Over @ 1.10 Funbet

Ποιο είδος θα στοιχηματισμού επιλέγετε;

  • Πυραμίδα

    Ψήφοι : 13 61.9%
  • Ρώσικη Ρουλέτα

    Ψήφοι : 7 33.3%
  • Και τα δύο

    Ψήφοι : 1 4.8%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    21
  • Δημοσκόπηση κλειστή .
E το κάνω σαν παράδειγμα τα τρία, στην ουσια στα 100 ευρώ κάβας θα πάρεις 33 ευρώ και για να γίνουν αυτά 66 στο 1,10 θα χρειαστείς τουλάχιστον 8 στοιχήματα. Για παράδειγμα αν έφτανες τα 133 και έπαιρνες μετά τα 43,89 αυτά για να γίνουν 87,78 θα έπρεπε να παίξεις 8 στοιχήματα. Μην κολλάς που βάζω σαν παράδειγμα τα τρία, βάζω τα τρία γιατί βαριέμαι να γράψω 8 στοιχήματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Σε ευχαριστω πολυ καταλαβα !!! Να εισαι καλα και συγνωμη που τρωω τον χρονο σου .
 
Ενας ημουν και εγω που ρωτησα... θα μου επιτρεψετε να ρωτησω κατι που δεν καταλαβα..(μετα απο τα 57 ....ισως ο εγκεφαλος αρχιζει να χανει!!!)
Αρχικη καβα 100 ...περνουμε απο αυτα , τα 33 (δλδ το 33%) και προσπαθουμε να το διπλασιασουμε.
Καταλαβα οτι προσπαθουμε να το διπλασιασμουμε αυτο το 33 ...οποτε και η καβα μας θα ανεβει στο 133..... Τωρα... περνουμε τα 33% απο τα 133 δλδ 43,89 και προσπαθουμε να τα διπλασιασουμε...αφου το πετυχουμε..θα εχουμε νεα καβα 176,89 και συνεχιζουμε ετσι....Με μπερδευει οτι κανεις 3 επαναπονταρισματα του 1,10 και σταματας και αλλαζεις επιπεδο... Σε παρακαλω..πες μου που χαθηκα! ευχαριστω.

Είσαι 57? Πω πω θα προσέχω από δω και πέρα είναι μεγάλος αριθμός 7 λιγότερα από τον πατέρα μου :) (εγώ 36)
Απότι κατάλαβα ανάλογα το επίπεδο που αλλάζεις πάει και το ποσό επαναπονταρίσματος. Γι'αυτό που εξήγησε θέλει 3 πονταρίσματα

Δηλαδή για να πάει από το 103,26 στο 137,33 θέλει 3 στοιχήματα δηλαδή 103,26Χ1,10 μετά 113,58Χ1,10 μετά 124,94Χ1,10 φτάνουμε 137,33

Μετά τα 137,33 παίζουμε Χ1,10 μέχρι να γίνει 182,65 όπου και εκεί θέλει άλλα 3 στοιχήματα.

Έτσι είναι νομίζω
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Είσαι 57? Πω πω θα προσέχω από δω και πέρα είναι μεγάλος αριθμός 7 λιγότερα από τον πατέρα μου :) (εγώ 36)
Απότι κατάλαβα ανάλογα το επίπεδο που αλλάζεις πάει και το ποσό επαναπονταρίσματος. Γι'αυτό που εξήγησε θέλει 3 πονταρίσματα

Δηλαδή για να πάει από το 103,26 στο 137,33 θέλει 3 στοιχήματα δηλαδή 103,26Χ1,10 μετά 113,58Χ1,10 μετά 124,94Χ1,10 φτάνουμε 137,33

Μετά τα 137,33 παίζουμε Χ1,10 μέχρι να γίνει 182,65 όπου και εκεί θέλει άλλα 3 στοιχήματα.

Έτσι είναι νομίζω

Ούτε και εσύ το έχεις καταλάβει.

Για να αλλάξουμε επίπεδο μας ενδιαφέρει η κάβα αποκλειστικά και μόνο. Οκ θα το κάνω αναλυτικά για να το καταλάβετε.

