Novibet προκλητική και παράνομη δέσμευση χρημάτων.

karagats

New Member
28 Μαρ 2020
15
1
3
Καλησπέρα σε όλους. Έχω διαβάσει πως αντιμετωπίζουν κι άλλοι προβλήματα με αυτή την εταιρεία. Η δικη μου ιστορία έχει ως εξής.. Πριν 3 μήνες περίπου έκανα λογαριασμό στη novibet, κατέθεσα στην αρχή 500 euro συνολικά και τα έχασα. Μετά από λίγες μέρες μου στείλανε ένα freebet 30 euro. Παίζοντας καθαρό τζόγο, Και με πολύ μεγάλη τύχη κατάφερα να φτάσω στα 3.800. Μου βάλανε άμεσος όριο ένα euro σε όλα. Την άλλη μέρα ζήτησα ανάληψη, K άρχισαν να ζητάνε διαφορα επιπλέον έγγραφα για να μου στείλουν τα χρήματα. Τα έστειλα όλα, K το έκαναν αποδεχτά όλα. Μάλιστα είχα μιλήσει μαζί τους αν μπορώ να ζητήσω επιτέλους τώρα ανάληψη Και μου είχαν πει ασφαλώς. Τελικά ζήτησα ανάληψη, την οποια την επομενη μέρα μου την ακύρωσαν, και όχι μονο αυτό αλλα μου κλείδωσαν και τον λογαριασμό. Όταν τους ρώτησα για ποιο λόγο, και με ποιο δικαίωμα το κάνανε αυτό,μου απάντησαν πως πρέπει να κάνουν έλεγχο του λογαριασμού μου ο οποιος μάλιστα θα έχει και πολύ μεγάλη χρονική διάρκεια. Φυσικά δεν μου είπανε ούτε τι ακριβώς θα ελέγξουν ούτε ποσο ακριβώς θα κρατήσει ο υποτιθέμενος έλεγχος.Τώρα κοντεύουν σχεδόν 2 μήνες από την μέρα που μου κλείσανε το λογαριασμό, και στα email που τους στέλνω,απαντάνε με αυτοματοποιημένα και μου λένε συνεχώς τα ίδια πράγματα. Είναι πια ολοφάνερο πως δεν κάνουν κανένα έλεγχο και εντελώς παράνομα μου έχουν κλείσει το λογαριασμό, και μου έχουν δεσμεύσει το χρήματα.Τους έχω κάνει καταγγελία στο IBAS και περιμένω απάντηση.Τι άλλο μου προτείνεται να Κάνω? Μακριά όλοι σας από αυτούς,είναι ότι χειρότερο κυκλοφορεί. Μακράν η χειρότερη στοιχιματικ εταιρία.

Enviado desde mi Z835 mediante Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: theosAntonis
Από προσωπική εμπειρία είναι εταιρία της πλάκας , δε ξέρω παλαιότερα αν ήταν καλύτερη αλλά πλέον ζητάει σελφιε, φορολογικές δηλώσεις, βεβαίωση κινητού και χίλια δύο πράγματα αν της πάρεις αρκετά χρήματα.
Τώρα στο θέμα σου, πιστεύω ότι θα έπρεπε ήδη να έχεις κάνει καταγγελία στον εεεπ καταγγελία, παίρνει ένα μήνα περίπου για να επικοινωνήσουν μαζί τους και να σου δώσουν κάποια απάντηση.
Ίσως τα παιδιά εδώ στο φόρουμ να μπορούν να κάνουν κάτι αν επικοινωνήσουν μαζί τους .
Επόμενη επιλογή είναι ο δικηγόρος να στείλει μερικά emails και αν δε συμμορφώνεται η εταιρεία να πας δικαστικά.
Πιστεύω να βοήθησα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: valantis 23
Στα δικαστήρια θα βγει η αλήθεια.
Τα έξοδα θα τα πληρώσουν αυτοί στο τέλος, αλλά μέχρι να γίνει αυτό, βάλε και τα εφετεία, θα περάσουν δύο χρόνια ή και περισσότερο.
Είμαι περίεργος να δω τι θα γίνει στο τέλος.
Για τη δέσμευση των χρημάτων μιλάμε, διότι για το ένα ευρώ δυστυχώς οι χουντικοί-παπαδοπουλικοί νόμοι που έχουμε αφ' ενός τους δίνουν το δικαίωμα και αφ' ετέρου δεν υπάρχει δημόσιο στοίχημα που να μην έχει τέτοιους περιορισμούς (το οπαπικό είναι για κλάματα).
Ακόμα και στημένα να ήταν τα παιχνίδια που έπαιξες, πρέπει να αποδείξουν ότι τα έστησες εσύ για να έχουν το δικαίωμα να μην σου δώσουν τα λεφτά.
Είμαι όμως περίεργος η κυρία ΕΕΕΠ τι έχει να πει. Κράτα μας ενήμερους γι αυτό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nansas και valantis 23
Δεν γνωρίζω πως γίνεται καταγγελία στην EEEΠ. Τους έστειλα χτες email Και τους ρωτώ πως μπορώ να καταγγείλω αυτή την την εταιρεία, εξηγώντας φυσικά λεπτομερώς και την περίπτωση μου. Δείτε ποσο προκλητικά αυτοί οι απαράδεχτοι αντιεπαγγελματίες συνεχίζουν να με κοροϊδεύουν.
 

Συνημμένα

  • received_1893178647481892.jpeg
    received_1893178647481892.jpeg
    33.5 KB · Προβολές : 1,086
  • received_217526712673449.jpeg
    received_217526712673449.jpeg
    26.3 KB · Προβολές : 1,189
Δεν γνωρίζω πως γίνεται καταγγελία στην EEEΠ. Τους έστειλα χτες email Και τους ρωτώ πως μπορώ να καταγγείλω αυτή την την εταιρεία, εξηγώντας φυσικά λεπτομερώς και την περίπτωση μου. Δείτε ποσο προκλητικά αυτοί οι απαράδεχτοι αντιεπαγγελματίες συνεχίζουν να με κοροϊδεύουν.

Πρόσεξε γιατί η εεεπάκηδες εκτός των άλλων χρησιμοποιούν ένα περίεργο email που πάει κατ' ευθείαν στο spam. Τους το είχα πει και μου απάντησαν "σας παρακαλώ κύριε, ορίστε μας".
 
  • Like
Αντιδράσεις: karagats
Με την εταιρεια αυτην δεν είχαμε ποτε επαφες και δεν γνωρίζω κανέναν για να βοηθησω.
Το μονο που λέμε είναι να εφαρμόσετε τις οδηγίες που σας εχουμε γραψει:

Πού Και Πώς Κάνω Καταγγελία Στοιχηματικής Εταιρείας;
Καλή σας ημερα από την novibet η οποια εντελώς παράνομα μου έχει δεσμεύσει 3.800 εδώ και 2 μήνες για δήθεν έλεγχο του λογαριασμού μου έχετε επαφή με κάποιον να μας πει τι ακριβώς ελέγχουν στο λογαριασμό μου εδώ και 2 μήνες , και ποτε επιτέλους θα ολοκληρωθεί αυτός ο έλεγχος? Σε εμενα δεν δίνουν καμια σαφή απάντηση και στέλνουν μονο αυτοματοποιημένα email με ασυναρτησίες σας ευχάρισώ εκ τον προτερων.
 
Η novibet δεν θέλησε εδώ και χρόνια να συνεργαστεί με το infobeto σε κανένα επίπεδο. Οπότε δεν νομίζω ότι θα μας δώσουν εικόνα για το θέμα σου και θα χάσεις κι άλλο χρόνο...

Αν θέλουν εμείς τους δίνουμε την δυνατότητα να κάνουν παρέμβαση εδώ απευθείας.

Προτείνω να μην περιμένεις άλλο, κανε τα απαραίτητα Πού Και Πώς Κάνω Καταγγελία Στοιχηματικής Εταιρείας;
 
  • Like
Αντιδράσεις: valantis 23 και magon
Καλή σας ημερα από την novibet η οποια εντελώς παράνομα μου έχει δεσμεύσει 3.800 εδώ και 2 μήνες για δήθεν έλεγχο του λογαριασμού μου έχετε επαφή με κάποιον να μας πει τι ακριβώς ελέγχουν στο λογαριασμό μου εδώ και 2 μήνες , και ποτε επιτέλους θα ολοκληρωθεί αυτός ο έλεγχος? Σε εμενα δεν δίνουν καμια σαφή απάντηση και στέλνουν μονο αυτοματοποιημένα email με ασυναρτησίες σας ευχάρισώ εκ τον προτερων.
O λογαριασμος ειναι στο δικο σου ονομα?
 
