Over @ 1.10 Funbet

Ποιο είδος θα στοιχηματισμού επιλέγετε;

  • Πυραμίδα

    Ψήφοι : 13 61.9%
  • Ρώσικη Ρουλέτα

    Ψήφοι : 7 33.3%
  • Και τα δύο

    Ψήφοι : 1 4.8%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    21
  • Δημοσκόπηση κλειστή .
Ερτζαν εσύ έφτασες τα 25 καθαρά ή όχι ακόμα; Ξέρεις πως θα το πας;
 
Βαλε αλλα 25 ευρώ μέσα και το επόμενο στοίχημα σου θα είναι 77,64
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan
Χωρις να θελω να χαλασω το υπεροχο αυτο θεμα....θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας την εμπειρία μου . Ενθουσιασμενος με το συστημα του φιλου μας Balaton , που τον ευχαριστω δημοσια, ξεκινησα και εγω πριν λιγες μερες . Πιστεψα οτι μεχρι εδω ηταν ...θα αρχιζω να κερδιζω.. ετσι ειπα...αλλα δυστυχως εαν δεν πειθαρχήσεις 100% σε οτι λεει το συστημα (η εστω σε οτι εχεις προγραμματισει) θα βγεις με χασουρα .....ετσι και εγω πηρα αερα...επαιζα οτι έβρισκα μπροστα μου με αποτελεσμα να μηδενησω ακομα μια φορα. Συμπερασμα : Ακολουθα πιστα το συστημα.... και προσπαθησε να παιζεις οτι πρεπει και οχι οτι σου ικανοποιει το αισθημα του τζογου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan
Χωρις να θελω να χαλασω το υπεροχο αυτο θεμα....θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας την εμπειρία μου . Ενθουσιασμενος με το συστημα του φιλου μας Balaton , που τον ευχαριστω δημοσια, ξεκινησα και εγω πριν λιγες μερες . Πιστεψα οτι μεχρι εδω ηταν ...θα αρχιζω να κερδιζω.. ετσι ειπα...αλλα δυστυχως εαν δεν πειθαρχήσεις 100% σε οτι λεει το συστημα (η εστω σε οτι εχεις προγραμματισει) θα βγεις με χασουρα .....ετσι και εγω πηρα αερα...επαιζα οτι έβρισκα μπροστα μου με αποτελεσμα να μηδενησω ακομα μια φορα. Συμπερασμα : Ακολουθα πιστα το συστημα.... και προσπαθησε να παιζεις οτι πρεπει και οχι οτι σου ικανοποιει το αισθημα του τζογου.

PSV ?
 
Να υποθεσω οτι ρωτας εαν πονταρισα Αιτχοφεν;;; ..... αν ρωτας αυτο οχι, τα πραγματα ειναι ακομα χειροτερα. Πονταρω οτι βλεπω βαση της εμπειριας μου...τρομαρα μου και νομιζω οτι μετα απο τοσα χρονια στο στοιχημα οτι ειμαι παιχταρας ..οτι απλα θα παιζω και θα κερδιζω.........απλα συνηθως παιζω για να παιζω και οχι για να κερδισω . Καταλαβενεις τι εννοω ..και γιαυτο ειμαι μονιμα σε χασουρα.....Θα παρω αποφαση να το πολεμισω.
 
Να υποθεσω οτι ρωτας εαν πονταρισα Αιτχοφεν;;; ..... αν ρωτας αυτο οχι, τα πραγματα ειναι ακομα χειροτερα. Πονταρω οτι βλεπω βαση της εμπειριας μου...τρομαρα μου και νομιζω οτι μετα απο τοσα χρονια στο στοιχημα οτι ειμαι παιχταρας ..οτι απλα θα παιζω και θα κερδιζω.........απλα συνηθως παιζω για να παιζω και οχι για να κερδισω . Καταλαβενεις τι εννοω ..και γιαυτο ειμαι μονιμα σε χασουρα.....Θα παρω αποφαση να το πολεμισω.

Σου εύχομαι καλή τύχη και μακάρι να το καταφέρεις...
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Να spam-αρω και γω λίγο ρωτώντας αν κατάλαβα καλά όσοι ακολουθούμε πυραμίδα δεν ακολουθούμε στα ποσά που γράφεις αλλά στο εκάστοτε επίπεδο του καθενος στην πυραμίδα σωστά?

Επίσης ο ΠΑΟΚ να υποθέσω ότι ήταν για οβερ 0.5 και όχι οβερ 1.5?

Μπράβο και συνέχισε!

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Να spam-αρω και γω λίγο ρωτώντας αν κατάλαβα καλά όσοι ακολουθούμε πυραμίδα δεν ακολουθούμε στα ποσά που γράφεις αλλά στο εκάστοτε επίπεδο του καθενος στην πυραμίδα σωστά?

Επίσης ο ΠΑΟΚ να υποθέσω ότι ήταν για οβερ 0.5 και όχι οβερ 1.5?

Μπράβο και συνέχισε!

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κοίτα εγώ έβαλα την πυραμίδα και ο καθένας παίζει το επίπεδο που του ταιριάζει. Μπορεί κάποιος να ξεκίνησε χθες με 100 ευρώ, άλλος να έχει φτάσει τα 240 και άλλος τα 290 οπότε ο καθένας παίζει το επίπεδο που του αρμόζει. Ναι ο ΠΑΟΚ ήταν για όβερ μισό όταν το έπαιξα είχε 1,10 το οβερ 0,5.

Thanks.
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas και betover
Να υποθεσω οτι ρωτας εαν πονταρισα Αιτχοφεν;;; ..... αν ρωτας αυτο οχι, τα πραγματα ειναι ακομα χειροτερα. Πονταρω οτι βλεπω βαση της εμπειριας μου...τρομαρα μου και νομιζω οτι μετα απο τοσα χρονια στο στοιχημα οτι ειμαι παιχταρας ..οτι απλα θα παιζω και θα κερδιζω.........απλα συνηθως παιζω για να παιζω και οχι για να κερδισω . Καταλαβενεις τι εννοω ..και γιαυτο ειμαι μονιμα σε χασουρα.....Θα παρω αποφαση να το πολεμισω.
Θα στρώσεις και εσύ όπως στρώνω εγώ. Μπορείς να φανταστείς. Να έχεις μέσα λεφτά μεσοβδόμαδα ένα σωρό αγώνες και να έχει παιχτεί μόνο το όβερ του Ολυμπιακού? Αν το πεις σε γνωστούς σίγουρα θα γελάνε μαζί σου και μαζί μας δεν θα το πιστεύουν θα μας περάσουν και για τρελούς και όμως αυτό είναι. Εγώ εξαρχής όταν ξεκίνησε το εγχείρημα το δήλωσα μένω πιστός σε αυτόν και στο σύστημα του, άσε που αρκετές φορές πέρασε από το μυαλό μου το όβερ της Γιούβε μεσοβδόμαδα, η Σεβίλλη, τα Γερμανικά σήμερα η Γιούβε (ο μικρος μου έλεγε αυτό θα το έριχνα όβερ 0,5) κτλπ, αλλά και πάλι όχι, ότι πει ο Balaton
 
  • Like
Αντιδράσεις: kontreras30 και betover
Θα στρώσεις και εσύ όπως στρώνω εγώ. Μπορείς να φανταστείς. Να έχεις μέσα λεφτά μεσοβδόμαδα ένα σωρό αγώνες και να έχει παιχτεί μόνο το όβερ του Ολυμπιακού? Αν το πεις σε γνωστούς σίγουρα θα γελάνε μαζί σου και μαζί μας δεν θα το πιστεύουν θα μας περάσουν και για τρελούς και όμως αυτό είναι. Εγώ εξαρχής όταν ξεκίνησε το εγχείρημα το δήλωσα μένω πιστός σε αυτόν και στο σύστημα του, άσε που αρκετές φορές πέρασε από το μυαλό μου το όβερ της Γιούβε μεσοβδόμαδα, η Σεβίλλη, τα Γερμανικά σήμερα η Γιούβε (ο μικρος μου έλεγε αυτό θα το έριχνα όβερ 0,5) κτλπ, αλλά και πάλι όχι, ότι πει ο Balaton

Πρέπει να καταλάβετε κάτι. Εγώ δεν λέω πως το τάδε ματς δεν θα έχει γκολ ή το τάδε ματς θα λήξει 0-0 ή ότι εγώ είμαι ο αλάνθαστος και δεν χάνω ματς. Και εγώ χάνω, απλώς προσπαθώ να περιορίσω το ρίσκο να μου συμβει, χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν θα μου συμβεί.

