Paysafecash - Λειτουργεί;

fragios

New Member
13 Σεπ 2019
15
8
3
42
Καλησπέρα,

Καθώς οι τρόποι κατάθεσης στη Neteller έχουν λιγοστέψει επικίνδυνα, είπα να ασχοληθώ με την PaysafeCASH που φαντάζει ο πιο γρηγορος τρόπος άμεσης φόρτωσης του ποσού.. Σε μεγαλο δήμο της Αττικής , δοκίμασα πριν 2 ώρες σε 3 διαφορετικά περίπτερα που σύμφωνα με την εταιρία προσφέρουν την υπηρεσία, αλλά κανείς δεν μπορούσε ή ήξερε πως να σκανάρει το barcode που είχα στο κινητό μου και να πληρωθεί το ποσό.. Πήρα τηλεφωνο στην εταιρία και η ευγενική κοπέλα μου είπε πως δυστυχώς ισως καποιοι περιπτεράδες να μην γνωριζουν τι και πως..
Εχει καποιος φίλος κάποια άλλη εμπειρία απο την διαδικασία αυτή?

paramilos

Active Member
1 Φεβ 2013
142
43
28
Καλησπέρα,

Καθώς οι τρόποι κατάθεσης στη Neteller έχουν λιγοστέψει επικίνδυνα, είπα να ασχοληθώ με την PaysafeCASH που φαντάζει ο πιο γρηγορος τρόπος άμεσης φόρτωσης του ποσού.. Σε μεγαλο δήμο της Αττικής , δοκίμασα πριν 2 ώρες σε 3 διαφορετικά περίπτερα που σύμφωνα με την εταιρία προσφέρουν την υπηρεσία, αλλά κανείς δεν μπορούσε ή ήξερε πως να σκανάρει το barcode που είχα στο κινητό μου και να πληρωθεί το ποσό.. Πήρα τηλεφωνο στην εταιρία και η ευγενική κοπέλα μου είπε πως δυστυχώς ισως καποιοι περιπτεράδες να μην γνωριζουν τι και πως..
Εχει καποιος φίλος κάποια άλλη εμπειρία απο την διαδικασία αυτή?
φιλε εγω ετσι βαζω χρηματα στην skrill πλεον. για neteller δεν ξερω. ο τροπος ειναι πολυ απλος αν και πρεπει να ψαξεις σε ποιο σημειο πωλησεις paysafe το ξερουν. γιατι σε αυτο εχεις δικιο. λιγοι μπορουν να σε εξυπηρετησουν. δεν το ξερουν καν οι περισσοτεροι. αλλα αν βρεις καποιο σημειο πωλησεις paysafe που το ξερουν η διαδικασια ειναι απλη. μπαινεις στη σκριλ και πας στις επιλογες καταθεσης και επιλεγεις paysafe cash. βαζεις το ποσο που θελεις να καταθεσεις και μετα επιλεγεις να σου στειλουν μηνυμα στο κινητο. σου ερχετε ενα 16ψηφιος αριθμοσ σε sms. πας κσι τον δειχνεις στο σημειο πωλησεις και αυτος το περναει στο μηχανημα της paysafe. σου δινει την αποδειξη και σε 10 λεπτα περιπου τα χρηματα εχουν μπει στον λογαριασμο σου στην σκριλ. ελπιζω να βοηθησα

fragios

New Member
13 Σεπ 2019
15
8
3
42
φιλε εγω ετσι βαζω χρηματα στην skrill πλεον. για neteller δεν ξερω. ο τροπος ειναι πολυ απλος αν και πρεπει να ψαξεις σε ποιο σημειο πωλησεις paysafe το ξερουν. γιατι σε αυτο εχεις δικιο. λιγοι μπορουν να σε εξυπηρετησουν. δεν το ξερουν καν οι περισσοτεροι. αλλα αν βρεις καποιο σημειο πωλησεις paysafe που το ξερουν η διαδικασια ειναι απλη. μπαινεις στη σκριλ και πας στις επιλογες καταθεσης και επιλεγεις paysafe cash. βαζεις το ποσο που θελεις να καταθεσεις και μετα επιλεγεις να σου στειλουν μηνυμα στο κινητο. σου ερχετε ενα 16ψηφιος αριθμοσ σε sms. πας κσι τον δειχνεις στο σημειο πωλησεις και αυτος το περναει στο μηχανημα της paysafe. σου δινει την αποδειξη και σε 10 λεπτα περιπου τα χρηματα εχουν μπει στον λογαριασμο σου στην σκριλ. ελπιζω να βοηθησα
Μάλιστα..... Ναι, σωστα, και εγω απο Neteller την ιδια διαδικασια ακολουθησα αλλά οι περιπτεράδες..ΔΕΝ...
Πάντως αν δεν έχει κάνει προσπάθεια η εταιρία να τους μάθει / ενεργοποιήσει το προιόν , τότε τι να πει κανείς..

betover

Well-Known Member
25 Ιον 2006
602
340
63
58
Σαλαμίνα
Παιδια μια ερωτηση...αν κανω καταθεση στην Neteller μεσω Paysafecash , θα μπορω να τα μεταφερω σε στοιχηματικη εταιρεια;;;
Ευχαριστω.

fragios

New Member
13 Σεπ 2019
15
8
3
42
Ναι..Και με έμβασμα γίνεται , όπως και με paysafecash (αν βρεις άκρη με περίπτερο..)

• Like
Αντιδράσεις: betover

GATHS

Active Member
4 Σεπ 2018
153
84
28
ΑΘΗΝΑ
Πάντως αν υπάρχουν μέλη που έχουν βρει έστω ένα σημείο scan όπου να ξέρουν την διαδικασία ας γράψουν σχετικά σε αυτό το νήμα... Θα βοηθούσε...

d0m1n0

Active Member
1 Δεκ 2012
219
157
43
Πάντως αν υπάρχουν μέλη που έχουν βρει έστω ένα σημείο scan όπου να ξέρουν την διαδικασία ας γράψουν σχετικά σε αυτό το νήμα... Θα βοηθούσε...
Λειτουργει το paysafecash με όριο καταθεση τα 900 ευρω τη φορά και εως 2500 ευρω το μηνα. Για να βρεις περίπτερο βέβαια είναι δύσκολο.Στην περιοχή μου εχω βρεί μονο δύο σημεια απο τα πολλά στα οποία έχω ψάξει. Δουλευει πάντως μια χαρά. Οι χρεωσεις δεν είναι καθόλου μικρες όπως στην αρχή. Αν δεν απατόμαι πλέον για τα νέα μελη εχει πάει στο 2,5%. Δεν γίνεται scan. Δε χρειάζεται.Λες τον κωδικό, τον περνάει ο περιπτερας χειροκινητα στο μηχανάκι του και σου λέει το ποσό (το οποίο εσυ γνωρίζεις φυσικά) .Πλήρώνεις ... και τα λεφτα αυτομάτως βρίσκονται στο ηλ. πορτοφόλι σου .Ελπίζω να βοήθησα..

• Like
Αντιδράσεις: betover

fragios

New Member
13 Σεπ 2019
15
8
3
42
Ευχαριστω τα παιδιά που έκαναν τον κόπο και απάντησαν.
Κοινο συμπέρασμα ότι πολλοί έχουν paysafecard , ελαχιστότατοι ομως γνωρίζουν περι της cash..
Το πρόβλημα ξεκινάει και τελειώνει απο την ίδια την εταιρία.. Σου λένε στο τηλέφωνο ότι δεν μπορούν να σε ενημερώσουν ποιοι συνεργάτες στην πραγματικότητα δουλεύουν την υπηρεσία αυτή.. Και το προιον υποτίθεται είναι απο το 2019..Για κάποιο λόγο σοβαρό ή μη, σαμποτάρουν οι ίδιοι την κατάσταση..
Οταν της είπα ότι εψαξα στον δήμο μου σε 8 περιπτερα , μου είπε με τον τρόπο της να συνεχίσω και για τον ένατο....
Ασόβαρα πράγματα.. Κρίμα και ειναι ένας άριστος τρόπος για να φορτώσεις την neteller............

Προγνωστικά

• 15:00
    ANT1
    • Euro Day
  • 15:50
    ANT1
    • Ουαλία - Ελβετία
  • 17:00
    Novasports 1HD
    • ΑΕΚ Κ19 - Παναθηναϊκός Κ19
  • 18:50
    ANT1
    • Δανία - Φινλανδία
  • 20:00
    ΕΡΤ3
    • Βέροια - Καβάλα
  • 21:50
    ANT1
    • Βέλγιο - Ρωσία
  • Αύριο 13-06-2021
  • 00:00
    ANT1
    • Euro Show
  • 13:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ούνικς Καζάν
  • Αύριο 13-06-2021
  • 00:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020-21
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Κλίπερς - Γιούτα Τζαζ
  • 16:00
    ΕΡΤ3
    • Ρολάν Γκαρός
    ΕΡΤ1
    • Ρολάν Γκαρός
    Eurosport 1
    • Αναστάζια Παβλιουτσένκοβα - Μπάρμπορα Κρετσίκοβα

Σημερινά Γενέθλια

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    καλώς τα 3-0
  • gdouvl1984 gdouvl1984:
    Απογοήτευση..
  • gdouvl1984 gdouvl1984:
    Όχι τίποτα άλλο αλλά με 3 γκολ στην πλάτη δυσκολεύει και το να είναι στους καλύτερους τρίτους η Τουρκία
  • Ertzan Ertzan:
    όχι απογοήτευση ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ πραγματικά όμως, εντάξει θα έχανε και πάλι αλλά τίποτα 11 παίκτες πίσω
  • Ertzan Ertzan:
    και μόλις ο Τζόκοβιτς έκανε το 2-1
  • gdouvl1984 gdouvl1984:
    Δεν έχει βγάλει ούτε μια κάρτα κι έχει πέσει πολύ ξύλο..
  • McLaren17 McLaren17:
    παμε για ανατροπη
  • PANATHA PANATHA:
    Πλάκα δεν έχει που κάθε λίγο μας λένε το σκορ και το λεπτό?? τρώνε τόσο κράξιμο στο fb και είπαν να μας ενημερώνουν κάθε 3 λεπτά....
  • gdouvl1984 gdouvl1984:
    Αυτοί φταίνε;
  • Ertzan Ertzan:
    έλα ποιος ήθελε κάρτα έβγαλε μόλις τώρα
  • McLaren17 McLaren17:
    2η καρτα ειναι
  • McLaren17 McLaren17:
    1η την πηρε το #4
  • McLaren17 McLaren17:
    τι κανει ωρες ωρες ο Ναδαλ ουτε σε playstation τετοια χτυπηματα
  • Ertzan Ertzan:
    γάμησε την Τουρκία μπρεϊκ ο Ναδάλ
  • Ertzan Ertzan:
    για το 2-2
  • Ertzan Ertzan:
    οι οπαδοί αυτήν την φορά μένουν γήπεδο
  • McLaren17 McLaren17:
    το θεμα ειναι να παμε 0-2 σε game
  • PANATHA PANATHA:
    Ωραίο φέσι τους φόρεσε η Ιταλία...
  • Ertzan Ertzan:
    πολύ αέρα είχαν πάρει άσε
  • McLaren17 McLaren17:
    εχει μαμηθει στα double fault o Nadal
  • McLaren17 McLaren17:
    break και παλι απο την αρχη 2-2
  • lilis Forum Bot:
    Ο χρήστης lilis ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "No1 Άδεια ( με έδρα την Μάλτα ;;; !!! )" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • PANATHA PANATHA:
    Καλημέρα στην παρέα....είδα πως στον διαγωνισμό του Euro η πρόβλεψη νικητή και ισοπαλίας δίνει πλέον περισσότερους βαθμούς σε σχεση με τους προηγούμενους διαγωνισμούς....ισχύει ή είναι τυπογραφικό λάθος?
  • Ertzan Ertzan:
    Αιτία φυσικά η απουσία χρόνου και σκορ σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού.Η συγκεκριμένη υπηρεσία με την οποία συνεργάζεται η UEFA κοστίζει επιπλέον χρήματα και δεν συμπεριλαμβάνεται στην αγορά των δικαιωμάτων του τουρνουά.
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Ρε τους γύφτους δεν δίνουν το κάτι παραπάνω.
    +1
    Ertzan Ertzan: Ρε τους γύφτους δεν δίνουν το κάτι παραπάνω. +1