ασφαλως! το σκεφτηκες πολυ ωρα για να το ρωτησεις αυτο?
Οχι αμμεσα μου ηρθε.Μην φοβασαι θα πληρωθεις.Αν και να ξερεις που πλεον θα το εμαθες δεν αφηνουμε τοσα χρηματα σε τετοια μαγαζια
 
  • Like
Αντιδράσεις: georgesv53 και fairplay
Οχι αμμεσα μου ηρθε.Μην φοβασαι θα πληρωθεις.Αν και να ξερεις που πλεον θα το εμαθες δεν αφηνουμε τοσα χρηματα σε τετοια μαγαζια
1. πρώτα κανείς μια εντελώς προβοκατόρικη ερώτηση, και τώρα μου την λες που ειχα τόσα χρήματα μέσα.. τα χρήματα αυτά τα κέρδισα σε μια μέρα. ελπίζω να σε κάλυψα τώρα λοιπόν..
2.πως είσαι τόσο σιγουρος ότι θα πληρωθώ? δουλεύεις για τη novibet?
φυσικά το θέμα δεν είναι μόνο αν θα πληρωθώ αλλά και σε πόσες μέρες, μήνες, χρόνια γίνει αυτό.

αν έχεις να λες μόνο αερολογίες, σταματ σε παρακαλώ και κοίτα τη δουλειά σου. ευχαριστώ.
 
1. πρώτα κανείς μια εντελώς προβοκατόρικη ερώτηση, και τώρα μου την λες που ειχα τόσα χρήματα μέσα.. τα χρήματα αυτά τα κέρδισα σε μια μέρα. ελπίζω να σε κάλυψα τώρα λοιπόν..
2.πως είσαι τόσο σιγουρος ότι θα πληρωθώ? δουλεύεις για τη novibet?
φυσικά το θέμα δεν είναι μόνο αν θα πληρωθώ αλλά και σε πόσες μέρες, μήνες, χρόνια γίνει αυτό.

αν έχεις να λες μόνο αερολογίες, σταματ σε παρακαλώ και κοίτα τη δουλειά σου. ευχαριστώ.
Μην αρπαζεσαι στην ιδια πλευρα ειμαστε.Τσαμπα σεναρια εκανες. Ελπιζω να πανε ολα καλα και να πληρωθεις.
 
Καλησπέρα σε όλους. Έχω διαβάσει πως αντιμετωπίζουν κι άλλοι προβλήματα με αυτή την εταιρεία. Η δικη μου ιστορία έχει ως εξής.. Πριν 3 μήνες περίπου έκανα λογαριασμό στη novibet, κατέθεσα στην αρχή 500 euro συνολικά και τα έχασα. Μετά από λίγες μέρες μου στείλανε ένα freebet 30 euro. Παίζοντας καθαρό τζόγο, Και με πολύ μεγάλη τύχη κατάφερα να φτάσω στα 3.800. Μου βάλανε άμεσος όριο ένα euro σε όλα. Την άλλη μέρα ζήτησα ανάληψη, K άρχισαν να ζητάνε διαφορα επιπλέον έγγραφα για να μου στείλουν τα χρήματα. Τα έστειλα όλα, K το έκαναν αποδεχτά όλα. Μάλιστα είχα μιλήσει μαζί τους αν μπορώ να ζητήσω επιτέλους τώρα ανάληψη Και μου είχαν πει ασφαλώς. Τελικά ζήτησα ανάληψη, την οποια την επομενη μέρα μου την ακύρωσαν, και όχι μονο αυτό αλλα μου κλείδωσαν και τον λογαριασμό. Όταν τους ρώτησα για ποιο λόγο, και με ποιο δικαίωμα το κάνανε αυτό,μου απάντησαν πως πρέπει να κάνουν έλεγχο του λογαριασμού μου ο οποιος μάλιστα θα έχει και πολύ μεγάλη χρονική διάρκεια. Φυσικά δεν μου είπανε ούτε τι ακριβώς θα ελέγξουν ούτε ποσο ακριβώς θα κρατήσει ο υποτιθέμενος έλεγχος.Τώρα κοντεύουν σχεδόν 2 μήνες από την μέρα που μου κλείσανε το λογαριασμό, και στα email που τους στέλνω,απαντάνε με αυτοματοποιημένα και μου λένε συνεχώς τα ίδια πράγματα. Είναι πια ολοφάνερο πως δεν κάνουν κανένα έλεγχο και εντελώς παράνομα μου έχουν κλείσει το λογαριασμό, και μου έχουν δεσμεύσει το χρήματα.Τους έχω κάνει καταγγελία στο IBAS και περιμένω απάντηση.Τι άλλο μου προτείνεται να Κάνω? Μακριά όλοι σας από αυτούς,είναι ότι χειρότερο κυκλοφορεί. Μακράν η χειρότερη στοιχιματικ εταιρία.

