Skrill

Απάντηση: Skrill

καλησπερα , επειδη ειμαι καινουργιος σχετικα με τη skrill , να κανω μια ερωτηση . εχω κανει πολλες φορες καταθεση με τραπεζικο λογαριασμο alpha στο λογαριασμο alpha της skrill με επιτυχια παντα . τωρα ζητησα ενα σχετικα καλο ποσο αναληψη παλι με τραπεζικ λογαριασμο (στον προσωπικο μου της alpha) . αλλα ακομα δεν εχει γινει , βεβαια εχω πεσει πιθανως και στις αργιες του καθολικου πασχα ( το ζητησα τη προηγ πεμπτη ) . εχει ζητησει καποιος απο εσας αναλογη αναληψη με τραπεζικο λογαριασμο alpha ? εχει ολοκληρωθει σε εσας? ευχομαι καλη ανασταση σε ολους σας .
 
Απάντηση: Skrill

καλησπερα , ποιο ατμ απο ποια τραπεζα χρησιμοποιειτε για αναληψη χρηματων με skrill καρτα ? γιατι εγω τη προηγουμενη εβδομαδα δεν μπορεσα απο ΑΤΜ Εθνικης . προχωρουσε ολη η διαδικασια , επελεγα το ποσο , αλλα δεν εβγαζε χρηματα (ειχα μεσα χρηματα στο λογαριασμο ) . ευχομαι καλη ανασταση σε ολους σας .
 
Απάντηση: Skrill

Μιας και είσαι καινούριος θα κάνεις αίτηση να πάρεις την κάρτα της σκριλλ θα πληρώνεις 10 ευρώ το χρόνο και θα κανεις αναλήψεις από την κάρτα της σκριλλ απευθείας και δεν θα ταλαιπωρηθείς


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Απάντηση: Skrill

Καλησπέρα σε όλη την παρέα και Χρονια Πολλά!! Έχω έναν λογαρισμο παλιο απο skrill προ capital control, τον ξαναενεργοποιησα τωρα στην καταθεση με καρτα είχα προβλημα αλλά διαβαζοντας εδώ καταλαβα ότι μπορώ να το κάνω μέσω τραπεζικού εμβάσματος. Το θέμα μου είναι η ανάληψη? Εστειλα σε μια στοιχηματική που γράφτηκα τώρα και μου απάντησαν αυτό:
Καλημέρα Γιάννη,

[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=Verdana, Geneva, sans-serif, serif, EmojiFont]Οι τρόποι με τους οποίους μπορείτε να κάνετε τις συναλλαγές σας είναι μέσω Skrill, Neteller, Paysafecard, Viva payments, Moneysafe, καθώς επίσης και άμεσα με κάρτα. Κάντε κλικ στο πορτοφολάκι δίπλα από το όνομά σας ή πάνω δεξιά στις πληρωμές[FONT=Verdana, Geneva, sans-serif, serif, EmojiFont], για να είστε σε θέση να δείτε όλους τους διαθέσιμους τρόπους.[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]Τις ίδιες μεθόδους μπορείτε να χρησιμοποιήσετε και για τις αναλήψεις, εκτός από τις Skrill / Neteller οι οποίες είναι διαθέσιμες μόνο για καταθέσεις σε χρήστες από την Ελλάδα. Προσέξτε ότι ο τελευταίος τρόπος κατάθεσης είναι εκείνος με τον οποίο θα γίνεται η ανάληψη κάθε φορά. Το τραπεζικό έμβασμα δεν είναι διαθέσιμο.

Είναι όντως έτσι? Άρα να μην κάνω κατάθεση στη skrill αν δεν μπορω να τραβάω λεφτά πάλι πισω μετά.
 
Απάντηση: Skrill

Καλησπέρα καλησπέρα

Με κάρτα κατάθεση δεν μπορούμε μόνο με έμβασμα είτε στον λογαριασμό της alpha είτε στην γερμανική.

Στην ανάληψη παίρνεις τα λεφτά στην σκριλλ και από κει τα μεταφέρεις στον τραπεζικό λογαριασμό που έχεις δηλώσει στην σκριλλ και εκεί έχει κάποιες χρεώσεις όταν έρθουν στην ελληνική τράπεζα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Απάντηση: Skrill

Ευχαριστώ άρα το προβλημα το έχει η συγκεκριμένη στοιχηματική. Γιατί με ρώτησαν αν ειμαι απο ελλαδα και μου είπαν οτι μπορώ μονο καταθεση μεσω σκριλλ και μετα αναληψη η στο λογαριασμο μου η σε paysafe.
H paysafe για ηλεκτρονικό πορτοφόλι, να σηκωνω και να βάζω λεφτά σε διάφορες εταιρίες είναι γενικά αξιόπιστη η θα έχω θέματα?
 
Απάντηση: Skrill

Εμένα θέμα εταιρίας μου μυρίζει. Με όποιον τρόπο κάνουμε κατάθεση με αυτόν τρόπο και η ανάληψη και από την στιγμή που μου λέει κατάθεση με σκριλλ εντάξει αλλά ανάληψη με paysafe και δεν συμμαζεύεται την είχα αφήσει σίγουρα. Αλλά αν θες κανε μια δοκιμή βάλε ένα δεκάρικο παίξε μια διπλή ευκαιρία να πάρεις έστω κάποια λεπτά και ζητά ανάληψη του ποσού στην σκριλλ. Αν σου κάνουν μα και μου και σε οδηγήσουν ανάληψη με paysafe το αποχαιρέτα τους


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Παιδια καλησπερα,ερωτηση, εκανα μια καταθεση με καρτα στην skrill και παω να καταθεσω στην πρασινη και μου λεει δεν γινετε να χρησιμοποιηθει για τυχερα παιχνιδια διαδικτυου. Τι πρεπει να κανω για να μπορεσω να τα χρησιμοποιησω εκει?
 
Παιδια καλησπερα,ερωτηση, εκανα μια καταθεση με καρτα στην skrill και παω να καταθεσω στην πρασινη και μου λεει δεν γινετε να χρησιμοποιηθει για τυχερα παιχνιδια διαδικτυου. Τι πρεπει να κανω για να μπορεσω να τα χρησιμοποιησω εκει?
Όταν κατέθεσες πρέπει να σε ρώτησε για την χρήση του αν θα είναι για τυχερά παιχνίδια ή όχι. Αν πάτησες όχι για τυχερά παιχνίδια λογικά να μην μπορείς
 
στο 'ναι' δεν προχορουσε η καταθεση...
οπότε επέλεξες όχι δεν θα χρησιμοποιηθεί για τυχερά παιχνίδια άρα λογικά να μην μπορείς.

Τίποτα πλέον τραπεζικό έμβασμα κατάθεση στην σκριλλ διάλεξε την Γερμανική τράπεζα, τα λεφτά θα μπουν σε 3 μέρες και από κει θα μπορέσεις να τα χρησιμοποιήσεις στην πράσινη
 
οπότε επέλεξες όχι δεν θα χρησιμοποιηθεί για τυχερά παιχνίδια άρα λογικά να μην μπορείς.

Τίποτα πλέον τραπεζικό έμβασμα κατάθεση στην σκριλλ διάλεξε την Γερμανική τράπεζα, τα λεφτά θα μπουν σε 3 μέρες και από κει θα μπορέσεις να τα χρησιμοποιήσεις στην πράσινη

υπαρχει καποιος τροπος να τα διωξω απο σκριλλ και να τα παω καπου που να μπορω να τα βαλω στην 'πρασινη'
 
Στην σκριλλ τα εβαλα με πειραιως
Μου κάνει εντύπωση γιατί με χρεωστική κάρτα πειραιώς στις 7/10 έκανα κατάθεση στην σκριλλ με ρώτησε αν θα είναι για τυχερά παιχνίδια απάντησα ναι και το δέχτηκε και από και πέρα τα χρησιμοποίησα σε στοιχηματική χωρίς πρόβλημα
 
Μου κάνει εντύπωση γιατί με χρεωστική κάρτα πειραιώς στις 7/10 έκανα κατάθεση στην σκριλλ με ρώτησε αν θα είναι για τυχερά παιχνίδια απάντησα ναι και το δέχτηκε και από και πέρα τα χρησιμοποίησα σε στοιχηματική χωρίς πρόβλημα

visa ηταν?
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...