Site για στημένα παιχνίδια

cosmicsports

Well-Known Member
30 Ιολ 2010
3,247
1,252
113
Εκτός από τους spammers του facebook παρατηρώ ότι έχουν εμφανιστεί και μερικές σοβαροφανείς ιστοσελίδες για στημένα.
Πρέπει να είναι μαϊμού βέβαια, δεν νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση, αλλά αν δεν είναι τότε -λογικά- είναι κατάλληλες για παιχνίδι ΟΠ-ΑΠ.
Οι μπουκ του internet θα μας φάνε αν αρχίσουμε να παίζουμε Καζακστανικά αλλά ο ΟΠ-ΑΠ δεν μπορεί, με την προϋπόθεση ότι η γκανιότα του αφήνει περιθώρια.

Εγώ λοιπόν τους λέω το εξής και δεν έχει απαντήσει κανένας μέχρι τώρα:
Κύριοι στείλτε μου ένα δείγμα κρυπτογραφημένο που θα μου επιτρέψετε να το ανοίξω μετά τους αγώνες να δω αν είσαστε σωστοί.
Θα μπορούσε να γίνει αυτό και με τις υπηρεσίες reminder email του internet που υπάρχουν διάφορες αλλά απ' ότι βλέπω αυτές δεν αποτυπώνουν την ημερομηνία αποστολής των emails.

Με την κρυπτογραφία υπάρχουν οι εξής κίνδυνοι:
Πρώτον για μένα: Να έχει βάλει ο άλλος μέσα στο κρυπτογράφημα πολλαπλά μηνύματα και μετά να μου στέλνει αντικλείδι που να εμφανίζει όποιο ταιριάζει, κατά το δοκούν.
Μετά, για τον άλλον: Να χακάρω εγώ τον κώδικα και να διαβάσω πριν την τακτή ημερομηνία.
Αλλά με τον κατάλληλο σχεδιασμό αυτά αποκλείονται.

Πιστεύετε υπάρχει κανένας που δέχεται να υποβληθεί στο τεστ ;

* και πάλι εμφυλοχωρεί βέβαια ο κίνδυνος να δεχτεί ο άλλος με το σκεπτικό ότι "αν είμαι τυχερός στο τεστ βρήκα θύμα, αν δεν είμαι πάμε γι άλλον" αλλά μιλάμε για δυνατό τεστ - δεν μπορεί να είναι τυχερός σε δείγμα εκατό αγώνων

• Haha
Αντιδράσεις: goal2

BetLaden

IFC#6 Champion 2009-10, IFC#1 Super Cup winner 200
Μέλος του προσωπικού
13 Μαι 2002
37,828
24,110
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
Μετα από τοσα χρόνια στο κουρμπέτι, δεν υπάρχουν sites για στημένα. Κορόιδα ψάχνουν αρκετοί επιτήδειοι...
Μην ασχολείστε...
Μελετήστε και παίξτε έξυπνα...
Αλλιώς διασκεδαστε το.... ή κόψτε το αν σας χαλάει.

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA

FunBet

Active Member
12 Μαρ 2018
168
203
43
Προφανώς, όποιος είχε κάποια άκρη και μπορούσε να βρει στημένα, δεν θα τα πουλούσε στο Facebook (ή αλλού) για 100 και 200 ευρώ. Μακριά από τους απατεώνες.

• Like
Αντιδράσεις: McLaren17 και PANATHA

cosmicsports

Well-Known Member
30 Ιολ 2010
3,247
1,252
113
Εγώ πάντως δίνω την εξήγηση.
Εξ άλλου δεν είναι ανάγκη να είναι στημένα. Μιλάμε για "σίγουρα" γενικώς μάλλον.

Προσωπικά δεν έχω μάθει ποτέ στημένο.
Μόνο μία φορά όλη κι όλη ίσως, στις αρχές της δεκαετίας του 80, μου είχε πει ένας παράγοντας β' εθνικής για στημένο χι. Αλλά τότε δεν υπήρχε κανενός είδους στοίχημα, μόνο ΠΡΟΠΟ.
Στημένα για τα οποία είχα υποψίες και επαληθεύτηκαν μετά, πάρα πολλά βέβαια.

McLaren17

IFC#9 Cup Winner 2017-18
Μέλος του προσωπικού
21 Μαρ 2003
5,752
2,478
113
127.0.0.1
στημένα παιχνίδια υπάρχουν πολλά ειδικά tennis σε low διοργανωσεις αλλα και σε ελληνικά με κάρτες κτλ
αλλά προφανως όποιος τα έχει δεν τα μοιράζει ετσι δεξιά και αριστερά και συνήθως οποιος το ξέρει το μοιράζει 5-10 πριν την εκκίνηση του παιχνιδιού σε δικους του.
Και συνηθως αυτα τα παιχνίδια ειναι σημαδεμένα απο την bet365 που αμέσως σε κόβει.

Απλά λογω της δύσκολης οικονομικής κατάστασης που επικρατεί κάποιοι επιτήδειοι προσπαθούν να το εκμεταλευτουν στο βωμο του εύκολου κερδος.

π.χ κάθε εβδομάδα έχει 35-50 παιχνίδια αγγλιας συνηθως 1 απο αυτά έχει ανατροπή, σκέψου σε 35-50 αφελής να δινουν διαφορετικό παιχνίδι λογικό κάποιο θα βγει, και πως βγάζουν αυτες οι σελίδες συνηθως ζητάνε το 20% απο το κερδισμένο δελτίο και σου λένε το 1ο ειναι free και πληρώνεις μετά και το δευτερο το πληρώνεις πριν 50€ ενας ξάδερφος μου την πάτησε γι αυτο ξερω λεπτομερειες στο πως το δουλευει και αν μετα ζητησεις τα ρεστα σε φαση τι εγινε τρως μπλοκ.

Δεν ειναι τυχαία εκφραση "Αυτός που ξέρει δεν μιλάει " επομένως λιγο προσοχή με αυτά.
Αν ξέρατε εσεις η ειχατε άκρη θα τα μοιράζατε δεξια και αριστερα για 50€???

• Like
Αντιδράσεις: FunBet

FunBet

Active Member
12 Μαρ 2018
168
203
43
Ένας φίλος μου πριν από λίγες εβδομάδες έπεσε πάνω σε έναν με μεγαλύτερη ταρίφα. Όταν επικοινώνησε για χαβαλέ μαζί του, του ζήτησε 100 ευρώ για το πρώτο παιγνίδι και μετά θα του έδινε 2αδες για 200 ευρώ, αν θυμάμαι καλά.

McLaren17

IFC#9 Cup Winner 2017-18
Μέλος του προσωπικού
21 Μαρ 2003
5,752
2,478
113
127.0.0.1
και το χειροτερο ειναι μεσω html/javascript μπορεις ευκολα να κοροιδεψεις κοσμο πχ καποιος μπορει να νομίζει οτι έχω 23k στο account μου :D
test.PNG

• Like
Αντιδράσεις: BetLaden

makis69100

New Member
9 Απρ 2020
19
1
3
Κ κατι πονταρισματα μεγαλα σε ματςε 500 ευρω 600 700 κτλ, ειναι απο sure bets, μη ψαρωνετε, δειχνουν το κερδισμενο ενω στην ουσια δεν εχουν βγαλει φραγκο

panosgtr4460ab123

New Member
17 Ιαν 2020
29
7
3
Παιδιά έχω χάσει από στημένα παιχνίδια ένα πεντακοσάρικο από το 2002 μέχρι το 2004 σε κάτι Κροάτες απατεώνες Εγώ δεν είμαι κατά το να δοκιμάσεις κάποιον αν σε παίρνει Αλλά μακριά από αυτά δεν ξέρω και αν επιτρέπεται να ανεβάσει τη σελίδα γιατί με την εμπειρία που έχουμε εδώ μέσα θα το ψηλό καταλάβουμε αν είναι fake πραγματικό Τέλος πάντων

cosmicsports

Well-Known Member
30 Ιολ 2010
3,247
1,252
113
Το σχέδιο μου είναι σχέδιο Γιούρι Γκέλερ στο Kings college.
Όταν ο Γιούρι Γκέλερ πήγε στο King's college τον εξέτασαν με όργανα αν πράγματι μπορεί να λυγίζει κουτάλια αλλά δεν λύγισε ούτε ένα.
Ο Γιούρι Γκέλερ διαμαρτυρήθηκε ότι ... το περιβάλλον μέσα στο εργαστήριο του δημιουργούσε κλειστοφοβία και γι αυτό δεν μπορούσε να λυγίσει τα κουτάλια, αλλά το πείραμα έληξε άδοξα.

Προγνωστικά

• 21:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Στουτγκάρδη - Αμβούργο
    • Δεν υπάρχουν μπασκετικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα

Σημερινά Γενέθλια

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    cosmicsports Forum Bot: Ο χρήστης cosmicsports ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Γιατί χάνουμε στο ποδοσφαιρικό...