Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

sakis64

New Member
3 Αυγ 2011
434
212
0
porto Salonico
Απο το ημερολογιο ενος παικτη.
Ολα τα στοιχεια στην ειναι στην διαθεση των διαχειριστων.
Τελικα μας αναγκασαν να ρισκαρουμε χρηματα δινοντας προσωρινες αδειες σε αμφιβολου αξιοπιστιας νεοσυστατες εταιριες online στοιχηματισμου?Αυτο σαν μια σκεψη μου.
8/12/2012.Κανω εγγραφη στην εταιρια βαζοντας στο ματι το μπονους 100% εως 100 ευρω.Διαβαζοντας τους ορους κατι δεν μου αρεσε σχετικα με το τζιραρισμα.Επικοινωνω με την εξυπηρετηση και μου απαντα οτι απαιτουνται 6 στοιχηματα των 100 ευρω εκαστο.Ουτε λιγοτερο ουτε περισσοτερο.Δεν λεει αποφασιζω και καταθετω με την visa 10 ευρω και βαζω το πρωτο μου στοιχημα .Διαπιστωνω οτι απο το κερδος αφαιρουν 10%.
Παιζω αλλα 5 των 10 για να εκπληρωσω τους ορους.Τελικα το ποσο διαμορφωνεται στα 75 ευρω κι εγω οπου φυγει φυγει.Ζητω αναληψη συμφωνα με τον τροπο καταθεσης δλδ μεσω καρτας.Δεν υπαρχει η επιλογη.Μονο με εμβασμα.Το τμημα εξυπηρετησης ζητα εγγραφα ταυτοποιησης.Αποστελω αντιγραφο ταυτοτητας και για ταυτοποιηση διευθυνσης ΑΜΚΑ και επιστολη τραπεζας.11/12/2012 επικοινωνω ξανα με την εξυπηρετηση μεσω τσατ και μου απαντα οτι δεν αποδεχεται τα σχετικα εγγραφα.Μετα απο καμποση ωρα συζητησης και αφου ειμασταν σε διαβουλευσεις σχετικα με το τι εγγραφα να στειλω κατεληξαν στο να βγω μια φωτογραφια κρατωντας την ταυτοτητα αριστερα απο την φατσα μου η οποια να μην κρυβεται και την κάρτα του λογαριασμού μου και τις δυο όψεις σε μια φωτοτυπία όπου θα φαίνονται καθαρά τα 4 τελευταία ψηφία.Οπως ακριβως μου εγραψαν.Την καρτα εννοουσε προφανως που εκανα καταθεση.Εδω να πω οτι αν δλδ δεν ειχα κινητο με καλη φωτογραφικη μπορει να ετρεχα να αγορασω κανενα η ψηφιακη μηχανη.Αφου στελνω μερικες τελικα εγιναν αποδεκτα και ξαναπροχωρω σε αναληψη με εμβασμα που ομως απορριπτεται γιατι εκανα καταθεση με καρτα visa.Βεβαιως δεν υπηρχε επιλογη να κανω αναληψη με αλλο τροπο.Ο φιλοτιμος εως τοτε υπαλληλος το παλευει και τελικα αργοτερα μετα απο δυο ωρες καταφερνω να κανω αναληψη μεσω της καρτας μου η οποια 8 η ωρα το απογευμα ολοκληρωθηκε κατα αυτους.Σημερα 20/12 τα χρηματα ακομη δεν εχουν εμφανισθει.1 Εως 5 εργασιμες λενε το πολυ.Προχθες επικοινωνησα παλι με το τσατ και ο υπαλληλος μου ειπε οτι καποιο μπερδεμα θα εγινε πως πολεμαει για την περιπτωση μου οπως μου εγραψε..Του ζητησα αριθμο συναλλαγης για να ρωτησω στην τραπεζα μου και μου ειπε οτι σε λιγο θα μου την εστελνε.Οπως και συνεχιζουν να μου την στελνουν εως τωρα.Χθες ξαναμιλαω με μια κοπελα η οποια μου ειπε οτι το θεμα μου σημερα το προωθησε ο αλλος υπαλληλος και ειναι θεμα ωρων να παρω τα χρηματα μου.Σημερα τσατ δεν υπηρχε 19.43 ουτε φυσικα δεησαν να επικοινωνησουν μαζι μου.Ειναι εξυπηρετηση αυτο?Το ποσο ειναι μικρο βεβαια και σκεφτηκα οτι ημουν τυχερος που δεν κατεθεσα 100ρικο και δεν ειχα να παιρνω κανενα 750αρι.
Να ολοκληρωσω γραφοντας οτι παλαιοτερα ανοιξα ενα θεμα γιατην συγκεκριμενη εταιρια το οποιο διαγραφηκε ψαχνοντας πληροφοριες.Δυο ατομα εγραψαν για γρηγορες πληρωμες και ενας ηταν σουπερ ευχαριστημενος.Χαιρομαι που το infobeto μας δινει βημα να γραψουμε τις εμπειριες μας και ευελπιστω να παρω τα χρηματα μου.Μετα απο αυτο ενα ειναι σιγουρο.Δεν προκειτε να ξαναασχοληθω με τετοιου τυπου εταιριες που ειναι η καλυτερη διαφημιση για τον οπαπ και μας κανουν να νοσταλγουμε καποιες που αποχωρησαν.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απαραδεκτα πραγματα...φωτο με την ταυτοτητα,την φωτοτυπια και το προσωπο σου....πραγματικα τριτοκοσμικες καταστασεις.ευχομαι να ξεμπερδεψεις και οπου φυγει φυγει...

Συμβουλη (φιλικη) προς ολους:αποφυγετε τις "αγνωστες" εταιρειες.υπαρχουν (λιγες για την ωρα-πιο πολλες μετα ισως) ΠΙΟ αξιοπιστες εταιρειες.αν δεν σας καλυπτει καποια υπομονη.το τοπιο θα ξεκαθαρισει...στην αναγκη , μην παιρνετε τα μπονους.βαλτε 15 ευρω καντε τα 30 και ζητηστε αναληψη.εκει θα δειτε ποσο γρηγορα μπαινουν τα λεφτα και τι χαρτια ζητανε,πως ειναι η εξυπηρετηση πελατων.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΕ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ.-

Ελπιζω να μην κουρασα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: sakis64
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

¨¨ Μετα απο καμποση ωρα συζητησης και αφου ειμασταν σε διαβουλευσεις σχετικα με το τι εγγραφα να στειλω κατεληξαν στο να βγω μια φωτογραφια κρατωντας την ταυτοτητα αριστερα απο την φατσα μου η οποια να μην κρυβεται και την κάρτα του λογαριασμού μου και τις δυο όψεις σε μια φωτοτυπία όπου θα φαίνονται καθαρά τα 4 τελευταία ψηφία.Οπως ακριβως μου εγραψαν ¨¨

^^^ δηλαδη αν εκανες καταθεση με paysafe , θα σου ζητουσαν τα ακολουθα : να βγαλεις μια φωτο που να φαινετε ολοκληρο το περιπτερο , μια τον περιπτερα που να κραταει το μηχανημα στα δεξια του , μια ακομα εσενα με τον περιπτερα και στην μεση να αιωρητε η paysafecard .

εκπληκτικη και η αλλη σου αναφορα οτι ο τυπας απο το customer support πολεμαει για την περιπτωση σου και ειστε σε συνεχεις διαβουλευσεις λες και θα πρεπει να λυσει κανεναν αλγοριθμο , τι να πω , τραγικα ολα , ουτε μια ταυτοποιηση δεν θελουν να κανουν , αν ειχες χασει ουτε καν θα τα κοιτουσαν τα εγγραφα που εστειλες

αν δεν μπορουν να πληρωσουν ουτε 75ε , απορω γιατι ειναι ακομα ανοιχτα

δεν φτανει που παιρνουν και τον φορο απο τους πελατες , δεν μπορουν και να τους πληρωσουν κιολας ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: laxano, g10vanni και sakis64
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

ειναι πραγματικα απαραδεκτοι.αλλος υπαλληλος λεει αλλα για το μπονους αλλος λεει αλλα.εκανα τρια τηλ για να βγαλω ακρη.πολυ απειρο προσωπικο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: sakis64
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

μην μπλεκεται με ασχετες ετιαριες!
 
