POU PIGATE DIAKOPES TO FETINO KALOKAIRI???ENTIPOSEIS??

• Εκκινητής θέματος ksixo
  • Ημερομηνία έναρξης

JohniosBet

Infobeto Tipster
21 Απρ 2010
1,259
1,028
0
30
Απ: POU PIGATE DIAKOPES TO FETINO KALOKAIRI???ENTIPOSEIS??

Σκιάθο ήμουν εγώ αυτό το καλοκαίρι για 5 ημέρες! Πολύ καλές εντυπώσεις! Αμα θελετε για διασκέδαση και τέτοια (καταστάσεις τύπου Star δλδ) προτείνω απο παραλίες την "Banana" --> Πας με λεωφορείο και κατεβαίνεις τελευταία στάση.
Για πιο χαλαρα μπορειτε να πατε Βρωμόλυμνο ή και σε κάποια άλλη παραλία κοντά στη πόλη που δεν θα θέλετε και λεωφορείο.
Για βράδυ νομίζω η καλύτερη επιλογή είναι το "BBC" , αν ρωτήσετε θα σας κατατοπήσουν εύκολα και υπάρχουν και καναδυό καλά after (μαζεύουν κόσμο μετα τις 6) αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ τα ονόματα τους.

Θα περάσετε καλά παντως όπως και να χει :beers1:

Larry

Well-Known Member
1 Απρ 2010
1,332
864
113

Ηρθες εδώ και δεν είπες τίποτα ?

Λόγος μπαναρίσματος :cool::twis:
Χαχα...είμαι λίγο καιρό στο φόρουμ και δεν το ξερα...

Αλλά να σαι σίγουρος θα τα πούμε,έχει κοντινά συγγενικά πρόσωπα η σύζυγος και πάμε κάθε χρόνο.

Από νυχτερινή ζωή σχεδόν τίποτα αλλά έχει καλό φαγητό και ωραίες παραλίες.

Το χρώμα της παραλίας Μύρτου απλά δεν υπάρχει...:bravo:

• Like
Αντιδράσεις: A L E X

TheJoker

IFC#11 Champion 2014-15
25 Ιαν 2008
2,045
1,171
0
franzenn.blogspot.com

Μυτιληνη, οικογενειακές διακοπές , ξενύχτι συνειδητά καθόλου, μπάνιο μόνο και μοναστήρια :twis:

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Aiolikos3

jokos_31

Well-Known Member
12 Φεβ 2008
2,430
1,050
113
36

Τον γυρο της Κρητης σε 5 μερες...

Avrolimos

Well-Known Member
3 Οκτ 2009
5,383
4,984
113
Αθηνα

Χαλκιδικη :alcohol: :banana:

Τελευταία επεξεργασία:

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
42,582
17,887
113
36
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ

Τα είδαμε τα είδαμε. Σκέτη απογοήτευση οι φώτο σου. Οι περισσότερες μη πω όλες με αξιοθέατα. Καμιά δικιά σου καμιά τρελή φώτο δεν είδαμε. Τι έγινε παντρεύτηκες και μου έγινες γατάκι?:twis::twis:

manosX

Well-Known Member
2 Απρ 2003
12,036
5,549
113
50
Chania - Grete

Τα είδαμε τα είδαμε. Σκέτη απογοήτευση οι φώτο σου. Οι περισσότερες μη πω όλες με αξιοθέατα. Καμιά δικιά σου καμιά τρελή φώτο δεν είδαμε. Τι έγινε παντρεύτηκες και μου έγινες γατάκι?:twis::twis:
Κατάλαβα τι θέλεις να δεις...

Πάρε μερικές να μην φωνάζεις...

:sign::sign::sign:

• Like
Αντιδράσεις: animusbet

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
42,582
17,887
113
36
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ

Κατάλαβα τι θέλεις να δεις...

Πάρε μερικές να μην φωνάζεις...

:sign::sign::sign:
Δεν εννοούσα τέτοιες αλλά και που τις έβαλες κάηκες τον χειμώνα θα δώσεις αναφορά:twis::twis::twis:

Καμιά τρελή δικιά σου βρε από κάπου να πηδάς, να δίνεις καμιά πόζα περίεργη να φοράς κανένα περίεργο ρούχο και τέτοια εννοούσα:bask:

• Like
Αντιδράσεις: manosX

ksixo

Well-Known Member
9 Μαι 2010
3,146
1,081
113
pireus for ever

τερμα οι διακοπες..Τα κεφαλια μεσα :emb::emb::emb::emb:

animusbet

Moderator
Μέλος του προσωπικού
10 Σεπ 2006
26,050
22,548
113
41

Τα τελευταία χρόνια πηγαίνω επτάνησα μεριά.Πρόπερσι η Λευκάδα,πέρσι η Ζάκυνθος.Φέτος πήγα Ιθάκη,ότι πρέπει για ήσυχες διακοπές.Μικρό νησί με πολύ ωραία θέα αφού οι περισσότεροι δρόμοι είναι σε ύψωμα.Από θάλασσα να μην τα πω,τα νερά έχουν το γνωστό χρώμα των επτανήσων.

ksixo

Well-Known Member
9 Μαι 2010
3,146
1,081
113
pireus for ever

ετσι πειτε μπας και ξεφυγουμε απο τη μιζερια και τη ζεστη της πολης:bravo:

labri

New Member
23 Αυγ 2010
490
125
0

ΠΟΥΘΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! ΜΗ ΞΥΝΕΤΕ ΠΛΗΓΕΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ!

