Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Ναι γιατι ως γνωστον οι εταιριες ΤΡΕΜΟΥΝ στο ενδεχομενο να πρεπει να δωσουν 100 ευρω bonus.:oook::oook::oook:
 
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Ναι γιατι ως γνωστον οι εταιριες ΤΡΕΜΟΥΝ στο ενδεχομενο να πρεπει να δωσουν 100 ευρω bonus.:oook::oook::oook:

Προφανώς και τρέμουν όταν 1000 νέοι λογαριασμοί παίξουν αποδόσεις του 1,10 ή του 1,15 ή του 1,20 και από αυτούς πρέπει να πληρώσουν τους 700. Είδες; εγώ λέω πως οι 300 (που είναι πολυ μεγάλο νούμερο, θα χάσουν). Αν ήταν και δεν έτρεμαν σου ξαναλέω θα σου έλεγαν παίξε όποιο ματς και στοίχημα θες, δεν το λένε όμως γιατί ξέρουν πως θα τον πιούνε! Μην παίζεις ματς με μηδενική γκανιότα, μην παίζεις απόδοση κάτω του 1,65, μην παίζεις στοίχημα με μικρό κέρδος γιατί είναι αντικανονικό. Μήπως στο τέλος να παίζουν εκείνοι το μπόνους αντι για το κόσμο που ανοίγει λογαριασμό;
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Αν ετρεμαν, μπορουσαν,λεω εγω με το φτωχο μου το μυαλο, να μην δινουν bonus.Μα να μην το εχουν σκεφτει, ποσο χαζοι...
 
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Αν ετρεμαν, μπορουσαν,λεω εγω με το φτωχο μου το μυαλο, να μην δινουν bonus.Μα να μην το εχουν σκεφτει, ποσο χαζοι...

Μα με το τρόπο που το προσφέρουν είναι δεδομένο πως το 90% των παικτών θα το χάσει! Ενα 10% και πολύ λέω! Μην σου πω οι 5 στους 100 θα καταφέρουν να πιάσουν τους όρους!
 
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Α επίσης αν οι εταιρίες δεν φοβόντουσαν το σερί των μικρών αποδόσεων δεν θα έλεγαν στον κόσμο αποδόσεις κάτω του 1,65 δεν τις μετράμε στο τζίρο! Θα έλεγαν στον κόσμο παιξε οτι απόδοση θέλεις!

Μήπως το ποσοστό επαλήθευσης είναι τέτοιο για τις μικρές αποδόσεις οπού οι παίχτες θα χάσουν δύσκολα; στην εταιρία δεν αρκεί μετά από 1000 ευρώ τζίρο ο παίχτης να χάσει πχ τα 60 με αυτές τις αποδόσεις γιατί στην πράξη θα είναι κερδισμένος αφού θα του μείνουν του παίχτη 40 ευρώ αναληψιμο από το bonus. Θεωρώ ότι δεν θέλουν τις μικρές αποδόσεις στον τζίρο όταν έχουν δώσει bonus. Χωρίς bonus ας τα χάσει τα 60 ευρώ στα 1000 τζίρο ο παίχτης μια χαρά κέρδος θεωρώ ότι είναι για την εταιρία όχι φυσικά σαν αυτούσιο ποσό, άλλα σε σύγκριση με τον κίνδυνο που αναλαμβάνει να πληρώσει σε 1,20 1,30 αποδόσεις.
 
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Aς πουμε οτι εκδιδεται ακριβως για αυτον τον λογο που λες εσυ και οχι για τον λόγο που ειπε ο Funbet.

Οι περισσοτεροι παιχτες απο οσους κερδισαν σε μια χρονια 4.000€ η 5.000€ χωρις να παρουν καποιο μπονους η freebet , δεν δηλωνουν τα κερδη τους , και δεν ζητανε βεβαιωσεις κερδων, ουτε ειναι υποχρεωμενοι να τα δηλωσουν μεσω βεβαιωσης κερδων.

Αν ο λογος που υπαρχουν οι βεβαιωσεις , ηταν αυτος ακριβως που ειπες εσυ ( είναι για να δηλώσεις χρήματα που έχουν φορολογηθεί στη πηγή τους ) τοτε θα ηταν ολοι οι παιχτες υποχρεωμενοι να τα δηλωνουν αφου προκειται για ποσα που εχουν φορολογηθει στην πηγη τους.
Ομως δεν ειναι υπορεωμενος ο παιχτης να τα δηλωσει. Και οσοι τα δηλωνουν, το κανουν συνηθως για να δικαιολογησουν αγορες η για να ειναι νομικα καλυμμενοι αν γινει ελεγχος στον τραπεζικο τους λογαριασμο.

