Over @ 1.10 Funbet

Ποιο είδος θα στοιχηματισμού επιλέγετε;

  • Πυραμίδα

    Ψήφοι : 13 61.9%
  • Ρώσικη Ρουλέτα

    Ψήφοι : 7 33.3%
  • Και τα δύο

    Ψήφοι : 1 4.8%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    21
  • Δημοσκόπηση κλειστή .
E το κάνω σαν παράδειγμα τα τρία, στην ουσια στα 100 ευρώ κάβας θα πάρεις 33 ευρώ και για να γίνουν αυτά 66 στο 1,10 θα χρειαστείς τουλάχιστον 8 στοιχήματα. Για παράδειγμα αν έφτανες τα 133 και έπαιρνες μετά τα 43,89 αυτά για να γίνουν 87,78 θα έπρεπε να παίξεις 8 στοιχήματα. Μην κολλάς που βάζω σαν παράδειγμα τα τρία, βάζω τα τρία γιατί βαριέμαι να γράψω 8 στοιχήματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Σε ευχαριστω πολυ καταλαβα !!! Να εισαι καλα και συγνωμη που τρωω τον χρονο σου .
 
Ενας ημουν και εγω που ρωτησα... θα μου επιτρεψετε να ρωτησω κατι που δεν καταλαβα..(μετα απο τα 57 ....ισως ο εγκεφαλος αρχιζει να χανει!!!)
Αρχικη καβα 100 ...περνουμε απο αυτα , τα 33 (δλδ το 33%) και προσπαθουμε να το διπλασιασουμε.
Καταλαβα οτι προσπαθουμε να το διπλασιασμουμε αυτο το 33 ...οποτε και η καβα μας θα ανεβει στο 133..... Τωρα... περνουμε τα 33% απο τα 133 δλδ 43,89 και προσπαθουμε να τα διπλασιασουμε...αφου το πετυχουμε..θα εχουμε νεα καβα 176,89 και συνεχιζουμε ετσι....Με μπερδευει οτι κανεις 3 επαναπονταρισματα του 1,10 και σταματας και αλλαζεις επιπεδο... Σε παρακαλω..πες μου που χαθηκα! ευχαριστω.

Είσαι 57? Πω πω θα προσέχω από δω και πέρα είναι μεγάλος αριθμός 7 λιγότερα από τον πατέρα μου :) (εγώ 36)
Απότι κατάλαβα ανάλογα το επίπεδο που αλλάζεις πάει και το ποσό επαναπονταρίσματος. Γι'αυτό που εξήγησε θέλει 3 πονταρίσματα

Δηλαδή για να πάει από το 103,26 στο 137,33 θέλει 3 στοιχήματα δηλαδή 103,26Χ1,10 μετά 113,58Χ1,10 μετά 124,94Χ1,10 φτάνουμε 137,33

Μετά τα 137,33 παίζουμε Χ1,10 μέχρι να γίνει 182,65 όπου και εκεί θέλει άλλα 3 στοιχήματα.

Έτσι είναι νομίζω
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Είσαι 57? Πω πω θα προσέχω από δω και πέρα είναι μεγάλος αριθμός 7 λιγότερα από τον πατέρα μου :) (εγώ 36)
Απότι κατάλαβα ανάλογα το επίπεδο που αλλάζεις πάει και το ποσό επαναπονταρίσματος. Γι'αυτό που εξήγησε θέλει 3 πονταρίσματα

Δηλαδή για να πάει από το 103,26 στο 137,33 θέλει 3 στοιχήματα δηλαδή 103,26Χ1,10 μετά 113,58Χ1,10 μετά 124,94Χ1,10 φτάνουμε 137,33

Μετά τα 137,33 παίζουμε Χ1,10 μέχρι να γίνει 182,65 όπου και εκεί θέλει άλλα 3 στοιχήματα.

Έτσι είναι νομίζω

Ούτε και εσύ το έχεις καταλάβει.

Για να αλλάξουμε επίπεδο μας ενδιαφέρει η κάβα αποκλειστικά και μόνο. Οκ θα το κάνω αναλυτικά για να το καταλάβετε.

Εστω πως έχω 418 ευρώ και θέλω να ξεκινήσω πυραμίδα τι θα κάνω;

Θα πάω να δω ποια κάβα είναι κοντινότερη προς τα κάτω στα 418. Και είναι η κάβα 6ου επιπέδου στα 416.16 όπου παίρνω λοιπόν από τη καβα 137,33 και της μένουν 280,67 σε περίπτωση που χάσω. Πάμε να ξεκινήσουμε το παιχνίδι λοιπόν:

137,33 Χ 1,10=151,06
151,06 Χ 1,10=166,17
166,17 Χ 1,10=182,78
182,78 Χ 1,10= 201,06
201,06 Χ 1,10= 221,17
221,17 Χ 1,10= 243,28
243,28 Χ 1,10= 267,60
267,60 Χ 1,10= 294,36

Λοιπόν προσθέτουμε τα 294,36 που φτάσαμε στα 280.67 που είχαμε όταν ξεκινήσαμε και μας βγαζει σύνολο 575,03. Μόλις φτάσαμε λοιπόν το 7ο επίπεδο αφού απαιτούνται 553,49 και συνεχίζουμε πλέον με 182,65 μέχρι να φτάσουμε το επίπεδο 8.

Το καταλαβαίνετε τώρα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
1572175208969.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: savrinio και Balaton
Αν είμαι μέσα στο site συνδεδεμένος θα μου έρχονται ειδοποιήσεις στο κινητό αν γράψει κάποιος εδώ?
 
Αν είμαι μέσα στο site συνδεδεμένος θα μου έρχονται ειδοποιήσεις στο κινητό αν γράψει κάποιος εδώ?
Ναι έρχονται όπως ήρθε και σ'εμένα τώρα που έγραψες. Είμαι στον υπολογιστή αλλά συνδεδεμένος και με το κινητό
 
Για πάμε να δουμε θα μας δώσει την ευκαιρία η ομαδούλα που συμπαθώ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Αυτό το όβερ 2,5 επειδή δεν ήταν γκολ επόμενου λεπτού αλλά είχε χρόνο πρέπει να το έπαιξε το μισό φόρουμ μη πω όλο το φόρουμ και αυτήν την στιγμή πανηγυρίζεται σε σπίτια, καφετέριες και παντού λες και πήρε η αγαπημένη ομάδα του καθενός το Τσουλού
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εύχομαι να μην συναντήσουμε στο διάβα μας άλλα τέτοια αλλά παίζει και να γίνει αυτό. Οπως βλέπετε είμαστε έρμαια του πότε θα γουστάρει να βάλει η ομάδα γκολ, γιατί δεν δικαιολογείται τώρα να παίζουν οι άλλοι με 10 και επί 40 λεπτά να κάνεις τον κινέζο όπως τον έκαναν οι Γιουβεντίνοι.
 
  • Like
  • Haha
Αντιδράσεις: Tigres και qazdas
Και δυστυχώς ακόμα δεν έχουμε φτάσει ούτε στη μέση. Οι πιο ξεκούραστοι πάντως είναι αυτοί που παίζουν πυραμίδα και να χάνουν ένα στα 30-40 δεν τρέχει μία.
 
Να πω την αλήθεια όσο έβλεπα τον αγώνα και βλέπω και αριθμό του στοιχήματος (33) μου ήρθε στο μυαλό και το παρακάτω άσμα και σκέφτηκα. Λες? :paidi:

 
Εσύ γιατί ανησυχείς ρε φίλε αφού πυραμίδα παίζεις! Τι επειδή θα πήγαινες 8 στοιχήματα πίσω;
 
Εσύ γιατί ανησυχείς ρε φίλε αφού πυραμίδα παίζεις! Τι επειδή θα πήγαινες 8 στοιχήματα πίσω;
Ε να μωρέ ξέρεις η αίσθηση του να μην χάσω είναι γι'αυτό.
Αλήθεια σε περίπτωση που χάσω ποια είναι τα επόμενα βήματα? Εντάξει με το excel σώθηκα με τα βήματα βάζω το ποσό και τα ποσοστά και βρίσκω τι παίζω και που πρέπει να φτάσω. Σε περίπτωση που χάσω τι κάνω
 
Tigres τι έγινε αντι να ψαξεις να βρεις κανα βάλιου μπετ μετά από τρελό διάβασμα στη Λατίνα ασχολείσαι μαζί μου γιατί σε χαλάω έ;

Είναι ενοχλητικό να έχει κάποιος 40/1 ξύνοντας τους @@ του το ξέρω...
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...