Over @ 1.10 Funbet

Ποιο είδος θα στοιχηματισμού επιλέγετε;

  • Πυραμίδα

    Ψήφοι : 13 61.9%
  • Ρώσικη Ρουλέτα

    Ψήφοι : 7 33.3%
  • Και τα δύο

    Ψήφοι : 1 4.8%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    21
  • Δημοσκόπηση κλειστή .

Balaton

Well-Known Member
1 Νοε 2008
1,212
1,136
113
Πάμε να κάνουμε ένα Funbet για το καλό της νέας σεζόν. Ο στόχος είναι να φτάσουμε όσο το δυνατόν μακρύτερα μπορούμε χωρίς να έχουμε κάποιον ιδιαίτερο στόχο. Εγώ απλως θα ξεκινήσω με 10 ευρώ και όπου φτάσει. Οι αποδόσεις θα είναι της 365.

1. Granada-Sevilla @1,10 10
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas, Larry, tino και 2 άλλοι
Θα θυσιάσω και εγώ 10 ευρώ και θα σε ακολουθήσω σε αυτό το εγχείρημα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Balaton

Πάμε κάβλες όπως λέει και ο Μπόγρης

επειδή έχασα τον πρώτο αγώνα θα ξεκινήσω με 11.62€ matchbook μιας και bet365 δεν εχω account εκει
τουλάχιστον θα προσπαθώ να παίζω όσο περισσότερα μπορώ

account_balance.PNG
 
Λοιπόν να ξεκαθαρίσω κάποια πραγματάκια

1) Το μοναδικό ρίσκο που παίζει είναι μέχρι να φτάσει το δεκάρικο τα πρώτα 100 ευρώ.
2) Τα ματς που μου αρέσουν για ποντάρισμα είναι από τώρα μέχρι τον Μάιο γύρω στα 500 και απαράβατος όρος είναι να ποντάρονται συγκεκριμένες ομάδες στις έδρες τους μέχρι το δεκάρικο να φτάσει τα 100 ευρώ εκτός αν μία ομάδα όπως η Ντόρτμουντ σήμερα εκτός σκυλιάζει να βάλει γκολ και έχει μπροστά της πχ 30 λεπτά αγώνα!
Δεν μπορώ να δώσω χρονοδιάγραμμα για το πότε το υπολογίζω να φτάσει, δεν εξαρτάται από εμένα, είναι θέμα αν οι ομάδες θα φτάνουν το 1,10 αν θα συμμετέχουν βασικοί παίκτες στην 11αδα και αν οι παίκτες έχουν διάθεση να σκοράρουν. Για παράδειγμα την προηγούμενη εβδομάδα η Κλαμπ Μπριζ στο ημίχρονο είχε 0 σουτ στο τέρμα. Δεν με ενδιαφέρει αν την λένε Κλάμπ Μπριζ και αν έχει να φέρει 0-0 από το 2015 στην έδρα της σε αγώνες πρωταθλήματος. Με ενδιαφέρει πως δεν ήθελε μέχρι το ημίχρονο να κάνει ένα σουτ στο τέρμα.
Αυτοί είναι παράγοντες που αποτρέπουν κάποιον να ποντάρει με αποτέλεσμα να καθυστερεί η ανάπτυξη του εγχειρήματος και έχει ως φυσικό επακόλουθο να μην γνωρίζει ο παίκτης πόσο χρόνο θα του πάρει. Δεν μπορώ λοιπόν να δώσω χρονοδιάγραμμα και ούτε γουστάρω να μπω σε αυτό το τρυπάκι και να πω μέχρι τα Χριστούγεννα θέλω 10 χιλιάρικα. Μπορεί οι ομάδες να μην μου δώσουν ούτε 30 στοιχήματα στο 1,10 μέχρι τα Χριστούγεννα, δεν μπορώ να το ξέρω αυτό!

Αν φτάσουμε τα 100 ευρώ τότε θα έχει ένα staking plan το οποίο θέλει περίπου 500 στοιχήματα για να φτάσει τις 50 χιλιάδες. Ο μοναδικός όρος για να μην αποδειχθεί ως χαμένος χρόνος είναι αφενός να μην σου σκάσουν 4 κολλητές χασούρες αφετέρου κάθε χασούρα να ακολουθείται από νίκη 8 αγώνων σε απόδοση του 1,10 και άνω. Αν τυχόν σκάσουν 2 χασούρες τότε πάμε για 16 κολλητές νίκες αν σκάσουν 3 παμε για 24.

Το λογικό θα ήταν να ξεκινούσα από 100 αλλά επειδή ξέρω πως κανείς δεν θα ξεκινήσει με 100 προτίμησα τα 10.
Όλα αυτά τα γράφω για να μην πεταχτεί κανας ειδήμονας να μου πει μα θα χάσεις, θα κάνεις θα ράνεις κοκ εντάξει το ξέρουμε το έργο τα έχουμε ακούσει και διαβάσει χιλιάδες φορές. Funbet είναι που στην ουσία θέλουμε γύρω στα 25 ματς για να κάνουμε τα 10 γύρω στα 100 και μετά βλέπουμε τι θα κάνουμε!
 
Καλημέρα Καλημέρα. Να πω την αλήθεια περίμενα πως και πως αυτό τόπικ. Την τελευταία φορά που το επιχείρησες και πήγε αρκετά μακριά δεν μπορούσα ενώ τώρα είναι ευκαιρία.
Πλάνα και οτιδήποτε είναι δικά σου αυτά εμένα δεν μ'ενδιαφέρουν εγώ απλά βλέπω και παίζω χωρίς ερωτήσεις χωρίς τίποτα. Έχω βάλει όλων των ειδών παρακολουθήσεις (ειδοποίηση στο mail, tapatalk) μην σε χάσω)
Ειδήμονες, καθηγητές και οποιοσδήποτε ακόμα και εξυπνάκιας που θα επιχειρήσει να το παίξει κάπως και ερώτηση να κάνει πως ταχα μου δεν γνωρίζει κτλπ έχει φύγει σε χρόνο dt είτε διαγραφή μηνύματος είτε με μπαν απλά από εσένα θέλω να μην ασχοληθείς να μείνεις συγκεντρωμένος στους στόχους. Φιλοσοφίες, μαθηματικά, γεωμετρίες, θεωρίες και ότι άλλο θέλει κάποιος σε κουβαδάκια του και σε άλλη παραλία εδώ τώρα παίζουμε.

Άντε καλή μας αρχή στον στόχο:sign:
 
ωραίος, τι μαλάκια η Matchbook...δεν πληρώνει κατευθείαν αλλά περιμένει να λήξει ο αγώνας
 
1. Granada-Sevilla @1,10 10
2. Koln-Dortmund over 1,5 @ 1,20 11
3. Norwich-Chelsea over 4,5 @1,20 13,2
4. Real Madrid-Valladolid @1,10 15.84
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Βρε pro πολλα δεν ηταν τα γκολ ;

Έβλεπα τον αγώνα και ένιωθα πολύ σίγουρος πως ένα γκολ τουλάχιστον θα έμπαινε. Βέβαια δεν ταιριάζει και τόσο πολύ με τον τίτλο αλλά δεν μπορούσα να αφήσω να πάει χαμένο αυτό το 1,20.
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas και lilis
1. Granada-Sevilla @1,10 10
2. Koln-Dortmund over 1,5 @ 1,20 11
3. Norwich-Chelsea over 4,5 @1,20 13,2
4. Real Madrid-Valladolid @1,10 15.84
5. Utrecht-Venlo @1,10 over 1,5 17.42
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Παιδιά το σκέφτηκα ότι όύτε που θα προλαβαίνατε να το παίξετε και να σας πω την αλήθεια πρώτα το έγραψα εδώ και μετά το έπαιξα εγώ ο ίδιος για να μην μου πει κάνεις πότε πρόλαβα και το έπαιξα!
 
Δεν τα κοιτάμε αυτά γιατί είναι στο προγραμμα. Εννοείτε πρώτα παίζεις εσυ και μετά εμείς. Άσε που να ήξερες. Παμε παρακάτω


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
μόνο κανένας κακοπροαίρετος θα το έλεγε αυτo, μπαίνω κάνω login βλέπω 1,09 στην matchbook λεω δε βαρίεσαι τι 1,09 τι 1,10 μόλις βάζω το ποσο το κλείδωσε :D
 
1. Granada-Sevilla @1,10 10
2. Koln-Dortmund over 1,5 @ 1,20 11
3. Norwich-Chelsea over 4,5 @1,20 13,2
4. Real Madrid-Valladolid @1,10 15.84
5. Utrecht-Venlo @1,10 over 1,5 17.42
6. PSG-Toulouse @1,10 19.16
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas και McLaren17

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...