Αν δεν το κάνω οι πιθανότητες να μου συμβεί θα είναι 100 φορές περισσότερες. Ε λοιπόν εγώ κάνω ότι περνάει από το χέρι μου, για να ρίξω αυτές τις πιθανότητες στο 10, χωρίς σας λέω και πάλι να εξασφαλίζω έτσι το ότι ένα ματς δεν θα μου στραβώσει, για αυτό και σας είπα εξ' αρχής θα προσπαθήσω και όσο πάει!
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Και να σας ανοίξω τα χαρτιά μου τελικά; Οταν και αν φτάσω τη 50άρα θα θέσω τον εξής απλό όρο με τον οποίο κερδίζουμε όλοι πραγματικα. Το παρών τόπικ θα κλειδωθεί και για να συνεχίσω να γράφω θα γράφω σε κλειστό τσατ όπου για να το παρακολουθήσει κάποιος θα πρέπει να γραφτεί ως μέλος και θα υπογράψει ηλεκτρονικά ένα κείμενο στο οποίο θα ζητείται από το νομοσχέδιο του διαδικτυακού στοιχήματος η άρση απαγόρευσης ανταλλακτηρίων.

Πάλι δεν κερδίζω κάτι εγώ προσωπικά, ούτε καν εκβιασμός στο φόρουμ ή στον οποιοδήποτε δεν είναι, ούτε συνδρομή θέλω, ούτε τίποτα, μια απλή αποδοχή σε κάτι που είναι αυτονόητο.

Υ.Γ Η Ίντερ κέντησε πάλι....
 
Τελευταία επεξεργασία:
Φυσικά και όποιος θέλει θα ακολουθεί, δεν είναι το επιτρέπω ή απαγορεύω ακολούθησε κάνε ότι θέλεις απλώς θα αποδεχθείς το οτι θα υπογράψεις να αρθεί αυτή η καταραμένη απαγόρευση!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan, betover και qazdas
Και να σας ανοίξω τα χαρτιά μου τελικά; Οταν και αν φτάσω τη 50άρα θα θέσω τον εξής απλό όρο με τον οποίο κερδίζουμε όλοι πραγματικα. Το παρών τόπικ θα κλειδωθεί και για να συνεχίσω να γράφω θα γράφω σε κλειστό τσατ όπου για να το παρακολουθήσει κάποιος θα πρέπει να γραφτεί ως μέλος και θα υπογράψει ηλεκτρονικά ένα κείμενο στο οποίο θα ζητείται από το νομοσχέδιο του διαδικτυακού στοιχήματος η άρση απαγόρευσης ανταλλακτηρίων.

Πάλι δεν κερδίζω κάτι εγώ προσωπικά, ούτε καν εκβιασμός στο φόρουμ ή στον οποιοδήποτε δεν είναι, ούτε συνδρομή θέλω, ούτε τίποτα, μια απλή αποδοχή σε κάτι που είναι αυτονόητο.

Υ.Γ Η Ίντερ κέντησε πάλι....
και εγώ μέσα είμαι αδερφέ,αυτό το κλειστό τσατ που λες που θα είναι?
 
και εγώ μέσα είμαι αδερφέ,αυτό το κλειστό τσατ που λες που θα είναι?

Eσείς είστε ήδη γραμμένοι ως μέλη αυτοί που είναι επισκέπτες και τα βλέπουν τώρα μετά δεν θα μπορούν οπότε θα πρέπει να γραφτούν. Το τσατ είναι δίπλα από τα μέλη που λέει.
 
Και θέλω να πω κάτι ακόμα. Κάποτε πριν αρκετά χρόνια κάποιοι σκοτωνόντουσαν για το αν είναι εφικτό το εξής όταν ένας ισχυρίζοταν πως το έκανε χωρίς όμως να παραθέσει τα στοιχήματα του. Οπότε εσείς με αυτό που βλέπετε μέχρι τώρα θεωρείτε εύκολο κάποιος να ξεκινήσει με 200 ευρώ και να φτάσει 12 χιλιάδες ευρώ χωρίς επαναποντάρισμα ή τουλάχιστον χωρίς να κάνει all in μέσα σε δύο μήνες καιρό και με τρία χαμένα στοιχήματα παίζοντας όβερ στο 1,06 σε οποιοδήποτε πρωτάθλημα και ομάδα; Θα χρειαζόταν 70 αγώνες με επαναποντάρισμα οπότε υπολογίστε ότι θα έπαιξε γύρω στους 120
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Λοιπόν πάμε μία να δούμε πως δουλεύει η πυραμίδα: Εγώ θα θεωρήσω πως έχω 292 ευρω. Τα 287 ευρώ αντιστοιχούν στο 4ο βήμα το οποίο ορίζει ως στοίχημα τα 77.64 ευρώ. Kαι η κάβα σε περίπτωση που χάσω θα μείνει 214,36. Αρκεί λοιπόν χοντρικά να φτάσουμε τα 313 ευρώ για ανεβούμε επίπεδο και να ξεκινήσουμε με το νέο ποσό τα στοιχήματα. Λοιπόν ξεκινάμε:

77,64x1,10= 85.4
85.4x1.10= 93.94
93.40x1.10=103.33

Μόλις ξεπέρασα τα 312.90 και αλλάζω επίπεδο. Πάω στα 103,26. Aυτά χρειάζονται 8 στοιχήματα του 1,10 με επαναποντάρισμα δηλαδή ότι έκανα πριν για να αλλάξω επίπεδο. Το πρόβλημα όμως από οτι καταλαβαίνω είναι πως παίζετε 40 διαφορετικά στοιχήματα και χάνετε την κάβα και το πόσο πρέπει να παίξετε την επόμενη φορά και πότε πρέπει να αλλάξετε επίπεδο. Σε αυτό δεν μπορώ να κάνω κάτι. Είτε θα κρατάτε αρχείο από μόνοι σας και θα γνωρίζετε εκ των προτέρων τι ποσό θα βάλετε στο επόμενο στοίχημα και πότε θα αλλάζει το επίπεδο, είτε θα σταματήσετε να παίζετε τα υπόλοιπα 39 άσχετα και θα παίζετε μόνο αυτό, είτε θα παίζετε τα υπόλοιπα 39 και δεν θα παίζετε καθόλου αυτό, γιατί είναι πολύ απλό το σύστημα και ο μοναδικος λόγος για να μην σου βγαίνει είναι να παίζεις πολλά ανοικτά στοιχήματα και να χάνετε την μπάλα με τη κάβα και το στοίχημα.

Τα γράφω δημόσια γιατί όλοι τα ίδια με ρωτάτε και για να μην γράφω και εγώ τα ίδια στον καθένα ξεχωριστά, τα γράφω δημόσια για να τα διαβάσετε όλοι.



1572171834486.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: DIGENHS και betover
Ενας ημουν και εγω που ρωτησα... θα μου επιτρεψετε να ρωτησω κατι που δεν καταλαβα..(μετα απο τα 57 ....ισως ο εγκεφαλος αρχιζει να χανει!!!)
Αρχικη καβα 100 ...περνουμε απο αυτα , τα 33 (δλδ το 33%) και προσπαθουμε να το διπλασιασουμε.
Καταλαβα οτι προσπαθουμε να το διπλασιασμουμε αυτο το 33 ...οποτε και η καβα μας θα ανεβει στο 133..... Τωρα... περνουμε τα 33% απο τα 133 δλδ 43,89 και προσπαθουμε να τα διπλασιασουμε...αφου το πετυχουμε..θα εχουμε νεα καβα 176,89 και συνεχιζουμε ετσι....Με μπερδευει οτι κανεις 3 επαναπονταρισματα του 1,10 και σταματας και αλλαζεις επιπεδο... Σε παρακαλω..πες μου που χαθηκα! ευχαριστω.
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...