Sans Voir

Το γράφω εδώ για να μη χαλάσω το άλλο θρεντ, κερδίσαμε άλλωστε και ένα Μπέτ:

Τι έκανε η Κλαγκενφουρτ....



Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Sad
Αντιδράσεις: fairplay
έλα ντε... και προηγήθηκε στο 30'!!!! έιχε όλο τον αγώνα η σαλτσμπουργκ να αντιδράσει...

εεεεεεεεε.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και nklaps
έλα ντε... και προηγήθηκε στο 30'!!!! έιχε όλο τον αγώνα η σαλτσμπουργκ να αντιδράσει...

Προβολή συνημμένου 34438
Αυτό που δεν γνωρίζεις είναι ότι ήταν στο "τσακ" να μπει Pregame sans voir.


Δεν μπήκε τελικά.

Και πέρασε.

Αυτό είναι που μας χάλασε.

Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Wow
Αντιδράσεις: Eric Castel
Προκλητικα το 10αρι της Sporting (DNB 7.00) και το 13.00 της Μπεσικτας (10.00 DNB).
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA
Sans voir

Σήμερα Eredivisie

Ουτρέχτη - Γκοου Αχεντ Ιγκλς 2 DNB @ 6.25 Betshop

Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Εχουμε πει πολλες φορες οτι στο στοιχημα ειναι πολυ ευκολο να γινεις ρεζιλι ειδικα οταν παιζεις τεραστιες αποδοσεις . Οταν γινεται μια εκρηξη και την παρακολουθεις απο μακρια πρωτα θα δεις τη λαμψη και μετα θα ακουσεις τον κροτο ..... γιατι τα λεω τωρα αυτα ? Να σας πω ... Τι λογια πρεπει να πει καποιος για να δικαιολογησει ενα μπετ του 34,00 ? Με τη λογικη οντως δεν μπορει να το τεκμηριωσει γι αυτο κι εγω δε θα το προσπαθησω ... να γελασει καποιος μπορει πολυ ευκολα και καλα θα κανει ...
Στο δια ταυτα ... είχαμε ενα προαισθημα .... ειδαμε και μια αξιολογη ''λάμψη'' απ την ομάδα που αναφερόμαστε και το τολμάμε .....

Τετάρτη 15 /12 /21 ώρα 21:30

Ντόρτμουντ - Γκρόιτερ Φίρτ 2 @ 34,00 (betsson)


υγ : Αμα φάμε μεχρι 4 ειμαστε καλά , στα 5 γινόμαστε ρεζίλι....

Εχω δει τους παιχτες της Φιρτ στα τελευταια ματς πριν τη σεντρα να αγκαλιαζονται σε κύκλο και να ορκιζονται ότι δε θα το βαλουν κατω......... καταθετουν το 100% του είναι τους ....ε ... αυτο καμιά φοραααα.....


Σας εξομολογούμαι ότι 3 φορές έγραψα και 3 φορές άλλαξα τα λόγια μου και πάλι δεν ....
Είναι πιο δύσκολο απ' ότι νομιζεται να δικαιολογήσεις ένα βετ του 34,00 ....και φυσικά δε θα κρατήσω κακία σε κανέναν άμα με πάρει και στο ψιλό....
Το μόνο που λέω είναι ότι το πιστεύω όσο όλα τα βετ που μπαίνουν sans voir ...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εχουμε πει πολλες φορες οτι στο στοιχημα ειναι πολυ ευκολο να γινεις ρεζιλι ειδικα οταν παιζεις τεραστιες αποδοσεις . Οταν γινεται μια εκρηξη και την παρακολουθεις απο μακρια πρωτα θα δεις τη λαμψη και μετα θα ακουσεις τον κροτο ..... γιατι τα λεω τωρα αυτα ? Να σας πω ... Τι λογια πρεπει να πει καποιος για να δικαιολογησει ενα μπετ του 34,00 ? Με τη λογικη οντως δεν μπορει να το τεκμηριωσει γι αυτο κι εγω δε θα το προσπαθησω ... να γελασει καποιος μπορει πολυ ευκολα και καλα θα κανει ...
Στο δια ταυτα ... είχαμε ενα προαισθημα .... ειδαμε και μια αξιολογη ''λάμψη'' απ την ομάδα που αναφερόμαστε και το τολμάμε .....

Τετάρτη 15 /12 /21 ώρα 21:30

Ντόρτμουντ - Γκρόιτερ Φίρτ 2 @ 34,00 (betsson)


υγ : Αμα φάμε μεχρι 4 ειμαστε καλά , στα 5 γινόμαστε ρεζίλι....

Εχω δει τους παιχτες της Φιρτ στα τελευταια ματς πριν τη σεντρα να αγκαλιαζονται σε κύκλο και να ορκιζονται ότι δε θα το βαλουν κατω......... καταθετουν το 100% του είναι τους ....ε ... αυτο καμιά φοραααα.....


Σας εξομολογούμαι ότι 3 φορές έγραψα και 3 φορές άλλαξα τα λόγια μου και πάλι δεν ....
Είναι πιο δύσκολο απ' ότι νομιζεται να δικαιολογήσεις ένα βετ του 34,00 ....και φυσικά δε θα κρατήσω κακία σε κανέναν άμα με πάρει και στο ψιλό....
Το μόνο που λέω είναι ότι το πιστεύω όσο όλα τα βετ που μπαίνουν sans voir ...
3-0 LOST

Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Καλημέρα

Θα κάνουμε έναν ενδιάμεσο απολογισμό του φετινού sans voir μετά από τα πρώτα 10 bet.

Παίχτηκαν 10 στοιχήματα λοιπόν με μ.ο. απόδοσης 11.47.

Πέρασαν 2 στοιχήματα (Βολουντάρι και Σταλ) σε αποδόσεις 5.50 και 8.00. Ενα μπετ ήταν void και χάθηκαν 7. Σημειώνουμε και το μπετ της Ουτρέχτης που χάθηκε στο 90+5 και μας στέρησε 6.70 Μονάδες επιστροφή
Σχηματικά: 2-1-7.

Από τα 10 ματς που επιλέξαμε, μόνο στα 5 πέρασε το φαβορί με αποδόσεις "1 και τίποτα".

Ποντάραμε 10 Μονάδες και επέστρεψαν 14.5 Μονάδες, δηλαδή 4,5 Μονάδες profit.

Συνεχίζουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:
8/1/22

Ρεάλ Σοσιεδάδ - Θέλτα 2 @ 5,00 ( bet 365).

Φαβορί με μηδέν νίκες στα 6 για μένα προσωπικά δεν υπάρχει απέναντι σε μια ομάδα που δεν χάνει εύκολα στα εκτός έδρας .
Το φαβορί ΔΕΝ κερδίζει στην έδρα του και αν κερδίσει το κάνει με σκορ 1 - 0 . Το αουτσάιντερ είναι αξιοπρεπέστατο ....όταν μπορεί την κάνει τη ζημιά ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps, jogo και GATHS
1-0 LOST

Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Μην μου βαλεις την Μπριστολ Σιτυ στο live και με ξενερωσεις.... :cool!:
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps
Κανενα θεμα, το εγραψα εδω γιατι ημουν σιγουρος οτι θα το εχεις στο live και πιστευω οτι αξιζει pre...
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Κανενα θεμα, το εγραψα εδω γιατι ημουν σιγουρος οτι θα το εχεις στο live και πιστευω οτι αξιζει pre...
Ωωωω...respect
Είχα την εντύπωση ότι κάνεις πλάκα .
Αν όντως πιστεύεις ότι αξίζει pre να το βάλουμε προς τιμήν σου ..
Έχουμε πει ότι το θρεντ τιμάει τους φίλους του και το εννοούμε 100%.

Προϊστορία βλέπω έχουμε καλή ..
Η Φούλαμ έχει μια νίκη στα τελευταία 6 ...

Αν μας πείς κι ένα καλό λόγο για τη Μπρίστολ Σίτι το βάζουμε ....από σένα εξαρτάται .....έχεις τον τελευταίο λόγο ....
 
  • Love
Αντιδράσεις: kerkireos
Aπλα πολλες φορες χανουμε τα live γιατι το καρφωνει το αουτσαιντερ....Τετοια αποδοση οπως και να εχει δεν παιζει championship....
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
15 / 1 /22
Φούλαμ - Σίτι .......(μπρίστολ) 2dnb 11,85 ( συνδυαστικά το Χ στο 6,50 στη bet 365 και το διπλό στο 14,00 στο sman).

Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στον Κερκυραίο...

Φούλαμ - Σίτι στο 10+ δε θα ξαναδούμε εύκολα έστω κι αν πρόκειται για την ....................Μπρίστολ :):)


Καμιά φορά τα χάνουμε στο λάιβ γιατί το καρφώνει το αουτσαιντερ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos και nklaps
17/1/2022

Τουρκία 2

Γκεντσλερμπιρλιγκι - Αδανασπορ 2 DNB 10.80 (Betsson)

(Συνδυαστικά το 13.00 του διπλού και το 6.00 του Χ)

Είμαστε 7οι και παίζουμε με τον 9ο. Δεν υπάρχει 13.00 στο διπλό σε κανένα Σύμπαν.

Και με Κορωνοϊο πάλι δύσκολο. Δείτε τι έκανε χθες η Κορτράικ όλη η ομάδα με Κορωνοϊο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
15 / 1 /22
Φούλαμ - Σίτι .......(μπρίστολ) 2dnb 11,85 ( συνδυαστικά το Χ στο 6,50 στη bet 365 και το διπλό στο 14,00 στο sman).

Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στον Κερκυραίο...

Φούλαμ - Σίτι στο 10+ δε θα ξαναδούμε εύκολα έστω κι αν πρόκειται για την ....................Μπρίστολ :):)


Καμιά φορά τα χάνουμε στο λάιβ γιατί το καρφώνει το αουτσαιντερ...
Σημερα το καρφωσε δυο φορες αλλα δεν ηταν αρκετες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και nklaps

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)"...