sans voir

fairplay

Well-Known Member
18 Μαρ 2015
865
1,100
93
Πέρα απο την προσωπική άποψη του καθένα μας ,η Εθνική έφαγε ποντάρισμα το τελευταίο μισάωρο κ βρίσκεται στο 16,25 στην Pinnacle με 5% γκανιότα ,καθιστώντας το 21.00 της 365 value απο πλευράς απόδοσης.
Πάλι μιλάμε για πιθανότητα 6% βέβαια σύμφωνα με την αγορά,αλλά το value στην απόδοση είναι διψήφιο αν παραμείνει φυσικά έτσι μέχρι την έναρξη του ματς

α και πολλους χαιρετισμούς μια κ εχουμε καιρό να τα πούμε
Εγω θα πω μονο καλως ορισες Νίκο :)
Τα υπολοιπα τα ειπε ο αλλος ο Νικος :)

υγ: Εχω κατεβασει Joker , γιατι η επανασταση πρεπει να ειναι επικινδυνη και απροβλεπτη σε εξελιξη , θα το δω σημερα το βραδυ αργα :)

Τελευταία επεξεργασία:

Shadowcaster

Well-Known Member
5 Δεκ 2012
2,406
1,790
113
Piraeus
Να το θέσω αλλιώς:

Προτιμάς να πάρεις ένα μπετ με πιθανότητες 10% και expected value 100% ή ένα μπετ πιθανότητας 20% με expected value 60%?

Και μην εστιάζεις μόνο στην πιθανότητα 10% ή 20%, αλλα δες και τι αρνητική διακυμανση περιμένεις στο 10 και τι στο 20 μέχρι να καταγράψεις μία επιτυχία.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
"Δωσε μου 1.25 που είναι για 1.20 και θα είμαι ευτυχισμένος (και σύντομα πλούσιος) :p "
Νομίζω ξέρεις και τον τρόπο σκέψης μου και είναι ενας απο τους λόγους που αποφεύγω γενικά τα αουτσάιντερ και παίζω κυρίως ασιατικά στο line του 2.00
Αλλά είμαι στο sans voir και το μόνο που παίζω "τυφλά" ανεξαρτητα των αποδόσεων είναι τα value της αγοράς. Οπότε αντί της προσωπικής μου γνώμης για το ματς (που δεν έχω και δεν εχει και καμία αξία),μια και ο φίλος ποιο πάνω έγραψε για το 20.00 αρι της Εθνικής ,που έγινε και 21.00, έγραψα την αποψη της αγοράς.
Φυσικά δεν είναι ο σκοπός να παιχτεί το ματς στο θέμα σου.
Εξάλλου η τελική επιλογή του πονταρίσματος είναι μοναχικό αθλημα,παρά τις όποιες προηγούμενες διαβουλεύσεις και της πολλές γνωμες που ακούει κάποιος παίχτης :)

• Like
Αντιδράσεις: fairplay, ninaki και nklaps

nklaps

Well-Known Member
11 Μαρ 2016
1,126
2,050
113
Καλησπέρα.

Η αγωνιστική δράση στα μεγάλα Πρωταθλήματα αρχίζει πάλι μετά από την διακοπή των Εθνικών Ομάδων. Μετά από διακοπή πάμε προσεκτικά.
Απο την 1η διαλογή κόψαμε αρκετά ματς.
Αυτα τα λίγα που κρατάμε είναι:

19/10 ENGP Λεστερ - Μπερνλι (6.50)

19/10 ENGP Κρισταλ Παλας (10.00) - Μαν. ΣΙτι

19/10 RUS1 Ζενιτ - Ροστοφ (6.25)

19/10 GRE1 Ολυμπιακος - ΟΦΗ (13.00)

20/10 GRE1 ΑΕΚ - Βολος (11.00)

20/10 NED1 Φεγενορντ - Χερακλες (6.50)

21/10 DEN1 Μιντιλαντ - Ραντερς (6.00)

Λόγω και της διακοπής των Πρωταθληματων, το πιθανότερο είναι να μην πάμε σε επιλογή pregame και όλα αυτά να τα δούμε στο sans voir live.

:sign:

• Like
Αντιδράσεις: nik19761999, ninaki και tino

ninaki

Active Member
4 Φεβ 2010
159
158
43
Πατρα
Καλησπέρα.

Η αγωνιστική δράση στα μεγάλα Πρωταθλήματα αρχίζει πάλι μετά από την διακοπή των Εθνικών Ομάδων. Μετά από διακοπή πάμε προσεκτικά.

Λόγω και της διακοπής των Πρωταθληματων, το πιθανότερο είναι να μην πάμε σε επιλογή pregame και όλα αυτά να τα δούμε στο sans voir live.

Καλησπέρα Νίκο , όντως μετά από διακοπή πρέπει να είμαστε προσεχτικοί. Έχω σημειώσει από αυτά που αναφέρεις κατά σειρά τον Βόλο, την Χέρακλες και την Ροστοφ. Όμως για το λαιβ , όπως σημειώσες και Εσυ.
Μενει να δούμε την εξέλιξη....

• Like
Αντιδράσεις: nklaps

nik19761999

Member
11 Αυγ 2018
20
41
13
Καλησπέρα.

Όντως η διακοπή και πριν από σεντόνι πρέπει να μας συγκρατήσει χαχαχα...Πολύ καλή η διαλογή, θα πρόσθετα μόνο τη Γκλάντμπαχ στο 6. Καλό βράδυ!!!

• Like
Αντιδράσεις: nklaps

nklaps

Well-Known Member
11 Μαρ 2016
1,126
2,050
113
Βεβαίως καλές επιλογές και οι δύο.

Τις αφήσαμε, γιατί ναι μεν μπορεί να είναι "καταπράσινες" (και μεταφορικά και κυριολεκτικά!).αλλα δεν έχουν κερδίσει (ακόμα) ομάδα από το πάνω ράφι.

Δεν μπορούμε να τα παίζουμε ολα εξ άλλου.
Αλλά από την άλλη, μια χαρα μπορεί να περάσουν.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    Forum Bot: Ο χρήστης coria ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Βασιλεία / Βιέννη" στο Τένις.