Για το μόνο που ειμαι απόλυτα σίγουρος ειναι οτι οι βεβαιώσεις είναι για να δηλώσεις κάτι, και όχι για να μην συναντήσεις τον εφοριακό. φυσικά αν αυτο βοηθάει και προς αυτό, δεν γίνεται για αυτό, έδωσα τουλάχιστον 2 περιπτώσεις οπου μπορείς να τον συναντήσεις.
Τα ποσά εχουν φορολογηθεί στην πηγή τους! άρα δεν προκύπτει, οχι φόρος, αλλά ουτε καν εισφορά αλληλεγγύης! ίσως για αυτό να μην ενδιαφέρει το κράτος να δηλωθούν απαραίτητα διότι αφενός δεν έχει κέρδος απο την δήλωση τους ενώ εχει κέρδος από αυτούς που θα μπορούσαν να τα δηλώσουν προαιρετικά και δεν τα δηλώνουν αφού δεν εχουν την υποχρέωση, δηλαδή από άγνοια!!!
Εσυ ξέρεις και θα ζητήσεις βεβαίωση για το αυτοκίνητο που θα αγοράσεις και θα καλύψεις το ποσό, ο άλλος που δεν το ξέρει θα πληρώσει φόρο! αν γίνει υποχρεωτικό τότε το κράτος θα χάσει φόρο από αυτόν που δεν ξέρει και πληρώνει με τα σημερινά δεδομένα!
 
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Χμμμ με βάλατε σε σκέψεις .

Καταρχήν για το θέμα του παίκτη που παίζει το μπόνους του με αποδώσεις του 7 , είχε δίκιο ο φίλος γιατί με 2 7αρια σε 5 πονταρίσματα των 100 ευρω βγάζεις κέρδος 1200 ευρω και ακόμα δεν έχεις ολοκληρώσει τον Τζίρο σου .
(οχι ότι είναι έυκολο το 40% επιτυχίας σε 7αρια , αλλά δεν είναι και μια στις 50 που είπα πριν.

Τωρα γιατί μην παίζει με 1.5 που θα του ολοκλήρωνε πολύ έυκολα το τζιρο στο μπόνους, αλλά "ολα η τίποτα" με το 7 , και έχουμε τις ακυρώσεις και τα θέματα με την εταιρία , είναι ερώτημα.


Παίρνω σαν παράδειγμα το κλασικό δώρο της bet365 σε μεγάλους αγώνες που όλοι πρέπει αν παίζουμε... παίξε 5 ευρω πριν τον αγώνα, και σου δίνουμε δωρεάν freebet 5 ευρώ μέσα στον αγωνα,
Να μην τα πολυλογώ, παίζεις 1.85 (αυτό ειναι 50% αλλά με γκανιότα) και πριν και στο live , υπολογίζεις τα 4 πιθανα αποτελέσματα (κέρδισες και τα 2 , εχασες και τα 2) και τελικά βλέπεις οτι τα 5 πρέπει να έγιναν 7, με εντελώς τυχαιες επιλογές.. ειναι σαν ενα τρομερο sure bet που το κανουν για να περασουμε καλα.

Το κέρδος δεν ισχύει αν στην δέυτερη επιλογή του freebet παιξεις απόδοση 1.20 ( σε αφήνουν) γιατι το κερδος ειναι πολυ μικρο να καλυψει την ζημια γκανιότας στο πρωτο στοιχημα.

Και τώρα αναρωτιέμαι αν είναι καλύτερο να παιζω 7 αντι 1,85 που κανω... δεν μπορω μαθηματικα να το καταλαβω.,
Και ακόμα αν τυχων η περίπτωση bonus εγγραφής , που ειναι και καλυτερη αφου ειναι μεγαλυτερα τα ποσά , εχει καποιο ιδανικό τρόπο να την εκμεταλευτείς και εχουν πέσει οι διαβασμένοι με τα μουτρα ΄)
 
