Sans Voir

Σου ξέφυγαν τα έξοδα συντήρησης απ' το 2016;;;; :oops:
Άμα μαζεύεις απ' όλες τις πλευρές, τι να πρώτο θυμηθείς ο άνθρωπος.
Με ποσοστό επί του yield ή του profit πάει;

Ο νοικάρης έκανε το κορόιδο τόσο καιρό ε;

Δεν προλαβαίνω μάνα μου, τι να κάνω. Δεν παίζω με yield και profit εγώ εκεί υπάρχουν σκαμπανεβάσματα εγώ παίρνω fixed ποσά. :paidi:

Ο νοικάρης επωφελήθηκε από το σύστημα και έκανε τον :chin: τόσο καιρό
 
  • Haha
Αντιδράσεις: fairplay, nklaps και Eric Castel
Άργησα να γράψω γιατί ήθελα λίγο ελεύθερο χρόνο να εκφράσω με άνεση χρόνου αυτά που θέλω για τον Νίκο (nklpas).

Εγώ λοιπόν θα πω ότι η επιτυχία δεν είναι στο σύστημα του, ούτε στο forum που τον φιλοξενεί, ούτε σε εμένα που με ευχαριστεί ο Νίκος για την αγάπη μου προς το πρόσωπό του.

Η επιτυχία είναι του Νίκου! Τέλος!

Θερμά συγχαρητήρια για όλο αυτό που κάνει, που έχει δημιουργήσει και έχει φτιάξει εδώ και 4 χρόνια στο forum του infobeto! Συγχαρητήρια για τον απόλυτα προσγειωμένο χαρακτήρα και την υγιή του σκέψη. Νοιώθω τυχερός που τον έχουμε στην παρέα μας και ανυπομονώ να τον γνωρίσω από κοντά μιας και όλα αυτά τα χρόνια οι δρόμοι μας είναι πολύ μακρινοί αλλά όχι δύσκολοι για να διασταυρωθούν. Είμαι σίγουρος ότι θα συμβεί κι αυτό...

Η υπομονή, η μελέτη, η ψυχραιμία, η αγάπη και τα φιλαράκια που βρήκε εδώ μέσα μαζί με όλα τα ηθικά και θετικά χαρακτηριστικά του, κάνουν το sans voir μια ιεροτελεστία που πλέον όλοι ξέρουν ότι το αποτέλεσμα θα έχει πάντα κέρδος. Το κέρδος δεν είναι πάντα οικονομικό... και ο Νίκος κατάφερε να έχει πολλαπλά κέρδη!

Συγχαρητήρια από μένα για όλα τα παραπάνω και για την ευγενή παρουσία του στο infobeto!

Καλό καλοκαίρι φίλε, καλή ξεκούραση και ανυπομονούμε για την 5η σεζόν!

:sign:
 
Στοίχημα την εποχή του Κορωνοϊού.
a3448805658e7979114b1c55865b41ff.jpg


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Κάτι μου λέει πως θα ξεκινήσουμε με κόντρα πολυαγαπημένης (σας) ομάδας, στο 12.25 βεβαίως βεβαίως..

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps και fairplay
Κάτι μου λέει πως θα ξεκινήσουμε με κόντρα πολυαγαπημένης (σας) ομάδας, στο 12.25 βεβαίως βεβαίως..

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλημέρα.

Αρχή είναι ακόμα και σαν να μου φαίνεται ότι όλα αυτά τα ματς θα τα προσεγγίζουμε με προσοχή.

Με προσοχή και με το γνωστό πρωτόκολλο "Δαυίδ εναντίον Γολιάθ". (sans voir live)



Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Ποτε θα έχουμε έναρξη ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
1 Σεπτεμβρίου όπως κάθε χρόνο θα ευχηθούμε καλή σεζόν και θα βάλουμε και τις συνήθεις επετειακές φωτογραφίες με Κάβες και καταστήματα κουβάδων.

Αλλά όπως ειπε και ο Μιχάλης fairplay σε μια συζήτηση σε έναν Καφενέ:

"Έναρξη θα κάνουμε βεβαίως βεβαίως ... Στοίχημα να δούμε άν και πότε θα παίξουμε γιατι βλέπω να βγάζουμε χειμώνα με κουβέντες του καφενέ".




Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Είμαστε έτοιμοι στις επάλξεις .
Είναι σίγουρο οτι θα αργήσει να φανεί ο πρώτος στόχος αλλά εμας αυτό δε μας πτοεί :) .Αντίθετα μας αρέσει κιόλας .Ποιός βιαζεται να παίξει σε μια κορονοσεζόν ?

Ευχή το πρώτο μπετ να ειναι κερδισμένο (διακαής πόθος του nklaps :) ) , και το παρόν θρέντ να είναι λιγάάάάκι πιό τυχερό στα διψήφια VOID .

Καλή σεζόν σε ολο το σάιτ του infobeto και σε ολους τους φιλους του !
 
Καλησπέρα.

"Είναι σίγουρο οτι θα αργήσει να φανεί ο πρώτος στόχος".
Σωστά τα λέει ο Μιχάλης.
Δεν έχει τίποτα για εμάς το πρόγραμμα. Έρχονται και τα ματς τον Εθνικών ομάδων, όπου εμείς δεν εμπλεκόμαστε.

Μόνο ένα ματς ξεχωρίσαμε, αλλά θα το πάμε live με το γνωστό Πρωτόκολλο και τους επίσης γνωστούς κανόνες εμπλοκής:

5/9/2020 IRL1 Σαμροκ Ροβερς - Μποέμιανς(6.00)


Αν μας έδιναν το διπλό στο 8.00 ας πούμε (ευσεβής πόθος, αλλά εδώ το Φαβορί είναι επίσης πολύ καλό), θα είχαμε ίσως το πρώτο μπετ της σεζόν.

Θα πάμε λάιβ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Καλή αρχή και καλή χρονιά με πολλές πρασινάδες!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και nklaps
Μ αρεσει που ειπα οτι θα αργησει να φανει ο πρωτος στοχος :):)

Ευχη μου να εκπληρωθει ο διακαής πόθος του nklaps ....

Ευλογειτε ...:priest::priest::priest:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tino και nklaps
Ο ορισμός του sans voir

Για να μην χανόμαστε στις λεπτομέρειας εδώ στο sans voir, έχουμε δημιουργήσει τρία Κριτήρια για να αναγνωρίζουμε πιο εύκολα τα μπετ που είναι «δικά μας»:

1. Το Φαβορί «χάνει λάδια»
2. Το Αουτσάιντερ «βγάνει φωθιές»
3. Η Απόδοση είναι «εκτός τόπου και χρόνου».

Εάν έχεις 3/3 Κριτήρια, η διάγνωση είναι περίπου σίγουρη ότι έχεις να κάνεις με στοίχημα τύπου sans voir.

Θα έλεγε λοιπόν κανείς ότι τα κριτήρια αυτά φτιάχτηκαν για το παρακάτω ζευγάρι από την 1η Σουηδίας: ο ορισμός του sans voir.

Νορκεπινγκ (1.35) - Εστερσουντ (8.50)

Να χαρώ εγώ ένα φαβορί! 1.35, σούπερ καυτό φαβορί μας δίνουν την Νόρκεπινγκ, αλλά που πας μωρέ καημένη Νόρκεπινγκ με μία νίκη στα τελευταία 8 και δύο νίκες στα τελευταία 10; Θα γελάνε και τα καθίσματα του γηπέδου. Ωραία θα περάσουμε και σήμερα.
Πάει το Κριτήριο 1

Η Εστερσουντ από την άλλη, το αουτσάιντερ του 8.50, είναι η δεύτερη καλύτερη εκτός έδρας ομάδα της Λίγκας μετά την Ελφσμποργκ, με τέσσερα διπλά τέσσερις ισοπαλίες και μία ήττα σε 9 εξόδους! Είναι, επίσης, η 3η πιο φορμαρισμένη ομάδα της Λίγκας (4-1-1), ενώ είναι εντυπωσιακό ότι στα δέκα τελευταία ματς έχει μόλις ΜΙΑ ήττα! Το δε «τεστ» με το @@μετρο είναι εντυπωσιακό: η ομάδα έβγαλε διπλούρα του 7.00 με την Ελφσμποργκ, διπλό του 5.50 με την ΑΙΚ και δεν έχασε με την Πρωταθλήτρια Τζουργκαρντεν (0-0) ούτε με τη δεύτερη τώρα στη Βαθμολογία Χάκεν (2-2). Συμπέρασμα: η ομάδα μας μπορεί. Έχει τα κότσια, για να το πω ευγενικά.
Πάει το Κριτήριο 2.

