Over @ 1.10 Funbet

Ποιο είδος θα στοιχηματισμού επιλέγετε;

  • Πυραμίδα

    Ψήφοι : 13 61.9%
  • Ρώσικη Ρουλέτα

    Ψήφοι : 7 33.3%
  • Και τα δύο

    Ψήφοι : 1 4.8%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    21
  • Δημοσκόπηση κλειστή .
Εγώ ξεκίνησα από την προηγούμενη εβδομάδα πυραμίδα στον οπαπ και τώρα εχω φτάσει τρίτο επίπεδο.
Όμως στοιχηματίζω μέχρι 3 αγώνες στο κάθε επίπεδο. Οι αποδόσεις των αγώνων είναι 1,20 , 1,30 , 1,30. Αν περάσουν αυτές οι αποδόσεις ανεβαίνεις επίπεδο. Μέχρι στιγμής μου έχουν περάσει όλοι αλλά θα σταματήσω προς το παρόν γιατί μου έφαγε τα κέρδη η γυναίκα μου... δεν πρόλαβα να κρύψω τα λεφτά

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Είναι αδειοδοτημένη; Αν ναι άνοιξε θέμα με τίτλο "ΠΑΡΑΚΡΑΤΗΣΗ ΚΕΡΔΩΝ ΑΠ' ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ" και θα σου πουν εκεί τα παιδιά ότι θα πρέπει να απευθυνθείς στην ΕΕΕΠ και τι κινήσεις θα κάνεις :hlp1:
 
Μέχρι στιγμής μου έχουν περάσει όλοι αλλά θα σταματήσω προς το παρόν γιατί μου έφαγε τα κέρδη η γυναίκα μου... δεν πρόλαβα να κρύψω τα λεφτά

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε αυτήν την ζωή δυο είναι που θα σου φάνε τα λεφτά. Η γυναίκα ή το κράτος εντάξει εσύ την σκαπούλαρες τουλάχιστον με την πρώτη :paidi:
 
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek και qazdas
Εγώ ξεκίνησα από την προηγούμενη εβδομάδα πυραμίδα στον οπαπ και τώρα εχω φτάσει τρίτο επίπεδο.
Όμως στοιχηματίζω μέχρι 3 αγώνες στο κάθε επίπεδο. Οι αποδόσεις των αγώνων είναι 1,20 , 1,30 , 1,30. Αν περάσουν αυτές οι αποδόσεις ανεβαίνεις επίπεδο. Μέχρι στιγμής μου έχουν περάσει όλοι αλλά θα σταματήσω προς το παρόν γιατί μου έφαγε τα κέρδη η γυναίκα μου... δεν πρόλαβα να κρύψω τα λεφτά

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό που έζησες δεν είναι τίποτα, φαντάσου να ανοίξεις λογαριασμό στο όνομα της να βγάλεις 5 χιλιάδες να φας λίμιτ και να μην σου τα δίνει!
 
  • Haha
Αντιδράσεις: giannisthegreek και McLaren17
Λοιπόν παιδιά κάπου εδώ εγώ θα σταματήσω να δίνω μην περιμένετε κιόλας άδικα, βρείτε ματς δικά σας να παίξετε φάτε τα κέρδη που βγάλατε ως τώρα κάντε ό,τι γουστάρετε. Εγώ σε αυτό το φόρουμ δεν γουστάρω να συνεχίσω άλλο. Θα σας πω όμως κάτι. Το χειρότερο πράγμα που μπορείτε να κάνετε στον εαυτό σας είναι να ανοίξετε ένα λογαριασμό και να τον παραχωρήσετε σε κάποιον ή να παραχωρήσετε έναν ήδη χαμένο λογαριασμό σε κάποιον επειδή αυτός είναι καλύτερος θα βγάλει κέρδος και θα πάρετε και εσείς κάποιο κέρδος. Να βρείτε τον εγωισμό να γίνετε εσείς οι ίδιοι καλύτεροι και να πάρετε το κέρδος εξ' ολοκληρου μόνοι σας μέχρι να σας λιμιτάρουν.

Ας μπει και αυτό το νήμα στο χρονοντούλαπο της ιστορίας. Κάποια στιγμή και όχι τώρα, άλλα όταν αρμόζει στις συνθήκες θα υπάρξει ένα τόπικ που θα έχει αυτό το τίτλο σε κάποιο φόρουμ του εξωτερικού και θα έχει 85-90 ματς και θα είναι δικό μου επίτευγμα είτε το γουστάρουν είτε δεν το γουστάρουν κάποιοι.

Καλή συνέχεια σε ότι και αν κάνετε!
 
Οχι δεν θα φάει κανένας και δεν πρέπει να φάει κανένας. Σας δίνω ευχή και κατάρα όμως αν τυχόν διανοηθείτε ποτέ όσοι παίξατε αυτές τις επιλογές ή όσοι τις διαβάσετε στο μέλλον να παραχωρήσετε λογαριασμούς σας για ψίχουλα. Αυτό μόνο τίποτα άλλο!
 
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos, Tigres και vaf3
Balaton τι έγινε και σταματάς αν επιτρέπεται? Αν θυμάμαι καλά νομίζω είχες πει μέχρι τα 50 θα γράφεις ανοιχτά και μετά θα πρέπει να βάλουμε μια υπογραφή για να έρθουν στην Ελλάδα τα συναλαγματήρια,ποιος σε τσατισε ?
 
Οχι δεν θα φάει κανένας και δεν πρέπει να φάει κανένας. Σας δίνω ευχή και κατάρα όμως αν τυχόν διανοηθείτε ποτέ όσοι παίξατε αυτές τις επιλογές ή όσοι τις διαβάσετε στο μέλλον να παραχωρήσετε λογαριασμούς σας για ψίχουλα. Αυτό μόνο τίποτα άλλο!
Κατανοητό και το σχόλιο και η επιλογή.Εγώ να σε ευχαριστήσω, όπως έχω ευχαριστήσει κάθε μέλος που έχει βάλει προσπάθεια για να βγάλουμε και οι υπόλοιποι το κατι τις μας. Πόσω μάλλον τζάμπα. Καλή συνέχεια
 
Λοιπόν στο τσατ θα βρειτε ένα δωμάτιο με το τίτλο του νήματος. Όποιος θέλει να μπει να μου στείλει πριβε να του πω το κωδικό.
 
  • Like
  • Haha
Αντιδράσεις: betover και kerkireos
Χθες με το που δίνει την κόκκινη στην Τζένοα, μετά από κάποια δευτερόλεπτα αμφιταλάντευσης, κοπανάω το Χ2 στο 4,00. Και τα λεπτά να περνούν, και να κουνάω το κεφάλι μου, ο Ρονάλντο να χάνει όλες τις κεφαλιές ώσπου στο τέλος καθόταν και απορούσε ξεχαρβαλωμένος γιατί δεν μπορεί να σκοράρει. Εντάξει, οι καθυστερήσεις ήταν για μένα κόλαση-παράδεισος αλε ρετούρ. Τώρα καταλαβαίνω πως όλο το φόρουμ πανηγύριζε, όταν εγώ έκλαιγα. Και τώρα χαίρομαι κι εγώ.

Balaton, συγχαρητήρια πολλά και ειλικρινή από μένα. Σου εύχομαι ολόψυχα να πετύχεις χίλια ματς σερί ακόμα, κι ας υπάρχουν στο παιχνίδι σου οι περιορισμοί που εσύ ο ίδιος ανέφερες. Εγώ δεν μπορώ παρά να σου βγάλω το καπέλο. Κι ας μην σε ακολουθώ. Χίλια μπράβο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vigor και Balaton
Θέλω να μάθω, ποια εταιρεία είναι η καλύτερη για το over 0,5 παγκοσμίως, όχι μόνο στην Ελλάδα.
 
Μου έχουν όριο στη bet365, η goalbet αξίζει για over 0,5;

Για καμία άλλη δεν μπορώ να πω πλην 365 και αυτό όχι γιατί είναι καλή αλλά γιατί είναι η ΙΒΑS στη μέση. Φίλε αν έχεις όριο 365 εγώ δεν θα έπαιζα σε καμία άλλη
 
Για καμία άλλη δεν μπορώ να πω πλην 365 και αυτό όχι γιατί είναι καλή αλλά γιατί είναι η ΙΒΑS στη μέση. Φίλε αν έχεις όριο 365 εγώ δεν θα έπαιζα σε καμία άλλη
δεν ειναι μόνο αυτη με IBAS. και betstars ,netbet, novibet ειναι με IBAS αλλα δε νομιζω να εχει καμια καλυτερο 9ver 0,5 απο την 365.

balaton γιατι θεωρεις τοσο καλο τον IBAS?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ e cgra πχ?
 
Με τη betfair μπορείς να έχεις κέρδος με το over 0,5 ή πιστεύεις πως είναι χαμένη υπόθεση;
 
Υπάρχει και η 1xbet που έχει ίσως τις καλύτερες αποδόσεις παγκοσμίως.
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    Novasports Start
    • Χέρενφεϊν - Άιντχοφεν
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Ουντινέζε - Ρόμα
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Αντβέρπ - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φέγενορντ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Σέρο Πορτένιο - Φλουμινένσε
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Φορταλέζα - Μπόκα Τζούνιορς
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ορλάντο Μάτζικ - Κλίβελαντ Καβαλίερς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Λέικερς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Ντόνα Βέκιτς - Μαρία Σάκκαρη
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 64
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μαλλον δεν το επιασες καλα..το ειπε για να δειξει την σιγουρια στην ομαδα και πόσο σίγουρος ειναι οτι θα περασει την Μακαμπι....
  • PANATHA PANATHA:
    Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά ματσάκια για betbuilder έχει αλλά δεν ακουμπάω
  • PANATHA PANATHA:
    Άρης - Ολυμπιακός 0-0 στο 27΄....θεωρω πως θα εχει γκολ το πρωτο μέρος....το Over 0,5 @1.80 και για μεγαλυτερο ρισκο
    το Over 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    κανονικά ήδη έπρεπε να είναι 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    Στην Κύπρο λεει Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Οθέλλος Αθηαίνου 6-6.......ενω στο 48΄ το σκορ ήταν 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ο Ερτζάν ελπίζει να φύγει ο Αταμάν για να σταματήσει να τον πονάει:twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Τι να μας πει ρε το νούμερο. Έχω δει προπονητές να αναλύουν φάσεις που έγιναν μέσα στον αγώνα λάθη και τι έπρεπε να γίνει ε αυτό το νούμερο ανέλυσε τις φάσεις που και καλά έπρεπε να δοθούν φάουλ.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ (27-28/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Ωραία ζεϊμπεκιά ο Γκούμας της Τουρκίας :smk1:
  • animusbet animusbet:
    Τα σαπάκια που μας δίνετε
  • Ertzan Ertzan:
    Ναι και τον Μουρίνιο της Τουρκίας εμείς σας δώσαμε για προπονητή
  • Ertzan Ertzan:
    Τελικά κάποιοι έγιναν παράρτημα άλλων αν με εννοείτε αααααν με εννοείτε :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οι δικοι μας το εχουν ταμα να τρωνε γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο....
  • Ertzan Ertzan:
    Τι σπρώξιμο τρώει αυτή η Μονακό ρε γαμώτο
  • PANATHA PANATHA:
    Σημερα μαθαμε τον φετινο πρωταθλητη....
  • Ertzan Ertzan:
    τους το δώσατε αν και στο 27 το πέναλτι που δεν σας δόθηκε μπορεί να άλλαζε τα πράγματα κάπως
  • Ertzan Ertzan:
    Μπαρτσώκας στον πάγκο εύχεται Καλό Πάσχα από τώρα
  • PANATHA PANATHA:
    Θα το παρει το ματς ο Μπαρτζώκας....
  • Ertzan Ertzan:
    εσείς θα έρθετε? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Φυσικα....
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1:
    Ertzan Ertzan: Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1: