως παραβίασε κάποιους ορους. Που τις βρήκες τις πολλές ομοιότητες?
 
Είναι απορίας άξιο πραγματικά πως έβγαλες το συμπέρασμα πως μοιάζει η δικη μου περίπτωση, με αυτήν του φίλου. Και μάλιστα έφτασες στο σημείο να μου πεις πως είμαι εγώ αυτός στο group του fb Και το αποκρύπτω.. Σε εμενα η novibet δεν έχει ολοκληρώσει τον έλεγχο ακόμα, ανέβασα και πρόσφατη συνομιλία εδώ μαζί τους που μου λένε πως δεν γνωρίζουν ποτε θα ολοκληρωθεί ο δήθεν έλεγχος.. Στον φίλο αντίθετα ολοκλήρωσαν τον έλεγχο και του απαντήσανε πως παραβίασε κάποιους ορους. Που τις βρήκες τις πολλές ομοιότητες?
Ρε φίλε τσάμπα διαβάζεις? Δεν είπα ντε κ καλά είσαι εσύ. Λέω μου μοιάζουν τα περιστατικά ίσως είσαι. Μάλιστα στην πρώτη σου απάντηση δεν το αρνήθηκε ούτε το επιβαιβεωσες. Μετά είπες δεν είμαι εγώ. Για το άλλο που λες στο αρχικό σου ποστ λες σου ζήτησαν έγγραφα τα έστειλες κ είναι οκ. Άρα ο λογαριασμός σου πιστοποιήθηκε. Απλά μετά λες σου ζήτησαν κ άλλα. Τώρα μου λες άλλα διαγράψεις όσα είπες στην αρχή. Τεσπα δεν βγάζουμε άκρη. Το θέμα είναι λύση να βρεις..χεσε εμένα τι είπα κ τι δεν είπα.
 
Ρε φίλε τσάμπα διαβάζεις? Δεν είπα ντε κ καλά είσαι εσύ. Λέω μου μοιάζουν τα περιστατικά ίσως είσαι. Μάλιστα στην πρώτη σου απάντηση δεν το αρνήθηκε ούτε το επιβαιβεωσες. Μετά είπες δεν είμαι εγώ. Για το άλλο που λες στο αρχικό σου ποστ λες σου ζήτησαν έγγραφα τα έστειλες κ είναι οκ. Άρα ο λογαριασμός σου πιστοποιήθηκε. Απλά μετά λες σου ζήτησαν κ άλλα. Τώρα μου λες άλλα διαγράψεις όσα είπες στην αρχή. Τεσπα δεν βγάζουμε άκρη. Το θέμα είναι λύση να βρεις..χεσε εμένα τι είπα κ τι δεν είπα.
Καίς κάρβουνο αγόρι μου? Τι μοιάζει ακριβώς? Εγώ περιμένω ακόμα τον δήθεν έλεγχο, στον άλλο τον ολοκλήρωσαν. Τι δεν καταλαβαίνεις? Έστειλα Όλα τα έγγραφα, και τα επιπρόσθετα που μου ζήτησαν και έγιναν αποδεχτά ΌΛΑ. Το ξεκαθαρίζω και αυτό, αλλα εσύ φυσικά ως διά μαγείας δεν το αντιλαμβάνεσαι. Κανε μου την χάρh σε παρακαλώ και μην γράψεις ξανά εδώ. Δεν έχω ανάγκη από troll που λένε ότι να ναι.
 
Ηρεμήστε αλάνια.....από τα πολλά σχόλια χάσατε την μπάλα....
 
Ηρεμήστε αλάνια.....από τα πολλά σχόλια χάσατε την μπάλα....
Μα δεν κοιτάς τι γραφει? Που τολμάει να μου πει κιόλας πως εγώ τα γυρνάω. Ο άνθρωπος η έχει σοβαρότατο πρόβλημα αντίληψης, Η απλά είναι ένα πληρωμένο troll. Έχω τα δικά μου με το καφενείο την novibet που έμπλεξα, θα έχω από πάνω και το κάθε troll? Έλεος
 
Μα δεν κοιτάς τι γραφει? Που τολμάει να μου πει κιόλας πως εγώ τα γυρνάω. Ο άνθρωπος η έχει σοβαρότατο πρόβλημα αντίληψης, Η απλά είναι ένα πληρωμένο troll. Έχω τα δικά μου με το καφενείο την novibet που έμπλεξα, θα έχω από πάνω και το κάθε troll? Έλεος
Το ίδιο έλεγες κ ήθελες να σου στείλω την φωτο. Έλεγες ότι κάτι άλλο συμβαίνει. Παρόλα αυτά σου έστειλα. Όπως κ να έχει το θέμα είναι το από εδώ κ πέρα. Αν εσύ θες μια φορά να δικαιωθεί εγώ θέλω 10. Δεν ξέρεις τους λόγους γι'αυτό. Αν με θεωρείς όμως μια φορά τρολ τότε σε θεωρώ κ εγώ εσένα 10. Λοιπόν αν θες γράψε μου σε ποια φάση βρίσκεσαι αυτή την στιγμή με την εταιρεία κ τι διάστημα έχει περάσει από το πρώτο σου αίτημα. Έξτρα χαρτιά παρόλη την πιστοποίηση που είχα κάνει μου είχαν ζητήσει κ εμένα τότε. Αν δεν θες να συζητήσεις άλλο με εμένα μην απαντάς κ δεν θα ξαβασχολιασω κάτι κ εγώ
 