Enviado desde mi Z835 mediante Tapatalk
εγώ θέλω γενικά να πω κάτι. Έχω παρακολουθήσει εκατοντάδες παρόμοια άρθρα σαν το δικό σου εδώ κ περίπου 10 χρόνια για όλες τις εταιρίες. Από τις πιο σπάνιες μέχρι κ τις τοπ. Μέχρι κ 365 κ stoiximan. Που θέλω να καταλήξω θα μου πεις. Ότι το ότι έγινε αυτό σε εσένα στην εταιρεία αυτή δεν σημαίνει ότι γίνεται ντε κ καλά σε όλους. Φυσικά αυτό δεν σημαίνει ότι την κάνει Καλή, ούτε μειώνει το δίκαιο σου εφοσων έχεις. Απλά το αναφέρω. Μοιάζει σαν τον οδοντίατρο. Λένε για έναν ο οποίος στους τόσους πελάτες θα έχει κ δυσαρεστημένους. Εγώ παίζω stoiximan χρόνια. Όταν είχα κερδίσει 5ψηφιο πόσο...σε συνδυασμό του ότι ήμουν εξωτερικό κ είχα κ εκεί extra θέμα με τράπεζα για να κάνω ανάληψη μου άλλαξαν τα φώτα. Τελικά πήρα το 1/5 διότι μέχρι 10χιλ. Με εμβασμα μπορούσα την κάθε φορά...κ μετά λογο της ξενερας μου...λογο του τζόγου...Αλλά κ λογο που δεν ήξερα πως να το κυνηγήσω...Όλα αυτά μαζί νε έκαναν κ σε κάποιες μέρες τα έπαιξα τα υπόλοιπα κ τα έχασα. Από τότε άλλες αναλήψεις Επίσης μεγάλες δεν είχα ποτέ ξανά θέμα. Όρια δεν μου έβαλαν ποτέ. Το θεωρώ το χειρότερο να μου κάνουν κ θα έφευγα από κάθε εταιρεία για τέτοιο λογο.
 
