PreVein IFC#17 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ IFC ΤΕΛΙΚΟΣ (15-16/5/2021)

Ευχαριστω παιδια, ευχαριστω και την Ατλετικο για το δωρο που μου εκανε :p

Συγχαρητηρια στον tsitoni για την πορεια του στον διαγωνισμο και την εμφανιση του στον τελικο (δαγκωθηκα οταν ειδα αυτο το χηναρι) :sign:

Πολλα συγχαρητηρια και στον nicola για την κινηση του, σε ολα τα παιδια που κρατανε αυτο το φορουμ και στους mods για τον κοπο τους ολη τη χρονια!

Ειναι ο καλυτερος διαγωνισμος που θα μπορουσε να υπαρξει και μακαρι να ειμαστε ολοι γεροι να τον απολαμβανουμε για πολλα ακομη χρονια!

Ραντεβου τον Σεπτεμβρη!

Ραντεβου το ερχομενο ΣΚ βρε... εχεις και Super Cup να παιξεις!!! :twis:

Μαζεψε τους παικτες σου από το Capri και την Μύκονο :alcohol:
 
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas, tsitoni και Xray
η αξια του ηττημένου δίνει δόξα στον νικητή....μπράβο στα παιδιά που έφτασαν στον τελικό και πολλά μπράβο και σε αυτούς που βοήθησαν και έτρεξαν για την διοργάνωση και τιμή και δόξα στον χορηγό για την μεγάλη του προσφορά!
 
Αρχικά θέλω να συγχαρώ όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στον διαγωνισμό και του Α και του Β Ομίλου που σε σχέση με άλλα χρόνια φέτος ναι μεν είχαμε πάλι θεματάκια αλλά μικρά δεν μετράνε άρα δεν είχαμε απώλειες και να αναλαμβάνουμε εμείς μετά. Εύχομαι την ίδια απόδοση να έχουμε και του χρόνου

Να συγχαρώ τον ηττημένο @tsitoni που έφτασε μέχρι εδώ (Αυτό μας έλειπε ο βολεϊμπολίστας να πάρει πρωτάθλημα σε ποδοσφαιρικό άθλημα άσε μας ρε μάνα μου τελικός και πολύ σου είναι) και δεν κέρδισε μιας και υποσχέθηκα πως θα παρατούσα το IFC :stret:

Συγχαρητήρια στον νικητή @Xray όπου να πούμε προέρχεται από τον όμιλο που που ήμουν Mόντ να τα λέμε αυτά:rock"

Να ευχαριστήσω όλους εσάς που με ανεχτήκατε από την αρχή μέχρι το τέλος (Καλά εγώ σας ανέχτηκα και με το παραπάνω αλλά ας το παίξω λίγο μετριόφρων) :paidi:

Τέλος θέλω να συγχαρώ τον χορηγό ο οποίος σκαρφίστηκε όπως φαίνεται για να περάσει στα play-off να γίνει χορηγός άσχετα αν κάποιοι λένε πως εγώ πήρα τις μίζες. Κάθε χρόνο τελευταία θέση και φάπα ε όπως λέει και ο Γιωργάκης ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ. Γιατί μην ξεχνάμε ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΧΟΡΗΓΟΣ ΠΕΡΝΑΣ ΣΤΑ PLAY-OFF:bask:

Αύριο ή Τετάρτη θα ανεβούν οι αγώνες για το Σούπερ Καπ
 
Συγχαρητήρια στον νέο πρωταθλητή Xray αλλα και στον finalist και φιλαράκι tsitoni:shk::shk:
Πολλά μπράβο και στα παιδία που τον έτρεξαν αλλα και στον Νικόλα που ήταν χορηγός:sign:
Μια προπονητική ερωτηση:twis::twis:
Τsitoni γιατι ρισκαρες τοσο πολύ και μάλιστα σε τελικο?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Συγχαρητήρια σε νικητή,φιναλίστ στα παιδιά που έτρεξαν τον διαγωνισμό και φυσικά στο infobeto και στον Νικόλα τον μέγα χορηγό.:bravo:
tsitoni αν θες να κάνουμε ένα σούπερ καπ των χαμένων :bb:

ΑΜΕ...ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas και animusbet
Συγχαρητήρια στον νέο πρωταθλητή Xray αλλα και στον finalist και φιλαράκι tsitoni:shk::shk:
Πολλά μπράβο και στα παιδία που τον έτρεξαν αλλα και στον Νικόλα που ήταν χορηγός:sign:
Μια προπονητική ερωτηση:twis::twis:
Τsitoni γιατι ρισκαρες τοσο πολύ και μάλιστα σε τελικο?

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΝΑΞΙΕ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ:eye:

Η ΛΟΓΙΚΗ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΟΥ ΣΤΗΡΙΧΤΗΚΕ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΟΤΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ 3 ΓΚΟΛ, ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ. ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΕΣ ή ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΑΠΑΝΤΕΧΑ. ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑ 3 ΨΙΛΟΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ 3 ΓΚΟΛ. ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟ ΧΗΝΑΡΙ ΣΤΟ ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΟΥ ΒΟΛΕΥΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΘΟΥΝ, ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥ Χ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΙΟΥΣΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΕΦΤΑΝΑ ΤΑ 4 ΓΚΟΛ, ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΘΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΟΠΑΛΙΑ, ΑΝ..... ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΠΗΓΕ ΓΙΑ 2 ΓΚΟΛ, ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΧΗΝΑΡΙ.
ΕΚ ΤΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...:npaper::npaper: ....ΦΑΦΑΡΙΑ ΜΑΝΤΟΛΕΣ:twis:
ΟΙ ΚΑΛΕΣ - ΣΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΒΓΗΚΑΝ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΝΤΙ, ΑΛΛΑ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΩΣ ΕΚΕΙ...:emb::emb:
ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΕΔΩ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΕ ΠΕΡΙΛΑΒΕΙ Ο ERTZAN ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΣΩΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ:twis::twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas, tsitoni και animusbet
Πάμε tsitoni για το χάλκινο μετάλλιο?
Πρώτη φορά βλέπω να ανταγωνίζονται ποιος θα πάει το τρίτο και το μακρύτερο.......σαν θέση εννοώ :pop:

Αυτό βέβαια σημαίνει και εξτρά δουλειά ΑΝ ΜΑΣ ΑΚΟΥΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΠΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙ:direc:
 
Πρώτη φορά βλέπω να ανταγωνίζονται ποιος θα πάει το τρίτο και το μακρύτερο.......σαν θέση εννοώ :pop:

Αυτό βέβαια σημαίνει και εξτρά δουλειά ΑΝ ΜΑΣ ΑΚΟΥΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΠΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙ:direc:
ε βέβαια,που να καταλάβεις τι πάει να πει 3η θέση,όταν μονίμως την κοιτάς με κυάλια :twis:
 
Χωρίς τίτλο.jpg


1001 αποδοση ειχε τοτε, καλοφαγωτα σε οποιον ακολουθησε :p
 
  • Like
  • Haha
  • Wow
Αντιδράσεις: nicolas, Eric Castel και BetLaden

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...