Εστω πως έχω 418 ευρώ και θέλω να ξεκινήσω πυραμίδα τι θα κάνω;

Θα πάω να δω ποια κάβα είναι κοντινότερη προς τα κάτω στα 418. Και είναι η κάβα 6ου επιπέδου στα 416.16 όπου παίρνω λοιπόν από τη καβα 137,33 και της μένουν 280,67 σε περίπτωση που χάσω. Πάμε να ξεκινήσουμε το παιχνίδι λοιπόν:

137,33 Χ 1,10=151,06
151,06 Χ 1,10=166,17
166,17 Χ 1,10=182,78
182,78 Χ 1,10= 201,06
201,06 Χ 1,10= 221,17
221,17 Χ 1,10= 243,28
243,28 Χ 1,10= 267,60
267,60 Χ 1,10= 294,36

Λοιπόν προσθέτουμε τα 294,36 που φτάσαμε στα 280.67 που είχαμε όταν ξεκινήσαμε και μας βγαζει σύνολο 575,03. Μόλις φτάσαμε λοιπόν το 7ο επίπεδο αφού απαιτούνται 553,49 και συνεχίζουμε πλέον με 182,65 μέχρι να φτάσουμε το επίπεδο 8.

Το καταλαβαίνετε τώρα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
1572175208969.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: savrinio και Balaton
Αν είμαι μέσα στο site συνδεδεμένος θα μου έρχονται ειδοποιήσεις στο κινητό αν γράψει κάποιος εδώ?
 
Αν είμαι μέσα στο site συνδεδεμένος θα μου έρχονται ειδοποιήσεις στο κινητό αν γράψει κάποιος εδώ?
Ναι έρχονται όπως ήρθε και σ'εμένα τώρα που έγραψες. Είμαι στον υπολογιστή αλλά συνδεδεμένος και με το κινητό
 
Για πάμε να δουμε θα μας δώσει την ευκαιρία η ομαδούλα που συμπαθώ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Αυτό το όβερ 2,5 επειδή δεν ήταν γκολ επόμενου λεπτού αλλά είχε χρόνο πρέπει να το έπαιξε το μισό φόρουμ μη πω όλο το φόρουμ και αυτήν την στιγμή πανηγυρίζεται σε σπίτια, καφετέριες και παντού λες και πήρε η αγαπημένη ομάδα του καθενός το Τσουλού
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εύχομαι να μην συναντήσουμε στο διάβα μας άλλα τέτοια αλλά παίζει και να γίνει αυτό. Οπως βλέπετε είμαστε έρμαια του πότε θα γουστάρει να βάλει η ομάδα γκολ, γιατί δεν δικαιολογείται τώρα να παίζουν οι άλλοι με 10 και επί 40 λεπτά να κάνεις τον κινέζο όπως τον έκαναν οι Γιουβεντίνοι.
 
  • Like
  • Haha
Αντιδράσεις: Tigres και qazdas
Και δυστυχώς ακόμα δεν έχουμε φτάσει ούτε στη μέση. Οι πιο ξεκούραστοι πάντως είναι αυτοί που παίζουν πυραμίδα και να χάνουν ένα στα 30-40 δεν τρέχει μία.
 
Να πω την αλήθεια όσο έβλεπα τον αγώνα και βλέπω και αριθμό του στοιχήματος (33) μου ήρθε στο μυαλό και το παρακάτω άσμα και σκέφτηκα. Λες? :paidi:

 
Εσύ γιατί ανησυχείς ρε φίλε αφού πυραμίδα παίζεις! Τι επειδή θα πήγαινες 8 στοιχήματα πίσω;
 
Εσύ γιατί ανησυχείς ρε φίλε αφού πυραμίδα παίζεις! Τι επειδή θα πήγαινες 8 στοιχήματα πίσω;
Ε να μωρέ ξέρεις η αίσθηση του να μην χάσω είναι γι'αυτό.
Αλήθεια σε περίπτωση που χάσω ποια είναι τα επόμενα βήματα? Εντάξει με το excel σώθηκα με τα βήματα βάζω το ποσό και τα ποσοστά και βρίσκω τι παίζω και που πρέπει να φτάσω. Σε περίπτωση που χάσω τι κάνω
 
Tigres τι έγινε αντι να ψαξεις να βρεις κανα βάλιου μπετ μετά από τρελό διάβασμα στη Λατίνα ασχολείσαι μαζί μου γιατί σε χαλάω έ;

Είναι ενοχλητικό να έχει κάποιος 40/1 ξύνοντας τους @@ του το ξέρω...
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...