Sans Voir

Απάντηση: sans voir

Σαλκε - Μπαγερν 1 DNB @ 10.00 0-2 LOST
 
Απάντηση: sans voir

Το πουλάκι πέταξε.

Την Τρίτη που είχαμε εμβόλιμη είχα σταμπαρει ένα 10άρι διπλό στην Νάσιοναλ Λιγκ της Αγγλίας (την Λιγκα των Τελειωμένων, όπως λεει και ένας φίλος). Η ομάδα όμως, η Νορθερν Φεριμπι Γιουνάιτεντ, νεοφώτιστη στην Κατηγορία, επονομαζομενη και ως "Οι Χωριατες" "δεν μου άρεσε" (λέει), επειδή είχε κατακόκκινη φόρμα. Και έπαιζε εκτός με την Γκειτσχεντ που έχει φάει "με το κουταλι" την Κατηγορία και ήταν αήττητη εντός.
Και τι να έλεγα δηλαδή εδώ; Ότι παίζω το διπλό στο 10.00 επειδή (λέει) αυτές οι αποδόσεις είναι αδιανόητες; Μα δωσε μας ένα αγωνιστικό δεδομένο να πιαστούμε, θα μου λέγατε. Σιωπή εγώ. Δεν ειναι κανονικο επιχειρημα ότι "παιζω μονο αποδοση" , αν και απο την αρχη εξηγηθηκα και ειχα πει οτι εδω θα παιζω μονο αποδοσεις, εν ειδει "πειραματος". Δεν κανω tipsting και κανείς να μην ακολουθεί. Απλα είμαι περιεργος να δω πως θα παει μεχρι τελους το "πείραμα".

Τέλος πάντων, η ουσία είναι ότι η "μικρούλα" κέρδισε 0-1 επιβεβαιωνοντας το 10.00 του διπλού αποδεικνυοντας μου για άλλη μια φορά ότι στοίχημα ίσον απόδοση. Αποδοση διψήφια αν δεν είσαι πχ η Μπαρτσελόνα δεν υπάρχει (Α, και για το τελευταίο διαφωνεί τελευταια και μία κάποια κυρία... Αλαβές!) Ολες οι ομάδες έχουν τις πιθανότητες τους, όσο "κοκκινη" και αν είναι η φόρμα τους, αρκεί εμείς να βρίσκουμε αποδοσεις που να αξίζουν. Αυτό είναι το πιστευω μου στο στοίχημα. Εντελώς αντιποδοσφαιρικό, και μπορεί να εχω αδικο, αλλα αυτό πιστεύω καλώς ή κακώς. Ας φαω τα μουτρα μου στην τελική.

Ναι αλλα γιατί τα γραφω όλα αυτά.

Γιατι παλι αυτη η ίδια η ομάδα πάει να παίξει με την Νταγκεναμ (που πέρυσι στην Λιγκ 2 ετρωγε φάπες και υποβιβαστηκε!) και μας την δίνουν στο 11.00.
Υπαρχει αντιλογος: Σιγά μην κάνει δευτερο διπλό στη σειρά. (Αυτό προφανως το λέει και ο Μπουκ). Κοιμήθηκε ο Θεός προχτές, αλλα δεν είναι κάθε μέρα του Αι Γιαννιού. Πέντε θα φαει το "μπάζο". Και η Νταγκεναμ ειναι δευτερη είναι σοβαρη και "τρεχει" ενα καλο σερι. Το πουλάκι πέταξε προχτες. Ας το επαιζες προχτες. Δεν ξανακανει διπλό. Αυτό λέει ο αντιλογος.

Ενταξει ισχυουν αυτα, αλλα μπάλα είναι. Νίκησε προχτες. Αν δεν κέρδιζε προχθες δηλαδη, θα είχε καλύτερες πιθανότητες το προσεχες Σαββατο;
Το ματς θα μπει στο Πρωτοκολλο. Αν προχτες πίστευα ότι "δεν υπαρχουν" διψήφιες αποδοσεις, το ιδιο πιστευω και σήμερα. Μην τρελαινομαστε, απόδοση του 8,00 παίζω στο 11,00. Αυτο πιστευω.


