S2,FL,Γ ΕΘΝΙΚΗ

crazy gang

New Member
11 Οκτ 2019
18
17
3
37
ΑΝΩ ΜΕΡΑ-ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 2(5,40)

Λίγα λόγια επειδή το παιχνίδι ξεκινάει σε λίγο.Οι διαφορές των δύο ομάδων δεν είναι αυτές που λένε οι αποδόσεις.Το Κερατσίνι είναι από χθες στη Μύκονο κ μάλιστα έκανε κ μια προπόνηση στο γήπεδο του ΑΟ Μυκόνου.Οι φιλοξενούμενοι έπαιξαν καλά την προηγούμενη αγωνιστική με τον Φωστήρα κ το σκορ τους αδικεί.Τραβηγμένο το διπλό κ νομίζω πως μπορεί το Κερατσίνι να βγάλει το δεύτερο συνεχόμενο.
 
0-0 τελικό με τις δύο ομάδες να έχουν από ένα δοκάρι.Συνεχιζουμε την επόμενη αγωνιστική με περισσότερες κ καλύτερες επιλογές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Να προσέχεις τους φουλ στημένους, επικρατεί χάος,την προηγούμενη αγωνιστική είδαμε τα γελοία πράγματα στο Βολος-Βεροια, δεν ξέρεις από που θα σου έρθει με όλους αυτούς τους γκάνγκστερ
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Συμφωνώ μαζί σου αλλά ξέρω που έχω μπλέξει.Επειδη είναι άγνωστες οι κατηγορίες υπάρχουν λαθάκια στις αποδόσεις.Η Βέροια την προηγούμενη εβδομάδα είχε ανοίξει στο 4,00 όπου ήταν λάθος.Μιλαμε για ένα εκ των φαβορί της κατηγορίας κ σε ουδέτερο γήπεδο.Δεν ξέρω μετά τι έγινε αλλά στην αρχική τιμή παιζόταν άνετα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Συμφωνώ μαζί σου αλλά ξέρω που έχω μπλέξει.Επειδη είναι άγνωστες οι κατηγορίες υπάρχουν λαθάκια στις αποδόσεις.Η Βέροια την προηγούμενη εβδομάδα είχε ανοίξει στο 4,00 όπου ήταν λάθος.Μιλαμε για ένα εκ των φαβορί της κατηγορίας κ σε ουδέτερο γήπεδο.Δεν ξέρω μετά τι έγινε αλλά στην αρχική τιμή παιζόταν άνετα.
Μετά γίνανε τα ωραία, τα έχασες, Μπαρτσελόνα η Βέροια
 
Τα παρακολούθησα ακόμη κ στο live.Ελπιζω να μην δικαιώσω την παροιμία που λεει "όποιος ανακατεύεται με τα πιτούρα τον τρώνε οι κότες."
 
  • Like
Αντιδράσεις: stpsilan
Μετά γίνανε τα ωραία, τα έχασες, Μπαρτσελόνα η Βέροια
λιγο ασχετο με το τόπικ, αλλά την βέροια την αγόρασε κάποιος και άλλαξε και το σημα κτλπ...είναι απλά απο πίσω καποιος ''μεγάλος'' ;; ξερεις τι παίζει αδερφε;;
 
λιγο ασχετο με το τόπικ, αλλά την βέροια την αγόρασε κάποιος και άλλαξε και το σημα κτλπ...είναι απλά απο πίσω καποιος ''μεγάλος'' ;; ξερεις τι παίζει αδερφε;;
Μόνο ότι πήρε το αφμ από το Σκούταρι ξέρω και μάλλον παίζει με τη φανέλα και το σήμα της μέχρι και φέτος, δεν έχω ασχολήθει παραπάνω
Με τον Βόλο έτυχε να ασχολήθω με το ματς και είδα την ξεφτίλα
 
Αυτό που λέει ο stpsilan ίσχυε για περσι.Απο φέτος λόγω αναδιάρθρωσης έγινε αναγκαστικά ΠΑΕ κ έχει άλλο σήμα από το παλιό.Τωρα αν κρύβεται κάποιος από πίσω δεν γνωρίζω .Η Θεσσαλονίκη πάντως παραμένει δίπλα κ ο πρώην δεν σταμάτησε να πίνει καφέ στη πόλη.
 
