Paysafecash - Λειτουργεί;

fragios

New Member
13 Σεπ 2019
15
8
3
45
Καλησπέρα,

Καθώς οι τρόποι κατάθεσης στη Neteller έχουν λιγοστέψει επικίνδυνα, είπα να ασχοληθώ με την PaysafeCASH που φαντάζει ο πιο γρηγορος τρόπος άμεσης φόρτωσης του ποσού.. Σε μεγαλο δήμο της Αττικής , δοκίμασα πριν 2 ώρες σε 3 διαφορετικά περίπτερα που σύμφωνα με την εταιρία προσφέρουν την υπηρεσία, αλλά κανείς δεν μπορούσε ή ήξερε πως να σκανάρει το barcode που είχα στο κινητό μου και να πληρωθεί το ποσό.. Πήρα τηλεφωνο στην εταιρία και η ευγενική κοπέλα μου είπε πως δυστυχώς ισως καποιοι περιπτεράδες να μην γνωριζουν τι και πως..
Εχει καποιος φίλος κάποια άλλη εμπειρία απο την διαδικασία αυτή?
 
Καλησπέρα,

Καθώς οι τρόποι κατάθεσης στη Neteller έχουν λιγοστέψει επικίνδυνα, είπα να ασχοληθώ με την PaysafeCASH που φαντάζει ο πιο γρηγορος τρόπος άμεσης φόρτωσης του ποσού.. Σε μεγαλο δήμο της Αττικής , δοκίμασα πριν 2 ώρες σε 3 διαφορετικά περίπτερα που σύμφωνα με την εταιρία προσφέρουν την υπηρεσία, αλλά κανείς δεν μπορούσε ή ήξερε πως να σκανάρει το barcode που είχα στο κινητό μου και να πληρωθεί το ποσό.. Πήρα τηλεφωνο στην εταιρία και η ευγενική κοπέλα μου είπε πως δυστυχώς ισως καποιοι περιπτεράδες να μην γνωριζουν τι και πως..
Εχει καποιος φίλος κάποια άλλη εμπειρία απο την διαδικασία αυτή?
φιλε εγω ετσι βαζω χρηματα στην skrill πλεον. για neteller δεν ξερω. ο τροπος ειναι πολυ απλος αν και πρεπει να ψαξεις σε ποιο σημειο πωλησεις paysafe το ξερουν. γιατι σε αυτο εχεις δικιο. λιγοι μπορουν να σε εξυπηρετησουν. δεν το ξερουν καν οι περισσοτεροι. αλλα αν βρεις καποιο σημειο πωλησεις paysafe που το ξερουν η διαδικασια ειναι απλη. μπαινεις στη σκριλ και πας στις επιλογες καταθεσης και επιλεγεις paysafe cash. βαζεις το ποσο που θελεις να καταθεσεις και μετα επιλεγεις να σου στειλουν μηνυμα στο κινητο. σου ερχετε ενα 16ψηφιος αριθμοσ σε sms. πας κσι τον δειχνεις στο σημειο πωλησεις και αυτος το περναει στο μηχανημα της paysafe. σου δινει την αποδειξη και σε 10 λεπτα περιπου τα χρηματα εχουν μπει στον λογαριασμο σου στην σκριλ. ελπιζω να βοηθησα
 
φιλε εγω ετσι βαζω χρηματα στην skrill πλεον. για neteller δεν ξερω. ο τροπος ειναι πολυ απλος αν και πρεπει να ψαξεις σε ποιο σημειο πωλησεις paysafe το ξερουν. γιατι σε αυτο εχεις δικιο. λιγοι μπορουν να σε εξυπηρετησουν. δεν το ξερουν καν οι περισσοτεροι. αλλα αν βρεις καποιο σημειο πωλησεις paysafe που το ξερουν η διαδικασια ειναι απλη. μπαινεις στη σκριλ και πας στις επιλογες καταθεσης και επιλεγεις paysafe cash. βαζεις το ποσο που θελεις να καταθεσεις και μετα επιλεγεις να σου στειλουν μηνυμα στο κινητο. σου ερχετε ενα 16ψηφιος αριθμοσ σε sms. πας κσι τον δειχνεις στο σημειο πωλησεις και αυτος το περναει στο μηχανημα της paysafe. σου δινει την αποδειξη και σε 10 λεπτα περιπου τα χρηματα εχουν μπει στον λογαριασμο σου στην σκριλ. ελπιζω να βοηθησα
Μάλιστα..... Ναι, σωστα, και εγω απο Neteller την ιδια διαδικασια ακολουθησα αλλά οι περιπτεράδες..ΔΕΝ...
Πάντως αν δεν έχει κάνει προσπάθεια η εταιρία να τους μάθει / ενεργοποιήσει το προιόν , τότε τι να πει κανείς..
 