Οι αποδόσεις (για να πάμε στο Κριτήριο 3) απλά «δεν παίζουν». Αν βάλουμε το ζευγάρι στη ζυγαριά, το βγάζουμε γύρω στο 5.50 το διπλό. Κάποιοι μπορεί να το βγάλουν 5.00 κάποιοι μπορεί να το βγάλουν 6.00, αλλά για 8.50 παιδιά, ξεχάστε το. Αποκλείεται.
Τέλος και το Κριτήριο 3.

Ανακεφαλαιώνοντας: έχουμε ένα φαβορί πού έχει μία νίκη στα τελευταία 8 που παίζει με τη δεύτερη καλύτερη εκτός έδρας ομάδα και μια από τις πιο φορμαρισμένες ομάδες με τέσσερις νίκες στα τέσσερα τελευταία και μόλις μία ήττα στα 10 τελευταία και που έχει φέρει εξαιρετικά αποτελέσματα με σημαντικές ομάδες και μας δίδουν το διπλό της στο 8.50.

Εδώ παίζουμε sans voir ότι και να γίνει.

Θα πάμε με το 2 DNB (που έχει εξαιρετική τιμή), λόγω των αρκετών ισοπαλιών που έχουν οι ομάδες, κυρίως η δικιά μας.


Νορκεπινγκ - Εστερσουντ 2 DNB @ 6.85 (Betshop)

Ασφαλώς μας προβλημάτισε η διακοπή για τις εθνικές ομάδες αυτό είναι αλήθεια γιατί το στοίχημα μας βασίζεται στη φόρμα και η φόρμα μετά μία τέτοια διακοπή μπορεί να «χαθεί». Αλλά, αφ’ ενός, δεν υπάρχει κανένας Νόμος που να λέει ότι επηρεάζεται αρνητικά η ομάδα του παίζουμε αλλά δεν επηρεάζεται αρνητικά η ομάδα που κοντράρουμε. Και αφ΄ ετέρου, δεν μιλάμε για ένα σημείο του 3.00 αλλά για ένα σημείο του 8.50.
 
Νορκεπινγκ - Εστερσουντ 2 DNB @ 6.85 2-2 VOID

Μου γίνηκε κρυφός καημός το πρώτο να βρει στόχο,
με τσι πρεμιέρες φαίνεται εγώ ότι δεν τό 'χω.


(Τι να λέμε... Παλι καλά να λέμε...)
 
Να πω δύο κουβέντες επειδή καί το πόνταρα καί το είδα το ματς. Στο δεύτερο ημίχρονο δεν υπήρχε η γηπεδούχος και ειδικότερα μετά το 79' που έγινε το 2-2 η γηπεδούχος δεν πέρασε το κέντρο και η φιλοξενούμενη έχασε δυο-τρεις κλασικές ευκαιρίες για το 2-3. Το ματς ήταν μεγάλο value και το εξηγεί και το γεγονός ότι το ασιατικό άνοιξε στο 6,85 και λίγο πριν το ματς έπεσε σε μερικές εταιρίες κάτω από 5. Εύχομαι ανάλογη ναρκαλιευτική συνέχεια και καλή σεζόν.
 
Να πω δύο κουβέντες επειδή καί το πόνταρα καί το είδα το ματς. Στο δεύτερο ημίχρονο δεν υπήρχε η γηπεδούχος και ειδικότερα μετά το 79' που έγινε το 2-2 η γηπεδούχος δεν πέρασε το κέντρο και η φιλοξενούμενη έχασε δυο-τρεις κλασικές ευκαιρίες για το 2-3. Το ματς ήταν μεγάλο value και το εξηγεί και το γεγονός ότι το ασιατικό άνοιξε στο 6,85 και λίγο πριν το ματς έπεσε σε μερικές εταιρίες κάτω από 5. Εύχομαι ανάλογη ναρκαλιευτική συνέχεια και καλή σεζόν.
Σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά λόγια.

Αυτά τα feedback μας βοηθούν πολύ για να ελέγχουμε και εμείς την πορεία μας και να κάνουμε διορθωτικές κινήσεις οπότε χρειαστεί.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • Αύριο 19-04-2024
  • 00:05
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show 2023 -24
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
    Ertzan Ertzan: Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος