Sportingbet - Με απέκλεισαν από το τζάκποτ

JohnDo666

New Member
16 Μαι 2020
3
0
1
Καλησπέρα σας. Θέλω να ρωτήσω τι ακριβώς παίζει αν γνωρίζετε με τη Sporting bet. Eίχα κάνει εγγραφή και κατάθεση 5 ευρώ και ξεκίνησα να παίζω φρουτάκια. Μόνο κάθε μέρα την ώρα που έπαιζε το τζακποτ και κέρδιζα και κάποια έξτρα παίζοντας οπότε το πρόσημο μαζί με το τσακποτ ήταν πάντα θετικό. Ξαφνικά πήρανε την απόφαση να αποκλείσουν το λογαριασμό μου απο την προσφορά του τζακποτ και να μη το παίρνω. Το ίδιο κάνανε και σε φίλο μου ο οποίος παίζει απο άλλη πόλη. Χωρίς καμιά προειδοποίηση. Φυσικά σε επικοινωνία με το support τους εννοείται ότι θα λένε ότι πιο ασαφές και γενικευμένο υπάρχει. Ξέρετε γιατί παίζει τέτοιος αποκλεισμός? Δεδομένου ότι δεν έκλεψα απλά έπαιξα με τους δικούς τους κανόνες γιατί έγινε κάτι τέτοιο?

antartis

Active Member
5 Μαι 2003
1,148
19
38
47
ΑΘΗΝΑ-ΝΙΚΑΙΑ
Αν δεν βρείς άκρη,πολύ απλά μην τούς ξαναδώσεις χρήματα,έχει γεμίσει ο κόσμος εταιρείες,επέλεξε αυτή που σου ταιριάζει και σε καλύπτει,τελικά όλοι με τον Οπάπ τα έχουμε,αλλά τουλάχιστον το κασέρι πέφτει.

nikos_8384

Well-Known Member
13 Νοε 2012
508
401
63
Εχει ανοιξει αλλο ενα θεμα σχετικα με τα τζακποτ,δεν ξερω αν το εχεις δει

https://www.infobeto.com/forum/threads/sportingbet-ban-από-jackpots.135063/

Χωρις να θελω να τους υπερασπιστω,αλλα οταν βλεπουν νεο πελατη,που βαζει λεφτα και παιζει μονο την ωρα του τζακποτ σχεδον συνεχεια,δε νομιζεις οτι θα βρουν πατημα για καταχρηση? Στην τελικη με αυτο τον τροπο,προστατευουν και τους ηδη υπαρχοντες πελατες,οι οποιοι παιζουν και τις υπολοιπες ωρες,παιζουν στοιχημα,ποκερ κλπ

JohnDo666

New Member
16 Μαι 2020
3
0
1
Άρα το θέμα τους είναι να βρουν πάτημα για κατάχρηση και να σε κόψουν. Παρόλου που στα χαρτιά ή στους όρους τους λέει ότι δε θεωρείται αυτό κατάχρηση κάπου απο τη στιγμή που το προσφέρουνε οι ίδιοι. Απλά λειτουργούν όπως όλα τα καζίνο αν ο πελάτης κερδίζει τον κόβουν. Σωστά?

nikos_8384

Well-Known Member
13 Νοε 2012
508
401
63
Εχω κανει αναληψεις τελευταια τριψηφια ποσα αποκλειστικα με κερδη απο καζινο.Οι καταθεσεις ειναι μικροτερες.Στο τζακποτ ειμαι σχεδον καθημερινα μεσα,χωρις να βγαζω αμεσως το κερδισμενο ποσο,αν και θα μπορουσα.Στο συνολο ειμαι στο συν,στο στοιχημα εχω τζιραρει κερδισμενο επαθλο απο διαγωνισμο τους,εχω παιξει πολλα στοιχηματα εκτος αγορας (χωρις να τους χτυπαω βεβαια με μαξ λιμιτ).Γιατι δεν με εχουν μπαναρει ως τωρα?

JohnDo666

New Member
16 Μαι 2020
3
0
1
Έλα μου ντε Νίκο. Γιαυτό αναρωτιέμαι. Επειδή έχω και γνωστούς που παίζουν παρατήρησα ότι το κάνουν τυχαία.

nikos_8384

Well-Known Member
13 Νοε 2012
508
401
63
Δεν εχω στοιχεια ουτε και γνωση,για το αν γινεται τυχαια αυτο.Αν ο πελατης κερδιζει παιζοντας και κανοντας τζιρο σε διαρκεια,με ποικιλια παιχνιδιων,αγορων,στοιχηματων κλπ,δεν θα εχει σιγουρα θεμα στους συγκεκριμενους.Αν μπαινει στα τζακ ποτ,στο τεταρτο-μισαωρο πριν σκασει και αν κανει αμεσα αναληψη το ποσο και μαλιστα σε καθημερινη βαση,φανταζομαι θα εχει θεμα.Οπως θεμα θα εχει αν στοιχηματιζει μονο αποδοσεις με λαθος,εκτος αγορας,πολυ κοντα στο μαξ μπετ.Αλλα οσοι εχουν εμπειρια λιγο πολυ τα γνωριζουν αυτα ή εστω τα υποψιαζονται.Γενικα,καλο ειναι το προφιλ να μοιαζει με παικτη και οχι με κερδοσκοπο.Οχι,οτι ισχυει για ολες αυτο,σιγουρα θα γινονται και λαθη απο τα τμηματα risk,οπως και καποιες ειναι αλλεργικες ακομα και στα μικρα κερδη ενος παικτη.

Προγνωστικά

• 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Κίελo - Αρμίνια Μπίλεφελντ
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Νυρεμβέργη - Μπόχουμ
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Καρλσρούη - Σαν Πάουλι
  • 16:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Σάλκε - Βέρντερ Βρέμης
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Βόλφσμπουργκ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Χέρτα Βερολίνου - Άουγκσμπουργκ
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μάιντς - Χόφενχαϊμ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Φορτούνα Ντίσελντορφ
    • Δεν υπάρχουν μπασκετικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    P PANATHA: Ένας τον έφαγε...νομίζω πως ελάχιστοι, για να μην πω κανείς, δεν συμφωνεί με τις αποφάσεις και...