εγώ θέλω γενικά να πω κάτι. Έχω παρακολουθήσει εκατοντάδες παρόμοια άρθρα σαν το δικό σου εδώ κ περίπου 10 χρόνια για όλες τις εταιρίες. Από τις πιο σπάνιες μέχρι κ τις τοπ. Μέχρι κ 365 κ stoiximan. Που θέλω να καταλήξω θα μου πεις. Ότι το ότι έγινε αυτό σε εσένα στην εταιρεία αυτή δεν σημαίνει ότι γίνεται ντε κ καλά σε όλους. Φυσικά αυτό δεν σημαίνει ότι την κάνει Καλή, ούτε μειώνει το δίκαιο σου εφοσων έχεις. Απλά το αναφέρω. Μοιάζει σαν τον οδοντίατρο. Λένε για έναν ο οποίος στους τόσους πελάτες θα έχει κ δυσαρεστημένους. Εγώ παίζω stoiximan χρόνια. Όταν είχα κερδίσει 5ψηφιο πόσο...σε συνδυασμό του ότι ήμουν εξωτερικό κ είχα κ εκεί extra θέμα με τράπεζα για να κάνω ανάληψη μου άλλαξαν τα φώτα. Τελικά πήρα το 1/5 διότι μέχρι 10χιλ. Με εμβασμα μπορούσα την κάθε φορά...κ μετά λογο της ξενερας μου...λογο του τζόγου...Αλλά κ λογο που δεν ήξερα πως να το κυνηγήσω...Όλα αυτά μαζί νε έκαναν κ σε κάποιες μέρες τα έπαιξα τα υπόλοιπα κ τα έχασα. Από τότε άλλες αναλήψεις Επίσης μεγάλες δεν είχα ποτέ ξανά θέμα. Όρια δεν μου έβαλαν ποτέ. Το θεωρώ το χειρότερο να μου κάνουν κ θα έφευγα από κάθε εταιρεία για τέτοιο λογο.
Δεν νομιζω οτι συνεισεφερε σε κατι ουσιαστικο στο προβλημα του φιλου με τη novibet η παραθεση σου αλλα οκ.. Δηλαδη , επειδη τα γραφεις λιγο συγκεχυμενα, το θεμα σου ηταν οτι θα στα εστλεναν τα χρηματα σε δοσεις αντι για ολα μαζι ή μας λες οτι σου εφαγαν 40χλ ? Και μετα αν κτλβα καλα συνεχισες κιολας να παιζεις εκει ? Μαλλoν κατι δεν εχω κτλβει καλα...!
Anyway στο θεμα με τη novibet δυστυχως karagats εμπλεξες..Και μαλιστα με ψιλικατζιδικο..Τουλαχιστον με τα στοιχεια που μας εχεις παραθεσει..Εννοιειται πως θα τους κανεις καταγγελια ταυτοχρονα ψαξε καπου που να ειναι χορηγοι σε καποιο site ισως και μετεφερε τους το ολο story..Ισως μπορεοσουν να σε βοηθησουν,ισως..Καλα το εγραψες παντως εδω γιατι σε αντιστοιχα θεματα στο παρελθον εχει δοθει λυση αλλα απ'οτι διαβασα πιο πανω δεν υπαρχει επικοινωνια με τη συγκεκριμενη εταιρεια..
 
Δεν νομιζω οτι συνεισεφερε σε κατι ουσιαστικο στο προβλημα του φιλου με τη novibet η παραθεση σου αλλα οκ.. Δηλαδη , επειδη τα γραφεις λιγο συγκεχυμενα, το θεμα σου ηταν οτι θα στα εστλεναν τα χρηματα σε δοσεις αντι για ολα μαζι ή μας λες οτι σου εφαγαν 40χλ ? Και μετα αν κτλβα καλα συνεχισες κιολας να παιζεις εκει ? Μαλλoν κατι δεν εχω κτλβει καλα...!
Anyway στο θεμα με τη novibet δυστυχως karagats εμπλεξες..Και μαλιστα με ψιλικατζιδικο..Τουλαχιστον με τα στοιχεια που μας εχεις παραθεσει..Εννοιειται πως θα τους κανεις καταγγελια ταυτοχρονα ψαξε καπου που να ειναι χορηγοι σε καποιο site ισως και μετεφερε τους το ολο story..Ισως μπορεοσουν να σε βοηθησουν,ισως..Καλα το εγραψες παντως εδω γιατι σε αντιστοιχα θεματα στο παρελθον εχει δοθει λυση αλλα απ'οτι διαβασα πιο πανω δεν υπαρχει επικοινωνια με τη συγκεκριμενη εταιρεια..
Τα έγραψα φιλε στο live chat του foxbet.gr το οποιο διαφημίζει την novibet σαν μεγάλη καινοτόμα εταιρεία. Ούτε έβρισα ούτε πρόσβαλα, έγραψα μονο τα πραγματικά γεγονότα. Ξέρεις τι κάνανε? Όχι μονο δεν με βοήθησαν, όχι μονο διέγραψαν το μήνυμα μου, αλλα με μπλόκαραν και από πάνω να μη μπορώ να ξαναγράψω τίποτα. Και υπάρχει κόσμος τώρα που ενημερώνεται για το στοίχημα από αυτό το site. Απλά έλεος.
 
