Sans Voir

sans voir

Μπραγκα - Φαμαλικαο 2 DNB @ 5.00 (Bet365, χειροκίνητα; με 6.50 διπλό και 4.33 Χ)

Ατλάντα - Κάλιαρι 2 DNB @ 11.00 (Bet365)

Μικρές αναλύσεις θα γράψουμε μετά, με λίγα λόγια.

Στο sans voir live:

Γρανάδα σήμερα,
Γουλβς, ΚΠΡ, Χαντερσφιλντ στις 2/11 και
Μιαλμπι, Ατρόμητος, ΠΑΟ.στις 3/11
 
  • Like
Αντιδράσεις: ninaki και fairplay
Σε ευχαριστω, μεχρι το βραδυ που θα το βλεπα λογικα θα χε πεσει η αποδοση,τσιμπησα το +1.75 στο 1.82.
Μακαρι να μας δινανε τετοια ουτσαιντερ στ 11.00 μια φορα την εβδομαδα.Καλη επιτυχια!
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps
Ατάλαντα όπως λέμε Γιουβέντους

Το μπετ της Κάλιαρι είναι πολύ δύσκολο. Και αυτό γιατί η Αταλάντα είναι ομαδάρα. Εχει ανέβει επίπεδο τα τελευταια χρόνια, παίζει Τσαμπιονς Λιγκ και μέχρι τώρα δεν έχει δώσει δικαιώματα. Εχει μόνο μία ήττα σε 10 ματς και στο πρόσφατο ήρθε 2-2 με την Νάπολι.

Με όλο το σεβασμό όμως στην Αταλάντα, δεν είναι Γιουβέντους ούτε Ιντερ για να πληρώνει η άλλη ομάδα 12.00. Και μιλάμε για την Κάλιαρι, που έως τώρα κάνει μία πολύ καλή σεζόν ούσα 8 ματς αήττητη. Τελευταία ήττα 1-2 από την Ιντερ την 1 Σεπτεμβρίου. Από τότε τρέχει σερί 5-3-0 και είναι αήττητη εκτός έδρας. Στα δε μεταξύ τους το 2018 και 2017 στο Μπέργκαμο είχαμε διπλά (0-1 και 1-2).

Μπορεί οι πιθανότητες να μην είναι με το μέρος μας γιατί το φαβορί είναι πολύ καλό, αλλά το 12.00 στο διπλό και 11.00 στο 2 DNB είναι εκτός λογικής. Δεν γίνεται να μην παιχθεί sans voir, όπως και να έχει. Πάμε με το 11.00. 11 αυτοί και 11 εμείς.


Αταλάντα - Κάλιαρι 2 DNB @ 11.00 (Bet365)



Η βάρκα της Μπράγκα μπάζει νερά

Αυτό το μπετ είναι ας πούμε πιο «βατό» με την έννοια ότι εδώ η Μπράγκα (σε αντίθεση με την Αταλάντα) δίνει δικαιώματα. Η Μπραγκα έχει 2-2-2 στα τελευταια 6 ματς για την Λίγκα και συνολικά στη σεζόν το μετριότατο 3-2-3. Σημειώνουμε ότι έχει δώσει μέχρι στιγμής 6 επίσημα ματς μόνο το μήνα Οκτώβριο (Λίγκα, Κύπελλο, Europa league) και θα έχει και μία ημέρα λιγότερη ξεκούραση (παίζει σήμερα εκτός έδρας με Μποαβίστα. Η Φαμαλικάο έπαιξε χθες).

Η Φαμαλικάο είναι νεοφώτιστη και «κανείς» δεν την υπολογίζει, αλλά σε 9 ματς έχει 7 νίκες, μία ισοπαλία (με Γκιμαράες που είναι 4η) και μία ήττα (με Πόρτο, με την οποία περίπου όλοι χάνουν) και είναι (παρακαλώ) 3η στη Βαθμολογία. 3-1-1 τα εκτός έδρας της και (μέσα εκεί) έχει κερδίσει και τη Σπόρτινγκ (από τους μεγάλους) 1-2. Το διπλό τότε είχε κλείσει στο 6.00. Τώρα είναι 6.50 με την Μπράγκα. Κάτι σαν ανορθογραφία μας φαίνεται με όλο τον οφειλόμενο σεβασμό.

Το διπλό εμάς μας βγαίνει κάτι σε 4.00-4.50 (δίκαιη τιμή) και παίζοντας συνδυαστικά το Χ (4.33) και το διπλό (6.50), παίρνουμε ένα 2 DNB στο 5.00 που μας κάνει.


Μπραγκα - Φαμαλικάο 2 DNB @ 5.00 (Bet365)


Τα υπόλοιπα ματς που μας άρεσαν...

Γραναδα @ 4.75

Γουλβς @ 4.75
Χαντερσφιλντ @ 6.50
ΚΠΡ @ 6.50

ΠΑΟ @ 10.00
Ατρομητος @ 13.00
Μιαλμπι @ 6.00


...τα αφήνουμε στο live.
 
Ειδικά ο Ατρόμητος.. όταν είδα την απόδοση χτυπησανε καμπανάκια!


Γιαννη κοιτα να τα βρεις με τη γυναικα πρωτα ......πες της να χαμηλωσει λιγο τη γκανιοτα , αλλιως τι το θες το 13αρι του Ατρομητου ?

:)
 
Γιαννη κοιτα να τα βρεις με τη γυναικα πρωτα ......πες της να χαμηλωσει λιγο τη γκανιοτα , αλλιως τι το θες το 13αρι του Ατρομητου ?

:)
Κοίταξε.. η γκανιοτα στο σπίτι δεν παλεύεται.Είναι 100%
Για να καταλάβεις παράδειγμα της λέω έχω ενα σίγουρο στοίχημα. Μου λέει αν είναι σίγουρο πάρε 100 ευρώ και παίξε. Εκεί καταρχήν τσακωνόμαστε γιατί εγώ δεν πρόκειται να ρίξω τόσα χρήματα.. αρχίζει και με ψέλνει.. για αυτό δεν θα κερδίσεις ποτέ και άλλα τέτοια.
Τέλος παίζω όσα νομίζω αλλά όταν κερδίσω έρχεται και μου τα παίρνει όλα με αποτέλεσμα να μην έχω κάβα. Αν δεν κερδίσω καλύτερα να μην είσαι στην θέση μου!!

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Η γκανιοτα Γιάννη είναι στο τέλος. Οοοοοολοο τον άλλο καιρό είναι η γκρίνια!

Η δικιά μου απεχθάνεται το στοίχημα. Κάθε τοσο μου λέει "Ασχολείσαι λες και είναι επιστήμη. Τύχη είναι".

"Επιστήμη είναι της λέω. Θες να μάθεις τι κάνω;" τη ρωτάω. "Άντε πες μου λέει βαριεστημενα".

Της λέω, έστω οτι παίζω το επιτραπέζιο "γκρινιάρη" με τη μικρή. Η εμπειρία (ετών!) έχει δείξει οτι την "κερδαω" 70% και χάνω απο τη μικρή 30%. Μια Εταιρεία σου προσφέρει τη δική μου νικη 1.30 και την νίκη της μικρής 4.00. Τι θα παίξεις?

Μα θέλει ερωτηση? 1.30 εσένα μου λέει, αφού θα κερδίσεις!

Της εξηγώ απλοποιημένα, οτι το παίξιμο αυτό είναι λάθος και δεν έχει αξία, ας κερδίζω 7 στις 10. Παίζουμε εικονικά το στοίχημα 10 φορές και καταλαβαίνει οτι τις 3 φορές που θα κερδίσει η μικρή, θα βγάλει καθαρό κέρδος 2 πονταρισματα μετά από 10 ματς. Αν όμως παίξει εμένα στο 1.30, θα "μπει μεσα".

Φαίνεται να το έχει καταλάβει, αλλα έχει και μια απορία: "Μα καλά μου λέει, όταν παίζουν μεταξύ τους δύο ομάδες γράφει πουθενά τι πιθανότητα έχει η κάθε μία???"

"Ειδες που ήρθες στα λόγια μου? Αυτή την επιστήμη προσπαθώ να κάνω!".


Και μετά από αυτό Γιάννη, πιστεύεις οτι γλίτωσα την γκρίνια?

Απάντηση:
Οχι.



Η γκανιοτα στο τέλος της σεζόν.





Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Μου κάνει εντύπωση ότι έχεις "κυκλώσει" το διπλό στην Τούμπα. Έχει μια βελτίωση ο Παναθηναικός είναι η αλήθεια, αλλά ικανό δεν τον έχω. Η σκέψη σου;
 
Μου κάνει εντύπωση ότι έχεις "κυκλώσει" το διπλό στην Τούμπα. Έχει μια βελτίωση ο Παναθηναικός είναι η αλήθεια, αλλά ικανό δεν τον έχω. Η σκέψη σου;
Καλησπέρα.

Η λογική του sans voir live είναι κάπως διαφορετικη απο το pregame παιχνίδι στο sans voir.

Επιλέγουμε παιχνίδια που μας αρέσουν κάπως αλλα δεν έχουν ολα τα στοιχεία για να παίξουμε.

Εδώ είναι η απόδοση μόνο και οι "φανέλες". Παναθηναϊκός 10.00 αλλες εποχές στην έδρα του ΠΑΟΚ με τίποτα δεν υπήρχε. Με τη φετινή εικόνα όμως έχει μια βάση.

Η ουσία είναι ότι παρακολουθούμε το ματς και περιμένουμε το φαβορί γρήγορα να το τελειώνει.

Αν δεν το κάνει και μένει το 0-0, (αρα το φαβορί δίνει δικαιώματα και το αουτσάιντερ αντέχει) κάποια στιγμή (συγκεκριμένη) επεμβαίνουμε.
[χθές δεν προλάβαμε πχ αν είδες]

Αυτή είναι η λογική.
Οχι οτι είδαμε κάποιον σούπερ Παναθηναϊκό. Ένα ματς όμως είναι ενα ματς. Ολα μπορούν να συμβούν. Δεν ξέρουμε με τι εικόνα θα πατήσουν οι ομάδες το γήπεδο.



Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Καλησπέρα.

Η λογική του sans voir live είναι κάπως διαφορετικη απο το pregame παιχνίδι στο sans voir.

Επιλέγουμε παιχνίδια που μας αρέσουν κάπως αλλα δεν έχουν ολα τα στοιχεία για να παίξουμε.

Εδώ είναι η απόδοση μόνο και οι "φανέλες". Παναθηναϊκός 10.00 αλλες εποχές στην έδρα του ΠΑΟΚ με τίποτα δεν υπήρχε. Με τη φετινή εικόνα όμως έχει μια βάση.

Η ουσία είναι ότι παρακολουθούμε το ματς και περιμένουμε το φαβορί γρήγορα να το τελειώνει.

Αν δεν το κάνει και μένει το 0-0, (αρα το φαβορί δίνει δικαιώματα και το αουτσάιντερ αντέχει) κάποια στιγμή (συγκεκριμένη) επεμβαίνουμε.
[χθές δεν προλάβαμε πχ αν είδες]

Αυτή είναι η λογική.
Οχι οτι είδαμε κάποιον σούπερ Παναθηναϊκό. Ένα ματς όμως είναι ενα ματς. Ολα μπορούν να συμβούν. Δεν ξέρουμε με τι εικόνα θα πατήσουν οι ομάδες το γήπεδο.



Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Mου ξέφυγε "...τα αφήνουμε στο live", μαζί σου με την συγκεκριμένη λογική
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps
Διπλό δώρο Αταλάντα... Αυτογκόλ και κόκκινη! Μηδένα προ του τέλους βέβαια...!

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps και fairplay
Κυκλωστε το προωρα ως WON !!!

sans voir κυριοι 2 dnb @ 11,00 !!!


Η απαντηση μας σ αυτους που λενε οτι εδω παιζουμε τυχαιες επιλογες.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Και τωρα που τελειωσε.......
GOOOOOOOOOOOAAAAAALLLL

c20767f0469a29cb089fa8e850434f15.jpg


Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Καλησπέρα.

Η λογική του sans voir live είναι κάπως διαφορετικη απο το pregame παιχνίδι στο sans voir.

Επιλέγουμε παιχνίδια που μας αρέσουν κάπως αλλα δεν έχουν ολα τα στοιχεία για να παίξουμε.

Εδώ είναι η απόδοση μόνο και οι "φανέλες". Παναθηναϊκός 10.00 αλλες εποχές στην έδρα του ΠΑΟΚ με τίποτα δεν υπήρχε. Με τη φετινή εικόνα όμως έχει μια βάση.

Η ουσία είναι ότι παρακολουθούμε το ματς και περιμένουμε το φαβορί γρήγορα να το τελειώνει.

Αν δεν το κάνει και μένει το 0-0, (αρα το φαβορί δίνει δικαιώματα και το αουτσάιντερ αντέχει) κάποια στιγμή (συγκεκριμένη) επεμβαίνουμε.
[χθές δεν προλάβαμε πχ αν είδες]

Αυτή είναι η λογική.
Οχι οτι είδαμε κάποιον σούπερ Παναθηναϊκό. Ένα ματς όμως είναι ενα ματς. Ολα μπορούν να συμβούν. Δεν ξέρουμε με τι εικόνα θα πατήσουν οι ομάδες το γήπεδο.



Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η αλήθεια είναι ότι τέτοια απόδοση είναι λίγο πρόκληση, όσα χάλια και άν έχει ο ΠΑΟ. Αξίζει να ρισκάρεις έστω και λίγα λεφτά και να περιμένεις ξέρω γω να βγάλει το ημίχρονο-να φτάσει στο 60 για να κλειδώσεις. Επιπλέον, οι ποδοσφαιριστές του ΠΑΟ δεν έχουν ρεαλιστικούς στόχους φέτος, αφού ούτως η αλλιώς ευρώπη δε βγαίνουν λόγο τιμωρίας. Επομένως μόνο στα μεγάλα ματς έχουν να δείξουν κάτι, το έκαναν και με τον Ολυμπιακό. Ακόμα και ο ίδιος ο Παναθηναϊκός υπονόησε ότι διαλέγουν παιχνίδια.....
 
Ακομη και ο τιτλος που μπαινει σε καθε αναλυση εδω στο sans voir δεν ειναι τυχαιος .....στο bet της Κά(β)λιαρι (οπως μας υπεδειξαν πιο πανω οι φιλοι μας)ο τιτλος :''Αταλαντα οπως λεμε Γιουβεντους'' βγηκε απο καποιο γεγονος :).

Παρακολουθηστε διαλογο :.

fair : Νικο , δες ρε ..Κάλιαρι στο 12,00
nklaps: Με Γιουβε ρε ? τρελος εισαι ?
fair: οχι ρε ...με Αταλαντα ..
nklaps: μηπως παιζει με Γιουβε?
fair: οχι ρε .με Αταλαντα ...
nklaps : πληρωνει ομως οπως με Γιουβε..
fair: ε ...αυτο σου λεω ρε ...παιζει με Αταλαντα αλλα πληρωνει οπως με Γιουβεντους . .:):):)


Ο διαλογος ειναι αληθινος .....το πηρε τωρα ο αλλος και το
εκανε τιτλο στην αναλυση ......:):):)


Κατα αναλογο τροπο βγηκε και η βάρκα της Μπράγκας μπαζει νερα ....:)


:)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δημητρη(SIDDHARTHA) η μουσικη που εβαλες χτες εφερε γουρι ...:)
Βαλε κι εδω κατι να γουσταρουμε ρε συ .....:)
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...