ksixo

Well-Known Member
9 Μαι 2010
3,146
1,081
113
pireus for ever

να μαστε καλα του χρονου φιλεεεεεε

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • P PANATHA:
    Tchami είπε :
    Από τους ελεύθερους που υπάρχουν στο χώρο, θεωρώ ότι δεν έχουμε και πολλές επιλογές. Αν ο Μπαρτζώκας δεν ήταν τόσο πωρωμένος με τα κόκκινα ίσως να υπήρχε κρούση από μεριά μας. Πλέον όποιον και να πάρουμε θα υπάρχει ένα ναι μεν αλλά. Ο Πρίφτης κάθε χρόνο ακούγεται και κάθε χρόνο η περίπτωση του δεν προχωράει.
    Δεν ξέρω αν είναι πωρωμένος αλλά σίγουρα δεν θα τον ήθελε και ο κόσμος...οπότε...
  • P Pragias:
    στα μέσα της σεζόν αν θέλεις να πάρεις κάτι καλό είτε πρόκειται για παίκτη ή προπονητή πρέπει να τα σκάσεις ... τα υπόλοιπα είναι λαχεία. ασ έρθει κάποιος τέλος πάντων που να μπορεί να κάνει τον τζόνσον να παίξει. έλεος πάλι σήμερα με τον ιωνικό ήταν από τους χειρότερους... μου έσπαγε τα νεύρα και μόνο που τον έβλεπα... λες και βαριέται
  • jogo jogo:
    Αμα Θελει :):):) https://prnt.sc/pxy0e9
    +3
  • giannisthegreek giannisthegreek:
    Καλημέρα παιδιά. Έχω πρόβλημα και δεν μπορώ να γράψω στο φόρουμ. Όταν παω να μπω μου βγαζει να επιλεξω να συνεχίσω με ταπαταλκ η με τον browser. Παταω continue με browser αλλά δεν μου το ανοίγει. Το tapatalk εν τω μεταξύ το έχω διαγράψει. Έκανα αποσύνδεση, διέγραψα cookies, εκκαθάριση ιστορικού και πάλι τα ίδια. Μόνο εδώ μπορώ να μπω
  • Ertzan Ertzan:
    Είναι θέμα android να βρεις
    που αλλάζει αυτό
    Δεν μπορω να το βρω με τιποτα. Για αυτο ρωταω μηπως ξερει κάποιος
  • admin admin:
    Θα σου έλεγα να ξαναβάλεις το tapatalk μετά να το βγάλεις από default ( Settings --> Apps --> Tapatalk --> Open by default --> "clear defaults"
  • admin admin:
    ίσως και clear τα cookies στον chrome
    Ευχαριστώ. Θα τα δοκιμασω
  • admin admin:
    τιποτα
  • jogo jogo:
    Test
  • jogo jogo:
    Ναι εχει θεμα ξαφνικα...βγαζει 2 επιλογες tap talk και chrome με το οποιο δεν λειτουργει ενω τοσο καιρο ηταν ok
  • admin admin:
    Καλημέρα παιδιά. Ναι το πρόσεξα κι εγώ. Θα πρέπει να περιμένουμε να βγει κάποιο update από το tapatalk. Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι μόνοι μας.
    Και τώρα τι γινεται; Με το ζόρι tapatalk για να μπουμε στο φορουμ; Λογικά αφου το διέγραψα εντελώς δεν έπρεπε να μπαίνω μόνο απο τον browser; Μήπως είναι ιός;
  • Eric Castel Eric Castel:
    Καλημέρα, κι εμένα τα ίδια μου κάνει αλλά έτσι κι αλλιώς μπαίνω από tapatalk όταν είμαι απ' το κινητό.
  • BetLaden BetLaden:
    Καλημέρα, παρατηρω ότι είναι γενικό πρόβλημα από χθες... Κι εγώ δεν μπορω να προχωρησω και μενει κολλημενο στην επιλογη Tapatalk ή Browser
  • BetLaden BetLaden:
    Εφτιαξε νομιζω... δεν μου το ξανακολλησε εδω και μια ωρα....
    Δεν είναι απο εχθές. Σε μένα είναι αρκετές μέρες και ακόμη συνεχίζει
  • BetLaden BetLaden:
    Τελικά δεν εφτιαξε...
  • P Pro:
    Και εγω το ιδιο προβλημα...δεν ειχα ποτε το tapatalk
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#16: ΚΟΥΠΟΝΙ: 13η αγωνιστική 23-24/11/2019" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • nektar nektar:
    Παιδιά η μόνη λύση προς το παρόν είναι να βγάλουμε το tapatalk. Το χρησιμοποιείτε? Το νέο forum Δεν έχει τόσο καλή υποστήριξη για tapatalk. Αλλιώς θα πρέπει να περιμένουμε update...
  • Ertzan Ertzan:
    Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ tapatalk και για το φόρουμ και δεν έχω θέμα σε ios
    Νεκταριε το εχω βγαλει εντελως το tapatalk και παλι το ιδιο. Και πιο πανω ενας φιλος ειπε οτι δεν εχει βαλει καν tapatalk. Δηλαδή απο κινητό σε αναγκάζει να μπεις μόνο απο tapatalk στο φορουμ
    +1
  • admin admin:
    Καλημέρα Γιάννη. Ναι το γνωρίζω. Έχω στείλει support ticket και περιμένω απάντηση.
    admin admin: Καλημέρα Γιάννη. Ναι το γνωρίζω. Έχω στείλει support ticket και περιμένω απάντηση.