Δεν νομιζω οτι συνεισεφερε σε κατι ουσιαστικο στο προβλημα του φιλου με τη novibet η παραθεση σου αλλα οκ.. Δηλαδη , επειδη τα γραφεις λιγο συγκεχυμενα, το θεμα σου ηταν οτι θα στα εστλεναν τα χρηματα σε δοσεις αντι για ολα μαζι ή μας λες οτι σου εφαγαν 40χλ ? Και μετα αν κτλβα καλα συνεχισες κιολας να παιζεις εκει ? Μαλλoν κατι δεν εχω κτλβει καλα...!
Anyway στο θεμα με τη novibet δυστυχως karagats εμπλεξες..Και μαλιστα με ψιλικατζιδικο..Τουλαχιστον με τα στοιχεια που μας εχεις παραθεσει..Εννοιειται πως θα τους κανεις καταγγελια ταυτοχρονα ψαξε καπου που να ειναι χορηγοι σε καποιο site ισως και μετεφερε τους το ολο story..Ισως μπορεοσουν να σε βοηθησουν,ισως..Καλα το εγραψες παντως εδω γιατι σε αντιστοιχα θεματα στο παρελθον εχει δοθει λυση αλλα απ'οτι διαβασα πιο πανω δεν υπαρχει επικοινωνια με τη συγκεκριμενη εταιρεια..
ηθελα να πω στον φιλο οτι δεν υπαρχει εταιρεια που στα τοσα χρονια λειτουργιας της να μην εχει δυσαρεστημενους πελατες κ ανεφερα ενα δικο μου παραδειγμα. εγω φοβαμαι αν οντως δεν εχει κανει κατι ο φιλος, μηπως εχει μπει κατα καιρους απο αλλο ip (φιλου συγγενη κλπ) οπου επαιζε κ εκεινος...η καναν εγγραφη απο ιδιο ip. αυτο αποτελει παντα ενα μυστηριο στο τι γινεται καθως η εταιρεια μπορει να πατησει εκει για διπλους λογαριασμους-ειδικα αν εχει χρηματα να χασει. τωρα στο δικο μου μιας κ ρωτας ειναι τρια ανεξαρτητα πραγματα. η αναληψη μεχρι 10χιλ. ευρο ειναι στο προγραμμα κ νομιμη. απο εκει κ περα ενω ειχα πριν καιρο πιστοποιησει τον λογαριασμο μου τοτε εμενα Κυπρο. και η τραπεζα εκει αρνουνταν αναληψεις απο εταιρειες. και μιλαμε για τον stoiximan.cy. moy zhtagan ejtra eggrafa h stoixhman...δεν εκαναν αυτα που μου εδινε η τραπεζα κ περναγε καιρος. οταν τελικα εγινε η πρωτη αναληψη των 10..ο διευθυντης εκει της τραπεζας μου ειπε..στην εκανα δεκτη αλλα δεν θελω αλλες. μετραγε κ το γεγονος οτι εγω δεν ημουν πελατης εκει για καιρο- δεν με γνωριζαν δεν ειχα μισθο εκει καταθεσεις κ αναληψεις. αστο μεγαλη ιστορια. συνηπολογισε οτι εγω δεν μιλησα σε κανεναν εκει απο γνωστους μπας κ βοηθηθω...σφηνωσε στο μυαλο μου οτι τα λευτα δεν θα τα παρω..σιγουρα τωρα που το σκεφτομαι δεν ειχα κ την υπομονη και σαν μεγας τζογαδορος μετα απο ολα αυτα συνεχιζα να παιζω(κατι που δεν ειχα σκοπο) κ τελικα χαθηκαν. ηταν αλλες 45 χιλιαδες περιπου.
 