Το ίδιο έλεγες κ ήθελες να σου στείλω την φωτο. Έλεγες ότι κάτι άλλο συμβαίνει. Παρόλα αυτά σου έστειλα. Όπως κ να έχει το θέμα είναι το από εδώ κ πέρα. Αν εσύ θες μια φορά να δικαιωθεί εγώ θέλω 10. Δεν ξέρεις τους λόγους γι'αυτό. Αν με θεωρείς όμως μια φορά τρολ τότε σε θεωρώ κ εγώ εσένα 10. Λοιπόν αν θες γράψε μου σε ποια φάση βρίσκεσαι αυτή την στιγμή με την εταιρεία κ τι διάστημα έχει περάσει από το πρώτο σου αίτημα. Έξτρα χαρτιά παρόλη την πιστοποίηση που είχα κάνει μου είχαν ζητήσει κ εμένα τότε. Αν δεν θες να συζητήσεις άλλο με εμένα μην απαντάς κ δεν θα ξαβασχολιασω κάτι κ εγώ
Το έχω γράψει όλα όσα ρωτάς. Δεν διάβασες καν τα μηνύματα μου, και μου είπες πριν ότι τα αλλάζω. Διάβασε ξανά αυτά που γράφω προσεχτικά. Και ναι καλύτερα να μην γράψεις ξανά εδώ.
 
Το έχω γράψει όλα όσα ρωτάς. Δεν διάβασες καν τα μηνύματα μου, και μου είπες πριν ότι τα αλλάζω. Διάβασε ξανά αυτά που γράφω προσεχτικά. Και ναι καλύτερα να μην γράψεις ξανά εδώ.
Οκ...Δεν ξαναενοχλω. Σαν δικηγόρος έπρεπε να βεβαιωθώ μπας κ προσφερθω. Όπως κ να έχει καλή σου τύχη.
 
Καμαρώστε την νόμιμη αυτή εταιρεία. Καμαρώστε αυτούς με την παράνομη δέσμευση τον χρημάτων μου, Και τα προκλητικά αυτοματοποιημένα email τους.
 

Συνημμένα

  • received_2503488696582177.jpeg
    received_2503488696582177.jpeg
    29.6 KB · Προβολές : 401
  • received_615022329082870.jpeg
    received_615022329082870.jpeg
    27.3 KB · Προβολές : 382
Καμαρώστε την νόμιμη αυτή εταιρεία. Καμαρώστε αυτούς με την παράνομη δέσμευση τον χρημάτων μου, Και τα προκλητικά αυτοματοποιημένα email τους.

Δεν λυπάσαι να τους κλείσεις και να χάσουν τόσοι άνθρωποι την δουλειά τους ;;
 
  • Haha
Αντιδράσεις: Ertzan
Σε παρακαλώ πολύ, δεν αρμόζουν χαχαχουχα και γελάκια σε ένα τόσο σοβαρό ζήτημα. Έχεις ήδη πει ψέματα του ανθρώπου πως δεν δουλεύεις στην Νοβιμπετ. Σου εφιστώ την προσοχή
Κι άλλο troll βλέπω μας προέκυψε. Εσείς όλοι είστε απλά αιμοδότες τον book Και σας βγαίνει κακια και μισος για όλους όσους κερδίζουν? Η σας δίνουν και χαρτζιλίκι για να λέτε μαλακίες? Και αν ναι ποσα παίρνετε ?
 
Εγώ δεν ξέρω τι θα κάνεις και τι όχι, μακάρι να πάρεις τα λεφτά σου, αλλά είναι ευκαιρία να φύγουν κάποιοι από τους καρκίνους. Δε μπορεί να αλλάζεις κρεοπωλείο επειδή άκουσες ότι κάποιος, κάποτε, πήρε μισό κιλό κιμά που μύριζε και να συνεχίζετε να παίζετε σε εταιρίες οι οποίες αποδεδειγμένα ΔΕ θα σας αφήσουν να κερδίζετε, όχι μακροχρόνια, ούτε καν τον επόμενο μήνα.
Είναι ευκαιρία τώρα με τον ιό, που δεν έχει αθλητικές δραστηριότητες. Ξανασκεφτείτε το.
 
  • Like
Αντιδράσεις: karagats

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...