Skrill - ερωτήσεις

John_Vs

New Member
7 Ιολ 2013
238
209
0
Καλησπέρα στο forum !


Χρειάζομαι τα φώτα σας για κάνα δυο θεματάκια περί Skrill. Δεν έχω κάποιο γνωστό που να χρησιμοποιεί, ώστε να βάλει ένα χεράκι.
Έγινα μέλος πριν από λίγο, θα ήθελα να μου πείτε:
1) μπορώ εφόσον τώρα έχω δώσει το mail μου και τα στοιχεία μου, να κάνω ανάληψη σε ένα τραπεζικό λογαριασμό μου; (φυσικά και τον έχω προσθέσει στο site)
2) η διαδικασία κατάθεσης είναι ίδια; πρέπει να χεις χρήματα στο λογαριασμό και τα τραβάς από εκεί αμέσως μόνο με το mail?
3) υπάρχει κάποια χρέωση γενικώς για τη χρησιμοποίηση της Skrill? πέρα από τις "στάνταρ" ελάχιστες χρεώσεις που έχει ανάλογα με την ανάληψη και κατάθεση χρημάτων
4) χρειάζεται να κάνω κάποια ταυτοποίηση πριν τη χρησιμοποίηση της Skrill?


Για την ώρα νομίζω αυτά...
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

Καλησπέρα στο forum !


Χρειάζομαι τα φώτα σας για κάνα δυο θεματάκια περί Skrill. Δεν έχω κάποιο γνωστό που να χρησιμοποιεί, ώστε να βάλει ένα χεράκι.
Έγινα μέλος πριν από λίγο, θα ήθελα να μου πείτε:
1) μπορώ εφόσον τώρα έχω δώσει το mail μου και τα στοιχεία μου, να κάνω ανάληψη σε ένα τραπεζικό λογαριασμό μου; (φυσικά και τον έχω προσθέσει στο site)
2) η διαδικασία κατάθεσης είναι ίδια; πρέπει να χεις χρήματα στο λογαριασμό και τα τραβάς από εκεί αμέσως μόνο με το mail?
3) υπάρχει κάποια χρέωση γενικώς για τη χρησιμοποίηση της Skrill? πέρα από τις "στάνταρ" ελάχιστες χρεώσεις που έχει ανάλογα με την ανάληψη και κατάθεση χρημάτων
4) χρειάζεται να κάνω κάποια ταυτοποίηση πριν τη χρησιμοποίηση της Skrill?


Για την ώρα νομίζω αυτά...
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

1 ναι μπορεις εφοσον εχεις κανει τα παραπανω (το μαιλ πρεπει να ναι το ιδιο - κ ο λογαριασμος στο ονομα σου αυστηρά)
2- καταθεση μπορεις να κανεις απο σκριλλ σε εταιρια ή απο τραπεζα σε σκριλλ και μετα σε εταιρια. Απο τραπεζα θελει 1-2 εργασιμες αρκει ο λογαριασμος να ναι στο ονομα σου. Αναληψη ισχυει το ιδιο
3 χρεωσεις ειναι αυτες οι βασικες που εχει σε αναληψεις ειτε σε καρτα ειτε σε λογαριασμο
4 ταυτοποιηση κανει με διαφ.τροπους. Ο ενας ειναι να κανεις καταθεση απο τραπεζα σε σκριλλ (καποιο ποσο 10 20ευρω κλπ) εκει τσεκαρουν αν ο λογαριασμος ειναι στο ονομα σου και σ ανεβαζουν τα ορια καταθεσεων-αναληψεων. Αυτο ειναι το 1ο επιπεδο ταυτοποιησης.

Επιπλεον υπαρχει ταυτοποιηση διαδικασια που πρεπει να επικοινωνησεις μαζι τους. Βασικα ζητανε καποιο ID ταυτοτητα δηλαδη. Ειναι προαιρετικη αλλα καλο θα ητανε να την κανεις καποια στιγμη που βρεις χρονο
 
  • Like
Αντιδράσεις: John_Vs
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

Χρηματα μπορεις να φορτωσεις στη σκριλλ με 2 τροπους
η με πιστωτικη / χρεωστικη καρτα
η απο τον τραπεζικο λογαριασμο που εδωσες εκει με εμβασμα
Χρηματα μπορεισ να παρεις απο την σκριλλ
η με εμβασμα στο τραπεζικο λογαριασμο σου
η με την χρεωστικη καρτα τησ σκριλλ που μπορεις να βγαλεις
ταυτοποιηση πρεπει να κανεις για να ανεβουν τα ορια σου και να βγαλεις αν θες την καρτα

τους τροπουσ ταυτοποιησης τουσ γραφει αναλυτικα στο σαιτ

ελπιζω να βοηθησα
 
  • Like
Αντιδράσεις: John_Vs
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις αρχικά!


1 ναι μπορεις εφοσον εχεις κανει τα παραπανω (το μαιλ πρεπει να ναι το ιδιο - κ ο λογαριασμος στο ονομα σου αυστηρά)

4 ταυτοποιηση κανει με διαφ.τροπους. Ο ενας ειναι να κανεις καταθεση απο τραπεζα σε σκριλλ (καποιο ποσο 10 20ευρω κλπ) εκει τσεκαρουν αν ο λογαριασμος ειναι στο ονομα σου και σ ανεβαζουν τα ορια καταθεσεων-αναληψεων. Αυτο ειναι το 1ο επιπεδο ταυτοποιησης.

Επιπλεον υπαρχει ταυτοποιηση διαδικασια που πρεπει να επικοινωνησεις μαζι τους. Βασικα ζητανε καποιο ID ταυτοτητα δηλαδη. Ειναι προαιρετικη αλλα καλο θα ητανε να την κανεις καποια στιγμη που βρεις χρονο


Σχετικά με αυτά τα δύο που κράτησα τώρα...

-Ο λογαριασμός μου/κάρτα μου είναι στο όνομα μου. Το mail είναι δικό μου τι εννοείς το "ίδιο";
-Αν κάνω κατάθεση από την κάρτα φαντάζομαι είναι το ίδιο έτσι; Και όχι απο τραπεζικό λογαριασμό...


Άρα το πρώτο που πρέπει να κάνω είναι κατάθεση από την κάρτα μου στην skrill και μετά θα μπορώ να κάνω και ανάληψη;
 
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις αρχικά!





Σχετικά με αυτά τα δύο που κράτησα τώρα...

-Ο λογαριασμός μου/κάρτα μου είναι στο όνομα μου. Το mail είναι δικό μου τι εννοείς το "ίδιο";
-Αν κάνω κατάθεση από την κάρτα φαντάζομαι είναι το ίδιο έτσι; Και όχι απο τραπεζικό λογαριασμό...


Άρα το πρώτο που πρέπει να κάνω είναι κατάθεση από την κάρτα μου στην skrill και μετά θα μπορώ να κάνω και ανάληψη;

μολις περασεις την καρτα σου θα ζητησεις ταυτοποιηση της
θα σου χρεωσουν ενα μικρο ποσο τυχαια απο 1 εως 3 ευρω
το ποσο αυτο θα φανει ακριβωσ στο λογαριασμο σου τησ καρτας π.χ 1,72
αυτο το νουμερο που θα δεις το περνας στη σκριλλ και ετσι γινεται ταυτοποιηση της καρτας σου
μετα μπορεις να αρχισεισ τις καταθεσεις και φυσικα αναληψεις
 
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

το έκανα και για κάποιο λόγο δεν το δεχόταν και δεν επαληθεύτηκε, τι φταίει εδώ;; έκανα πατάτα σε κάτι λογικά ε.........
 
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

λογικα ναι
πρεπει να βαλεις το ακριβες ποσο με τα δεκαδικα
αλλιως δοκιμασε με αλλη καρτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: John_Vs
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

για το αλλο που ρωτησες μιας και σε καλυψε παραπανω στα υπολοιπα το μαιλ ιδιο εννοω οτι το μαιλ πρεπει να ειναι το ιδιο στην οποια εταιρια (στοιχηματικη) παιζεις και στην skrill. Μην δηλωσεις αλλο μαιλ στην οποια εταιρια παιζεις αλλα να ναι το ιδιο.

Η ταυτοποιηση με εμβασμα απο λογαριασμο σε skrill (δηλαδη να βαλεις λεφτα να φορτωσεις στο skrill) γινεται αυτοματα απλα τσεκαρουν αν ο κατοχος ειναι ο ιδιος (κοινως αν ανηκει ο λογαριασμος στο ιδιο προσωπο) Εχει μια χρεωση το εμβασμα εξωτερικου που χρεωνει αναλογα η καθε τραπεζα.

για την καρτα στα εγραψε ο κουβαδοκην/ος οτι υπαρχει επισης καποια μικρη χρεωση την 1η φορα. Και οι 2 αυτες ταυτοποιησεις σου αυξανουν τα ορια αναληψεων/καταθεσεων. Εγω ειχα στειλει και ID καποια στιγμη (κατοπιν συννενοησης με το support) οταν βρηκα χρονο για να με κανουν extra verified αφου ειδα οτι το skrill με βολεψε απο τους πρωτους μηνες.

το έκανα και για κάποιο λόγο δεν το δεχόταν και δεν επαληθεύτηκε, τι φταίει εδώ;; έκανα πατάτα σε κάτι λογικά ε.........

μηπως θελει τελεια αντι για κομμα??

αντι για 1,80 ευρω

να θελει 1.80 ευρω
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: KOUVADOKINIGOS
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

Βήμα 1: επαληθεύστε την κάρτα σας



Η επαλήθευση της κάρτας σας θα πάρει 1-3 ημέρες και θα σας επιτρέψει να κάνετε περισσότερα με τον Skrill λογαριασμό σας. Η διαδικασία δεν σας κοστίζει τίποτα.
Για να βεβαιωθούμε πως έχετε πρόσβαση στην κάρτα σας θα χρεώσουμε ένα μικρό τυχαίο ποσό.


<form accept-charset="UTF-8" action="https://account.skrill.com/payment_cards/563975251/payment_card_verification" class="simple_form new_payment_card_verification" id="new_payment_card_verification" method="post" novalidate="novalidate" style="margin: 0px 0px 20px; min-height: 105px;">
<label class="string required control-label" for="payment_card_verification_cvv_code" style="cursor: pointer; display: block; margin-bottom: 5px;">Κωδικός CVV/CVC<abbr title="υποχρεωτικό" style="cursor: help; border: none;">*</abbr></label><input autocomplete="off" class="string required" data-maxlength="3" data-minlength="3" data-numeric="true" id="payment_card_verification_cvv_code" name="payment_card_verification[cvv_code]" size="3" type="text" style="margin: 0px; vertical-align: middle; line-height: 20px; font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif; width: auto; height: 20px; padding: 4px 6px; color: rgb(85, 85, 85); border-top-left-radius: 4px; border-top-right-radius: 4px; border-bottom-right-radius: 4px; border-bottom-left-radius: 4px; border: 1px solid rgb(204, 204, 204); -webkit-box-shadow: rgb(204, 204, 204) 1px 1px 2px inset; box-shadow: rgb(204, 204, 204) 1px 1px 2px inset; transition: border 0.2s linear, box-shadow 0.2s linear; -webkit-transition: border 0.2s linear, box-shadow 0.2s linear; text-align: center;">



</form>

γράφω τον κωδικό αλλά μου γράφει ότι δεν επαληθεύεται η κάρτα...........
 
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

Βήμα 1: επαληθεύστε την κάρτα σας



Η επαλήθευση της κάρτας σας θα πάρει 1-3 ημέρες και θα σας επιτρέψει να κάνετε περισσότερα με τον Skrill λογαριασμό σας. Η διαδικασία δεν σας κοστίζει τίποτα.
Για να βεβαιωθούμε πως έχετε πρόσβαση στην κάρτα σας θα χρεώσουμε ένα μικρό τυχαίο ποσό.


<form accept-charset="UTF-8" action="https://account.skrill.com/payment_cards/563975251/payment_card_verification" class="simple_form new_payment_card_verification" id="new_payment_card_verification" method="post" novalidate="novalidate" style="margin: 0px 0px 20px; min-height: 105px;">
<label class="string required control-label" for="payment_card_verification_cvv_code" style="cursor: pointer; display: block; margin-bottom: 5px;">Κωδικός CVV/CVC<abbr title="υποχρεωτικό" style="cursor: help; border: none;">*</abbr></label><input autocomplete="off" class="string required" data-maxlength="3" data-minlength="3" data-numeric="true" id="payment_card_verification_cvv_code" name="payment_card_verification[cvv_code]" size="3" type="text" style="margin: 0px; vertical-align: middle; line-height: 20px; font-family: 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif; width: auto; height: 20px; padding: 4px 6px; color: rgb(85, 85, 85); border-top-left-radius: 4px; border-top-right-radius: 4px; border-bottom-right-radius: 4px; border-bottom-left-radius: 4px; border: 1px solid rgb(204, 204, 204); -webkit-box-shadow: rgb(204, 204, 204) 1px 1px 2px inset; box-shadow: rgb(204, 204, 204) 1px 1px 2px inset; -webkit-transition: border 0.2s linear, box-shadow 0.2s linear; transition: border 0.2s linear, box-shadow 0.2s linear; text-align: center;">



</form>

γράφω τον κωδικό αλλά μου γράφει ότι δεν επαληθεύεται η κάρτα...........

δεν θελει καποιον κωδικο θελει τα 3 τελευταια νουμερα της καρτας ΧΧΧ απο την πισω οψη για την επαληθευση της
 
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

To γνωρίζω παιδιά το τι ζητάει, το γράφω αλλά μου λέει ότι δεν μπορεί να το επαληθεύσει.

Είναι χρεωστική.
 
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

Δοκιμασε να μιλησεις με το help desk τους
η αλλαξε καρτα
υπαρχει παντα και η λυση που ειπαμε πιο πανω να καταθεσεις μεσω εμβασματος απο τον τραπεζικο λογαριασμο που τους δηλωσες γινεται και παλι ταυτοποιηση ετσι
απλα κανει δυο εργασιμες να φανει το ποσο
 
  • Like
Αντιδράσεις: nightfall και John_Vs
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

To γνωρίζω παιδιά το τι ζητάει, το γράφω αλλά μου λέει ότι δεν μπορεί να το επαληθεύσει.

Είναι χρεωστική.
Νομιζω αυτες οι καρτες δεν γινονται αποδεκτες και απο τους μπουκ.Με επιφυλαξη το γραφω.
 
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

Ειμαι vip εδω και 7 μερες περιπου στην Skrill Moneybookers. Συμμετέχω στην προωθητική που δίνει 7.5 πόντους για κάθε ευρώ! Γιατί όμως ας πουμε π.χ έστειλα 100 ευρω στην πρασίνη αντί να μου δώσει 750 loyalty points μου έδωσε 150 - 200 μονο;
 
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

Ειμαι vip εδω και 7 μερες περιπου στην Skrill Moneybookers. Συμμετέχω στην προωθητική που δίνει 7.5 πόντους για κάθε ευρώ! Γιατί όμως ας πουμε π.χ έστειλα 100 ευρω στην πρασίνη αντί να μου δώσει 750 loyalty points μου έδωσε 150 - 200 μονο;

Προσεξε οτι δεν συμμετεχουν ολοι οι "εμποροι" στην προωθητικη ειναι καποιοι που δεν παιρνεις κανενα ποντο και καποιοι αλλοι που παιρνεις μονο 1/ 1€ και οχι 7.5!
Διαβασε τους ορους τους...
Επισης σημειωσε οτι αργουν να προσθεσουν τους ποντους μπορει να κανουν και 3-4 μερες!
 
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

bet365, stoiximan, marathonbet δεν ειναι στους εμπορους που εξαιρουνται απο οτι ειδα. σωστα; ναι μαλλον θα μπουν μεχρι αυριο...
 
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

bet365, stoiximan, marathonbet δεν ειναι στους εμπορους που εξαιρουνται απο οτι ειδα. σωστα; ναι μαλλον θα μπουν μεχρι αυριο...

Σωστα δεν εξαιρουνται αυτοι...
Ενταξει ειναι της υπομονης ο skrill ;)
 
Απάντηση: Skrill - ερωτήσεις

Διορθωση: Ο stoiximan.com εξαιρειται τωρα δεν ξερω τι γινεται για τον stoiximan.gr φανταζομαι ομως οτι εξαιρειται κι αυτος!
 

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...