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

οι σοβαρες εταιρειες ειναι λιγες καποιες την εκαναν κ αυτες που εμειναν δεν ξερουμε τι θα κανουν.
 
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

Κρίμα είχε και καλούτσικο περιβάλλον... :priest:
 
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

οι σοβαρες εταιρειες ειναι λιγες καποιες την εκαναν κ αυτες που εμειναν δεν ξερουμε τι θα κανουν.


σε λίγο με αυτές που έμειναν... θα πούμε πως η Betalban είναι καλή για την Ελλάδα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: FCC
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

σε λίγο με αυτές που έμειναν... θα πούμε πως η Betalban είναι καλή για την Ελλάδα...
δεν ξερω αν η betalban ειναι καλη για την ελλαδα φοβαμαι οτι οι δυο αξιοπιστες που εχουν μεινει αν την κανουν τη βαψαμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: xenofon
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

^^^ δηλαδη αν εκανες καταθεση με paysafe , θα σου ζητουσαν τα ακολουθα : να βγαλεις μια φωτο που να φαινετε ολοκληρο το περιπτερο , μια τον περιπτερα που να κραταει το μηχανημα στα δεξια του , μια ακομα εσενα με τον περιπτερα και στην μεση να αιωρητε η paysafecard .

χαχαχαχαχαχαχα.εκλαψα φιλε μου απο το γελιο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SAKHS
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

¨¨ Μετα απο καμποση ωρα συζητησης και αφου ειμασταν σε διαβουλευσεις σχετικα με το τι εγγραφα να στειλω κατεληξαν στο να βγω μια φωτογραφια κρατωντας την ταυτοτητα αριστερα απο την φατσα μου η οποια να μην κρυβεται και την κάρτα του λογαριασμού μου και τις δυο όψεις σε μια φωτοτυπία όπου θα φαίνονται καθαρά τα 4 τελευταία ψηφία.Οπως ακριβως μου εγραψαν ¨¨

^^^ δηλαδη αν εκανες καταθεση με paysafe , θα σου ζητουσαν τα ακολουθα : να βγαλεις μια φωτο που να φαινετε ολοκληρο το περιπτερο , μια τον περιπτερα που να κραταει το μηχανημα στα δεξια του , μια ακομα εσενα με τον περιπτερα και στην μεση να αιωρητε η paysafecard .

εκπληκτικη και η αλλη σου αναφορα οτι ο τυπας απο το customer support πολεμαει για την περιπτωση σου και ειστε σε συνεχεις διαβουλευσεις λες και θα πρεπει να λυσει κανεναν αλγοριθμο , τι να πω , τραγικα ολα , ουτε μια ταυτοποιηση δεν θελουν να κανουν , αν ειχες χασει ουτε καν θα τα κοιτουσαν τα εγγραφα που εστειλες

αν δεν μπορουν να πληρωσουν ουτε 75ε , απορω γιατι ειναι ακομα ανοιχτα

δεν φτανει που παιρνουν και τον φορο απο τους πελατες , δεν μπορουν και να τους πληρωσουν κιολας ..

Φυσικα αν παρω τα χρηματα και θα το ποσταρω ομως αυτο δεν σημαινει οτι αλλαζει κατι σχετικα με την εντυπωση που μου αφησε η συγκεκριμενη εταιρια.
 
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

Φυσικα αν παρω τα χρηματα και θα το ποσταρω ομως αυτο δεν σημαινει οτι αλλαζει κατι σχετικα με την εντυπωση που μου αφησε η συγκεκριμενη εταιρια.

