Sans Voir Live

Καλημέρα.

30 μπετ έχουμε παίξει αυτη τη σεζόν στο sans voir live, οπότε μπορούμε να κάνουμε έναν ενδιάμεσο απολογισμό.


Είχαμε 221 μπετ προεπιλογή και τελικά επελέγησαν 30 μπετ στο λάιβ. Δηλαδή για κάθε 7-8 ματς που επιλέγουμε να παρακολουθήσουμε, έχουμε εμπλοκή στο 1 ματς.

Παίξαμε 30 μπετ με μέση απόδοση 12.83.

12.83 απόδοση είναι καθαρή αυτοκτονία με βάση την κοινή λογική. Δεν παίζει η πλειονότητα των παικτών τέτοια μπετ. Και είναι λογικό.

Τα μπετ αυτά με απόδοση 12.83 στο λάιβ, pregame είχαν μέση απόδοση 8.64. Δηλαδή τα πήραμε 4 μονάδες και πλέον παραπάνω.

Από τα 30 μπετ είχαμε 3 επιτυχίες: Αράντ στο... 21.00(!), Μπέρνλι στο 5.50 (κόντρα σε κόκκινη) και πάλι Μπερνλι στο 15.00. Η Μπέρνλι η ομάδα του Μιχάλη fairplay!

30 Μονάδες έφυγαν και επέστρεψαν 41.50
Profit +11,5 Μονάδες μέχρι στιγμής.
Πάλι καλά να λέμε αυτήν την Κορωνοσεζόν.

Αν κάποιος τα έπαιζε όλα (και τα 221) pregame, (μ.ο. απόδοσης 7.32) θα είχε 28/221 (12.6%) και θα είχε δυστυχως 16,50 περίπου Μονάδες απώλειες.

Εμένα προσωπικά η μέχρι τώρα σεζόν μου δείχνει ότι περνάνε μεν τα αουτσάιντερ, αλλά περνάνε περισσότερο τα "ξεκούδουνα" και όχι αυτά που (εμείς τουλάχιστον) θεωρούμε ότι έχουν αξία.

Αποτέλεσμα είναι ότι το sans voir, το άλλο μας thread, χάνει 8.5 Μονάδες. Δεν έχει "αποχαιρετήσει" ακόμα τη σεζόν, όλα παίζονται, αλλά είναι στο μείον καθαρά. Θέλουμε ας το πούμε έτσι, μία νίκη για την ισοπαλία.

Επομένως για τον συγκεκριμένο τρόπο παιχνιδιού μας, έχω την αίσθηση ότι μπορούμε μόνο με "κλεφτοπόλεμο" να έχουμε κάποιες ελπίδες. Δεν μιλάω για άλλους τρόπους παιχνιδιού άλλων παικτών, που μπορεί να εχουν πολύ καλύτερο αποτέλεσμα. Μιλαω για φέτος και για το αουτσαιντερ με αξία έτσι όπως εμείς το βλεπουμε.

Θα συνεχίσουμε μέχρι το τέλος της σεζόν και θα δούμε το τελικό αποτέλεσμα.
 
Καλησπερα

Σημερα το βραδυ εχουμε svlive για τους ξενύχτηδες :)
Σαο Παολο - my Ceara !

ΑΥΔΜ εγω ..
Γερμανικό νουμερο ... 2 με 4 ....:)
Μοναχος σου χορευε κι ισο θελεις πηδα λεει η παροιμια ...παρεα με Βραζιλιανες χορευω και μονος μου ...:)
 