Παιδια μια ερωτηση...αν κανω καταθεση στην Neteller μεσω Paysafecash , θα μπορω να τα μεταφερω σε στοιχηματικη εταιρεια;;;
Ευχαριστω.
 
Ναι..Και με έμβασμα γίνεται , όπως και με paysafecash (αν βρεις άκρη με περίπτερο..)
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Πάντως αν υπάρχουν μέλη που έχουν βρει έστω ένα σημείο scan όπου να ξέρουν την διαδικασία ας γράψουν σχετικά σε αυτό το νήμα... Θα βοηθούσε...
 
Πάντως αν υπάρχουν μέλη που έχουν βρει έστω ένα σημείο scan όπου να ξέρουν την διαδικασία ας γράψουν σχετικά σε αυτό το νήμα... Θα βοηθούσε...
Λειτουργει το paysafecash με όριο καταθεση τα 900 ευρω τη φορά και εως 2500 ευρω το μηνα. Για να βρεις περίπτερο βέβαια είναι δύσκολο.Στην περιοχή μου εχω βρεί μονο δύο σημεια απο τα πολλά στα οποία έχω ψάξει. Δουλευει πάντως μια χαρά. Οι χρεωσεις δεν είναι καθόλου μικρες όπως στην αρχή. Αν δεν απατόμαι πλέον για τα νέα μελη εχει πάει στο 2,5%. Δεν γίνεται scan. Δε χρειάζεται.Λες τον κωδικό, τον περνάει ο περιπτερας χειροκινητα στο μηχανάκι του και σου λέει το ποσό (το οποίο εσυ γνωρίζεις φυσικά) .Πλήρώνεις ... και τα λεφτα αυτομάτως βρίσκονται στο ηλ. πορτοφόλι σου .Ελπίζω να βοήθησα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Ευχαριστω τα παιδιά που έκαναν τον κόπο και απάντησαν.
Κοινο συμπέρασμα ότι πολλοί έχουν paysafecard , ελαχιστότατοι ομως γνωρίζουν περι της cash..
Το πρόβλημα ξεκινάει και τελειώνει απο την ίδια την εταιρία.. Σου λένε στο τηλέφωνο ότι δεν μπορούν να σε ενημερώσουν ποιοι συνεργάτες στην πραγματικότητα δουλεύουν την υπηρεσία αυτή.. Και το προιον υποτίθεται είναι απο το 2019..Για κάποιο λόγο σοβαρό ή μη, σαμποτάρουν οι ίδιοι την κατάσταση..
Οταν της είπα ότι εψαξα στον δήμο μου σε 8 περιπτερα , μου είπε με τον τρόπο της να συνεχίσω και για τον ένατο....
Ασόβαρα πράγματα.. Κρίμα και ειναι ένας άριστος τρόπος για να φορτώσεις την neteller............
 
Είμαστε ένα forum με αρκετά μελη και κάποιοι μπορεί να έχουν βρει, είναι δύσκολο να βγει αν είχε βρει ο GATHS και να γράψει: εγώ εχω βρει στο Ρέθυμνο Λ. ταδε 1.
Είναι διαφήμιση;
 
Γαλατσι υπαρχει τουλαχιστον ενα περιπτερο. Εκει κανω τις συναλλαγες μου..οπως ειπαν τα παιδια πιο πανω.... Αν και στην αρχη δεν ηξερε τι να κανει και του ειπα οτι στην paysafecard δεξιοτερα πανω στην οθονη του του γραφει Paysafecash. Εκει του ειπα να γραψει τον κωδικο που του δειχνω και μου λεει το ποσον ...(που ηδη ξερω) τον πληρωνω και ολα καλα...σε μενα τα χρημ,ατα στην Neteller μπαινουν μετα απο μιση ωρα και βαλε περιπου 40 λεπτα.
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...