Δεν νομιζω οτι συνεισεφερε σε κατι ουσιαστικο στο προβλημα του φιλου με τη novibet η παραθεση σου αλλα οκ.. Δηλαδη , επειδη τα γραφεις λιγο συγκεχυμενα, το θεμα σου ηταν οτι θα στα εστλεναν τα χρηματα σε δοσεις αντι για ολα μαζι ή μας λες οτι σου εφαγαν 40χλ ? Και μετα αν κτλβα καλα συνεχισες κιολας να παιζεις εκει ? Μαλλoν κατι δεν εχω κτλβει καλα...!
Anyway στο θεμα με τη novibet δυστυχως karagats εμπλεξες..Και μαλιστα με ψιλικατζιδικο..Τουλαχιστον με τα στοιχεια που μας εχεις παραθεσει..Εννοιειται πως θα τους κανεις καταγγελια ταυτοχρονα ψαξε καπου που να ειναι χορηγοι σε καποιο site ισως και μετεφερε τους το ολο story..Ισως μπορεοσουν να σε βοηθησουν,ισως..Καλα το εγραψες παντως εδω γιατι σε αντιστοιχα θεματα στο παρελθον εχει δοθει λυση αλλα απ'οτι διαβασα πιο πανω δεν υπαρχει επικοινωνια με τη συγκεκριμενη εταιρεια..
ειδα στο fb οτι ο φιλος εκει λεει οτι απο ιδιο ip ειχε γραφτει κ η γυναικα του. αν ειναι ο ιδιος.
 
Τα έγραψα φιλε στο live chat του foxbet.gr το οποιο διαφημίζει την novibet σαν μεγάλη καινοτόμα εταιρεία. Ούτε έβρισα ούτε πρόσβαλα, έγραψα μονο τα πραγματικά γεγονότα. Ξέρεις τι κάνανε? Όχι μονο δεν με βοήθησαν, όχι μονο διέγραψαν το μήνυμα μου, αλλα με μπλόκαραν και από πάνω να μη μπορώ να ξαναγράψω τίποτα. Και υπάρχει κόσμος τώρα που ενημερώνεται για το στοίχημα από αυτό το site. Απλά έλεος.

Τα έγραψα φιλε στο live chat του foxbet.gr το οποιο διαφημίζει την novibet σαν μεγάλη καινοτόμα εταιρεία. Ούτε έβρισα ούτε πρόσβαλα, έγραψα μονο τα πραγματικά γεγονότα. Ξέρεις τι κάνανε? Όχι μονο δεν με βοήθησαν, όχι μονο διέγραψαν το μήνυμα μου, αλλα με μπλόκαραν και από πάνω να μη μπορώ να ξαναγράψω τίποτα. Και υπάρχει κόσμος τώρα που ενημερώνεται για το στοίχημα από αυτό το site. Απλά έλεος.
φιλε εσυ εισαι που σε μια ομαδα στο fb λες οτι ειχε γραφτει κ η γυναικα σου εκει? ιδιο ip ειδικα στις εγγραφες απαγορευεται. μπορει να μην στο ειπαν στις συνομιλιες σας αλλα το λενε στους ορους ολες οι στοιχηματικες. απο εκει κ περα καμια στοιχηματικη δεν σε φραζει οταν καταθετεις. οταν κανεις αιτημα να αναληψεις μονο. ειτε το ξεραν απο πριν ειτε το κοιταξαν τοτε. με ιδιο email η ονομα εκει δεν σε αφηνουν καν να εγγραφεις. . ακομα κ αυτο στους ορους το λενε. οτι δηλαδη οποιαδηποτε στιγμη εχουν δικαιωμα να διασταυρωσουν κ να ψαξουν στοιχεια. με λιγα λογια σου λεω οτι ακομα κ να μην διπλοεπαιζες...ακομα κ να μην ειχες ιδεα πχ οτι η γυναικα σου γραφτηκε απο το σπιτι σας κ παιζατε κ οι δυο..εισαι παρανομος. εσυ λογικα θα πατησεις στο γεγονος 'γιατι με/μας αφησατε να εγγραφουμε κ γιατι μας αφηνατε να πονταρουμε.(σημειωσε εδω οτι σε ολες τις εταιρειες καποιος μπορει να φτιαξει εκατονταδες λογαριασμους χωρις να τον μπλοκαρουν κ να παιζει)...αυτοι ομως θα πατησουν κ θα πουν οτι 'εμεις τοτε το κοιταξαμε κ ελεγχαμε αναλυτικα τους λογαριασμους'. αποψη μου ειναι οτι δεν εχεις δικαιο ειτε εσκεμμενα ειτε εν αγνοια σου κ δεν θα το βρεις. τωρα για την 365 που λες κ τι εκανες δεν ξερω εκει τι παιχτηκε-ισως αλλο σεναριο. ομως εδω στο forum δεν ανεφερες καθολου το θεμα με την γυναικα σου οπως στο fb. νομιζω πως θα επρεπε. ξαναλεω αν εισαι εσυ αλλα μαλλον εσυ εισαι διοτι κ εκει τωρα το ανεβασε καποιος Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΙΔΙΑ SCREENSHOT με το μικρο ονομα Αntonis σε μια στοιχηματικη ομαδα. παρομοια απαντηση σου εδωσα κ εκει.
 
