SITE ΓΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Πως βρίσκω τα Η2Η stats στο site??
π.χ. Πλυμουθ - Σεφιλν Γουεν?
 
gioxxx είπε :
Πως βρίσκω τα Η2Η stats στο site??
π.χ. Πλυμουθ - Σεφιλν Γουεν?

Πηγαίνεις στον αγώνα που σε ενδιαφέρει και στα δεξιά κλικάρεις το εικονίδιο με το κείμενο. Εκεί σου βγάζει την ανάλυση και τα Η2Η...
 
ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΕΧΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ. :cool:
 
nektar είπε :
ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΕΧΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ. :cool:

Αντί για αυτό, θα σου πω να πας στο http://www.betdevil.com και να ξεσηκώσεις από εκεί κάποιες ιδέες! :cool:
 
Δεν μου απάντησες όμως.

Και αντί για να ξεσηκώσω, καλό θα ήτανε να μου πείτε εσείς τι θέλετε να έχουν στα στατιστικά και να δω τι μπορώ να κάνω με τα δεδομένα που έχω.

Την παρατήρηση την έκανα γιατί δεν είδα κάτι καλύτερο σε αυτό το site που δώσατε από το δικό μας site. Δεν λεω ότι είμαστε οι καλύτεροι στα στατιστικά, αλλά αυτά που έχουμε έχουν δημιουργηθεί με δικές σας ιδέες. Απο κει και πέρα το να μου λες ένα ξερό πήγαινε σε αυτό το site να ξεσηκώσεις, θα σου δώσω και γω 1,000 σαιτ να ξεσηκώσεις για το δικό σου site.

Και για να κλείσω το θέμα, δεν είμαστε σαιτ που αντιγράφουμε. Άλλα σαιτ μάλλον που μας αντιγράφουνε. Εμείς εκείνο που θέλουμε είναι ένα σαιτ που να το έχετε διαμορφώσει εσείς.

Αυτά... :bored:
 
1. Καταρχήν, δε μου άρεσε ο τρόπος σου και απορώ γιατί παρεξηγήθηκες! :bored:

2. Η λέξη κλειδί στο μήνυμα μου ήταν ΙΔΕΕΣ!
Daglashen είπε :
Αντί για αυτό, θα σου πω να πας στο http://www.betdevil.com και να ξεσηκώσεις από εκεί κάποιες ιδέες! :cool:
Δε σου είπε κανείς να αντιγράψεις! :bored:

3. Ένα στοιχείο που θα μπορούσα να αναφέρω, αφού το ζητάς, είναι τα σερί. Σου δίνει λοιπόν τα καλύτερα σερί από τα ματς της ημέρας.

4.
nektar είπε :
Απο κει και πέρα το να μου λες ένα ξερό πήγαινε σε αυτό το site να ξεσηκώσεις, θα σου δώσω και γω 1,000 σαιτ να ξεσηκώσεις για το δικό σου site.
Τώρα πάλι τι ήταν αυτό; :bored:
Συγκρίνεις ένα ημερολόγιο με ένα site; :surprise:

5. Η ενότητα Betting Links είναι για να μπαίνουν links που βρίσκει κάποιος χρήσιμα για ορισμένους λόγους. Όχι για να γίνεται ένας διαγωνισμός, ποιός θα υπερισχύσει...
 
Daglashen είπε :
1. Καταρχήν, δε μου άρεσε ο τρόπος σου και απορώ γιατί παρεξηγήθηκες! :bored:

Και γω απορώ με τον τρόπο που μου έγραψες να ξεσηκώσω ιδέες. Εσύ μπορεί όταν το έγραφες να μην το ενοούσες αλλά ένας άλλος που το διαβάζει βγάζει τελείως διαφορετικά συμπεράσματα από μια τέτοια πρόταση.
Επομένως ο τρόπος μου ήταν ανάλογως του πως διάβασα αυτό που έγραψες


2. Η λέξη κλειδί στο μήνυμα μου ήταν ΙΔΕΕΣ!
Daglashen είπε :
Αντί για αυτό, θα σου πω να πας στο http://www.betdevil.com και να ξεσηκώσεις από εκεί κάποιες ιδέες! :cool:
Δε σου είπε κανείς να αντιγράψεις! :bored:

Το "Ξεσηκώσεις" τι σημαίνει?

3. Ένα στοιχείο που θα μπορούσα να αναφέρω, αφού το ζητάς, είναι τα σερί. Σου δίνει λοιπόν τα καλύτερα σερί από τα ματς της ημέρας.

Θα το κοιτάξω να δω τι μπορώ να κάνω

4.
nektar είπε :
Απο κει και πέρα το να μου λες ένα ξερό πήγαινε σε αυτό το site να ξεσηκώσεις, θα σου δώσω και γω 1,000 σαιτ να ξεσηκώσεις για το δικό σου site.
Τώρα πάλι τι ήταν αυτό; :bored:
Συγκρίνεις ένα ημερολόγιο με ένα site; :surprise:

Δεν το συγκρίνω φυσικά. Το είπα γιατί τα είχα πάρει με τον τρόπο σου. Ζητώ συγνώμη γι αυτό.
5. Η ενότητα Betting Links είναι για να μπαίνουν links που βρίσκει κάποιος χρήσιμα για ορισμένους λόγους. Όχι για να γίνεται ένας διαγωνισμός, ποιός θα υπερισχύσει...

Τώρα αν μια διαπίστωση που έκανα την λαμβάνεις ότι θέλω να διαγωνιστώ τι να πω? Αλλά μου έκανε τρομερή εντύπωση ο τρόπος που έγραψες το πρώτο μήνυμα. Ότι έχει κάνει τρομερή πρόοδο. Βλέπω και από κάτω μηνύματα ενθουσιασμού και μπήκα και γω στο σαιτ και δεν είδα τίποτα το ιδιαίτερο και έκανα ένα σχόλιο. Δεν νομίζω ότι είναι κακό. Τα Links που βάζετε νομίζω ότι μπορούμε να τα κρίνουμε είτε αρνητικά είτε θετικά. Και όχι μόνο θετικά...
 
Δική μου πρόθεση ήταν να πάρεις ιδέες και να τις αξιοποιήσεις αφού σου αρέσει να καταπιάνεσαι με αυτά. Όπως για παράδειγμα με το προγραμματάκι για το ΝΒΑ (άσχετα αν δούλεψε), που ξεσήκωσες μία ιδέα και έφτιαξες τη φόρμουλα που με την εισαγωγή των δεδομένων σου έβγαζε το αποτέλεσμα.
Για τα στατιστικά, μακράν καλύτερη σελίδα θεωρώ πως είναι το Bet Devil, ίσως μόνο να ήθελε μερικά πρωταθλήματα ακόμα. Αν μπορείς να πάρεις από εκεί κάποιες ιδέες και να τις ταιριάξεις με τη βάση δεδομένων που έχεις, μπορείς να φτιάξεις κάτι καλύτερο ίσως.
Δεν είπα τίποτα για το ότι δε σου άρεσε το συγκεκριμένο σάιτ. Αυτά είναι γούστα. Εγώ έκανα μια διαπίστωση, γιατί πριν από ένα χρόνο δεν είχε καμία σχέση με το τωρινό...
Τέλος, θεωρώ ότι αντέδρασες χωρίς να πολυσκεφτείς και για αυτό παρεξηγήθηκες.
 
Για να τελειώνει το θέμα θα πω 2 πράγματα.

1. Το Betdevil μπορεί να είναι καλύτερο γιατί δεν κάνει τίποτα άλλο από στατιστικά. Δεν μπορούμε να συγκριθούμε με ένα εξειδικευμένο σαιτ. Εδώ προσπαθήσαμε να φτιάξουμε στατιστικά που ικανοποιούν το 90 % των χρηστών. Σίγουρα υπάρχει ένα 10 % που θέλει το κάτι παραπάνω. Δυστυχώς αυτό το παραπάνω δεν γίνεται να το δώσουμε γιατί τα στατιστικά δεν αποτελούν παρά ένα κομμάτι του site και όχι όλο το σαιτ. Πάντα προσπαθούμε να γινόμαστε καλύτεροι και ακούμε όλες τις υποδείξεις σας. Μέχρι εκεί που μπορούμε, κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας να σας το προσφέρουμε. Επομένως νομίζω ότι αν κάποιος θέλει εξειδικευμένα στατιστικά μπορεί να κοιτάξει αλλού χωρίς καμία παρεξήγηση εκ μέρους μας και γι αυτό και έχουμε δώσει αυτήν την ενότητα στο forum, για να βάζετε χρήσιμα Links
2. Τώρα γι αυτό που λες ότι έπρεπε να σκεφτώ πρώτα, θα σου πω ότι αυτό που έγραψες το έδειξα σε πάνω από 5 φίλους να μου πουν πως το λαμβάνουν και κανένας δεν το εξέλαβε όπως το εννοούσες. Επομένως, επιμένω και γω ότι αν θες να πεις κάτι να το λες καθαρά και με τις απαραίτητες εξηγήσεις για να μην δημιουργούνται τέτοιου είδους παρεξηγήσεις όπως τώρα.

Νομίζω ότι είμαι αρκετά ώριμος και έξυπνος για να καταλάβω 5 πράγματα και ξέρω πολύ καλά ότι αυτά που γράφω τα σκέφτομαι πρώτα και πολύ καλά μάλιστα γιατί έχω κάποιες ευθύνες σε αυτό το site. Δεν έχω την πολυτέλεια όπως όλοι έχετε εδώ μέσα να γράφω κάτι χωρίς να το πολυσκεφτώ.
 
Βρε Νεκτάριε, ότι και να σου πω μου λες ότι δε μπορεί να συγκριθεί με εκείνο ή ότι δε μπορεί να συγκριθεί με το άλλο.
Δε σου είπα να συγκρίνεις το Infobeto με το Bet Devil ούτε με το Betting Advice. Κάποιες ιδέες σου είπα ότι μπορείς να πάρεις! Για να φτιάξεις κάτι ακόμα καλύτερο!
Την γνώμη μου είπα και τίποτα παραπάνω...
 
Βρε Dag επειδή νομίζω το θέμα κούρασε...

Στην τελική γιατί να χρειάζεται ο Νεκταρ να πάρει ιδέες από
κάπου,εφόσον μπορεί να έχει και δικές του...
Δεν αφορίζουμε έτσι, κάποια άλλα χρήσιμα site,αλλά κι'εσύ
πολύ επιμονή βρε παιδί μου με τα συγκεκριμένα...
Και νομίζω δεν χρειάζετε να επιμένουμε έτσι για κάτι,
που σίγουρα πολλοί θα έχουν να πουν και τα αρνητικά τους...
Η ενότητα υπάρχει για να δίνουμε κάποια link κι'από εκεί και
πέρα είναι στην κρίση του καθενός το πως θα τα αξιολογήσει...
Ούτε διαφήμηση χρειάζεται ούτε δυσφήμηση...
Απλώς καλό είναι να λέμε και τα αρνητικά κάποιων links
για να προφυλάσετε ο κόσμος...Και σίγουρα δεν υπάρχει
κανένα link στον κόσμο που δεν έχει αρνητικά...
Δεν χρειάζοντε αντιπαραθέσεις,τουλάχιστον σε μια ενότητα
που ο κόσμος θέλει να πληροφορηθεί...
Καταθέστε τις απόψεις σας για κάποιο link κι'αυτό είναι...
Ο κόσμος θα τα κρίνει...
 
Δεν επέμεινα ΜΟΥΤΑΦΗ! :bored:
Η κουβέντα άνοιξε όταν ο Νεκτάριος παρεξήγησε αυτό που του είπα για τις ιδέες...
Δεν ήταν συζήτηση για το αν αξίζουν τα σάιτ ή όχι. :eye:
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)"...