Νταγκεναμ - Νορθ Φεριμπι Γιουναιτεντ 2 @ 11.00 Bet365


 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και fidodido
Απάντηση: sans voir

Νταγκεναμ - Νορθ Φεριμπι Γιουναιτεντ 2 @ 11.00 2-0 LOST


Απολογισμός θα γινεται ανα 10 bets. Αυτό ήταν το 5ο.
 
Απάντηση: sans voir

Καμπαλα - ΑΖΑΛ Μπακου 2 @ 19.00 (Bet365)

Ακολουθεί συντομο σχολιο, το ματς αρχιζει σε 30 λεπτα
 
Απάντηση: sans voir

Αδυνατω να δεχτω τετοιες αποδοσεις.
Σιγα μην ειναι και 39.00

Φαβορι εχουμε. Απο τις μεγαλες δυναμεις της Κατηγορίες η Καμπαλα.
Επαιξε μεσοβδόμαδα εκτός με την Αντερλεχτ και εχασε 3-1. Θα βγαλει κουραση; Ισως.
Η αλλη δεν εχει ακομα νίκη. Ξεκαθαρα αουτσαιντερ. Δεν την λες ομως και εντελώς "μπαζο"

Αν δουμε προϊστορια στα Καμπαλα-Αζαλ έχουμε δύο διπλά της ΑΖΑΛ τον Φεβρουαριο του 2015 και τον Αυγουστο του 2014 και αν δουμε όλα τα μεταξυ τους, είναι 4-3-3 υπερ της Καμπάλα.

Μπορούμε να πάμε με το... 19.00!
Το DNB δίνει ...μόνο 11.00.
Δια ταυτα:

Καμπαλα - ΑΖΑΛ Μπακου 2 @ 19.00 (Bet365)
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Απάντηση: sans voir

Καμπαλα - ΑΖΑΛ Μπακου 2 @ 19.00 €3-0 (LOST)
 
Απάντηση: sans voir

Αυτη τη φορα δεν θα εχουμε αποδοση-βουνό αλλα ένα mismatch αποδοσεων. (Δεν την λεει κανεις και μικρή την αποδοση βεβαια).

Μπραιτον - Μπαρνσλει στην Τσαμπιονσιπ της Αγγλίας:
Βλέπουμε δυο ομάδες με παρόμοια πολυ καλή φόρμα (δεν θα πω ότι ειναι λίγο καλύτερη η Μπαρνσλει). Το αστείο είναι ότι και οι δύο στο τελευταίο τους έχασαν εντός από την ίδια ομάδα (Ρεντινγκ) με το ιδιο σκορ (1-2)! Η Μπραιτον όμως μεσοβδόμαδα για το Λιγκ Καπ. Η "δικια μας" ξεκουραστηκε ίσως περισσότερο.
Και ενω και οι δύο ομάδες είναι "κουκλες" μας τις δίνουν: Μπραιτον (1,60) - Μπαρνσλει (5,50). Πιστευω ότι ενα διπλό στο 3,50-4,00 θα ηταν νορμαλ

Μπραιτον - Μπαρνσλει 2 @ 5.50 (Bet365)
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Απάντηση: sans voir

Ωραιος ο κλαψ. Δοκιμες δοκιμες αλλα στο ξαναλεω οτι στο τελος της χρονιας θα βγεις πρασινος και τη Μπαρνσλει λεω οτι θα την παρεις.Μαζι χωρις αλλα λογια....
 
  • Like
Αντιδράσεις: crea_bet και nklaps
Απάντηση: sans voir

Στη συγκεκριμένη Λίγκα υπάρχει εντεταλμένος, (την καλημερα μου) οπότε με πολλή περίσκεψη (και φόβο, είναι αλήθεια) θα ποσταρω τα κατωθι:

Εχω πει για τις διψήφιες αποδοσεις ότι πολλές φορες ειναι υπερβολικές. Ειδικά όταν δεν εχουμε να κάνουμε ούτε με Μπαγιερν, ούτε με Μπαρτσελόνα.

Η Καμπουρ είναι μια ομάδα που φανταζομαι "την περιμένουν" να γυρίσει στην Eredivisie. Ναι αλλα μεχρι τωρα, μετα από 7 αγωνιστικές φιγουράρει χαμηλά στην βαθμολογία με 2 νικες στα 7 ματς που εχει δώσει. 2 νικες και αυτές όχι κόντρα σε "μεγαθηρια".

Ενταξει, θα παίξει με μία εξαιρετικά αδύναμη ομάδα, τον "Αχιλλέα" με "κατακόκκινη" φόρμα, που έχει ξεχάσει και αυτός ακομα πότε νίκησε την τελευταία φορά. Για να είμαστε και δίκαιοι όμως, ο Αχιλλεας έπαιξε ισως με ισχυρότερες ομάδες από τις ομάδες τις οποίες αντιμετώπισε και νικησε μεχρι τωρα η Καμπουρ.

Νομίζω ότι η απόδοση 1,20 που δίνουν στην Καμπουρ, δεν μπορεί να ανταποκρίνεται σε μια ομάδα που έχει πάρει μόνο 2 νίκες σε 7 ματς. Το δε διπλό είναι στο... 13.00. Παγια αποψη μου είναι ότι τετοιες αποδοσεις δύσκολα "στεκουν".
Εγω θα πάω με το DNB, που επίσης είναι απόδοση "βουνό".

Καμπουρ - Ακιλες 2 DNB @ 11.00 (Bet365)

Και υπάρχει ακόμα ανοικτό bet η Μπαρνσλει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Απάντηση: sans voir

Στη συγκεκριμένη Λίγκα υπάρχει εντεταλμένος, (την καλημερα μου) οπότε με πολλή περίσκεψη (και φόβο, είναι αλήθεια) θα ποσταρω τα κατωθι:

Εχω πει για τις διψήφιες αποδοσεις ότι πολλές φορες ειναι υπερβολικές. Ειδικά όταν δεν εχουμε να κάνουμε ούτε με Μπαγιερν, ούτε με Μπαρτσελόνα.

Η Καμπουρ είναι μια ομάδα που φανταζομαι "την περιμένουν" να γυρίσει στην Eredivisie. Ναι αλλα μεχρι τωρα, μετα από 7 αγωνιστικές φιγουράρει χαμηλά στην βαθμολογία με 2 νικες στα 7 ματς που εχει δώσει. 2 νικες και αυτές όχι κόντρα σε "μεγαθηρια".

Ενταξει, θα παίξει με μία εξαιρετικά αδύναμη ομάδα, τον "Αχιλλέα" με "κατακόκκινη" φόρμα, που έχει ξεχάσει και αυτός ακομα πότε νίκησε την τελευταία φορά. Για να είμαστε και δίκαιοι όμως, ο Αχιλλεας έπαιξε ισως με ισχυρότερες ομάδες από τις ομάδες τις οποίες αντιμετώπισε και νικησε μεχρι τωρα η Καμπουρ.

Νομίζω ότι η απόδοση 1,20 που δίνουν στην Καμπουρ, δεν μπορεί να ανταποκρίνεται σε μια ομάδα που έχει πάρει μόνο 2 νίκες σε 7 ματς. Το δε διπλό είναι στο... 13.00. Παγια αποψη μου είναι ότι τετοιες αποδοσεις δύσκολα "στεκουν".
Εγω θα πάω με το DNB, που επίσης είναι απόδοση "βουνό".

Καμπουρ - Ακιλες 2 DNB @ 11.00 (Bet365)

Και υπάρχει ακόμα ανοικτό bet η Μπαρνσλει.


Αυτο το DNB τι το θελεις βρε τρελαρα. Ξερο διπλο μωρε.Ξερο !!! Τι φοβασαι εδω μη φαμε γκολ ????
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps
Απάντηση: sans voir

Πήγα κι εγώ να ρίξω κάτι ψιλά στον Αχιλλέα βλέποντας το ποστ σου
αλλά είδα ότι έφαγε 3 τεμάχια την Τρίτη από μία δενξερωπωςτηλενε ερασιτεχνική.
Θέλω να πιστεύω πως θα βγάλει αντίδραση αλλά δεν ξέρω τι ομάδα είναι, αν έχει την ποιότητα για να αντιδράσει. Μακάρι να ρθει το διπλό πάντως. Ίσως να το παίξω Χ2, θα δω.
Το διπλό της Μπάρνσλεϊ που λες όμως μου αρέσει πολύ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps
Απάντηση: sans voir

Αυτο το DNB τι το θελεις βρε τρελαρα. Ξερο διπλο μωρε.Ξερο !!! Τι φοβασαι εδω μη φαμε γκολ ????

ΥΓ:Σκεφτομαι αμα βγει η Μπαρνσλει να σε λεω:'' μορφή''.Θα δω ομως γιατι δεν υπαρχει στατιστικο και δυσκολευομαι να αποφασισω.

Οταν το DNB ειναι πολυ κοντα στο ξερό σημείο, εγω παω με το DNB.
Μας χαλάει δηλαδή το 11.00, αν τύχει και... κοιμηθεί ο Θεός;
:)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel
Απάντηση: sans voir

Πήγα κι εγώ να ρίξω κάτι ψιλά στον Αχιλλέα βλέποντας το ποστ σου
αλλά είδα ότι έφαγε 3 τεμάχια την Τρίτη από μία δενξερωπωςτηλενε ερασιτεχνική.
Θέλω να πιστεύω πως θα βγάλει αντίδραση αλλά δεν ξέρω τι ομάδα είναι, αν έχει την ποιότητα για να αντιδράσει. Μακάρι να ρθει το διπλό πάντως. Ίσως να το παίξω Χ2, θα δω.
Το διπλό της Μπάρνσλεϊ που λες όμως μου αρέσει πολύ.

Για να σε βοηθήσω, η λογική μου είναι διαφορετική απ ό,τι ίσως φαντάζεσαι.
Εδω δεν παίζω ομάδες, αλλά κυριως αποδόσεις.
Παίρνω δεδομένο και εννοείται ότι η ομάδα που παίζω είναι πολύ αδύναμη, απλα θεωρώ (με βαση τα στοιχεια που εχω) ότι η απόδοση της δεν είναι για 13.00. (είναι κάπου στο 7,00 πιστευω, αλλα αυτο είναι υποκειμενικό).
Και μόνο όμως που θεωρώ ότι είμαστε για 7.00 σημαίνει ότι:
α) ναι είμαστε για "κλωτσιές" κανονικά και υπο ΚΣ.
β) μπορούμε όμως (από την άλλη) επειδή το ποδόσφαιρο είναι ετσι και η Καμπουρ (και η καθε Καμπουρ) δεν έχει 100% να κερδίσει, να πάρουμε την άλλη στο 13.00 ή στο 11.00 DNB με την σκέψη στο πίσω μέρος του μυαλού μας ότι στα 11 bets που θα παίξουμε, το 1 θα κερδίσει και τα 1-2 θα ειναι void!
Δυστυχως οι προοπτικες ειναι αυτες.

Για το αλλο πάντως με τα 3 γκολ, και η Καμπουρ επαιξε με την... Rijnvogels(...) για το Κυπελλο και "ζοριστηκε" να κερδίσει 1-0 στο 89'. Δεν το ανεφερα όμως καθόλου διότι δεν ξέρω ΠΩΣ παραταχθηκαν οι ομάδες στο Κυπελλο, ούτε ξέρω ΤΙ εμφαση δίνουν στο Κύπελλο. δεν το αξιολογώ το Κυπελλο.
Αν σου πω ότι έχουμε 15%, θα σε βοηθήσει;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel
Απάντηση: sans voir

Καμπουρ - Ακιλες 2 DNB @ 11.00 3-1 LOST
 
Απάντηση: sans voir

Μπραιτον - Μπαρνσλει 2 @ 5.50 2-0 LOST
 
Απάντηση: sans voir

ΑΕΚ (1,14) - Ηρακλής (17,00).
Σε μια φάση που όλοι οι μεγάλοι την "πατάνε" (και στο Ελληνικό Πρωτάθλημα και στα αλλα Πρωταθλήματα - μην απαριθμήσω) γιατί μία ομαδα να δίνεται στο 1,14 λες και θα παίξει μόνη της;

Καλή και χρυσή η ΑΕΚ και δυνατο φαβορί, αλλα ο Ηρακλής μεχρι τωρα εβαλε πραγματικα δύσκολα στο τελευταίο με τον Ολυμπιακό. Και στο προηγούμενο απο αυτό πήρε και 2-2 στην Λάρισα (όπου χθες ηττήθηκε ο Ολυμπιακός).

Αυτό δεν προδικάζει το αποτέλεσμα φυσικά,(μπορεί να φαμε 3) αλλά αυτό δείχνει ότι οι υποτιμώνται οι (όποιες) πιθανότητες του Ηρακλή. Ολες οι ομάδες εχουν τις πιθανότητες τους.

Δεν θα πάω με τις διψήφιες αποδόσεις που μας δίνουν, αλλά με το 6άρι του Χ2.
Για διπλή ευκαιρία το 6,00 είναι πραγματικά πολύ μεγάλη απόδοση. Για τα "κυβικά" της είναι ανώτερη απόδοση από διψήφιο ενός σημείου.. Δεν νομιζω ειλικρινά να μας δινουν συχνά οι Εταιρίες τη διπλή ευκαιρία κόντρα π.χ. στην Ρεάλ, την Μπαρτσελόνα ή την Παρί στο 6.00.

ΑΕΚ - Ηρακλής Χ2 @ 6.00 (Bet365)
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Απάντηση: sans voir

Εκμεταλλευόμενος την ανυπαρξία ματς (για τα δικα μου κριτήρια προφανώς) ανεβάζω το Πρωτόκολλο για να πω τι θα προσπαθησω να κανω εδω.

Πρωτόκολλο «
sans voir»
(Το Στοίχημα είναι Αποδόσεις)

Ο στόχος μας εδώ είναι να προσπαθήσουμε να αποδείξουμε (ή να φάμε τα μούτρα μας προσπαθώντας να αποδείξουμε) ότι το Στοίχημα είναι οι Αποδόσεις.
Προφανώς θα υπάρξουν και ενστάσεις. Εντονότερες από αυτούς που «τρώνε» τα μάτια τους καθημερινά να βλέπουν ποδοσφαιρικά ματς, μαθαίνοντας απ έξω συστήματα και τακτικές στο ποδόσφαιρο για να μπορούν να παίξουν στοίχημα. Πώς έρχεσαι δηλαδή εσύ μεγάλε που δεν το κάνεις αυτό, να θέλεις να μας πεις ότι ξέρεις κάτι για στοίχημα;

Θα δώσω ένα παράδειγμα για να γίνω κατανοητός:
Παίζουν Ρεάλ vs Μπαρτσελονα. Και οι «ειδικοί» έχουν μελετήσει τα πάντα πριν τον αγώνα. Συστήματα, τακτικές, απουσίες, προϊστορία, Μέσι, Ρονάλντο κλπ κλπ. Και ας πούμε για την οικονομία της συζήτησης ότι το ματς το βλεπουν αμφίρροπο. «Τριπλή». Ας υποθέσουμε όμως ότι έρχεται ξαφνικά ένας «τρελός» Μπουκ και μας δίνει την Μπαρτσελόνα σε απόδοση 6,00. Αμφίρροπο-ξεαμφίρροπο τι θα παίξουμε; Μπαρτσελόνα. Αβλεπί. (Sans voir). Ας πούμε τώρα ότι ο Μπουκ (ο τρελός) στο παράδειγμα δίνει όχι την Μπαρτσελόνα, αλλά την Ρεάλ στο 6,00. Τι θα παίξουμε όλοι; Ρεάλ αβλεπί.
Είδατε; Τι έγιναν τα συστήματα ρε παιδιά; Οι τακτικές, οι απουσίες, ο Μέσι, ο Ρονάλντο;. Πού πήγαν όλα αυτά; Για το ίδιο ματς (το ίδιο όμως!) τη μία λέμε Μπαρτσελόνα και την άλλη Ρεάλ και μάλιστα με κλειστά μάτια; Άρα το Στοίχημα είναι Αποδόσεις.

Ναι, μισό λεπτό θα πείτε, αλλά αυτό είναι ακραίο παράδειγμα και αυτές είναι ακραίες αποδόσεις. Δεν υπάρχουν στην real life τέτοιες αποδόσεις. Δεν υπάρχουν σε σοβαρά Πρωταθλήματα όπως η Primera. Είναι ένα παραμύθι.
Απαντώ: σε ένα τέτοιο ματς δεν θα υπάρξουν ίσως. (Κυκλοφορούσαν βέβαια κάτι 5άρια κάποτε, αν θυμάμαι καλά), αλλά όχι ότι δεν υπάρχουν και πουθενά. Μην το λέτε αυτό. Για αρκετό καιρό αυτή τη δουλειά κάνω και σας πληροφορώ δεν το περίμενα να υπάρχουν τόσο insane, τόσο inappropriate, τόσο «ακραίες» με βάση την κοινή λογική αποδόσεις στην αγορά.

Άρα λοιπόν τέτοιες «αδικαιολόγητες» αποδόσεις υπάρχουν. Και υπάρχουν για μία σειρά από λόγους. Ένας από αυτούς είναι ο υπέρμετρος φόβος των Μπουκ για την επαλήθευση φαβορί σημείων που πρόκειται να πάρουν πολύ μεγάλο τζίρο. Νομίζω σημαντικός λόγος και μας φτάνει.

Όποτε λοιπόν κρίνουμε (υποκειμενικό είναι αυτό δυστυχώς, αλλα ετσι ειναι) ότι ο αποδόσεις σε κάποιο ματς είναι εξαιρετικά υπερβολικές με βάση τα κριτήρια μας, και εκτός τόπου και χρόνου, και ότι εμείς έχουμε καλύτερες πιθανότητες από όσο δίνουν αυτές οι μεγάλες αποδόσεις, θα βάζουμε το ματς στο Πρωτόκολλο.

Θα πρέπει επίσης να ξεκαθαρίσω, ότι εδώ δεν δίνω tips. Δεν είμαι tipster, Είναι άλλη δουλειά το tipsting και άλλο αυτό. Εδώ παίζουμε μόνο αποδόσεις και δεν δίνουμε προτάσεις και μπορεί να μην καταλήξουμε και πουθενά. Μην μου πει κανείς δηλαδή «ναι ωραίο το διπλό του 10.00 μεγάλε, αλλά δεν διάβασες ότι οι άλλοι έχουν ένα κάρο απουσίες;». Ή «πώς τεκμαίρεται το under αρχηγέ, όταν τα τελευταία 8 ματς των ομάδων έληξαν over 3,5». Μην μου ζητήσετε αγωνιστική τεκμηρίωση δηλαδή. Πάω με τις αποδόσεις. Προφανώς βέβαια, έχω δικαίωμα να βλέπω και τα στατιστικά των ομάδων και να ρίχνω ματιές εδώ και εκεί σε ένα σωρό παραμέτρους. Δεν το γράφει πουθενά ότι πηγαίνω στα «κουτουρού», και μπορεί πράγματι να προκύψουν και κάποια bet που θα μπορούσαν να «σταθούν» και κανονικά. Δεν είναι αυτός ο σκοπός μας όμως. Και πάντως το «αβλεπί» ισχύει, διότι αν με ρωτήσετε π.χ. ποιος θα παίξει αριστερό μπακ στην ομάδα που πόνταρα, ομολογώ ότι δεν θα γνωρίζω να απαντήσω.

Με αυτό εδώ, προσπαθώ να δω το στοίχημα με άλλη ματιά και δεν ξέρω αν βγει τελικά τίποτα. Προφανώς απαιτείται μεγάλος αριθμός στοιχημάτων για να βγει άκρη. Θα δούμε πόσο καιρό θα αντέξει αυτό το Πρωτοκολλο, διότι (για να είμαστε τίμιοι από την αρχή) έχει πολύ κουβά το πράγμα…

Θα ποντάρω με flat stake. Κάθε ποντάρισμα θα είναι 1 Μονάδα (για λόγους απλότητας στην επεξεργασία των στοιχημάτων). Σε κάθε 10 ματς, θα κοιτάμε τα στατιστικά μας κάνοντας «Ταμείο».

Για λόγους οικονομίας χώρου, μην μου γράψετε «τι βλακείες λες» ούτε «τι ωραία τα λες». Προφανώς και το ξέρω ότι θα υπάρχουν πολλοί που διαφωνούν και ίσως να υπάρχουν και κάποιοι λίγοι που τους αρέσει η ιδέα. Δεν είναι το θέμα μας αυτό. Το θέμα μας είναι τι θα βγάλουμε σε βάθος χρόνου μέσα στη σεζόν. Ας το δούμε σαν πείραμα. Ο χρόνος θα δείξε逦

Ευχαριστώ
:sign:

Έχουμε και λογότυπο!

logo.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: sans voir

Παμε στα δυσκολα.
Θα προσπαθησουμε να τα βαλουμε με τα Θηρια.
Μπαγερν (1.11) - Κολωνια (21.00)

Η Μπαγερν παιζει βεβαια σημερα για το ΤΣ.Λ. με την Ατλετικο. Αν κερδισει λεει, μπορει να ...πεσει κι αλλο η αποδοση της!
:)
Που να παει ρε παιδια; Το επομενο βημα ειναι οποιος παιξει εδω Μπαγερν να πληρωνει ενα... τελος στην Εταιρια.
Αν χασει ομως απο την Ατλετικο σημερα, μπορει να μαζευτει ελαφρως το σετ.
Η Κολωνια δεν ειναι "μπαζο" και ειναι και αηττητη στην Μπουντεσλιγκα μετα απο 5 ματς. Δηλαδη αν δεν ηταν αηττητη ποσο θα ηταν; 40,00;
Η Μπαγερν δεν μου δινει δικαιωματα. Εχει το απολυτο, αλλα θα κουβαλαει πιστευω και εναν βαθμο κοπωσης μετα το σημερινο με την Ατλετικο. Καποτε ολοι κανουν γκελα.

Θα παω με τη διπλη ευκαιρια που πληρωνει 7.00.
Και 80% να εχει η Μπαγερν, αγοραζω το 20% με αποδοση 7.00 παιζοντας μια αηττητη ομαδα.

Μπαγερν - Κολωνια. Χ2 @ 7.00 Bet365
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel
Απάντηση: sans voir

Στο ιδιο μοτιβο και το επομενο.
Ρεαλ Μαδριτης (1.083) - Ειμπαρ (24.00)

Προφανως δεν χρειαζεται να πω τι περιμενει να δει κανεις εδω. Αλλα πιστευω οτι το παρακανουν με τις αποδοσεις. Υπαρχει περιπτωση ομως να εισαι Μπουκ και να τολμησεις να δωσεις τη Ρεαλ εστω στο 1.20; Λογικο ειναι ομως ετσι να φουσκωνει η αποδοση της Ειμπαρ.
Και το "κακο" παντοτε μπορει να συμβει. Ας ρωτησουμε την Μπαρτσελονα για καποια Αλαβες.
Η Ειμπαρ ειναι σκληρη ομαδα. Δεν ειναι κατα τη γνωμη μου για 24.00 οσο και αν παιζει με τη Ρεαλ. Η οποια επαιξε μεσοβδομαδα στο Ντορτμουντ (2-2). Τα δυο τελευταια ματς στην Πριμερα ηταν επισης ισοπαλιες, αρα μας δινει καποια λιγα "δικαιωματα" η Βασιλισσα.

8,50 πληρωνει η γκελα της Ρεαλ. Μεγαλη αποδοση για διπλη ευκαιρια. Ας εχουμε τη Ρεαλ απεναντι.

Ρεαλ - Εϊμπαρ Χ2 @ 8.50 Bet365


Για να μην παρεξηγουμαι. Εδω κινδυνευω να φαω πολλα γκολ. Παρ ολα αυτα ομως θεωρω οτι τα Χ2 και στα δυο τελευταια ματς επρεπε να δινουν κοντα στο 5.00. Αρα στις τιμες αυτες μπορω να παιξω.
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...