Survivor 2017 (Spoiler Alert!!!)

Νικητής Survivor 2017

  • Γιώργος Αγγελόπουλος

    Ψήφοι : 3 13.0%
  • Μάριος Ιωαννίδης

    Ψήφοι : 4 17.4%
  • Στέλιος Χανταμπάκης

    Ψήφοι : 0 0.0%
  • Κων/νος Βασάλος

    Ψήφοι : 0 0.0%
  • Ορέστης Τσαγκ

    Ψήφοι : 3 13.0%
  • Κώστας Αναγνωστόπουλος

    Ψήφοι : 0 0.0%
  • Σάρα Εσκενάζι

    Ψήφοι : 1 4.3%
  • Ευριδίκη Βαλαβάνη

    Ψήφοι : 4 17.4%
  • Γιώργος Χρανιώτης

    Ψήφοι : 2 8.7%
  • Άλλος

    Ψήφοι : 6 26.1%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    23
  • Δημοσκόπηση κλειστή .

Bakounin

New Member
8 Σεπ 2003
7,138
2,292
0
40
Untitled2.jpg


Αποδόσεις από stoiximan
Έχω ποντάρει τον Τσαγκ στο 19,00. Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι θα μπορέσω να πουλήσω σε πολύ καλή απόδοση στην συνέχεια.
Οι κλικαδόροι Τσαγκ και Πανος έχουν φτιάξει μια πολύ δυνατή κλίκα, με την προσθήκη του Γουίλι που πιστεύω ότι θα τους πάει μακριά στο παιχνίδι. Βέβαια σε περίπτωση που είναι προτεινώμενοι το κοινό είναι εξαιρετικά πιθανό να τους βγάλει εκτός (ειδικά τον Πάνο) απ' όσα βλέπω στα σόσιαλ μίντια. Θέλω να πιστεύω ότι ο Σκαι θα στήσει την ψηφοφορία και δεν θα αφήσει τον Πάνο να βγει από το παιχνίδι, νωρίς τουλάχιστον, αφού η παρουσία του (τα πάθη και τα μίση που προκαλεί) ανεβάζει την τηλεθέαση. Πιστεύω ότι η ισχυρή κλίκα των Πάνου-Τσαγκ θα επιχειρήσει να βγάλει το παιχνίδι την μικρότερη, αλλά πολύ δεμένη, κλίκα του Μισθοφόρου, ακόμα και χάνοντας επίτηδες παιχνίδια ασυλίας, σε περίπτωση που δουν ότι η ισσοροπία δυνάμεων ευνοεί την κλίκα τους, και με δεδομένο ότι η τα μέλη της κλίκας του Μισθοφόρου έχει αποδειχτεί ότι δεν μπορούν να κερδίσουν αγωνίσματα ατομικής ασυλίας. Το 25,00 μου φαίνεται ότι έχει αξία. Θα μείνει στο παιχνίδι και θα μπορέσει να πουληθεί και αυτό σε καλή τιμή στην συνέχεια.

Αγωνιστικά και σε συνδιασμό φυσικά με την απόδοση, βλέπω καλές επιλογές Χούτο στο 23,00 και Παπαδοπούλου στο 25,00
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Survivor 2017

Αν δεν φανε ο ενας τον αλλον... κυριολεκτικα ως τοτε...

Στάλθηκε από το LG-H525n μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: Survivor 2017

Χτυπάω το κεφάλι μου που δεν αγόρασα Αγγελόπουλο στο 9.00 την πρώτη μέρα που βγήκαν οι αποδόσεις.
Θεωρώ να είναι στους 3 πρώτους και πως θα φτάσει στο τέλος κάτω από 2.00 η απόδοση του.

Τώρα από μεγάλες αποδόσεις για cashout θεωρώ καλό value την Πασχάλη στο 33.00.
Τίμια στα αγωνίσματα,ήρεμη και συμπαθής στους πιο πολλούς παίχτες των διάσημων.
Ένα 10άρικο το αξίζει.
 
Απάντηση: Survivor 2017

Αν δεν φανε ο ενας τον αλλον... κυριολεκτικα ως τοτε...

Στάλθηκε από το LG-H525n μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλά δεν τίθεται θέμα τόσο ακραίας πείνας. Θα τους "πετάνε" μερικές καλές καρύδες όσο δεν κερδίζουν φαγητό και θα τους δίνουν και βιταμίνες.
 
