Survivor 2017 (Spoiler Alert!!!)

Νικητής Survivor 2017

  • Γιώργος Αγγελόπουλος

    Ψήφοι : 3 13.0%
  • Μάριος Ιωαννίδης

    Ψήφοι : 4 17.4%
  • Στέλιος Χανταμπάκης

    Ψήφοι : 0 0.0%
  • Κων/νος Βασάλος

    Ψήφοι : 0 0.0%
  • Ορέστης Τσαγκ

    Ψήφοι : 3 13.0%
  • Κώστας Αναγνωστόπουλος

    Ψήφοι : 0 0.0%
  • Σάρα Εσκενάζι

    Ψήφοι : 1 4.3%
  • Ευριδίκη Βαλαβάνη

    Ψήφοι : 4 17.4%
  • Γιώργος Χρανιώτης

    Ψήφοι : 2 8.7%
  • Άλλος

    Ψήφοι : 6 26.1%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    23
  • Δημοσκόπηση κλειστή .
Απάντηση: Survivor 2017

Μη νομίζετε δεν παρακολουθώ κανένα απλά για εσάς που τζογάρετε τα βάζω
 
Απάντηση: Survivor 2017

Πάντως τα αγωνίσματα στο Ελληνικό και στο Τούρκικο Survivor παίζει να είναι και τα ίδια. Ας πούμε το χθεσινό αγώνισμα ήταν το ίδιο με το Τούρκικο. Να σας δώσω το λίνκ να δείτε μήπως βγάλετε και από κει συμπεράσματα
Τα ιδια ειναι, τα βλεπω κι εγω στο youtube, αλλα δεν ειναι με την ιδια σειρα, οποτε δεν μπορουμε να βγαλουμε ασφαλες συμπερασμα για την εκαστοτε επομενη εβδομαδα. Οι αποδοσεις μενουν ανοιχτες μεχρι τα μεσα της προηγουμενης εβδομαδας (απο αυτη που αφορουν οι αποδοσεις) μετα κλεινουν και τρειλερ βγαινει μονο για το επομενο επεισοδιο. Κοινως όσο τα αγωνισματα δεν ακολουθουν την ιδια σειρα με το Τουρκικο δεν μπορουμε να βγαλουμε ασφαλη συμπερασματα για πονταρισμα.
 
Απάντηση: Survivor 2017

Το χθεσινό αγώνισμα ήταν της πλάκας. Το Κάστρο του Τακέσι μοιάζει στίβος μάχης μπροστά στο χθεσινό.
 
Απάντηση: Survivor 2017

Νικήτρια ομάδα ασυλίας (20/3)---> Μαχητές @ 1,80 , 3 Units

Έτρεξε το τρέιλερ ασυλίας και δυστυχώς το αποψινό αγώνισμα δεν είναι συνεργασίας. Είναι καθαρά ατομικό, γεγονός που είναι ιδιαίτερα ευνοϊκό για τους διάσημους, οι οποίοι στηρίζονται αποκλειστικά στις μονάδες και έχουν λίγες ελπίδες σε αγωνίσματα που χρειάζονται συνεργασία. Παρά ταύτα, οι διάσημοι σκοτώνονται μεταξύ τους, βρίσκονται σε σημείο γενικευμένης έκρηξης, ενώ οι μαχητές έχουν βελτιώσει πολύ το κλίμα στην ομάδα. Σήμερα θα παίξουν κανονικά ο Αγγελόπουλος και η Ειρήνη Παπαδ. (μικρή επιφύλαξη για την Ειρήνη αλλά νομίζω ότι θα παίξει). Η ψυχολογία πάντως των περισσοτέρων δεν είναι καλή. Πίστευα , με βάση τα όσα έβλεπα στο Τούρκικο ότι ήταν πολλές οι πιθανότητες να είναι συνεργασίας το αγώνισμα απόψε, αλλά διαψεύστηκα. Ελπίζω τουλάχιστον η παραγωγή να έχει επιλέξει στόχους που θα βολεύουν τους μαχητές και γενικά να "επηρεάσουν" το αγώνισμα όσο γίνεται, γιατί ούτε η παραγωγή φαντάζομαι θέλει να δει τις ομάδες να πηγαίνουν σε αναλογία 11-7 που θα δυσκολέψει πολύ τα αγωνίσματα, όπως επίσης είναι η καταλληλότερη στιγμή οι διάσημοι να πάνε σε συμβούλιο να σκοτωθούν και να ανέβει κι άλλο η τηλεθέαση, αν και νομίζω ότι δεν πάει πιο πάνω.
 
Απάντηση: Survivor 2017

Νικήτρια ομάδα ασυλίας (20/3)---> Μαχητές @ 1,80 , 3 Units


Για πλάκα οι μαχητές 10-4. Θα πάρουν λογικά και την επόμενη ασυλία για πλάκα. Μεγάλη διαφορά δυναμικότητας και κυρίως ψυχολογίας. Θα περιμένω να δω τι θα γίνει μέχρι την Τετάρτη και θα ποντάρω. Το θέμα είναι να περάσει το άλλο ποντάρισμα στην Λάουρα. Θεωρώ πολύ δύσκολο να κερδίσει ασυλία απόψε, βεβαιά δεν θέλω να λέω μεγάλες κουβέντες, αλλά η κοπέλα είναι ότι πιο άμπαλο κυκλοφορεί, αμφιβάλω ακόμα κι ότι μπορεί να δέσει με επιτυχία τα κορδόνια των παπουτσιών της. Αν δεν κερδίσει την ασυλία θεωρώ δεδομένο ότι θα είναι υποψήφια. Από κει και πέρα φαβορί Πασχάλη, Σπαλ και Αγγελόπουλος. Ελπίζω φυσικά να μην είναι η Πασχάλη μαζί της (αν και δύσκολο) γιατί δεν είναι δημοφιλής στο κοινό και για κάποιον λόγο που δεν καταλαβαίνω οι γυναίκες την μισούν.

+2,4
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: animusbet
Απάντηση: Survivor 2017

Πρώτη έφυγε η τρέλα η Λάουρα αχαχαχα :bravo:
 
Απάντηση: Survivor 2017

Αποδοσεις live για μιση ωρα στο στοιχημαν,Πασχαλη 1.25 απο 1.35...Δεν το καταλαβαινω,μου φαινεται οτι εχει συμπαθειες η Πασχαλη.Ο Σπαλιαρας στο 4.50 μου φαινεται πολυ.Αγγελοπουλος δεν φευγει,εχει δυνατη υποστηριξη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bakounin
Απάντηση: Survivor 2017

1,35 τώρα στον στοίχημαν να φύγει η Σόφη. Πρώτη φορά τέτοιο φαβορί για αποχώρηση. 3,50 ο Σπαλ, 12,00 ο Αγγελόπουλος.
Ο Αγγελόπουλος που είχα δεδομένο ότι θα είναι διαρκώς υποψήφιος μετά την ένωση, νομίζω ότι πλέον είναι σαφές, θα είναι συνεχώς υποψήφιος από τώρα, αν δεν κερδίζει ασυλία.
 
Απάντηση: Survivor 2017

Αποδοσεις live για μιση ωρα στο στοιχημαν,Πασχαλη 1.25 απο 1.35...Δεν το καταλαβαινω,μου φαινεται οτι εχει συμπαθειες η Πασχαλη.Ο Σπαλιαρας στο 4.50 μου φαινεται πολυ.Αγγελοπουλος δεν φευγει,εχει δυνατη υποστηριξη

Ρώτησα 7 άτομα το πσκ, 4 γυναίκες και 3 άντρες που παρακολουθούν, ανάμεσα σε Λάουρα και Σόφη ποιον θα έδιωχναν και όλοι απάντησαν τη Σόφη. Οι γυναίκες μάλιστα μου μιλούσαν με μίσος, σαν να είχαν προηγούμενα μαζί της lol. Πάντως και στο τουίτερ είναι σαφές ότι η Σόφη έχει πολλούς χέιτερς, αλλά κι εγώ δεν καταλαβαίνω τους λόγους.
 
Απάντηση: Survivor 2017

Η Πασχαλη ειναι καλυτερη στα αγωνισματα απ'οτι ο Σπαλιαρας παντως.Παιζει βεβαια ο Σπαλ παρει 4000 ψηφους απο τις γνωστες ;) Ξεφτιλα το 1.18 ,εκτος αν πεφτουν λεφτα απ οσους ξερουν κατι παραπανω...
 
Απάντηση: Survivor 2017

Οχι το σοφάκι ρε παιδιά,τι θα βλέπουμε μετά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bakounin
Απάντηση: Survivor 2017

Η Πασχαλη ειναι καλυτερη στα αγωνισματα απ'οτι ο Σπαλιαρας παντως.Παιζει βεβαια ο Σπαλ παρει 4000 ψηφους απο τις γνωστες ;) Ξεφτιλα το 1.18 ,εκτος αν πεφτουν λεφτα απ οσους ξερουν κατι παραπανω...

Εννοείται ότι είναι καλύτερη από τον Σπαλιάρα, αλλά ούτε οι ψηφοφορίες στα συμβούλια ούτε οι ψηφοφορίες του κοινού έχουν οποιαδήποτε σχέση με αγωνιστικά κριτήρια.
Είναι πολύ κρίμα που η Πασχάλη δεν κέρδισε την ασυλία, στο τσακ έχασε.
 
Απάντηση: Survivor 2017

Και να εχει γυναικες χειτερς η Πασχαλη,η ψηφος ειναι θετικη,αρα αν ψηφισουν γυναικες θα ριξουν ή Σπαλιαρα ή Αγγελοπουλο.Εκλεισε στο 3 αν ειδα καλα ο Σπαλιαρας,αρα μαλλον ηταν καλη αγορα σε τιμες μεγαλυτερες.
 
Απάντηση: Survivor 2017

Διάσημοι vs Μαχητές 1-4 ΑΣ στα ομαδικά αγωνίσματα 26/3-30/3 @ 5,00 , 1 unit

Οι διάσημοι θα χάσουν μια καλή παίκτρια, τη Σόφη, η οποία έχει συμμετάσχει στα περισσότερα αγωνίσματα σε σχέση με οποιοδήποτε άλλο παίκτη του Survivor και έχει καλό ποσοστό νικών λίγο πάνω από 50%. Τεράστια απώλεια αν σκεφτούμε ότι μένουν 4 γυναίκες εναντίον 4, με την Λάουρα να είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα χάνει σε όλα τα αγωνίσματα, αφού οι Μαχητές κάνουν τα πάντα για να αποφεύγουν το σταύρωμα της με την άλλη άμπαλη την Ελισάβετ. Ο Αγγελόπουλος είναι ξένο σώμα στην ομάδα. Ακόμα και όσοι του μιλάνε το μόνο που σκέφτονται είναι πότε θα τον φάνε. Καλά για τον Σπαλιάρα δεν συζητάμε, ειδικά οι 3 γυναίκες (η Λάουρα είναι στον κόσμο της, δεν την υπολογίζω γενικά) μόνο εμετό δεν κάνουν όταν τον βλέπουν, αλλά και αρκετοί άντρες δεν αντέχουν ούτε να τον βλέπουν. Γενικά το κλίμα στην ομάδα είναι σε φάση να αρχίσουν να πλακώνονται στους μπουνιές όπου να ναι. Η κατάσταση στην άλλη ομάδα είναι πολύ καλύτερη. Πιστεύω ακράδαντα ότι θα κερδίσουν το αγώνισμα ασυλίας και από κει και με σβηστές μηχανές μπορούν να πάρουν και τα άλλα έπαθλα. Ήμουν ανάμεσα στο 5-0 και στο 4-1, αλλά η παραγωγή θα φροντίσει αν χρειαστεί να πάρουν έστω και ένα αγώνισμα επάθλου οι διάσημοι την επόμενη εβδομάδα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel
Απάντηση: Survivor 2017

Μπράβο Bakounin, έχεις πιάσει κάπως τον σφυγμό του survivor. Θα σου πω δύο τρία πράματα που ίσως σε βοηθήσουν στο μέλλον.

Ο Αγγελόπουλος δεν έχει ρεύμα μόνο στα κοριτσάκια και τις γεροντοκόρες. Έχει ρεύμα και σε όσους τον έχουν γνωρίσει είτε σε Βόλο, είτε σε Ρόδο, είτε στο μέρος του. Ακομπλεξάριστοι άνθρωποι που έχουν ματώσει και λίγο στο γυμναστήριο ή στη θάλασσα δεν έχουν κανένα θέμα στο να μην τον στηρίξουν. Ένα μειονέκτημα του είναι πως θα τον σταυρώσουν όσοι βαράνε συχνότατα λαλακία πριν το μπάνιο τους στη μπανιέρα. Άποψη μου είναι πως δεν έχει το απαραίτητο πακέτο για να κερδίσει το survivor. Δεν έχει ταίρι κλίκας. Η ιστορία έχει δείξει ότι ακόμη και η Λάουρα του πρώτου Survivor (Ευαγγελία Δερμετζόγλου αν δεν κάνω λάθος) έχει πιθανότητες όσο έχει αυτοκόλλητη μία Ορθούλα που θα φάει την κατάλληλη στιγμή τον κάθε Βαλάση. Ο Αγγελόπουλος θα προχωρήσει μέχρι την ένωση κατασπαράζοντας λογικά έναν έναν (σε ψηφοφορίες) την κλίκα του ΤσανγκοΧανταμπάκη και ΠανοΧούτου. Στην ένωση όμως το μέλλον του θα εξαρτηθεί από τους Μαχητές και δεν βλέπω φως για τον Σκιαθίτη που θα την πατήσει σαν άλλος Βαλάσης.

Να μην ξεχνάς ποτέ ότι μιλάμε για θετική ψήφο και τριπλή ψηφοφορία. Αυτό από μόνο του δίνει πολλά περιθώρια μαγειρέματος στην παραγωγή ενός εντιμότατου καναλιού που όμοιο του μόνο το MEGA στο παρελθόν.

Στην ουσία. Τα δίδυμα θα παίξουν τεράστιο ρόλο. Ο Χούτος είναι professional performer σε τέτοιου είδους shows, ξέρει να παίζει καλά την κάμερα. Το ίδιο και ο κουτσομπολοβιοποριστής Χανταμπάκης. Μία λεπτομέρεια που θα σε βοηθήσει να συνειδητοποιήσεις πόσο επικίνδυνες και στημένες κόμπρες είναι το γεγονός ότι μετά το επεισόδιο με την προσευχή με τον Αγγελόπουλο στο αμέσως επόμενο αγώνισμα άρχισε να κάνει τον Σταυρό του ο Χανταμπάκης που δεν το είχε ξανακάνει. Κατάλαβε το λάθος του και άρχισε τους σταυρούς για την κάμερα και το αφελές κοινό πίσω στην Ελλάδα. Το άλλο δίδυμο είναι ο Πάνος και ο Τσανγκ που άνετα μπορεί να μείνει και τετράδυμο ως το τέλος. Στην περίπτωση που αυτό το τετράδυμο (Πάνος-Τσανγκ-Βασαλος-Μαριος) φτάσει στην ένωση οι Διάσημοι θα φεύγουν ένας ένας. Για το τέλος αφήνω το πουλέν. Ειρήνη Κολιδά. Θυμίζει Ευαγγελία Δερμετζόγλου αλλά η τελική της νίκη θα εξαρτηθεί σε μεγάλο βαθμό από το αν θα φτάσει (δεν την συμφέρει να φτάσει) το τετράδυμο στην ένωση κι από το αν θα επιζήσει μέχρι τέλους η Ορθούλα της δηλαδή η Σάρα Εσκενάζυ. Κλείνοντας θα πρόσθετα να μην ξεγράφουμε τον Χρανιώτη αν και ο μόνος τρόπος να κερδίσει είναι να κάνει τρίδυμο με Σπαλιάρα και Αγγελόπουλο και να φτάσουν και οι τρεις και στην ένωση, πολύ δύσκολα πράματα να γίνουν και τα δύο, σχεδόν κουφά.

Καλό Πάσχα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bakounin
Απάντηση: Survivor 2017

Μπράβο Bakounin, έχεις πιάσει κάπως τον σφυγμό του survivor. Θα σου πω δύο τρία πράματα που ίσως σε βοηθήσουν στο μέλλον.

Ο Αγγελόπουλος δεν έχει ρεύμα μόνο στα κοριτσάκια και τις γεροντοκόρες. Έχει ρεύμα και σε όσους τον έχουν γνωρίσει είτε σε Βόλο, είτε σε Ρόδο, είτε στο μέρος του. Ακομπλεξάριστοι άνθρωποι που έχουν ματώσει και λίγο στο γυμναστήριο ή στη θάλασσα δεν έχουν κανένα θέμα στο να μην τον στηρίξουν. Ένα μειονέκτημα του είναι πως θα τον σταυρώσουν όσοι βαράνε συχνότατα λαλακία πριν το μπάνιο τους στη μπανιέρα. Άποψη μου είναι πως δεν έχει το απαραίτητο πακέτο για να κερδίσει το survivor. Δεν έχει ταίρι κλίκας. Η ιστορία έχει δείξει ότι ακόμη και η Λάουρα του πρώτου Survivor (Ευαγγελία Δερμετζόγλου αν δεν κάνω λάθος) έχει πιθανότητες όσο έχει αυτοκόλλητη μία Ορθούλα που θα φάει την κατάλληλη στιγμή τον κάθε Βαλάση. Ο Αγγελόπουλος θα προχωρήσει μέχρι την ένωση κατασπαράζοντας λογικά έναν έναν (σε ψηφοφορίες) την κλίκα του ΤσανγκοΧανταμπάκη και ΠανοΧούτου. Στην ένωση όμως το μέλλον του θα εξαρτηθεί από τους Μαχητές και δεν βλέπω φως για τον Σκιαθίτη που θα την πατήσει σαν άλλος Βαλάσης.

Να μην ξεχνάς ποτέ ότι μιλάμε για θετική ψήφο και τριπλή ψηφοφορία. Αυτό από μόνο του δίνει πολλά περιθώρια μαγειρέματος στην παραγωγή ενός εντιμότατου καναλιού που όμοιο του μόνο το MEGA στο παρελθόν.

Στην ουσία. Τα δίδυμα θα παίξουν τεράστιο ρόλο. Ο Χούτος είναι professional performer σε τέτοιου είδους shows, ξέρει να παίζει καλά την κάμερα. Το ίδιο και ο κουτσομπολοβιοποριστής Χανταμπάκης. Μία λεπτομέρεια που θα σε βοηθήσει να συνειδητοποιήσεις πόσο επικίνδυνες και στημένες κόμπρες είναι το γεγονός ότι μετά το επεισόδιο με την προσευχή με τον Αγγελόπουλο στο αμέσως επόμενο αγώνισμα άρχισε να κάνει τον Σταυρό του ο Χανταμπάκης που δεν το είχε ξανακάνει. Κατάλαβε το λάθος του και άρχισε τους σταυρούς για την κάμερα και το αφελές κοινό πίσω στην Ελλάδα. Το άλλο δίδυμο είναι ο Πάνος και ο Τσανγκ που άνετα μπορεί να μείνει και τετράδυμο ως το τέλος. Στην περίπτωση που αυτό το τετράδυμο (Πάνος-Τσανγκ-Βασαλος-Μαριος) φτάσει στην ένωση οι Διάσημοι θα φεύγουν ένας ένας. Για το τέλος αφήνω το πουλέν. Ειρήνη Κολιδά. Θυμίζει Ευαγγελία Δερμετζόγλου αλλά η τελική της νίκη θα εξαρτηθεί σε μεγάλο βαθμό από το αν θα φτάσει (δεν την συμφέρει να φτάσει) το τετράδυμο στην ένωση κι από το αν θα επιζήσει μέχρι τέλους η Ορθούλα της δηλαδή η Σάρα Εσκενάζυ. Κλείνοντας θα πρόσθετα να μην ξεγράφουμε τον Χρανιώτη αν και ο μόνος τρόπος να κερδίσει είναι να κάνει τρίδυμο με Σπαλιάρα και Αγγελόπουλο και να φτάσουν και οι τρεις και στην ένωση, πολύ δύσκολα πράματα να γίνουν και τα δύο, σχεδόν κουφά.

Καλό Πάσχα.

Συμφωνώ σχεδόν σε όλα. Αυτό με τα σταυροκοπήματα του Χανταμπάκη είναι η πιο γλοιώδης σκηνή του παιχνιδιού μέχρι τώρα. Ο Αγγελόπουλος εμένα, ως τηλεθεατή, μου είναι εντελώς αδιάφορος, αλλά φυσικά αναγνωρίζω ότι είναι τρομερός στα αγωνίσματα, εκτός από αυτά της ασυλίας, που θέλουν αυτοσυγκέντρωση, ηρεμία και ισορροπία, που το παιδί δεν το χει και θα ναι συνεχώς υποψήφιος. Είναι σαφές ότι είναι ξένο σώμα στην ομάδα.
Διαφωνώ στην σύγκριση Λάουρας Δερμετζόγλου. Η Δερμετζόγλου δεν ήταν τόσο άμπαλη. Αλλά κυρίως η Λάουρα είναι πολύ καλό κορίτσι, καμία σχέση με την επιθετική ίαινα, ανάγωγη, κλικαδόρησα Δερμετζόγλου.
Ο Αγγελόπουλος δεν είναι μόνος, έχει την micro-κλίκα με Σπαλ και Μπο.
Για εμένα η εξέλιξη του παιχνιδιού εξαρτάται αποκλειστικά από το αν θα είναι ο Τσαγκ στην ένωση η θα έχει φύγει νωρίτερα. Είναι επικίνδυνος σε ψηφοφορία να τον διώξει ο κόσμος αλλά 1) η οργή των χέιτερς έχει στραφεί πλήρως στη Βαλαβάνη, γεγονός που σταδιακά θα αποσυμφωρήσει τον Τσαγκ, 2) είναι πανίσχυρος στα αγωνίσματα ατομικής ασυλίας. Αν ο Τσαγκ δεν είναι στην ένωση θα μιλάμε για άλλο παιχνίδι, που για μένα προσωπικά θα αλλάξει πλήρως την εξέλιξη του και θα γίνει εντελώς απρόβλεπτο, για εμένα τουλάχιστον, που έχω φτιάξει στο μυαλό μου ένα pattern εξέλιξης.
H Βαλαβάνη έδειξε ότι είναι αδίστακτη κίλερ, είναι και τρομερή στα αγωνίσματα. Νομίζω ότι οι αποδόσεις της έχουν ξεκάθαρα αξία πλέον, άσχετα με το πόσους χειτερς έχει, ότι την μισεί πλέον το κοινό κλπ
 
Απάντηση: Survivor 2017

Οι γυναικες και οι ελεφαντες δεν ξεχνανε ποτε
Η Βαλαβανη τολμησε να δυσαρεστησει το ιερο τερας Αγγελοπουλο και εγινε αμεσως περσονα νον γρατα για ολες τις Ελληνιδες
αν τυχον βγει στον τακο καποια στιγμη θα φυγει με συνοπτικες διαδικασιες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bakounin

Προγνωστικά

  • 13:35
    Action 24
    • Σειρήνες Γρεβενών - Καστοριά
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Λέστερ - Γουέστ Μπρομ
  • 15:00
    Novasports 1HD
    • Θέλτα - Λας Πάλμας
  • 15:00
    Novasports 2HD
    • Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
  • 16:30
    Novasports 2HD
    • Βόλφσμπουργκ - Μπόχουμ
  • 16:30
    Novasports 3HD
    • Χόφενχαϊμ - Γκλάντμπαχ
  • 16:30
    Novasports 5HD
    • Χάιντενχαϊμ - Λειψία
  • 16:30
    Novasports Prime
    • Matchday Live Λεπτό προς Λεπτό
  • 16:30
    Novasports Start
    • Κολωνία - Ντάρμσταντ
  • 17:00
    Novasports 4HD
    • Λούτον - Μπρέντφορντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Γουότφορντ - Χαλ
  • 17:00
    Novasports Premier League
    • Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μπέρνλι
  • 17:15
    Novasports 1HD
    • Βαγιεκάνο - Οσασούνα
  • 18:00
    Novasports Extra 1
    • Ναντ - Ρεν
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΟΦΗ - Βόλος ΝΠΣ
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Έμπολι - Νάπολι
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μάντσεστερ Σίτι - Τσέλσι
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ΚΠΡ - Πρέστον
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • Βαλένθια - Μπέτις
  • 19:30
    Novasports 3HD
    • Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Ατρόμητος - Κηφισιά
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Ατρόμητος - Κηφισιά
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Γουέχντα
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Αμβούργο - Χόλσταϊν Κίελ
  • 21:30
    Novasports Premier League
    • Γουλβς - Άρσεναλ
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ελλάς Βερόνα - Ουντινέζε
  • 21:45
    Novasports Start
    • Γκενκ - Άντερλεχτ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ζιρόνα - Κάδιθ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λανς - Κλερμόν
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπράγκα - Βιζέλα
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Νταρουσάφακα
  • 16:00
    Action 24
    • Ηρακλής - Μεγαρίδα
  • 17:15
    ΕΡΤ3
    • Άρης - Κολοσσός H Hotels
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA on Fire 2023-24 Ε25
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κρεμόνα - Μπρέσια
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • NBA 2023-24
  • Αύριο 21-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 06:00
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint
  • 10:00
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Qualifying
  • 10:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών - Γυναικών 2024
  • 12:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών - Γυναικών 2024
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:20
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...