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Τα ποσά εχουν φορολογηθεί στην πηγή τους! άρα δεν προκύπτει, οχι φόρος, αλλά ουτε καν εισφορά αλληλεγγύης! ίσως για αυτό να μην ενδιαφέρει το κράτος να δηλωθούν απαραίτητα διότι αφενός δεν έχει κέρδος απο την δήλωση τους ενώ εχει κέρδος από αυτούς που θα μπορούσαν να τα δηλώσουν προαιρετικά και δεν τα δηλώνουν αφού δεν εχουν την υποχρέωση, δηλαδή από άγνοια!!!
Εσυ ξέρεις και θα ζητήσεις βεβαίωση για το αυτοκίνητο που θα αγοράσεις και θα καλύψεις το ποσό, ο άλλος που δεν το ξέρει θα πληρώσει φόρο! αν γίνει υποχρεωτικό τότε το κράτος θα χάσει φόρο από αυτόν που δεν ξέρει και πληρώνει με τα σημερινά δεδομένα!
Ναι σε αυτο εχεις δικιο. Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν ξεφευγει αυτος που εχει αγνοια. Πλεον ακομα και οι τραπεζες σε καλουν για να δηλωσεις προφιλ πελατη , αν δουν εισερχαμενα εμβασματα, χωρις να ειναι απαραιτητα τεραστια τα ποσα.
 
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Μήπως το ποσοστό επαλήθευσης είναι τέτοιο για τις μικρές αποδόσεις οπού οι παίχτες θα χάσουν δύσκολα; στην εταιρία δεν αρκεί μετά από 1000 ευρώ τζίρο ο παίχτης να χάσει πχ τα 60 με αυτές τις αποδόσεις γιατί στην πράξη θα είναι κερδισμένος αφού θα του μείνουν του παίχτη 40 ευρώ αναληψιμο από το bonus. Θεωρώ ότι δεν θέλουν τις μικρές αποδόσεις στον τζίρο όταν έχουν δώσει bonus. Χωρίς bonus ας τα χάσει τα 60 ευρώ στα 1000 τζίρο ο παίχτης μια χαρά κέρδος θεωρώ ότι είναι για την εταιρία όχι φυσικά σαν αυτούσιο ποσό, άλλα σε σύγκριση με τον κίνδυνο που αναλαμβάνει να πληρώσει σε 1,20 1,30 αποδόσεις.

Δεν είναι ******ς ο παίκτης να περιμένει να φτάσει τα 1000 ευρώ για να κάνει ανάληψη όταν δεν πάρει το μπόνους. Στον διπλασιασμό θα πάρει τα λεφτά του πίσω και θα προσπαθήσει να τους παίξει με τα λεφτά τους!
 
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Δεν είναι ******ς ο παίκτης να περιμένει να φτάσει τα 1000 ευρώ για να κάνει ανάληψη όταν δεν πάρει το μπόνους. Στον διπλασιασμό θα πάρει τα λεφτά του πίσω και θα προσπαθήσει να τους παίξει με τα λεφτά τους!
Nαι Σωστά ο παίκτης μπορεί να ακολουθήσει οποία στρατηγική θεωρεί καλύτερη εκτός bonus , εγώ προσπάθησα να πω ότι θεωρώ πως η εταιρία δεν τρέμει τις Μικρές αποδόσεις πάρα μόνο στο bonus διότι από τα ποσοστά επαλήθευσης, θα κερδίσουν τμήμα του bonus.
 
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Εύκολο παιζεις πχ να μπει γκολ στο δεύτερο ημίχρονο σε απόδοση 1,20 και επαναποντάρεις αρχικό στοίχημα και κέρδος. Θα μου πεις μα κάποιο ματς δεν θα σου σπάσει; Οχι απαραίτητα χρειάζομαι 14 δυνατές έδρες να μου βάλουν γκολ μετά το 55. Πρόσεξε δεν είμαι αναγκασμένος να παίξω σε ένα ΣΚ 14 ματς μπορώ να παίξω 7 ματς τον ένα μήνα και 7 τον επόμενο και να φτάσω 1000 ευρώ. Α επίσης μπορεί να φάνε και γκολ οπότε για εμένα το ίδιο είναι. Θα το πετύχω τι λες; Μαλλον κατά 90% ναι ε;
Ή εγώ κάπου το έχω χάσει ή εσύ πήγες έτσι αυθαίρετα από το ~8% στο 90%. Και με 15% αξία να τα παίζεις τα 1.2, οριακά θα είσαι σε κατάσταση coin flip, aka 50-50.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

To 8% από που προκύπτει; Οτι επειδή επαναποντάρεται οι πιθανότητες τελικώς βγαίνουν στο 8% ; Μάλλον κάπως έτσι ε; Οκ κανένα πρόβλημα έχεις δίκιο, δεν ισχύει το 87.5% ισχύει το 8% κανένα πρόβλημα!
 