Δύσκολο το αυριανό πρόγραμμα κ παω κατευθείαν στα ματς που με ενδιαφέρουν.

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 2 (11,00)

Μιλάμε για τοπικό ντέρμπι .Η διαφορά των δύο ομάδων δεν είναι αυτή που λένε οι αποδόσεις .Σίγουρα ο Αλμωπός είναι πρώτος κ χωρίς να δεχθει γκολ, αλλά αν εξαιρέσουμε το ματς με τα Γιαννιτσά που ήταν εντός κ αυτό με την Νίκη Αγκαθιάς(που δεν ήταν καλός), τα υπόλοιπα ήταν παιχνίδια τα οποία θα τα πάρουν πολλές ομάδες της κατηγορίας.Ο Εδεσσαικός από την άλλη με προπονητή τον Ζουμπούλη (επιστρέφει στο τόπο καταγωγής του)παίζει καλά αλλά ειναι άτυχος στα παιχνίδια του.Χαρακτηριστικό παράδειγμα το τελευταίο ματς με τον Μακεδονικό όπου για άλλη μια φορά είχε πολλές ευκαιρίες αλλά δεν μπόρεσε να κερδίσει..Δέχομαι να πάρω το ρίσκο στο τοπικό ντέρμπι για να μάθω αν αυτή τη φορά φανεί πιο τυχερός κ φύγει με την πρώτη νίκη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tchami και kerkireos
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΜΟΣΧΑΤΟ 2(4,85)

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βγήκε για άλλη μια φορά τόσο μεγάλο φαβορί ο Ηλυσιακός.Οι γηπεδούχοι είναι τελευταίοι στη βαθμολογία κ δεν παίζουν καθόλου καλά.Τελευταια μεταγραφή ο Μενδρινός αλλά δεν νομίζω πως μπορεί να αλλάξει πολλά.Το Μοσχάτο έρχεται από μεγάλη νίκη με τον Αγ.Ιεροθεο κ δείχνει πως ανεβαίνει.Στα συν πως προπονητής είναι ο γιος του Σπάθα κ ο πατήρ παρακολουθεί συχνά αγώνες της ομάδας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mixalis81
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΜΟΣΧΑΤΟ 2(4,85)

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βγήκε για άλλη μια φορά τόσο μεγάλο φαβορί ο Ηλυσιακός.Οι γηπεδούχοι είναι τελευταίοι στη βαθμολογία κ δεν παίζουν καθόλου καλά.Τελευταια μεταγραφή ο Μενδρινός αλλά δεν νομίζω πως μπορεί να αλλάξει πολλά.Το Μοσχάτο έρχεται από μεγάλη νίκη με τον Αγ.Ιεροθεο κ δείχνει πως ανεβαίνει.Στα συν πως προπονητής είναι ο γιος του Σπάθα κ ο πατήρ παρακολουθεί συχνά αγώνες της ομάδας.
Φαίνεται καλό σημείο οντως...προσωπικά έριξα ένα διπλό dnb
 
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2DNB(2,90)

Καλή ομάδα οι γηπεδούχοι κ με καλό προπονητή.Εδω όμως θέλω να παίξω Διαγόρα γιατί η ομάδα έβγαλε συσπείρωση μετά την απομάκρυνση Σούλη κ τα υπονοούμενα που άφησε για κάποιους παίχτες.Θα πάρω το διπλό με κάλυψη γιατί πιστεύω πως αν το ματς είναι στο Χ δεν θα στεναχωρήσει κανένα.
 
0-0 στην Ιεράπετρα με τον Διαγόρα να παίζει από νωρίς με 10 κ να χάνει μεγάλη ευκαιρία να πάρει το διπλό.
1-1 το Μοσχάτο κ ο Εδεσσαϊκός έχασε 1-0 χάνοντας πάλι ευκαιρίες.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μεγάλο διπλό τους ΠΑΣ σήμερα.Δεν παίζω τίποτα από S2 γιατί η αποχή ειναι μεγάλη.Θα περιμένω να δω κ από την άλλη βλέπουμε.
 
Τίποτα από το Κύπελλο.Η Αελ θα το κοιτάξει σοβαρά όπως κ ο Οφη.Στη πρώτη δεν βοηθάει κ η απόδοση αφού είναι χαμηλά.Στα άλλα δύο παιχνίδια που αφήνουν περιθώρια για κόντρα η Παναχαϊκή είναι μπερδεμένη ιστορία κ ο Βόλος θα κατέβει με αλλαγές.
Ένα ματς κρατάω από Γ Εθνική κ είναι το Φλωρινα-Καλλικρατεια. Δεν βρίσκω λόγο που ο άσος πήγε στο 4,5. Οι γηπεδούχοι είναι σε καλό φεγγάρι κ ο άσος σε dnb δίνεται στο 3,3.

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ-ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ 1DNB(3,3)


Τελικό αποτέλεσμα 3-2 νίκη για την Φλώρινα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μεγάλη νίκη η Καβάλα.Εκπληξη γιατί έπαιζε με αναπληρωματικούς απέναντι σε ένα Οφη που είχε στην αρχική ενδεκάδα πολλους βασικούς.

ΙΑΛΥΣΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1DNB(7,00)

Στον Ιαλυσο περιμένουν το ματς σαν το μεγαλύτερο της χρονιάς.Το κλουβί θα έχει κόσμο κ οι συνθήκες βολεύουν για έκπληξη.Ο Παναιτωλικός έχει τρεις απουσίες βασικών κ το μυαλό του στο ματς της Κυριακής, με την Τρίπολη. Πιστευω πως ο Χάβος θα κάνει αλλαγές κ βάθος στον πάγκο δεν υπάρχει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tchami
Μεγάλη νίκη η Καβάλα.Εκπληξη γιατί έπαιζε με αναπληρωματικούς απέναντι σε ένα Οφη που είχε στην αρχική ενδεκάδα πολλους βασικούς.

ΙΑΛΥΣΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1DNB(7,00)

Στον Ιαλυσο περιμένουν το ματς σαν το μεγαλύτερο της χρονιάς.Το κλουβί θα έχει κόσμο κ οι συνθήκες βολεύουν για έκπληξη.Ο Παναιτωλικός έχει τρεις απουσίες βασικών κ το μυαλό του στο ματς της Κυριακής, με την Τρίπολη. Πιστευω πως ο Χάβος θα κάνει αλλαγές κ βάθος στον πάγκο δεν υπάρχει.
Ο Ιαλυσός δε βλέπεται φέτος, χτες έλεγαν για απουσίες βασικών του και την Κυριακή έχει το τοπικό ντέρμπι με τον εχθρό του Διαγορά. 2 σήμερα, 2 και την Κυριακή.
 
O Φράγκος κ ο Μπαρέτα θα λείπουν,με τον πρώτο να είναι καιρό μεσα-εξω.Η επιλογή μου βασίζεται καθαρά στο ότι πιστεύω πως ο Ιαλυσός θα πάει το ματς στη δύναμη.Ο Παναιτωλικός έχει σημαντικό ματς την Κυριακή κ τη ρεβάνς στην έδρα του.Δεν βλέπω λόγο να βάλουν τα πόδια τους στη φωτιά.
 
Χτες νέο παιχνίδι παρωδία στο Βόλος-Πανιώνιος, κάτι γίνεται στον Ολυμπιακό Βόλου φέτος και το έχουν ξεφτιλίσει, ο νέος Απόλλων Λάρισας γίνανε
Ντροπή
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...