Τελευταία επεξεργασία:
φιλε εσυ εισαι που σε μια ομαδα στο fb λες οτι ειχε γραφτει κ η γυναικα σου εκει? ιδιο ip ειδικα στις εγγραφες απαγορευεται. μπορει να μην στο ειπαν στις συνομιλιες σας αλλα το λενε στους ορους ολες οι στοιχηματικες. απο εκει κ περα καμια στοιχηματικη δεν σε φραζει οταν καταθετεις. οταν κανεις αιτημα να αναληψεις μονο. ειτε το ξεραν απο πριν ειτε το κοιταξαν τοτε. με ιδιο email η ονομα εκει δεν σε αφηνουν καν να εγγραφεις. . ακομα κ αυτο στους ορους το λενε. οτι δηλαδη οποιαδηποτε στιγμη εχουν δικαιωμα να διασταυρωσουν κ να ψαξουν στοιχεια. με λιγα λογια σου λεω οτι ακομα κ να μην διπλοεπαιζες...ακομα κ να μην ειχες ιδεα πχ οτι η γυναικα σου γραφτηκε απο το σπιτι σας κ παιζατε κ οι δυο..εισαι παρανομος. εσυ λογικα θα πατησεις στο γεγονος 'γιατι με/μας αφησατε να εγγραφουμε κ γιατι μας αφηνατε να πονταρουμε.(σημειωσε εδω οτι σε ολες τις εταιρειες καποιος μπορει να φτιαξει εκατονταδες λογαριασμους χωρις να τον μπλοκαρουν κ να παιζει)...αυτοι ομως θα πατησουν κ θα πουν οτι 'εμεις τοτε το κοιταξαμε κ ελεγχαμε αναλυτικα τους λογαριασμους'. αποψη μου ειναι οτι δεν εχεις δικαιο ειτε εσκεμμενα ειτε εν αγνοια σου κ δεν θα το βρεις. τωρα για την 365 που λες κ τι εκανες δεν ξερω εκει τι παιχτηκε-ισως αλλο σεναριο. ομως εδω στο forum δεν ανεφερες καθολου το θεμα με την γυναικα σου οπως στο fb. νομιζω πως θα επρεπε. ξαναλεω αν εισαι εσυ αλλα μαλλον εσυ εισαι διοτι κ εκει τωρα το ανεβασε καποιος Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΙΔΙΑ SCREENSHOT με το μικρο ονομα Αntonis σε μια στοιχηματικη ομαδα. παρομοια απαντηση σου εδωσα κ εκει.
Ποια γυναικα μου βρε? Τι είναι αυτά που λες? Εσύ πιστεύεις τώρα δηλαδή πως μονο εγώ έχω θέμα με αυτή την εταιρεία, και ότι διαβάζεις για χρήματα που δέσμευσε έχει να κάνει με εμενα? Όχι λοιπόν μάθε πως πολλοί έχουν πρόβλημα με την novibet.Έχω ακόμα να σου πω πως τα παραδείγματα σου είναι εντελώς ατυχες, οι εταιρείες δεν έχουν καμια σχέση με οδοντιατρους. Αν μια εταιρεία φάει λεφτά παράνομα και χωρίς λόγο από κάποιο παίχτη,θα φάει και από πολλούς άλλους γιατί πολύ απλά είναι καφενείο. Ο φίλος πολύ σωστά σου είπε πως δεν συνεισφέρεις σε τίποτα με αυτά που λες. Οποτε αν δεν έχεις να πεις κάτι το ουσιαστικό, καλύτερα να σταματήσεις εδώ
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...