Paysafe- αδυναμια αναληψης απο bet365

• Εκκινητής θέματος Mak84
  • Ημερομηνία έναρξης

Mak84

New Member
11 Σεπ 2017
16
8
3
Καλησπερα! Καθε φορα που προσπαθω να σηκωσω χρηματα μεσω paysafe μου εμφανιζεται ενα μηνυμα οτι η αναληψη απετυχε και πως η paysafe μου απεστειλε σχετικες οδηγιες. Αμεσως ερχεται αυτοματοποιημενο μαιλ απο της paysafe που λεει αυτο

"αιτηθήκατε είσπραξη χρημάτων ύψους 250.00 EUR από το bet365.gr στον λογαριασμό σας στο myPaysafe.
Κατά τον έλεγχο του λογαριασμού σας στο myPaysafe εντοπίσαμε κάποιο πρόβλημα και για αυτόν τον λόγο η είσπραξη χρημάτων δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί.

Μόλις πραγματοποιήσατε μία είσπραξη χρημάτων σε έναν άλλο λογαριασμό myPaysafe. Προσοχή: Η καταβολή χρημάτων είναι δυνατή μόνο σε ΕΝΑ λογαριασμό myPaysafe. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το τμήμα εξυπηρέτησης στη διεύθυνση [email protected].
"

Μιλησα μαζι τους αλλα δεν ξερουν να μου πουν ουτε οι της 365 ουτε της Paysafe , δευτερο λογαριασμο paysafe δεν εχω ανοιξει ποτε , καταθεσεις γινονται κανονικα χωρις προβλημα και στον στοιχιμαν που παιζω παλι με paysafe τα χρηματα μπαινουν κανονικα , εαν ξερει καποιος τι μπορει να συμβαινει ας βοηθησει!

Με συγχωρειτε για το σεντονι.

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Καλημερα!! Δες αν τα στοιχεία που έχεις δώσει στην 365 είναι ακριβώς τα ίδια με την paysafe. Είχα κ εγώ το ίδιο με. Στοιχημαν. Με λένε Σωτήρη,στην paysafe είχα Σωτήρης και στην στοιχημαν Σωτήριος.Για τσέκαρε, κάτι τέτοιο παίζει.

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA

Προγνωστικά

• 22:00
    ΕΡΤ1
    • UEFA Euro 2024
  • Αύριο 15-07-2024
  • 03:00
    ANT1
    • Copa America 2024
  • 03:00
    ΑΝΤ1+
    • Αργεντινή - Κολομβία
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Κονέκτικατ Σαν - Φοίνιξ Μέρκιουρι
  • Αύριο 15-07-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 16:00
    Novasports Prime
    • Νόβακ Τζόκοβιτς - Κάρλος Αλκαράθ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Extreme-E 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Conscious Player Conscious Player:
    Αστέρας-Ατρόμητος τουλάχιστον θα βλέπαμε γκολ
  • PANATHA PANATHA:
    Αστερας - Ατρομητος απο τωρα Goal - Goal....
  • Conscious Player Forum Bot:
    Ο χρήστης Conscious Player ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Rollover For Fun and Profit(?)" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    Samet Akaydin = Μπουλέντ Κορκμάζ 2024 αυτό μόνο:smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Κριμα που το δευτερο γκολ μέτρησε σαν αυτογκολ και οχι στον Χαπκο στις λεπτομέρειες...
  • PANATHA PANATHA:
    " Πρόταση: Τετράδα ημιτελικών Ισπανία, Γαλλία, Αγγλία, Ολλανδία με απόδοση 45.00" Τι εβγαλε η παιχτουρα....:):p:cool!::giggle::agr::bask::bb::fish:
  • Ertzan Ertzan:
    1-2 για τις ΜκΛάρεν (όσο διαρκεί) είχαμε να δούμε από την εποχή του ΠΑΣΟΚ :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Καλάθης και Παπαγιάννης ωρίμασαν στην Fener και απόψε κεντάνε :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Ναι..για αυτο δεν κρατησες κανεναν.... :fish: :cool!: :)
  • Ertzan Ertzan:
    Εντάξει τους χαρήκαμε να του χαρεί και κανένας άλλος :agis:
  • Ertzan Ertzan:
    2 τρίποντα ο Καλάθης
  • PANATHA PANATHA:
    Θα τους πληρωσει η Μονακο για να δουν παλι τελικο Παναθα - Ρεαλ
  • Ertzan Ertzan:
    εντάξει ηρέμησε είπαμε
  • PANATHA PANATHA:
    Παλι αυτος θα ειναι ο τελικος....
  • Ertzan Ertzan:
    36 βαθμούς σήμερα οπότε ναι έχεις δίκιο :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μπα...εχω βαλει κλιματιστικο....εχει πεσει στους 25
  • PANATHA PANATHA:
    Ολλανδια - Αγγλία βλέπω ισοπαλια 1-1 και παραταση...
  • Ertzan Ertzan:
    betbuilder X ημίχρονο, Χ τελικό και Άντερ 2,5 4,35 απόδοση fixed :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Αλλά δεν θα το δω έρχεται η Καιτούλα και θα πάω να την απολαύσω άσε που θα είναι σούπα ματς δεν αξίζει
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω ειμαι σε πλοιο...αν δεν μας "κρεμασει" το σημα θα το δω....
  • G Forum Bot:
    Ο χρήστης ginikou ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοιχηματική κλείνει λόγω χρεών;" στο Τα νέα της αγοράς του στοιχήματος.
  • PANATHA PANATHA:
    Κοντα πέσαμε στον χθεσινο ημιτελικο...βγηκε παντως ευκολα το goal - goal
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Προεδρικές Εκλογές" στο Διασκέδαση.
  • Costas1974 Forum Bot:
    Ο χρήστης Costas1974 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "11/06/2024 ...Τα λέμε φιλικά !!!" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA Forum Bot:
    Ο χρήστης PANATHA ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Μακροχρονια 2024-2025" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
    PANATHA Forum Bot: Ο χρήστης PANATHA ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Μακροχρονια 2024-2025" στο Προγνωστικά...