Stoiximan και Limit

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
Σε ευχαριστώ πολύ! θα πάρω το χρόνο μου ν καταλάβω τι σημασία έχει οτι έχουν αλλάξει τα lines πολύ στις εταιρίες της χωράς μου που δεν θα μπορώ να παίξω γιατί θα έχω σε όλες limit, με τα lines που θα έχει η ασια όταν ανοίξει τις αγορές.
Οταν θα ανοιξει αποδοσεις η Ασια θα λαβει σοβαρα υποψην της την ταση που υπηρχε πριν ανοιξει αποδοσεις.Αν ενα σημειο ειχε ανοιξει στους softbooks στο 3.00 και την στιγμη που ανοιξε η Ασια ειχε πεσει για τον Α η Β λογο στο 1.90, με 1.90 θα ανοιξει η Ασια, αν ειχε παραμεινει στο 3.00 θα ανοιγε με 3.00.Αυτο ισχυει στα πιο πολλα πρωταθληματα ποδοσφαιρου.Σε αλλα αθληματα δεν ξερω.Γιαυτο ανοιγουν πιο αργα αποδοσεις οι Ασιατες, φυλαγονται με αυτον τον τροπο.Οσα ξερει σχετικα με το "σωστο σετ αποδοσεων" ο trader της 1xbet η της bet365 που ανοιξε πρωτος , αλλα τοσα ξερει και ο trader της Pinnacle. Aυτο που λενε οτι η Ασια ξερει καλυτερα ειναι ενα παραμυθι.Οι πελατες της Ασιας ξερουν καλυτερα (και οχι παντα) και οχι οι traders..Tωρα στο αλλο που ειπες τι αλλο εχει αλλαξει σε Ασια εκτος απο τα πιο χαμηλα ορια που εχουν τωρα, θα σου πω οτι πλεον ακυρωνουν στοιχηματα καποιες Ασιατικες και κοβουν παιχτες και αυτοι με τον τροπο τους.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: GATHS
Επειδή καταλαβαίνω τι εννοείς δεν σε ενοχλεί που το 1,70 του ΟΠΑΠ έξω έχει 1,80 ή 1,85 ;
Εγώ κοιτάω ταμείο κάθε τέλος του χρόνου και είμαι πολύ ευχαριστημένος.Το από που θα τα πάρεις δεν έχει τόσο μεγάλη σημασία όσο το να τα πάρεις.Εαν εσένα δεν σε ενοχλούν τα limit και οι διάφορες αστείες δικιολογίες των εταιριών όταν έρχεται η ώρα να πληρώσουν , τότε δεν με ενοχλεί και εμένα το 1,70 του ΟΠΑΠ....
 
Αν εσυ εκανες προβλεψη για closιng odds Ασιας στο 1.40 και ζητηση σε bf 1.45, θα σε ενοχλουσε το 1.70 αντι για 1.85?

Δεν είναι το ίδιο γιατί εμένα με ρωτάς αν η απόδοση του 1,70 μου αρκεί όταν την περίμενα στο 1,45 μαξ, ενώ εκείνος από τα 100 ματς που θα ποντάρει τα 99 θα έχουν πολύ πιο μικρή απόδοση. Αλλά οκ εφόσον δεν τον ενοχλεί....
 
Δεν είναι το ίδιο γιατί εμένα με ρωτάς αν η απόδοση του 1,70 μου αρκεί όταν την περίμενα στο 1,45 μαξ, ενώ εκείνος από τα 100 ματς που θα ποντάρει τα 99 θα έχουν πολύ πιο μικρή απόδοση. Αλλά οκ εφόσον δεν τον ενοχλεί....
Δεν ξερω πως παιζει.Εγω απλα σου ειπα οτι σε καποια ματς ακομα και το 1.70 του ΟΠΑΠ ειναι προτιμοτερο απο το να μην παιξεις καθολου αφου εκει που εχουν 1,80 σε εχουν κοψει.Δηλαδη οχι μονο ειναι προτιμοτερο αλλα εχει και value αν πχ περιμενεις να φτασει στο 1.40 την επομενη μερα.
 
Εγώ κοιτάω ταμείο κάθε τέλος του χρόνου και είμαι πολύ ευχαριστημένος.Το από που θα τα πάρεις δεν έχει τόσο μεγάλη σημασία όσο το να τα πάρεις.Εαν εσένα δεν σε ενοχλούν τα limit και οι διάφορες αστείες δικιολογίες των εταιριών όταν έρχεται η ώρα να πληρώσουν , τότε δεν με ενοχλεί και εμένα το 1,70 του ΟΠΑΠ....

Εγω παλι δεν εμαι καθολου ευχαριστημενος.

1) Δεν μπορω να παιξω κρικετ, βελακια, γκολφ και ποδηλασια οπως επαιζα παλια. Αντε ποδηλασια κατι καταφερνω με πινακλ(ουπς ειναι παρανομη) αλλα τα αλλα οι Ελληνικοι μπουκμεικερς τα προσφερουν με 15 απο τις 120 αγορες που θα ειχε η paddy, ο william, o lads, η coral και τα αλλα παιδια. Περιπου 25% κερδος κατω απο αυτα

2) Το να εχει αυτη τη στιγμη το οβερ στο Τσβολε - Βαλβαικ 1.35 στον ΟΠΑΠ ενω εξω παιζει απο 1.48 εως 1.51 ειναι σοβαρη απωλεια κερδους για εμενα. Εχεις τυχει ποτε να κατσεις στη θεση του "πεταω 150 ευρω στον υπονομο"; Γιατι αυτο γινεται εδω

3) Οσα και να κερδιζω απο το λαιβ του ΟΠΑΠ και τα κομπος που παω και παιζω και παλι δεν μπορω να βγαλω οσα θα εβγαζα αν τα επαιζα σε καποια εταιρια που μου εχει βαλει λιμιτ.

Εννοειται οτι με ενοχλει παρα πολυ το οτι βλεπω το παιχνιδι στο 2.05 και παω και το ριχνω στο 1.90 γιατι "δεν γαμιεται, δεν εχω και που αλλου να παιξω, ας κερδισει τουλαχιστον να μην κλαιγομαι". Μακροχρονια χανεις χανεις χανεις ποσοστο των κερδων σου, θα καταληξεις να μην εχεις κερδη, θα ερθει και η ωρα που θα χασεις και εκει που θα αντεχες να χασεις Χ ευρω, τωρα εχεις μονο 75% του Χ για να χασεις. Αυτο οδηγει στη χρεοκωπια σιγα σιγα, γιατι το βαλιου σου δινει το edge απεναντι στον μπουκμεικερ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos
Εγω παλι δεν εμαι καθολου ευχαριστημενος.

1) Δεν μπορω να παιξω κρικετ, βελακια, γκολφ και ποδηλασια οπως επαιζα παλια. Αντε ποδηλασια κατι καταφερνω με πινακλ(ουπς ειναι παρανομη) αλλα τα αλλα οι Ελληνικοι μπουκμεικερς τα προσφερουν με 15 απο τις 120 αγορες που θα ειχε η paddy, ο william, o lads, η coral και τα αλλα παιδια. Περιπου 25% κερδος κατω απο αυτα

2) Το να εχει αυτη τη στιγμη το οβερ στο Τσβολε - Βαλβαικ 1.35 στον ΟΠΑΠ ενω εξω παιζει απο 1.48 εως 1.51 ειναι σοβαρη απωλεια κερδους για εμενα. Εχεις τυχει ποτε να κατσεις στη θεση του "πεταω 150 ευρω στον υπονομο"; Γιατι αυτο γινεται εδω

3) Οσα και να κερδιζω απο το λαιβ του ΟΠΑΠ και τα κομπος που παω και παιζω και παλι δεν μπορω να βγαλω οσα θα εβγαζα αν τα επαιζα σε καποια εταιρια που μου εχει βαλει λιμιτ.

Εννοειται οτι με ενοχλει παρα πολυ το οτι βλεπω το παιχνιδι στο 2.05 και παω και το ριχνω στο 1.90 γιατι "δεν γαμιεται, δεν εχω και που αλλου να παιξω, ας κερδισει τουλαχιστον να μην κλαιγομαι". Μακροχρονια χανεις χανεις χανεις ποσοστο των κερδων σου, θα καταληξεις να μην εχεις κερδη, θα ερθει και η ωρα που θα χασεις και εκει που θα αντεχες να χασεις Χ ευρω, τωρα εχεις μονο 75% του Χ για να χασεις. Αυτο οδηγει στη χρεοκωπια σιγα σιγα, γιατι το βαλιου σου δινει το edge απεναντι στον μπουκμεικερ.
Δηλαδή τα έχεις πάρει με τη σειρά όλα τα αθλήματα και οτι κάτσει...
Δεν νομίζω οτι έχω τη δυνατότητα να εξηγήσω το οτιδήποτε σε κάποιον με την δική σου παικτική φιλοσοφία στο πως μπορεί κάποιος να κερδίζει μακροχρόνια.Πιθανολογώ οτι δεν θα έπρεπε να ασχολείσαι με το στοίχημα γενικότερα εαν βρίσκεσαι στη θέση να χάνεις μόνιμα σε μακροχρόνια βάση.
 
Δηλαδή τα έχεις πάρει με τη σειρά όλα τα αθλήματα και οτι κάτσει...
Δεν νομίζω οτι έχω τη δυνατότητα να εξηγήσω το οτιδήποτε σε κάποιον με την δική σου παικτική φιλοσοφία στο πως μπορεί κάποιος να κερδίζει μακροχρόνια.Πιθανολογώ οτι δεν θα έπρεπε να ασχολείσαι με το στοίχημα γενικότερα εαν βρίσκεσαι στη θέση να χάνεις μόνιμα σε μακροχρόνια βάση.

Ωραία να σου κάνω μια ερώτηση τότε. Υπάρχει και άλλος τρόπος διαφορετικός εκτός από το να περιμένεις να πιάσεις πχ 3 παρολί τη σεζόν ή 5 ή 10 παίζοντας στον ΟΠΑΠ με γκανιότα 15% ή αυτός είναι ο τρόπος που χρησιμοποιείς;
 
Δηλαδή τα έχεις πάρει με τη σειρά όλα τα αθλήματα και οτι κάτσει...
Δεν νομίζω οτι έχω τη δυνατότητα να εξηγήσω το οτιδήποτε σε κάποιον με την δική σου παικτική φιλοσοφία στο πως μπορεί κάποιος να κερδίζει μακροχρόνια.Πιθανολογώ οτι δεν θα έπρεπε να ασχολείσαι με το στοίχημα γενικότερα εαν βρίσκεσαι στη θέση να χάνεις μόνιμα σε μακροχρόνια βάση.
Ποτε γραφτηκες στο φορουμ??? Μαλλον δεν εχεις καταλαβει σε ποιον απαντας...

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Δηλαδή τα έχεις πάρει με τη σειρά όλα τα αθλήματα και οτι κάτσει...
Δεν νομίζω οτι έχω τη δυνατότητα να εξηγήσω το οτιδήποτε σε κάποιον με την δική σου παικτική φιλοσοφία στο πως μπορεί κάποιος να κερδίζει μακροχρόνια.Πιθανολογώ οτι δεν θα έπρεπε να ασχολείσαι με το στοίχημα γενικότερα εαν βρίσκεσαι στη θέση να χάνεις μόνιμα σε μακροχρόνια βάση.

Μπορει απλα να μην εχεις κατι να πεις, οποτε δεν χρειαζεται και να εξηγησεις κατι.

Κοιτα να δεις, για να μιλαμε ξεκαθαρα, οταν ειχες μαθει τοσα χρονια στο χαβιαρι, δεν την παλευεις με το σιταρι. Μπορει εγω να δηλωνω στην εφορια καθε χρονο ενα 5ψηφιο απο τη βεβαιωση του ΟΠΑΠ, αλλα ειναι κοντα στο 60% οσων ειχα ως κερδη πριν 5 χρονια.

Και ναι η αληθεια ειναι οτι προτιμω να παιξω 5 αγωνες κρικετ, παρα Σουπερλιγκα, Ερεντιβιζε και Σεριε Α(ουτε να τα δω δεν θελω) αλλα πλεον αναγκαζομαι να ασχολουμαι με αυτα. Παλια περναγα και καλα, τωρα απλα για τη δουλεια.

Για εμενα δεν υφισταται δυνατοτητα κερδους με τους μπουκμεικερς στην Ελλαδα(οσους με εχουν αφησει ακομα να παιζω δλδ, betshop winmasters και οπαπ).

Να και το 1-2 στην Ολλανδια... 150 ευρω ΧΑΜΕΝΑ. Δηλαδη σε μια μερα μπορω να χανω 2000 ευρω ενω κερδιζω!
 
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark
Ωραία να σου κάνω μια ερώτηση τότε. Υπάρχει και άλλος τρόπος διαφορετικός εκτός από το να περιμένεις να πιάσεις πχ 3 παρολί τη σεζόν ή 5 ή 10 παίζοντας στον ΟΠΑΠ με γκανιότα 15% ή αυτός είναι ο τρόπος που χρησιμοποιείς;
Πιστεύω υπάρχουν πολλοί τρόποι να βγαίνεις πάντα κερδισμένος κάθε σεζόν.Θα είχε κάποιο νόημα πιστεύεις να καθήσω να αναλύσω (που δεν έχω την όρεξη και είναι και τεχνικώς αδύνατο) τον τρόπο που παίζω εγώ;
Στο πολύ χοντρά-χοντρά προσωπικά παίζω κάθε σαββατοκύριακο.Δηλαδή 52 φορές το χρόνο.Έχω 3 κατηγορίες συστημάτων (χαμηλού,μέσου και υψηλού ρίσκου) όπου σε κάθε κατηγορία παίζω αρκετά διαφορετικής προσέγγισης συστήματα.Δεν ξέρω ποια από αυτά θα κερδίσουν, ξέρω όμως σίγουρα οτι στο σύνολο η κάβα κάθε σαββατοκύριακο αυξάνεται αρκετά.Τα παιχνίδια τα επιλέγω μόνος μου με βάση διάφορα δικά μου φίλτρα που έχω βάλει σε ένα πρόγραμμα.Όλα τα παραπάνω με επιμελή διαχείρηση του πόσα παίζω σε κάθε σύστημα ξεχωριστά και όχι όσα να ναι σε οτι να ναι.Φαντάζομαι θα υπάρχουν και άλλοι σαν εμένα που κάνουν κάτι ανάλογο και έχουν πάντα θετικό ταμείο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark
Το θεμα ειναι με τι ειναι ευχαριστημενος ο καθενας. Κι εγω χθες επαιξα στον ΟΠΑΠ δελτια 1800 ευρω, κερδισα 2350 περιπου (γαμω τη Μπραιτον και τις Πυραμιδες - ασχετο). Ε και; Αν τα επαιζα ολα αυτα ονλαιν θα ειχα κερδισει με τα 1800 κοντα 3000. Ειναι μεγαλη η διαφορα. Ειδικα στα κομπο η διαφορα γινεται μεγαλυτερη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark
Ποτε γραφτηκες στο φορουμ??? Μαλλον δεν εχεις καταλαβει σε ποιον απαντας...

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ψάξε να δεις πότε γράφτηκα.Και για πες μας και σε ποιον απαντάμε;
Έχετε πολύ πλάκα μερικοί εδώ μέσα...
 
Το θεμα ειναι με τι ειναι ευχαριστημενος ο καθενας. Κι εγω χθες επαιξα στον ΟΠΑΠ δελτια 1800 ευρω, κερδισα 2350 περιπου (γαμω τη Μπραιτον και τις Πυραμιδες - ασχετο). Ε και; Αν τα επαιζα ολα αυτα ονλαιν θα ειχα κερδισει με τα 1800 κοντα 3000. Ειναι μεγαλη η διαφορα. Ειδικα στα κομπο η διαφορα γινεται μεγαλυτερη.

Ρε συ ξεκόλλα ο άνθρωπος απλώς διαφωνούσε με το ότι τον ΟΠΑΠ δεν τον κερδίζεις όχι ότι η χ,ψ,ω εταιρία δεν έχει καλύτερες αποδόσεις. Και δικαίως σου λέει στο διαδίκτυο μπορεί να κερδίσω δελτίο και να μην με πληρώσουν. Και εν μέρει έχει δίκιο δηλαδή τι καραγκιοζιλίκι με κάποιες εταιρίες του στυλ αν από την ίδια ιπ παίζουν δύο διαφορετικοί λογαριασμοί δεν πληρώνω; Και όμως αντι να βγούνε οι Ελληνες και να τους πούνε τι λέτε ρε νούμερα σας μποικοτάρουμε και βάζετε λουκέτο σε 6 μήνες κάθονται και παίζουν σε αυτούς. Και σου λέει ο άνθρωπος το κλασικό κάλλιο πέντε και στο χέρι. Εντάξει εγώ δεν τον κατηγορώ, έχει δίκιο, άντε να πιάσεις παρολί 10 χιλιάρικα και να βγει ο άλλος να σου πει ξέρεις επειδή πριν από 4 χρόνια κάποιος άλλος λογαριασμός είχε μπει με την ίδια ip δεν σε πληρώνω γιατί το λένε οι όροι!
 
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark
Ψάξε να δεις πότε γράφτηκα.Και για πες μας και σε ποιον απαντάμε;
Έχετε πολύ πλάκα μερικοί εδώ μέσα...
Χμμμμ....Χμμμμμ....
Μαλλον καποιοι αλλοι εχουν πλακα να λενε στον γκριμ οτι ειναι καλυτερα να παψει να ασχολειται με το στοιχημα.
43e74168227841d375705a358c91fa3c.jpg


Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Χμμμμ....Χμμμμμ....
Μαλλον καποιοι αλλοι εχουν πλακα να λενε στον γκριμ οτι ειναι καλυτερα να παψει να ασχολειται με το στοιχημα.
43e74168227841d375705a358c91fa3c.jpg


Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μάλον εσύ έχεις πλάκα που νομίζεις οτι επειδή κάποιος μπαίνει σε forum ως tipster τον θεωρούμε θεό και όλοι οι άλλοι που δεν έχουν παρουσία ως tipster κλαίνε τη μαύρη μοίρα τους.
Ξεκόλα λίγο το κεφαλάκι σου.Το μόνο που μετράει είναι τι έχει ο καθένας μας στον τραπεζικό του λογαριασμό ως απόρεια της ασχολίας του με το στοίχημα.Αυτά είναι τα εύσημα και όχι η κατάταξη των tipsters που μου αράδιασες λες και κάνανε κάτι τρομερό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: teleia
Το θεμα ειναι με τι ειναι ευχαριστημενος ο καθενας. Κι εγω χθες επαιξα στον ΟΠΑΠ δελτια 1800 ευρω, κερδισα 2350 περιπου (γαμω τη Μπραιτον και τις Πυραμιδες - ασχετο). Ε και; Αν τα επαιζα ολα αυτα ονλαιν θα ειχα κερδισει με τα 1800 κοντα 3000. Ειναι μεγαλη η διαφορα. Ειδικα στα κομπο η διαφορα γινεται μεγαλυτερη.
Ναι κι εγώ μαζί σου.Αλλά για σκέψου να ζητάς αυτά τα 3000 από την online και να σου ζητάει ΑΦΜ,φωτοτυπία ταυτότητας , φωτοτυπία κίνησης τραπεζικού σου λογαριασμού, δακτυλοσκόπηση , υπέρηχο ανω και κάτω κοιλίας , να στα κάνει τσουρέκια να στα δώσει μετά από κανα μήνα και μετά όταν πάς να ξαναπαίξεις να φάς ένα ωραιότατο limit να είναι όλο δικό σου.Εγώ ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω.Μπορεί όλοι να τον βρίζουν τον ΟΠΑΠ αλλά οτι κερδίζεις θα στο πληρώσει.Τουλάχιστον μέχρι τώρα αυτό έχει δείξει.Αν αργότερα τις κόψει και αυτός τις πληρωμές θα ασχοληθώ με το ψάρεμα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...