Novibet

raulitao

New Member
10 Δεκ 2020
9
1
3
Καλημέρα σε όλους ! Είμαι καινούριος στο site . Θέλω τη βοήθεια σας μπας και βγάλω άκρη με αυτό .
 

Συνημμένα

  • 1F8E24C0-C0CD-4D1B-B59D-40E72EA0B6B8.png
    1F8E24C0-C0CD-4D1B-B59D-40E72EA0B6B8.png
    482.2 KB · Προβολές : 345
  • 880030AE-B2C9-4592-A64D-791BAA22D67F.png
    880030AE-B2C9-4592-A64D-791BAA22D67F.png
    401.8 KB · Προβολές : 332
Τελευταία επεξεργασία:
αυτο που λενε είναι οτι εχεις δυο λογαριασμους κάτι που απαγορευεται ΠΑΝΤΟΥ.
 
Δεν γνωριζω τι θα κανουν. Αλλά πιθανο ειναι να σου κλεισουν τον εναν λογαριασμό επιστρέφοντας σου τις καταθεσεις (οχι τα κέρδη) και να κρατησεις τον άλλον αλλά δεν ξερω με τι όρους... μηπως σου αφαιρεσουν κι απο εκει τα κέρδη.
Πάντως οτι και να γινει... οι καταθεσεις σου δεν χανονται.
 
ΚΑΤ αρχήν σε ευχαριστώ πολύ που ασχολήθηκες με το θέμα μου . Σοβαρά τα έχω παίξει . Είσαι σίγουρος για τος καταθέσεις ;
Ο ένας λογαριασμός που μου λένε ότι θα ενεργοποιηθεί δεν έχει κέρδη . Όλα τα κέρδη είναι στον λογαριασμό που θα κλείσουν .
 
Τελευταία επεξεργασία:
ναι δεν μπορουν να σου πάρουν τις καταθέσεις. Οποτε θα σου τις γυρισουν πισω στον ταυτοποιημενο λογαριασμο που έκανες καταθεση ή με οποιον άλλο τρόπο σου πιστοποιήσουν.
 
ναι δεν μπορουν να σου πάρουν τις καταθέσεις. Οποτε θα σου τις γυρισουν πισω στον ταυτοποιημενο λογαριασμο που έκανες καταθεση ή με οποιον άλλο τρόπο σου πιστοποιήσουν.
Ρωτάω γιατί στους όρους και προϋποθέσεις γράφει ( χθες τα διάβασα ο χαζός ) ότι μπορούν να μη σου επιστρέψουν τις καταθέσεις .
 
Λένε ότι μπορουν αλλά... θεωρω απίθανο να κάνουν τετοια κινηση! Κανεις δεν το κανει!
 
Λένε ότι μπορουν αλλά... θεωρω απίθανο να κάνουν τετοια κινηση! Κανεις δεν το κανει!
Μακάρι ρε φίλε να βγει αληθινός . Να πάρω τουλάχιστον τα χρήματα που κατέθεσα πίσω . Μετά από αυτό το χουνερι .
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Μακάρι ρε φίλε να βγει αληθινός . Να πάρω τουλάχιστον τα χρήματα που κατέθεσα πίσω . Μετά από αυτό το χουνερι .
Σαφώς και μπορούν να σου κρατήσουν και καταθέσεις
Στοιχιμαν ξέρω περιστατικό με διπλό λογαριασμό, όχι με ταυτόχρονη χρήση, που δεν δώσανε ούτε τις καταθέσεις
 
Σαφώς και μπορούν να σου κρατήσουν και καταθέσεις
Στοιχιμαν ξέρω περιστατικό με διπλό λογαριασμό, όχι με ταυτόχρονη χρήση, που δεν δώσανε ούτε τις καταθέσεις
Και τι δικαιολογία δώσανε αν επιτρέπεται ;
 
Τι δικαιολογία να δώσουν? Αφού το γράφουν στους όρους, εγκληματικό ο διπλος λογαριασμός
Φίλε με άφησαν να κάνω κατάθεση σε μια ημέρα 6700 με τον ίδιο αριθμό ταυτότητας και ενώ στον άλλο λογαριασμό είχα βάλει όριο 25 euro την ημέρα .
 
