Stoiximan 0%

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
135
30
28
Σορρυ το έσβησα γιατί πρόσεξα ότι δεν εχεις δώσει όλα για σήμερα ... έχει και την Πορτογαλλία , μπορείς να τους βάλεις και σε 2πλο , 1,25 για ναδαλ δεν υπάρχει πουθενά πάντως

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Silver

JIM1

Active Member
29 Μαρ 2012
238
130
43
Να προτεινω το γκολ-γκολ του αγωνα Πορτογαλια-Ολλανδια με αποδοση 1.80

• Like

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
135
30
28
Να προτεινω το γκολ-γκολ του αγωνα Πορτογαλια-Ολλανδια με αποδοση 1.80
Πολύ καλό είναι, αλλά εδω ο φίλος παίζει μόνο τα αποτελέσματα 1 Χ 2 που έχουν 0 γκανιότα ... και διπλή ευκαιρία βέβαια αν παίξει 2 σημεία με ανάλογο της απόδοσης ποσό.

Ο στοίχημαν έχει πολύ καλή απόδοση σε Πορτογαλία , αλλά πιο πολύ θα έπαιζα Ολλανδία , οπότε πάμε για Χ ?

• Like
Αντιδράσεις: SOS*BET και Silver

syllektikos

Well-Known Member
11 Οκτ 2009
377
280
63
Πολύ καλό είναι πάντως το 1.8 στο γκολ-γκολ, εγώ το τίμησα... Να δούμε τι θα γίνει. Καλή τύχη σε όλους!!!

Silver

Goalmania Winner 2010
30 Μαι 2005
5,555
2,276
113
36
Κατερίνη city
Σήμερα οι αποδόσεις δεν ευνοούν για μονά άρα θα πάμε σε δυάδα

ΙΣΠΑΝΙΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ 1
ΤΟΡΟΝΤΟ - ΓΚΟΛΝΤΕΝ 2
ΔΥΑΔΑ @ 3,01

• Like
Αντιδράσεις: blizard και JIM1

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
135
30
28
Την Ισπανία την πήρες καλή απόδοση 1.40 που πιστεύω θα πέσει όσο πλησιάζει ο αγώνας .... και έχουν να χάσουν στην έδρα τους από το 2003 (από εμάς)
Επίσης επιστρέφει μάλλον ο Ντουράντ στους Γουόριορς , είναι η τελευταία τους ευκαιρία.

Παρόλα αυτά σήμερα θα σε πάω κόντρα και θα παίξω ετσι το bonus του στοίχημαν ταυτόχρονα ;)
5 ευρώ στo X και 5 στο διπλό (η Σουηδία σκοράρει, έχει μπεργκ , και δεν ειναι καφενείο στην άμυνα) ,
και τα 5 ευρώ δώρο που θα δώσει ο στοιχημαν στο Τορόντο ... εντός έδρας θέλει να τελειώσει την έκπληξη με 4-1 και είναι σε μεγάλη φόρμα με ευστοχία στα 3ποντα , θα το πάρουν αν δεν τους φέρει άνχος το δαχτυλίδι του πρωταθλητή.

• Like

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
135
30
28
Ρε ευχαριστώ πως μου ξέφυγε !!! τώρα πρέπει να το άλλαξαν γιατί θυμάμαι πάντα έδιναν μια μέρα , θα το έχανα αν δεν μου έλεγες.

"Το Full Bet θα πιστωθεί στον λογαριασμό σου, ανεξάρτητα από την έκβαση των δελτίων σου και θα μπορείς να το χρησιμοποιήσεις μέχρι την Δευτέρα 10/06 στις 23:59 "

• Like

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
135
30
28
Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς 1.73 - Τορόντο Ράπτορς 2.35

Καλή απόδοση το 2.35 από στοίχημαν, ... στον τελευταίο αγώνα οι Τορόντο ήταν άστοχοι με άνχος , άτυχοι στο τέλος , μεγάλη βοήθεια ο Ντουράντ για τους Γουοριορς , οπότε νομίζω αξίζει πολύ.

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
135
30
28
01:00 Αργεντινή - Κολομβία 2.20 - 3.30 - 4.10
Η Αργεντινή έπεσε σε απόδοσή και ίσως θα πέσει και άλλο , αλλά δεν είναι σε καλή φόρμα και βασικά φαβορί είναι κολομβία αν είμαστε ψυχροί και δουμε αποτελέσματα και απόδοση ομάδας, η αργεντινή έχει Μέσι αλλά ουτε αυτός κάνει πολλά .
Εχουν ένα 0-0 πρόσφατα σε μεταξύ τους αγώνα , δεν το αποκλείω και εδω και να κοιτάξουν τους επόμενους πιο εύκολούς αγώνες , οπότε Χ2 .

Εχει και προσφορά ο στοίχημαν για 5 διπλές στους αγώνες ομίλων ώστε να πάρεις 20% free , για όποιον θέλει να το συνδυάσει με τον άλλο αγώνα Βενεζουέλα - Περού (22:00) ... εδώ είναι ισοδύναμες οι 2 ομάδες, λίγο πιο έμπειρο το Περού ίσως από μεγάλα τουρνουά ... βάζουν γκόλ αλλά όποιος ανοιχτεί θα ρισκάρει οπότε αφού είναι 1ος αγώνας νομίζω προσεκτικά θα το πάνε

• Like
Αντιδράσεις: JIM1 και sos#bet

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
135
30
28
01:00 Ουρουγουάη - Ισημερινός 1.87 - 3.40 - 5.80 (0% γκανιότα )
Πάρα πολύ καλό το 1.87 , από τα φαβορί του τουρνουα σε καλή κατάσταση με σταθερό προπονητή , εμπειρους και νέους παίκτες ,λογικά θα κερδίσει ευκολα ή δύσκολα.
Ο Ισημερινός δεν έχει σταθερή απόδοση και σίγουρα θα παίξει αμυντικά , έχει προπονητή που πήγε καλά με τον Παναμά και ίσως καταφέρει να κρατήσει το σκόρ χαμηλά , είναι πρώτος αγώνας και η Ουρουγουάη δεν έχει δώσει πολλά φιλικά οπότε σαν κάποια κάλυψη το under ή και λίγα στο 0-0 το σκέφτομαι

22:00 Παραγουάη - Κατάρ 1.83 - 3.35 - 5.20 ... δεν είναι χωρίς γκανιότα αλλά τον βαζω γιατί μπορεί να συνδυαστεί με 2πλή και με το bonus που είναι μέχρι 250 ευρώ πονταρίσματος έχουμε άνεση και γίνεται και καλύτερο από απλά 0 γκανιότα.
Η Παραγουάη είναι σε πτωτική πορεία χρόνια, ο προπονητής και αυτός έχει σκαμπανεβάσματα , δεν εμπνέει εμπιστοσύνη απέναντι στο Καταρ που ναι μεν άπειρο αλλά δεν έχει ανχος , προετοιμάζεται για το μουντιάλ του , η νεανική ομάδα τρέχει πολύ και έκανε την τεράστια έκπληξη να πάρει το ασιατικό κύπελο μόνο με νίκες . ϊσως να μπει γκόλ στο ημίχρονο , ή και χ2 ακόμα.

• Like
Αντιδράσεις: JIM1

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
135
30
28
02:00 Ιαπωνία - Χιλή - 7.20 - 4.20 - 1.60 (0 γκανιότα και νίκη αν προηγηθεί με 2)
ΠΟΛΥ καλό στανταρ και πολύ καλή απόδοση από τον στοίχημαν το 1.60 , πιστέυω θα πέσει.

Ιαπωνία είναι η πιο νεαρή ομάδα , ο προπονητής έχει εμπειρία σε μικρούς παίκτες και δοκιμάζει σε αυτό το τουρνουα , δεν περιμένουμε κάτι ιδιαίτερο ... η Χιλή είναι το αντίθετο , απέτυχε να προκριθεί μεν στο παγκόσμιο του 18 αλλά έχει πάρει τα 2 τελευταία copa america έχει καλούς παίκτες και έτοιμη ομάδα , που για πολούς είναι η τελευταία τους διοργάνωση.

• Like
Αντιδράσεις: coria και JIM1
General chit-chat
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • tns:
    Παιδια σας ερχονται οι ειδοποιησεις για τα tips στην εφαρμογη?
  • Eric Castel:
    Όχι φίλε, δεν μου έρχονται. Δεν ξέρω ίσως να φταίει το κινητό μου. Έχω ένα χρόνο που έχω πάρει καινούργιο και δεν έρχονται. Στο παλιό ήταν κομπλέ.
  • giannisthegreek:
    Εμένα έρχονται
  • flyjohn75:
    Γεια σας παίζω με αλγορίθμους μόνο ισοπαλίες με μεγάλη επιτυχία, από μπάλα δεν ξέρω την τύφλα μου από μαθηματικά ξέρω, παίζω την ισοπαλία του Livetoday που είναι η καλύτερη ισοπαλία που έχω βρει σε όλο το διαδίκτυο 37-38% σε 180 παιχνίδια με ένα συνεχόμενο εξάρι χαμένο και ένα οχτάρι μάλλον θα αρχίσω να παίζω και τον hellasbet 34% 2 εφτάρια και ένα δεκάρι σε βάθος 220 παιχνιδιών .Έχω φάει όλο το διαδίκτυο να βρω άλλο ένα Χ δεν έχω βρει τίποτα εδώ δίνεται κάποια Χ αλλά κάποια τα δίνετε ίδια ώρα .Εγώ πρέπει να έχω σειρά για να παίξω (πρέπει να έχει τελειώσει το ένα για να παίξω το άλλο) Γνωρίζετε αν υπάρχει τρόπος να βρίσκω ένα Χ την ημέρα η ένα μέρα πάρα μέρα ;ευχαριστώ.
  • giannisthegreek:
    Εγώ πάντως αν έβρισκα ένα χ την ημέρα τώρα δεν θα δούλευα
  • coria:
    Τζον δεν εννοεί ενα κερδισμένο την ημέρα. Θέλει ας πούμε 15-20 Χ το μηνα αραιά να τα παίξει με ενα τρόπο συστήματος που να μην κάνει 0/15 και να μην έχει που να μείνει ενα σαββατο βράδυ!
  • jogo:
    (y)
  • flyjohn75:
    Το ένα Χ υπάρχει αλλά χρειάζομαι και άλλο ένα για να κάνω διαμερισμο του ρίσκου
  • flyjohn75:
    ούτε τόσα 10 με 13 το μήνα σε 30 παιχνίδια είναι καλά δεν μας ενδιαφέρει τόσο το ποσοστό όσο η διασπορά ( συνεχόμενες ήττες) για να ξέρουμε με τι αλγόριθμο θα παίξουμε βέβαια χρειάζεται βάθος τουλάχιστον 100 παιχνιδιών αλλιώς μαθηματικά δεν κάνεις
  • Eric Castel:
    Καλημέρα, συγνώμη φίλε αλλά με 38% επιτυχία στα Χ αν έχει αυτός που λες τότε τι ψάχνεσαι; Αν όντως έχει τέτοιο ποσοστό στα Χ δεν χρειάζεται να παίξεις κάτι άλλο. Εγώ με 34,2% φέτος είμαι μια χαρά. Έβαλα 12 μονάδες και έφτασα τις 50. Φαντάσου να είχα 38%...
  • jogo:
    Αλεξάντερ Ζβέρεφ @ 6.75
  • jogo:
    jogo είπε :
    Αλεξάντερ Ζβέρεφ @ 6.75
    Νικητής: Αλεξάντερ Ζβέρεφ
  • jogo:
    Νόβακ Τζόκοβιτς - Αλεξάντερ Ζβέρεφ 3 - [email protected] 5.25 :prison:
  • blizard:
    τωρα εχει πιο πολύ πλάκα με απόδοση 25 ;)
  • jogo:
    25??? pou??
  • blizard:
    Δεν έχει και λίγο τύχη αυτό το παιδί να ανεβάσει και ψυχολογία .... δεν πειράζει την επόμενη
  • jogo:
    telika ευκολα :kouvas:
  • jogo:
    ο ινδιανος ειναι παντου ..,τρομερες μπαλιες...
  • blizard:
    5 ευρω full bet δωρο έχει o στοίχημαν μέχρι το μεσημέρι για virtual ... δοκιμασα σε τενις με απόδοση 1.50 και σερβις και ήρθαν ολα
  • qazdas:
    υπάρχει ένα middle bet στη bet365 για τις 16/6 ΗΠΑ (Γυναίκες) Χιλή (Γυναίκες) over 2,5 @1.20 και under 3 @6.25
  • blizard:
    0-2 goal στον στοίχημαν εχει 7 .
  • blizard:
    Βλεπω τώρα αλλιασιμ Μπραουν 4-4 , αλλά καμία σχέση η απόδοση των 2 παικτών , το 1.50 του στοιχημαν είναι τέλειο.
    blizard: Βλεπω τώρα αλλιασιμ Μπραουν 4-4 , αλλά καμία σχέση η απόδοση των 2 παικτών , το 1.50 του...