Καλησπέρα σακη.Ανοιξα και εγω στην εταιρεια αυτη λογαριασμο 100 ευρω καταθεση με paysafe.Τους εστειλα κατευθειαν ταυτοτητα και ΔΕΗ για να ειμαι επικυρωμενος.Τους πηρα τηλεφωνο και οπως ειπες πολυ απειρο προσωπικο.Κανω 600 ευρω τζιρο και ζηταω αναληψη.Μου λενε στο τηλεφωνο πως επρεπε να παιξω 6 εκατοσταρισια στοιχηματα οπως ειπες και εσυ.Με αναγκασανε να παιξω 500 ακομη ευρω με τον τροπο τους και μαλιστα το εκανα σε 1 μερα.Ευτυχως ημουνα στα χρηματα που ειχα κερδισει 463 ευρω.Ζηταω τα 300 αναληψη.Μου λεει πως ολα οκ και σε παραπονο που του εκανα για την ταλαιπωρια με το μπονους μου λεει πως δεν χρειαζοτανε 6 εκατοσταρισια στοιχηματα αλλα συνολο τζιρου 600.Ας ητανε δηλαδη και 50+40+...+60=600.Για αναταμοιβη μου δινει αλλα 5 ευρω μπονους.Παντως η αρχικη συνομιλια με τον τυπο στην εξυπηρετηση μου εδωσε την εντυπωση πως σας να θελανε να με κανουνε να παιξω και αλλα με σκοπο να χασω.Η πρωτη η αιτηση αναληψης εγινε στις 10 δεκεμβρη και τα χρηματα μπηκανε απογευμα της 13ης Δεκεμβρη.Η αλλη αναληψη 130 ευρω ολοκληρωθηκε απο αυτους στις 12 δεκεμβρη αλλα ακομα και τωρα δεν εχουνε μπει.Σημερα επικοινωνησα μαζι τους με μια κοπελα και μου ειπε πως θα το ψαξει και θα με στειλει εμαιλ.Επειδη ομως εγω δεν χαριζω τους ζαλιζω τα @@@@ στα τηλεφωνα.Θα τους παρω σε λιγο.Οντως το παλιο τοπικ σαν να εχει σβηστει.Εψαχνα να γραψω απο προχθες για την νεα εξελιξη της πληρωμης μου.Πιστευω πως πρεπει να ενημερωνομαστε.Θα παρακαλουσα τους διαχειριστες αν ξερουνε κατι να γραψουνε και να ενημερωσουνε τον κοσμο.Αυτα φιλε και αν εχω νεα θα ξαναγραψω.
 
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

Επισης καλο θα ητανε απο ολους μας να γραφουμε τις εμεπειριες μας απο τις νεες εταιρειες γιατι μερικες διαφημιζονται παρα πολυ και μπορει πολυς κοσμος να την πατησει.
 
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

κατεληξαν στο να βγω μια φωτογραφια κρατωντας την ταυτοτητα αριστερα απο την φατσα μου η οποια να μην κρυβεται

σάκη, εδώ θα έπρεπε να κανεις το εξής: Έπρεπε να κολλήσεις στο αριστερό σου αυτi ένα άλλο πολύ μεγάλο ψεύτικο αυτi, σαν αυτά που έχουν τα gremlins. Και να τους στείλεις την φωτογραφία. Λογικά θα πρόσεχαν την διαφορα και θα σου ζητούσαν εξηγήσεις γιατί στην ταυτότητα σου τα δυο σου αυτιά είναι κανονικά , ενώ στην φωτογραφία το αριστερό είναι μεγαλύτερο. E ρε γέλιο...
 
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

Καλησπέρα σακη.Ανοιξα και εγω στην εταιρεια αυτη λογαριασμο 100 ευρω καταθεση με paysafe.Τους εστειλα κατευθειαν ταυτοτητα και ΔΕΗ για να ειμαι επικυρωμενος.Τους πηρα τηλεφωνο και οπως ειπες πολυ απειρο προσωπικο.Κανω 600 ευρω τζιρο και ζηταω αναληψη.Μου λενε στο τηλεφωνο πως επρεπε να παιξω 6 εκατοσταρισια στοιχηματα οπως ειπες και εσυ.Με αναγκασανε να παιξω 500 ακομη ευρω με τον τροπο τους και μαλιστα το εκανα σε 1 μερα.Ευτυχως ημουνα στα χρηματα που ειχα κερδισει 463 ευρω.Ζηταω τα 300 αναληψη.Μου λεει πως ολα οκ και σε παραπονο που του εκανα για την ταλαιπωρια με το μπονους μου λεει πως δεν χρειαζοτανε 6 εκατοσταρισια στοιχηματα αλλα συνολο τζιρου 600.Ας ητανε δηλαδη και 50+40+...+60=600.Για αναταμοιβη μου δινει αλλα 5 ευρω μπονους.Παντως η αρχικη συνομιλια με τον τυπο στην εξυπηρετηση μου εδωσε την εντυπωση πως σας να θελανε να με κανουνε να παιξω και αλλα με σκοπο να χασω.Η πρωτη η αιτηση αναληψης εγινε στις 10 δεκεμβρη και τα χρηματα μπηκανε απογευμα της 13ης Δεκεμβρη.Η αλλη αναληψη 130 ευρω ολοκληρωθηκε απο αυτους στις 12 δεκεμβρη αλλα ακομα και τωρα δεν εχουνε μπει.Σημερα επικοινωνησα μαζι τους με μια κοπελα και μου ειπε πως θα το ψαξει και θα με στειλει εμαιλ.Επειδη ομως εγω δεν χαριζω τους ζαλιζω τα @@@@ στα τηλεφωνα.Θα τους παρω σε λιγο.Οντως το παλιο τοπικ σαν να εχει σβηστει.Εψαχνα να γραψω απο προχθες για την νεα εξελιξη της πληρωμης μου.Πιστευω πως πρεπει να ενημερωνομαστε.Θα παρακαλουσα τους διαχειριστες αν ξερουνε κατι να γραψουνε και να ενημερωσουνε τον κοσμο.Αυτα φιλε και αν εχω νεα θα ξαναγραψω.

τα ιδια και σε μενα . περιμενω μια αναληψη απο 14/12 και σημερα το μεσημερι στο τσατ μου ελεγαν απο τη μια οτι ολοκληρωθηκε η αναληψη και απο την αλλη οτι τα εγγραφα που τους εστειλα δεν επικυρωθηκαν ακομα . τα πηρα και τους ειπα οτι θα προχωρησω σε καταγγελια γιατι πληρωσα υποτιθεται και 10% σε φορο στο ελληνικο κρατος . με παρακαλεσαν να περιμενω να το ξαναδουν και θα μου στειλουν εμαιλ . ως τωρα τιποτα . πρεπει να ειναι απατεωνες ... τι πρεπει να κανουμε για δαυτους ???
 
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

Απο οτι εχω καταλαβει παντως στις συνομιλιες που εχω αυτοι δεν εχουνε μεγαλη προσβαση στα δεδομενα.Πρεπει να απυθυνονται συνεχεια στην μαμα εταιρεια στην μαλτα.Κριμα παντως γιατι θα μπορουσανε αν και κρατανε φορο να τα πηγαινανε καλα.Ειχανε καλη γκαμα απο πρωταθληματα και στο ποδοσφαιρο και μπασκετ και απο αλλα σπορ.
 
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

Ρε παιδιά,ποια playbet?
Με οπαπική γκανιότα και φόρο,ποιος μπορεί να ασχοληθεί?
Το live της είναι για κλάμματα.Τέτοια γκανιότα μόνο στον ΟΠΑΠ.
1,90 - 1,45 over-under?
Υπάρχει αυτό πουθενά?
ΗΜΑΡΤΟΝ
 
  • Like
Αντιδράσεις: DIOGENIS06
Απάντηση: Playbet -σπασιμο νευρων και ταλαιπωρια στο τετραγωνο.

Ρε παιδιά,ποια playbet?
Με οπαπική γκανιότα και φόρο,ποιος μπορεί να ασχοληθεί?
Το live της είναι για κλάμματα.Τέτοια γκανιότα μόνο στον ΟΠΑΠ.
1,90 - 1,45 over-under?
Υπάρχει αυτό πουθενά?
ΗΜΑΡΤΟΝ

τι κανει ο ανθρωπος για 100 ευρο bonus ε?
 

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...