Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Eπαναλαμβάνω γιατί δεν κατάλαβες .... αν έκαναν αυτό που λες πέρα του πρώτου έτους και χωρίς να τα έχεις πάρει όλα σημαίνει ότι σε βοηθάνε να δηλώσεις κέρδη όποια χρονιά σε βολεύει. σωστα ?
Οπότε λογικά σε εσενα το έκαναν αυτό την πρώτη μόνο χρονιά, και γενικά όλοι δεν το κάνουν έτσι.

Τωρα για τους ίδιους δεν έχει τόσο μεγάλη σημασία βέβαια και ίσως να το έκαναν για εσένα αν φώναζες δεν ξέρω , αλλά οδηγίες υπάρχουν για κάθε περίπτωση και στους εφοριακούς και στις εταιρίες για τα παντα , να τους ξέφυγε αυτό ??

Τα έσοδα από ενοίκια τα δηλώνεις την χρονια που πρέπει και ας στα χρωστάνε, δεν σε αφήνουν να τα δηλώσεις όταν τα πήρες.

ΥΓ
Αλλο το bonus , και άλλο το δωρεάν εντελώς δώρο χωρις κανενα δικο σου ρίσκο ή υποχρέωση (παρά μόνο να πάιξεις το δώρο σου νομίζω μια φορά) που κάνει συνεχώς ο στοιχημαν και το έχω δει μόνο εκει ... το είπε αυτό προηγούμενος.

Το εκανε και δευτερη σερι χρονια η ιδια εταιρεια.
Εχω στα χερια μου εγγραφα απο προηγουμενες χρονιες και μιλαω με βαση αυτα.
Αυτο που ειδα ειναι οτι η βεβαιωση ΔΕΝ εκδιδεται με καποιον συγκεκριμενο τροπο απο ολες τις εταιρειες.
Αλλες εταιρειες γραφουν ο παιχτης επαιξε τοσα κερδισε τοσα.
Αλλες εκανε αναληψεις τοσα καταθεσεις τοσα.
Και συνεχιζουν και τη επομενη χρονια να στελνουν με τον ιδιο τροπο την βεβαιωση, στον ιδιο παιχτη οι ιδιες εταιρειες.

Εσυ με βαση τι τα λες αυτα? Εχεις καποιο λινκ που να παραπαμπει σε καποιον νομο, η καποιο εγγραφο που να επαληθευει αυτα που λες? Που να γραφει οτι υπραχει συγκεκριμενη οδηγια προς τις εταιρειες για το τι θα γραφουν στις βεβαιωσεις?
Οχι δεν εχεις.
Μιλας με βαση την "λογικη" και το "αν".
Αναφερεις συνεχως τις λεξεις "λογικα" "ισως" και "αν".
Οποτε τζαμπα το κουραζουμε.
Πιστευε αυτα που πιστευεις η κανε τις υποθεσεις που κανεις με τον αν και με την λογικη, ομως ασε με εμενα να βγαζω συμπερασματα με βαση τα εγγραφα που εχω λαβει.

Υ.Γ. Το ιδιο πραγμα ειναι και για το μπονους.Καταθετεις 3 φορες απο 100 ευρω , κανεις τους τζιραρισμα συνεχιζεις να παιζεις ολη την χρονια και στο τελος εισαι 0 κερδος 0 ζημια ακριβως..Αρα εχεις 300 καταθεσεις και εχεις 600 υπολοιπο και τα ζητας αναληψη ολα.Ζητας μετα βεβαιωση και σου στελνουν εγγραφο που αναφερει 300 καταθεσεις 600 αναληψεις αρα καθαρα κερδη 300.

Υ.Γ.2. Οσο για αυτο που ειπες αν φωναζα και τους αναγκασα να μου στειλουν την βεβαιωση που ηθελα, θα σου πω οτι δεν φωναξα καθολου.Ζητουσα το εγγραφο μου το εστελναν τελος.
 
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Να μην το κουράζουμε, έγω έχω την λογική μου από άλλους νόμους και οδηγίες και ας μην είναι τέλειες...