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

παντως φιλε goal2 δεν ειναι μονο ο stoiximan,αλλα και αλλες εταιρειες που κανουν τα ιδια.

δυστυχως απο οτι φαινεται η βεβαιωση κερδων δεν ειναι αναληψεις μειον καταθεσεις=καθαρος κερδος (οπως θα επιθυμουσαμε εμεις)
αλλα ειναι κερδισμενα στοιχηματα μειον χαμενα στοιχηματα

αντιμετωπιζω το ιδιο προβλημα με σενα . ζητησα βεβαιωση απο εταιρεια και μου ειπαν χ ευρω, ενω τα καθαρα μου κερδη ειναι 10χ (αναληψεις μειον καταθεσεις)
αλλα μου λενε οτι η βεβαιωση δεν βγαινει με βαση την πραξη που σκεφτηκα εγω.

δεν ξερω και δε νομιζω να βγαλω ακρη ,γιατι υπαρχει κοινη γραμμη εταιρειων, ισως μαλιστα η ιδια η ΕΕΕΠ να εχει ορισει ετσι τη βεβαιωση.

ισως επειδη προκειται για δωρεά κατ'ουσιαν , αρα για χρηματα που δεν εχουν φορολογηθει στην πηγη τους,να μην γινεται νομικά να δηλωθουν ως αφορολογητα κερδη, αφου με βαση τον ελληνικο παραλογισμο ακομα και η ιδια σου η μανα να σου κανει δωρεά 1000 ευρω ,αν το δηλωσεις στην εφορια, πληρωνεις 10% φόρο!!!!

προφανως οι εταιρειες τα δηλωνουν τα free bets/full bets/bonus ως δωρεες (οπως ενας επαγγελματιας που παρεχει δωρεαν μια υπηρεσια σε ενα συγγενη και κοβει τιμολογιο/αποδειξη δωρεαν) , δεν φορολογουνται φυσικα για αυτα , αρα ισως για αυτο δεν μπορουν να μας δωσουν και βεβαιωση για αυτα. αλλιως κι ενας εργοδοτης θα μπορουσε να κανει ενα σωρο δωρεες στους εργαζομενους (όπου στην ουσια θα ηταν μαυρο χρημα ομως) , θα τους εδινε απο 1 βεβαιωση στον καθενα και θα ειχαν ολοι ενα σωρο λεφτα αφορολογητα.

φυσικα αυτο δεν ισχυει αφου επειδη μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα, το κρατος μεχρι και τη δωρεά της μανας σου φορολογει πλεον. καπου εκει την εχουμε πατησει και μεις νομιζω.

ολα τα παραπανω ειναι με επιφυλαξη και με βαση την κρίση (κυριως αυτη) και τις λιγες νομικες γνωσεις μου. ισως λεω και αρλουμπες φυσικα. καλυτερα να μας διαφωτισει καποιος λογιστης
 
  • Like
Αντιδράσεις: blizard
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

επισης τωρα που το σκεφτομαι αν ισχυε οτι βεβαιωση κερδων=αναληψεις μειον καταθεσεις , το οποιο εμας μας βολευει απιστευτα φυσικά,
τοτε ολοι οσοι ηθελαν να ξεπλυνουν χρημα θα κατεθεταν σε καθε εταιρεια 10.000 ευρω πχ τελη Δεκεμβρη , θα τα τζιραριζαν αρχες Γεναρη και θα εκαναν αναληψη τα κερδη αμέσως (κι ας ηταν 9.000 μόνο τα κέρδη) και δεν θα ξανα-επαιζαν τιποτα ολη τη χρονια. αρα εκεινη τη χρονια ειχαν 0 καταθεσεις και 9.000 αναληψεις. αρα 9.000 καθαρο κερδος, αφορολογητο,ξεπλυμενο. αν το κανετε επί 20 εταιρείες =180.000 ευρω.
και ανά 2 χρόνια μπορεις να το κανεις συνεχεια,αρα θα ξεπλεναν ολοι αυτοι 180.000 ευρω ανά δυο χρονια τα οποία θα μεφάνιζαν ως αφορολόγητα εσοδα και θα δικαιολογουσαν απειρες αγορες που θα νομιμοποιουνταν να κανουν.
λεω ανα 2 χρονια,διοτι ο ενας χρονος θα καιγεται λόγω καταθεσης τέλη Δεκεμβρη.ο 2ος με το τζιραρισμα και την αναληψη αρχες Γεναρη θα ειναι ο "παραγωγικος".
τωρα ομως που ισχυει το "στοιχηματα που κερδισες μειον στοιχηματα που εχασες" , δεν μπορουν ολοι αυτοι να το κανουν αυτο , διοτι αν παιζουν 10.000 και τους μενουν 9.000 μετα το τζιραρισμα, τοτε ειναι χαμενοι.
δυστυχως την παταμε κι εμεις μαζι με αυτους,αφου οπως ειπα και πριν μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα
 
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

δυστυχως απο οτι φαινεται η βεβαιωση κερδων δεν ειναι αναληψεις μειον καταθεσεις=καθαρος κερδος (οπως θα επιθυμουσαμε εμεις)
αλλα ειναι κερδισμενα στοιχηματα μειον χαμενα στοιχηματα

αντιμετωπιζω το ιδιο προβλημα με σενα . ζητησα βεβαιωση απο εταιρεια και μου ειπαν χ ευρω, ενω τα καθαρα μου κερδη ειναι 10χ (αναληψεις μειον καταθεσεις)
αλλα μου λενε οτι η βεβαιωση δεν βγαινει με βαση την πραξη που σκεφτηκα εγω.


Παραμυθια.
Δες εδω μια περυσινη.. Τοσα αναληψεις τοσα καταθεσεις, μονο αυτο εγραφε, τιποτα αλλο.Δηλωθηκε κανονικα.


,γιατι υπαρχει κοινη γραμμη εταιρειων, ισως μαλιστα η ιδια η ΕΕΕΠ να εχει ορισει ετσι τη βεβαιωση.


Δεν εχει ορισει τιποτα η ΕΕΕΠ.Αλλη βεβαιωση απο αλλη εταιρεια περυσι εγραφε οτι επαιξα τοσα κερδισα τοσα χωρις να αναφερει καταθεσεις τοσα αναληψεις τοσα.Δηλωθηκε και αυτη κανονικα.Οπως γουσταρουν τις βγαζουν τις βεβαιωσεις.
Οπως τους βολευει μηπως? Λεω δεν ξερω. Σε αλλη ειχα και κερδη απο μπονους εγγραφης συν και αλλα μπονους , και ομως τα εβαλε κανονικα ολα στην βεβαιωση.


δεν ξερω και δε νομιζω να βγαλω ακρη


Το ξερω, δεν θα βγαλεις ακρη.Στην Ελλαδα ζουμε.
Απολαυσε συνομιλια με αλλη εταιρεια αδειοδοτημενη.
Τι μου απαντησαν αρχικα οταν ζητησα να μου στειλουν βεβαιωση κερδων,
και τι στην συνεχεια τις επομενες μερες:

[FONT=&amp]"Η βεβαιωση των κερδών σας είναι η στοιχηματική σας δραστηριοτητα στην σελιδα μας."[/FONT]

Δηλαδη σου λεει, πας στον λογιστη σου logaρεις στον λογαριασμο σου, σου μετραει τα στοιχηματα ολα, roi yield κτλ και στα περναει στο εκκαθαριστικο.


Την επομενη μερα αφου τους ρωτησα μηπως δεν καταλαβαν τι ζητησα:

[FONT=&amp]"Βάση της προστασίας δεδομένων και λαμβάνοντας υπόψη τις υψηλές προδιαγραφές ασφαλείας που ακολουθεί η εταιρεία,δε μπορουμε να σας παρασχουμε το συγκεκριμένο έγγραφο."[/FONT]

Επεμενα εγω.Η απαντηση τους:

[FONT=&amp]"Εχουμε ενημερώσει το νομικο μας τμημα και θα το διευθετησουμε το συντομότερο δυνατο"[/FONT]


Και αφου περασαν 2 μερες, το ...νομικο τους τμημα υποψιαστηκε οτι εκτος απο valuebettor ισως να ειμαι και γκαγκστερ:

[FONT=&amp]"Έχοντας υποψην τις διατάξεις της Ελληνικης Νομοθεσίας-Επιτροπη Ελέγχου Εποπτείας και ελέγχου Παιγνίων (ΦΕΚ Β' 3162/25-11-2014) δεν μπορουμε να σας παράσχουμε το συγκέκριμένο πιστοποιητικό κερδών."[/FONT]


Οταν ειδα και αυτο, ε δεν ασχοληθηκα παλι.Μεχρι που μετα απο μια εβδομαδα μου στελνουν αυτο:

[FONT=&amp]"Εν συνεχεία του αιτήματός σας σχετικά με την βεβαίωση κερδών για το έτος του 2018, θα σας παρακαλούσαμε να συμπληρώσετε την αίτηση χορήγησης κερδών που βρίσκεται στα συνημμένα"


[/FONT]
Το αποφασισαν τελικα.


καπου εκει την εχουμε πατησει και μεις νομιζω.

Eνταξει δεν την πατησαμε.Ουτε ειναι πολυ μεγαλα τα ποσα, ουτε παιζουμε μονο σε μια εταιρεια.Ζητας απο αλλη.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

επισης τωρα που το σκεφτομαι αν ισχυε οτι βεβαιωση κερδων=αναληψεις μειον καταθεσεις , το οποιο εμας μας βολευει απιστευτα φυσικά,
τοτε ολοι οσοι ηθελαν να ξεπλυνουν χρημα θα κατεθεταν σε καθε εταιρεια 10.000 ευρω πχ τελη Δεκεμβρη , θα τα τζιραριζαν αρχες Γεναρη και θα εκαναν αναληψη τα κερδη αμέσως (κι ας ηταν 9.000 μόνο τα κέρδη) και δεν θα ξανα-επαιζαν τιποτα ολη τη χρονια. αρα εκεινη τη χρονια ειχαν 0 καταθεσεις και 9.000 αναληψεις. αρα 9.000 καθαρο κερδος, αφορολογητο,ξεπλυμενο. αν το κανετε επί 20 εταιρείες =180.000 ευρω.
και ανά 2 χρόνια μπορεις να το κανεις συνεχεια,αρα θα ξεπλεναν ολοι αυτοι 180.000 ευρω ανά δυο χρονια τα οποία θα μεφάνιζαν ως αφορολόγητα εσοδα και θα δικαιολογουσαν απειρες αγορες που θα νομιμοποιουνταν να κανουν.
λεω ανα 2 χρονια,διοτι ο ενας χρονος θα καιγεται λόγω καταθεσης τέλη Δεκεμβρη.ο 2ος με το τζιραρισμα και την αναληψη αρχες Γεναρη θα ειναι ο "παραγωγικος".
τωρα ομως που ισχυει το "στοιχηματα που κερδισες μειον στοιχηματα που εχασες" , δεν μπορουν ολοι αυτοι να το κανουν αυτο , διοτι αν παιζουν 10.000 και τους μενουν 9.000 μετα το τζιραρισμα, τοτε ειναι χαμενοι.
δυστυχως την παταμε κι εμεις μαζι με αυτους,αφου οπως ειπα και πριν μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα
Ναι εχει λογικη αυτο που λες, αλλα αν ειχε οριστει ετσι απο την ΕΕΕΠ τοτε θα εγραφαν ολες οι εταιρειες στο εγγραφο επαιξε τοσα κερδισε τοσα. Δεν το βγαζουν ολες ομως με αυτον τον τροπο.Καποιες εταιρειες οπως ειδες και στο screen , αναφερουν αναληψεις τοσα καταθεσεις τοσα, μονο αυτο, οποτε...
 
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

.Καποιες εταιρειες οπως ειδες και στο screen , αναφερουν αναληψεις τοσα καταθεσεις τοσα, μονο αυτο, οποτε...
Οπώς είπε και ο φίλος παραπάνω πολύ λογικά , αυτό μπορεί να γίνει μόνο το πρώτο χρόνο ... αν το έκαναν στον δεύτερο θα μπορούσες ουσιαστικά να παρουσιάσεις ψεύτικα κέρδη και ψέυτικες ζημιές την πρώτη χρονιά.
Οπότε λογικά τους έχουν δώσει οδηγίες να το κάνουν διαφορετικά,
 