Φίλε με άφησαν να κάνω κατάθεση σε μια ημέρα 6700 με τον ίδιο αριθμό ταυτότητας και ενώ στον άλλο λογαριασμό είχα βάλει όριο 25 euro την ημέρα .
Καλά αυτό άστο, όταν βάζεις λεφτά δεν κάνουν κάτι ασχέτως ότι ξέρουν τι γίνεται
 
αν δεν ξέρουμε λεπτομέρειες δεν μπορώ να δεχτω ότι λέγεται. Ούτε να εξισώσω περιπτώσεις. Για παράδειγμα υπάρχουν περιπτώσεις παικτων με πολλαπλούς λογαριασμούς που εχουν κάνει ανάληψη κερδών απο ενα λογαριασμό και ακολούθως κατάθεση σε άλλον (στην ιδια εταιρεια). Για ποια καταθεση να μιλησεις εκει;
Εδω ο raulitao φαινεται να ειναι άλλη περιπτωση... αν δεν ηταν δεν θα ανοιγε λογαριασμο με το ιδιο ονομα!!!
 
αρα να φανταστώ ότι σου εκλεισαν τον 2ο (αυτον με την καταθεση 6700) και σου αφησαν ανοιχτό τον πρωτο (αυτον με το limit);
Αν ναι, σωστο ακουγεται... αρκει να σου επιστραφουν τα 6700. Το οτι σου αφηνουν και τον πρωτο ανοιχτο... πάλι καλά να λες.
 
Δεν θα ειχαν κανεναν απολυτως ενδοιασμο να κρατησουν και την καταθεση.Ομως απο τα στοιχεια που δινεις το πιθανοτερο να σου επιστρεψουν την καταθεση.
Εισαι καπως διαφορετικη περιπτωση οπως ειπωθηκε ειδη παραπανω.
 
Τελευταία επεξεργασία:
αν δεν ξέρουμε λεπτομέρειες δεν μπορώ να δεχτω ότι λέγεται. Ούτε να εξισώσω περιπτώσεις. Για παράδειγμα υπάρχουν περιπτώσεις παικτων με πολλαπλούς λογαριασμούς που εχουν κάνει ανάληψη κερδών απο ενα λογαριασμό και ακολούθως κατάθεση σε άλλον (στην ιδια εταιρεια). Για ποια καταθεση να μιλησεις εκει;
Εδω ο raulitao φαινεται να ειναι άλλη περιπτωση... αν δεν ηταν δεν θα ανοιγε λογαριασμο με το ιδιο ονομα!!!
Μόλις με ενημέρωσαν ότι θα μου επιστραφούν οι καταθέσεις μου . Απ ότι φαίνεται φθηνά τη γλίτωσα
αν δεν ξέρουμε λεπτομέρειες δεν μπορώ να δεχτω ότι λέγεται. Ούτε να εξισώσω περιπτώσεις. Για παράδειγμα υπάρχουν περιπτώσεις παικτων με πολλαπλούς λογαριασμούς που εχουν κάνει ανάληψη κερδών απο ενα λογαριασμό και ακολούθως κατάθεση σε άλλον (στην ιδια εταιρεια). Για ποια καταθεση να μιλησεις εκει;
Εδω ο raulitao φαινεται να ειναι άλλη περιπτωση... αν δεν ηταν δεν θα ανοιγε λογαριασμο με το ιδιο ονομα!!!
Κλασική περίπτωση Μαλακα είμαι μου φαίνεται
 
αρα να φανταστώ ότι σου εκλεισαν τον 2ο (αυτον με την καταθεση 6700) και σου αφησαν ανοιχτό τον πρωτο (αυτον με το limit);
Αν ναι, σωστο ακουγεται... αρκει να σου επιστραφουν τα 6700. Το οτι σου αφηνουν και τον πρωτο ανοιχτο... πάλι καλά να λες.
Αυτό ακριβώς ! Το θέμα είναι ότι δεν πήγα να τους εξαπατήσω . Και το ξέρουν αυτό . Απλά οι όροι και οι προϋποθέσεις τους καλύπτουν . Φαντάσου δεν πήρα ούτε μπόνους εγγραφής .
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...