Παρων εδω αγκαλιά με τις Βραζιλιανες μου και έσο έτοιμος για οτιδήποτε προκύψει :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps
Παρων εδω αγκαλιά με τις Βραζιλιανες μου και έσο έτοιμος για οτιδήποτε προκύψει :)
Η Βραζιλιάνα σου αντέχει στο ημίχρονο. 0-0.
Εμείς αντέχουμε τέτοια ώρα ρε ΑΥΔΜ?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Haha
Αντιδράσεις: fairplay
κουλουρακια στο ημιχρονο,μπηκε λιγο δυνατουτσικα στο ματς η σαο και ο τερματζης επιασε πολυ δουλεια απο νωρις. προσπαθησε να ανεβει λιγο η σεαρα στη συνεχεια αλλα τζιφος δεν βγαζει ευκολα φαση ουτε αντεπιθεσεις μπορει να βγαλει. μεχρι στιγμης για το προτζεκτ εδω ολα πανε καλα.αν το δουλεψουνε λιγο στο ημιχρονο πως θα βγαλουνε καμια αντεπιθεση οταν κι αν δεν φανε γκολ μεχρι το 60 γιατι θα μπει παλι δυνατα η σαο στο ξεκινημα,νομιζω θα αρχισει να φαινεται κι εδω ζεστα αλλα οι αποδοσεις θα ειναι τυπου μπραιτον με λιβερπουλ και δεν θα κανει. 8.00αρι θα πρεπει να αντεξει μεχρι το 80 και 9.00-10.00 προς το θανατο αλλα εχω μια αισθηση οτι θα ξεμπλεξει νωρις η σαο και θα βγαλει νικη αποψε.εχω ηδη ενα φαν μπετ 0-1 ακριβες σκορ, αντερ 2.5 1.80 και αν φτασει ο ασσος 2.25 θα βαλω το κερδος του αντερ στον ασσο αλλιως ελπιζω να γινει το 0-1 στο τελος και να μεινει εκει. η 1-0 60 με 75 η 0-1 75-90 αλλιως δεν βγαζουμε τιποτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay, nklaps και jogo
κολλησε η μεταδοση, μας σαμποταρουν :sst:
Η δική τους μετάδοση κόλλησε.
Η δική σου είναι ΟΛΑ τα λεφτά.
Πώς αντέχεις ρε Coria...
Με πόσους καφέδες???


0063

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Η Βραζιλιάνα σου αντέχει στο ημίχρονο. 0-0.
Εμείς αντέχουμε τέτοια ώρα ρε ΑΥΔΜ?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μια μοναδα στη my Ceara στο 7,50 !

ειναι 0068 ...


για παμε ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: coria και nklaps
Η δική τους μετάδοση κόλλησε.
Η δική σου είναι ΟΛΑ τα λεφτά.
Πώς αντέχεις ρε Coria...
Με πόσους καφέδες???


0063

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
με ενα καφεδακι 3-4 το μεσημερι που ξυπναω,κοιμαμαι ξημερωματα τελευταιες μερες. απο αυριο αλλαζει το προγραμμα και δεν εχει αλλο καλοπεραση μεχρι την κυριακη. παει για δυνατο φιναλε το ματς με ενταση και ολα ειναι πιθανα πλεον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
screen Ceara
b20d050f6c612ffb0961ad4471d739fc.jpg


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
το απολυτο τιποτα η σαο απο ενα σημειο και μετα,θα εχει και καθυστερησεις αρκετες,ενα τσαφ θελει τωρα ενα κουλο απο κορνερ στημενη φαση κτλ
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και nklaps
γκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ το βαλανε μονοι τους,φιρι φιρι το πηγαιναν
 
  • Love
Αντιδράσεις: fairplay
το απολυτο τιποτα η σαο απο ενα σημειο και μετα,θα εχει και καθυστερησεις αρκετες,ενα τσαφ θελει τωρα ενα κουλο απο κορνερ στημενη φαση κτλ
γκολ

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Love
Αντιδράσεις: fairplay
Πώς το καταφέραμε αυτό ρε?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
στρωθηκανε ολα τοσο ωραια,αποδοσαρες δωσανε στο τελος,εγινε το μπαμ και δεν μπορεσαν να κοψουν αυτη τη φαση απο τη μια μερια του γηπεδου στην αλλη. δεν πειραζει! παμε για υπνο...καλο βραδυ :slp1:
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και nklaps
[68' Σαο Πάουλο - Σεαρα 0-0] 2 @ 7.50

1-1 LOST

Δεν θυμάμαι να έχω χάσει ματς στο οποίο να έχω προηγηθεί στο 90+3.

Πώς τα κατάφεραν ρε...
f1723c323cceb59152b5faef771f5f17.jpg


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Στο στοίχημα ποτέ μη λες ποτέ διότι η μπάλλα ειναι πόρνη αλλά θα τολμήσω να δώσω στο μπετ της my Ceara τον τίτλο του BEST LOST BET οχι της σεζόν αλλά του θρέντ μας sans voir live !

Δε χωράει ο νους μου τί πιο απιστευτο μπορει να συμβεί ...
.Μοναδικά απίστευτο !!!

Συνεχιζουμε το ταξίδι ...:)
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...