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Οπώς είπε και ο φίλος παραπάνω πολύ λογικά , αυτό μπορεί να γίνει μόνο το πρώτο χρόνο ... αν το έκαναν στον δεύτερο θα μπορούσες ουσιαστικά να παρουσιάσεις ψεύτικα κέρδη και ψέυτικες ζημιές την πρώτη χρονιά.
Οπότε λογικά τους έχουν δώσει οδηγίες να το κάνουν διαφορετικά,
Διαβαζε τι γραφουμε για να μην γραφουμε τζαμπα τα ιδια και τα ιδια 2 και 3 φορες.
Συμφωνα με τις βεβαιωσεις που ειχα λαβει εγω, και οχι με το "λογικα" και "αν", δεν τους εχουν δωσει καμια οδηγια για το πως θα βγαζουν τις βεβαιωσεις.
Εχω βεβαιωσεις που η μια εταιρεια εχει γραψει αναληψεις τοσα καταθεσεις τοσα,χωρις να αναφερει ποσα που παιχτηκαν και επιστροφες.
Και βεβαιωσεις απο αλλες εταιρειες που γραφουν παιχτηκαν τοσα επιστραφηκαν τοσα, χωρις να γραφουν τοσα αναληψεις τοσα καταθεσεις.
Επισης οπως εγραψα χθες σε προηγουμενο σχολιο , αλλη εταιρεια εχει υπολογισει και τα ποσα απο τα μπονους που μου εδωσε.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Εχω βεβαιωσεις που η μια εταιρεια εχει γραψει αναληψεις τοσα καταθεσεις τοσα,χωρις να αναφερει ποσα που παιχτηκαν και επιστροφες.
Και βεβαιωσεις απο αλλες εταιρειες που γραφουν παιχτηκαν τοσα επιστραφηκαν τοσα, χωρις να γραφουν τοσα αναληψεις τοσα καταθεσεις.
Επισης οπως εγραψα χθες σε προηγουμενο σχολιο , αλλη εταιρεια εχει υπολογισει και τα ποσα απο τα μπονους που μου εδωσε.

χμμμ...
δε το περιμενα αυτο.
κλασικη Ελλαδα. υπαρχει μπαχαλο.
καμια κοινη γραμμη.
αντε να βγαλεις ακρη και να παρεις τη σωστη βεβαιωση αν παιζεις πολλες προσφορες
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Απάντηση: Online τζόγος για λίγους και ισχυρούς

Διαβαζε τι γραφουμε για να μην γραφουμε τζαμπα τα ιδια και τα ιδια 2 και 3 φορες.
Συμφωνα με τις βεβαιωσεις που ειχα λαβει εγω, και οχι με το "λογικα" και "αν", δεν τους εχουν δωσει καμια οδηγια για το πως θα βγαζουν τις βεβαιωσεις.
Εχω βεβαιωσεις που η μια εταιρεια εχει γραψει αναληψεις τοσα καταθεσεις τοσα,χωρις να αναφερει ποσα που παιχτηκαν και επιστροφες.
Eπαναλαμβάνω γιατί δεν κατάλαβες .... αν έκαναν αυτό που λες πέρα του πρώτου έτους και χωρίς να τα έχεις πάρει όλα σημαίνει ότι σε βοηθάνε να δηλώσεις κέρδη όποια χρονιά σε βολεύει. σωστα ?
Οπότε λογικά σε εσενα το έκαναν αυτό την πρώτη μόνο χρονιά, και γενικά όλοι δεν το κάνουν έτσι.

Τωρα για τους ίδιους δεν έχει τόσο μεγάλη σημασία βέβαια και ίσως να το έκαναν για εσένα αν φώναζες δεν ξέρω , αλλά οδηγίες υπάρχουν για κάθε περίπτωση και στους εφοριακούς και στις εταιρίες για τα παντα , να τους ξέφυγε αυτό ??

Τα έσοδα από ενοίκια τα δηλώνεις την χρονια που πρέπει και ας στα χρωστάνε, δεν σε αφήνουν να τα δηλώσεις όταν τα πήρες.

ΥΓ
Αλλο το bonus , και άλλο το δωρεάν εντελώς δώρο χωρις κανενα δικο σου ρίσκο ή υποχρέωση (παρά μόνο να πάιξεις το δώρο σου νομίζω μια φορά) που κάνει συνεχώς ο στοιχημαν και το έχω δει μόνο εκει ... το είπε αυτό προηγούμενος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 00:05
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show 2023 -24
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
    Ertzan Ertzan: Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος