Stoiximan support

Απάντηση: Stoiximan support

δεν τοποθετηθηκε κανενα οριο ουτε στον λογαριασμο μου , ουτε οπως με ενημερωσε ο πατερας μου στον δικο του .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Grim Reaper
Απάντηση: Stoiximan support

κάτι άσχετο αλλά αυτά τα "φιλικά" Νίκο, Γιάννη κτλ που χρησιμοποιεί ο stoiximan είναι αηδιαστικά. ειδικά όταν υπάρχουν τέτοιες περιπτώσεις.
 
Απάντηση: Stoiximan support

Ωραιοσ ο stoiximan... να εχουμε το νουμασ λοιπον
 
Απάντηση: Stoiximan support

χμμ,και ο αγιος φοβερα θελει τελικα..Μπραβο φιλε για την κινηση σου,αντε γιατι πολυ αερα εχουν παρει οι στοιχηματικες..
 
Απάντηση: Stoiximan support

Το που μελλοντικα θα βαδίσει ο στοίχιμαν το είχε δείξει από την αρχή της λειτουργιας του, όταν σε ερωτησεις παικτών για το αν σκοπεύει να εισάγει ασιάτικα χάντικαπ ή/και επιλογή "κλείσιμο" στοιχηματος , οι απαντησεις του ήταν κάθε άλλο παρά ενθαρρυντικες.

Ελπίζω -για το καλό- τους να αλλαξουν συντομως ροτα, διοτι καλες οι αβανταδορικες διαφημισεις με την Παπαβασιλειου, αλλα δεν νομιζω οτι αυτο ειναι αρκετο.
 
Απάντηση: Stoiximan support

Καλησπέρα! Μια ερώτηση... Ποια εταιρεία έχει "κλείσιμο στοιχήματος"; Θεωρώ πως εννοείς το cash out....
 
Απάντηση: Stoiximan support

Και μετά από πόσα χρόνια λειτουργίας έβαλε cash out η bet365;

Το περίμενα ότι αυτό θα έλεγες. Τόσο προβλεψιμος. Το όνομα βλέπεις...Η ουσία είναι η διάθεση συνεργασιας/ακρόασης αιτηματων των πελατών που (δεν) επέδειξε ο στοίχιμαν κ όχι τα πόσα χρόνια χρειαστηκαν στην 365 για να προσθεσει το cash out ως επιλογή .
Εσύ κάτσε περίμενε πρώτα να κλείσει 15τια λειτουργιας ο στοίχιμαν κ μετά δες τι κατάφερε κ τι δεν κατάφερε.Εμενα να με συγχωρεσεις, αλλα λέω να μη περιμενω. Μου επιτρεπεις ε?
Ελπίζω δηλαδή.

Στις επόμενες -αποπροσανατολιστικες από το θέμα- ερωτησεις που φανταζομαι θα έχεις έτοιμες ,θα σου απαντησει κάποιος άλλος, όχι εγώ. Ήδη έχασα 5λ από τον χρόνο μου. Προτιμώ να δω τέννις.

Καλό απόγευμα
 
Απάντηση: Stoiximan support

Αχ βρε αδελφέ μου γιατί το παίρνεις προσωπικά; Κουβέντα κάνουμε και σε βλέπω αρνητικό προς τη συγκεκριμένη εταιρεία για πράγματα που ουσιαστικά δεν έχουν νόημα...

Προσωπικά επειδή είμαι αρκετά του... τζόγου, δεν παίζω εκεί λόγω φτωχού live σε αθλήματα όπως το μπάσκετ (που το λατρεύω) κα. Όμως το να είσαι αρνητικός σε μία εταιρεία 2 χρόνων επειδή δεν έχει cash out είναι υπερβολικό, δεν βρίσκεις;

Τέλος πάντων, ίσως να ήμουν λίγο απότομος στο 2ο μου ποστ στο σάιτ, ειλικρινά κουβέντα ήθελα να κάνω, δεν νομίζω πάντως η ερώτηση μου να ήταν αποπροσανατολιστική, απλά νομίζω πως το cash out είναι μια πλατφόρμα που θέλει πολύ δουλειά και ο Stoiximan οφείλει πρώτα να βελτιώσει (πολλά) άλλα πράγματα...

ΥΓ Κι εγώ προτιμώ το τέννις από το να γράφω σε φόρουμ :p
 
Απάντηση: Stoiximan support

Δεν μπορεί κάποιος από τους διαχειριστές να επικοινωνήσει με την εταιρία? Όταν υπάρχει ένα πρόβλημα με μια εταιρία και παγώνουν χρήματα προσπαθούν να επικοινωνήσουν μαζί της για να ακουστεί και η δική της πλευρά να δούμε ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο. Γιατί δε συμβαίνει το ίδιο με την στοιχημαν ?
Συγγνώμη κι όλας αλλά έχω παρατηρησει μια εντελώς διαφορετική συμπεριφορά όταν πρόκειται για την στοιχημαν. Δείτε τι γίνεται όταν ανοίγουν θ'εματα με παράπονα και πάγωμα χρημάτων από άλλες εταιρίας και τι γίνεται όταν συμβγαίνει το ίδιο την στοιχημαν.

Αρχίζει και ξεσκεπάζεται η στοιχημαν όσο και αν ορισμένοι την καλύπτουν στο φόρουμ. Πολύ ύπουλο πάντως εκ μέρος τους.

Εισαι κακοπροαίρετος και φαίνεται. Αν είχες μπει για πρώτη φορά σημερα θα σε δικαιολογούσα σαν τον κλασσικό εξυπνακια που πετά λάσπες χωρίς να γνωρίζει καταστάσεις.
Ομως επειδη εισαι αρκετό καιρό εδώ και γνωρίζεις τι κάνουμε ως INFOBETO ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ, σε αμέτρητες περιπτώσεις και πόσες παρεμβάσεις κάνουμε χωρίς να το διατυμπανιζουμε θα έπρεπε να προσεχείς τι λες και τι κατηγορίες δημιουργώντας άσχημες εντυπώσεις για εμάς.
Εφοσον λοιπόν μας θεωρείς ύπουλος σε προστατεύουμε απο την διαπλοκή μας και σε παρακαλούμε να μην ξανασχοληθείς μαζί μας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: giannisthegreek και Ertzan
Απάντηση: Stoiximan support

Εφοσον μαλιστα το στοιχημα ηταν παιγμενο μιση ωρα πριν ειχαν ολοι την ωρα να το ακυρωσουν αφου δεν συμβαδιζε με τους ορους τους αλλα αφησαν να περασουν κανονικα τα bets και αν εχαναν ολα μια χαρα , εκει δεν θα υπηρχε υποθετω επιστροφη αρχικου πονταρισματος.Αν ισχυει αυτο περι δικηγορου , το γεγονος οτι αμεσως απο τον στοιχιμαν εβαλαν τα λεφτα σημαινει οτι ειχαν τη φωλια τους λερωμενη , βιτσα βρεγμενη που θελουν.
 
Απάντηση: Stoiximan support

Εγω παντως ακομα περιμενω, παγωμενος ο λογαριασμος και τα κερδη μου.
Μου ζητησαν και αλλα εγγραφα τους τα εστειλα αμεσως. Μου ειπαν οτι τα δεχτηκε το αρμοδιο τμημα.
Ο λογαριασμος κλειστος τους ρωταω τι γινεται και μετα μου λενε ''τα προωθησαμε στο αρμοδιο τμημα και αναμενουμε την οποια απαντηση''.
Ψαχνονται δηλαδη τμημα με τμημα πως θα γινει να μην με πληρωσουν, πολυ ασχημο πραγμα...
 
Απάντηση: Stoiximan support

Παιδια και εγω μολις ανακαληψα οτι ο λογαριασμος μου εκλεισε και ερευναται, ακριβως μολις τους εκανα παραπονο για μια αναληψη που καθυστερησε.
Τα ιδια, δεν ξερουμε ποσο θα διαρκεσει, δεν ξερουμε γιατι γινεται...
Τι ειναι αυτα??
Θα μας κρατανε τα χρηματα μας ετσι οποτε κερδιζουμε?

Μηνες επαιζα εκει, μου ειχαν χαμηλωσει και τα ορια πιο παλια.
Στοιχηματα live σε ποδοσφαιρο..
Κοντευει μια βδομαδα τωρα, τι πραγαμτα ειναι αυτα... Να περιμενουμε χωρις να ξερουμε ποσο...

Εγω παντως ακομα περιμενω, παγωμενος ο λογαριασμος και τα κερδη μου.
Μου ζητησαν και αλλα εγγραφα τους τα εστειλα αμεσως. Μου ειπαν οτι τα δεχτηκε το αρμοδιο τμημα.
Ο λογαριασμος κλειστος τους ρωταω τι γινεται και μετα μου λενε ''τα προωθησαμε στο αρμοδιο τμημα και αναμενουμε την οποια απαντηση''.
Ψαχνονται δηλαδη τμημα με τμημα πως θα γινει να μην με πληρωσουν, πολυ ασχημο πραγμα...


Τι σχεση εχεις με τον παραπανω;
 
Απάντηση: Stoiximan support

Πως γινεται να μην έχετε σχεση οταν έχετε την ίδια ip;
 
Απάντηση: Stoiximan support

Πως γινεται να μην έχετε σχεση οταν έχετε την ίδια ip;

ποια ip μωρε, digiweb της Ιρλανδιας χρησιμοποιω εγω και αμα κουνησω το πολυμπριζο κλεινει και το modem.
Η πιο φτηνιαρα που παιζει εδω περα, δεν ξερω τι μου λες τωρα...
Και λογαριασμο ιντερνετ μου ζητησαν τους τον εστειλα, και αυθεντικο και τυπωμενο και ολα.
 
Απάντηση: Stoiximan support

Φτάνει που καταλαβαίνουμε ολοι οι υπόλοιποι

λοιπον παιδια... Απο Δευτέρα με την ησχυχια μου θα το σκεφτώ πολυ για την πορεία των support στο INFOBETO.
Παντως θα εχουμε σιγουρα αλλαγες γιατι βαρέθηκα....
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...