Και εσυ έχεις τα δικά σου στοιχεία για αναλήψεις και καταθέσεις , θέλεις να καταθέσεις 50.000 ευρω στον στοιχημαν 29 δεκεμβρίου , και να τα πάρεις 2 Ιανουαριου μεσο τραπεζης αμεσα και δωρεαν όπως το έχουν , αλλα να σου δώσουν και βεβαιωση 50.000 κερδων για το νεο ετος αφου δεν εχεις κανει καταθεση,

Γιατι δεν εχουν οδηγιες, και αλλοι το έκακαν, γιατί να μην το κάνουν και αυτοί ? κλπ κλπ

ΥΓ
ξαναλέω , ΑΛΛΟ το bonus και έλλο κατι εντελώς δωρεάν που δεν εχει σχέση με κάποια κατάθεση σου , εχεις μηδενικό ρίσκο ... σου δίνουν 20 ευρω δικά τους, εντελώς δωρεάν όποτε θέλουν σαν δώρο , όταν δεν εχεις πχ τίποτα απολύτος μεσα
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Να μην το κουράζουμε, έγω έχω την λογική μου από άλλους νόμους και οδηγίες και ας μην είναι τέλειες...

Και εσυ έχεις τα δικά σου στοιχεία για αναλήψεις και καταθέσεις , θέλεις να καταθέσεις 50.000 ευρω 29 δεκεμβρίου , και να τα πάρεις 2 Ιανουαριου μεσο τραπεζης αμεσα και δωρεαν όπως το έχουν , αλλα να σου δώσουν και βεβαιωση 50.000 κερδων για το νεο ετος αφου δεν εχεις κανει καταθεση,

Γιατι δεν εχουν οδηγιες, και αλλοι το έκακαν, και θα πρεπει να το κανουν και αυτοι, και κανεις φασαρια εδώ κλπ κλπ

Ακου .Πολλα ειπες και το χοντραινεις. Οπως δεν σε εχω χαρακτηρισει εδω , αφου δεν σε ξερω, ετσι και εσυ δεν με ξερεις και δεν θα με χαρακτηριζεις ως εγκληματια η και εγω δεν ξερω τι. Κοιτα την δουλεια σου και παρατα μας.
Οσο για την φασαρια εδω που λες οτι εκανα, δεν εκανα φασαρια εγω. Εσυ το εχεις παρει πατριωτικα και κανεις φασαρια.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: blizard
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Βρε ηρέμησε ... στο είπα λίγο περίεργα γιατί συνεχίζεις να υποστηρίζεις ότι κάποιες εταιρίες σου δίνουν βεβαιωση χρονιάς μόνο με καταθέσεις - αναλήψεις , και σου φαίνεται απόλυτος λογικό .

Και πριν με τετοια βεβαιωση έλεγες κάποιος θελει να παρει αυτοκίνητο .... πρέπει να καταλαβαίνεις λοιπόν γιατί είναι κερδών και όχι αναλύψεων

Απλά στα κέρδη δεν μπορεί να μπει το δώρο , κάτι που σου έδωσαν τελειως δωρεάν , και δεν το εβγαλες ποτέ, θα μείνει ως δώρο μαζι με τα κερδη του γιατι δεν ειχες ποτέ ρίσκο και δεν εκανες καταθεση για αυτό.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Και συγνώμη παραδέχομαι ότι μάλλον είμαι λίγο είμαι πατριώτης με την στοιχημαν

Κοίταξα το ιστορικό μου από το 2014 και έχω καταθέσει μόνο 195 ευρώ τελικά, μου έχουν δώσει 95 ευρώ bonus που ολοκλήρωσα συν 45 ευρώ εντελώς δωρεάν βετ όταν έχασα τα λεφτά μου , με τα οποια τελικά κέρδισα πανω από 500.

Και φυσικά τους έχω ταράξει στο 0 γκανιότα και τις προσφορές (πχ στο χθεσινό mission σου είπαν παιξε 10 ευρω σε οτι live θες και παίρνεις 5 full bet , αυτό είναι με λιγα λογια 4.3 ευρώ καθαρό δικό σου κέρδος αν παιζεις στην τύχη ) και για εμενα κάνουν άψογη δουλεια στην αγορά.
Υποψιάστηκα ότι είσαι περίπτωση σαν εμενα με το bonus και φωνάζεις για την εφορία , κλπ κλπ .... ΄)
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...