Απάντηση: Survivor 2017

Χτυπάω το κεφάλι μου που δεν αγόρασα Αγγελόπουλο στο 9.00 την πρώτη μέρα που βγήκαν οι αποδόσεις.
Θεωρώ να είναι στους 3 πρώτους και πως θα φτάσει στο τέλος κάτω από 2.00 η απόδοση του.

Τώρα από μεγάλες αποδόσεις για cashout θεωρώ καλό value την Πασχάλη στο 33.00.
Τίμια στα αγωνίσματα,ήρεμη και συμπαθής στους πιο πολλούς παίχτες των διάσημων.
Ένα 10άρικο το αξίζει.

Στο 9,00 προφανώς ήταν value. Αλλά δεν ξέρω πόσο μακρυά μπορεί να πάει μετά την ένωση, γιατί τον βλέπω αδύναμο στα αγωνίσματα ισορροπίας και μέτριο στην ευστοχία. Δεν πιστεύω ότι θα είναι ο νικητής, αλλά είναι δεδομένο ότι θα φτάσει στην ένωση και θα προχωρήσει αρκετά.
Η Πασχάλη στα αγωνίσματα δεν είναι πουθενά, αλλά κάποιες ψηφοφορίες κοινού πιθανότατα θα τις περάσει.
 
Απάντηση: Survivor 2017

Αν μείνουν για πολύ ακόμα οι Πάνος,Τσανγκ και Γουίλι τότε δεν βλέπω να σταυρώνουν νίκη στο παιχνίδι.Γενικά οι μαχητές έχουν αρκετούς άψυχους παίκτες.Και οι διάσημοι έχουν δυο τρεις που δεν μετράνε και πολύ αλλά τουλάχιστον τα δίνουν όλα.Το πρόβλημα με τα πονταρίσματα είναι τι ρεύμα έχει ο καθένας,δηλαδή αν π.χ. όλες οι χαζογκόμενες ψηφίσουν Σπαλιάρα ή Κοκκινάκη τότε αυτοί θα πάνε μακριά.Είναι δύσκολο ακόμα,αλλά θα αφαιρέσω όλες τις γυναίκες που κάποια στιγμή θα φαγωθούν μεταξύ τους γιατί θα κουραστούν και δεν είναι συνηθισμένες.Θα έλεγα καλή επιλογή τον Χρανιώτη στο 20.00 γιατί και ρεύμα έχει λόγω του κύκλου του,και θέληση έχει αλλά και προσωπικότητα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bakounin
Απάντηση: Survivor 2017

Πω πω παντόφλα που πέφτει στο σπίτι γατάκια μου εσείς :woohoo:

Φαντάζομαι στα σπίτια σας "Αγάπη μου απόψε θα δούμε την Πανάθα (ή ΆΕΚ ανάλογα) που θα σκίσει" απάντηση "Θα θελες για να μη σου σκίσω καμιά Πανάθα (ή ΑΕΚ πάλι) κάτσε κάτω θα δούμε Survivor" επικρατεί παγωμάρα βλέπα που σκοτώνει από την σύζυγο ή γκόμενα και αναγκαστικά κάθεστε και βλέπετε γιατί βράδυ είναι εκτός του ότι κινδυνεύεται να το(ν) παίξετε αριστερός και δεξιός θα κοιμηθείτε και στον καναπέ. :woohoo:

Υ.Γ: Ξέρω ξέρω και καλά για τις γκόμενες το βλέπετε ή για τα ωραία τοπία μας τα παν και άλλοι αυτά γατάκια :twis:

Y.Γ2: Με max bet 50-60 ευρώ τι να παίξεις στον τσιν τσον Τσάνγκ και στον κλικαδόρο φίλο του
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel, Kobra και Bakounin
Απάντηση: Survivor 2017

Ερτζάν εγώ βλέπω στην τηλεόραση το survivor και στο tablet μπάλα από cosmote on the go.Όταν δείχνει τέτοιες φωτογραφίες όπως έβαλες τότε βλέπω survivor αλλιώς μπαλίτσα
 
Απάντηση: Survivor 2017

Πω πω παντόφλα που πέφτει στο σπίτι γατάκια μου εσείς :woohoo:

Φαντάζομαι στα σπίτια σας "Αγάπη μου απόψε θα δούμε την Πανάθα (ή ΆΕΚ ανάλογα) που θα σκίσει" απάντηση "Θα θελες για να μη σου σκίσω καμιά Πανάθα (ή ΑΕΚ πάλι) κάτσε κάτω θα δούμε Survivor" επικρατεί παγωμάρα βλέπα που σκοτώνει από την σύζυγο ή γκόμενα και αναγκαστικά κάθεστε και βλέπετε γιατί βράδυ είναι εκτός του ότι κινδυνεύεται να το(ν) παίξετε αριστερός και δεξιός θα κοιμηθείτε και στον καναπέ. :woohoo:

Υ.Γ: Ξέρω ξέρω και καλά για τις γκόμενες το βλέπετε ή για τα ωραία τοπία μας τα παν και άλλοι αυτά γατάκια :twis:

Y.Γ2: Με max bet 50-60 ευρώ τι να παίξεις στον τσιν τσον Τσάνγκ και στον κλικαδόρο φίλο του

Στο web tv του Σκαι το βλέπω, με το πάσο μου. Το σταματάω όποτε θέλω κλπ. 24Ε έριξα στον Τσαγκ (τόσο ήταν το max) στη λογική να μπορέσω να του πουλήσω κάποια στιγμή γύρω στα 150, που δεν μου φαίνεται καθόλου άσχημο, αν μου κάτσει το πεκινουά κλικαδόρικο πουλέν μου :twis: :beers1:
 
Απάντηση: Survivor 2017

Στο 9,00 προφανώς ήταν value. Αλλά δεν ξέρω πόσο μακρυά μπορεί να πάει μετά την ένωση, γιατί τον βλέπω αδύναμο στα αγωνίσματα ισορροπίας και μέτριο στην ευστοχία. Δεν πιστεύω ότι θα είναι ο νικητής, αλλά είναι δεδομένο ότι θα φτάσει στην ένωση και θα προχωρήσει αρκετά.
Η Πασχάλη στα αγωνίσματα δεν είναι πουθενά, αλλά κάποιες ψηφοφορίες κοινού πιθανότατα θα τις περάσει.

Ότι δεν είναι καλός σε ευστοχία ισχύει αλλά έχει νεύρο και θεωρώ είναι ο καλύτερος γιατί μπορεί και σε αγωνίσματα ταχύτητας και σε δύναμης.
Ο δεύτερος καλύτερος είναι ο Μάριος ο Κύπριος ( o Bolt του Survivor) (από 9.οο σε 5.5ο) αλλά σε αγωνίσματα δύναμης δεν.. (εδώ όμως ίσως αξίζει γιατί η Κύπρος έχει δείξει ότι ψηφίζει πολύ)

Πρέπει να πάρουν μια ασυλία οι "άσημοι" τώρα για να δούμε και σε τι κλίμα θα κινηθούν οι "φίρμες".
Στους μεν έχουμε δει κλίκες ενώ στους άλλους εκτός Σπαλιάρα που όλοι τον συχαίνονται δεν έχω δει κάτι καλό σε κλίκα.

Μέχρι 300ευρώ κέρδος μου αφήνει ο stoiximan.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bakounin
Απάντηση: Survivor 2017

11111.jpg

Τσαγκ @ 18,00 , 2 units

Χούτος @ 25,00 , 1 Unit

Και στα δύο μπετ όπως και στις περισσότερες άλλες επιλογές, ο σ/μαν επιτρέπει κέρδος μέχρι 300Ε. Το cash out είναι κλειστό και δεν γνωρίζω αν θα ανοίξει στην συνέχεια, για να υπάρξει ευκαιρία κέρδους πριν την λήξη του παιχνιδιού.

Ο πιο δυνατός κλικαδόρος (Τσαγκ) και ένας από τους πιο δυνατούς παίχτες στα αγωνίσματα με καλή απόδοση (Χούτος), μαζί με Αγγελόπουλο και Μάριο). Πιστεύω ότι και οι δύο θα φτάσουν στην Ένωση.
 
Απάντηση: Survivor 2017

Μετά την αποψινή συγκλονιστική παρουσία της Κινέζικης νυφίτσας από την Θεσσαλονίκη, τόσο στο αγώνισμα της ασυλίας όσο και στο συμβούλιο, θέλω να πιστεύω ότι η απόδοσή του θα γκρεμιστεί. Η κλίκα που έχει φτιάξει με το καραφλό ερπετό μου φαίνεται αχτύπητη :twis:
Σήκωσε το Τσαγκ! :|
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel
Απάντηση: Survivor 2017

Μετά όταν ενωθούν οι δύο ομάδες τι γίνεται; Κάθε παίχτης στα αγωνίσματα θα παίζει για την πάρτη του; Γιατί σκέφτομαι τον Χρανιώτη (όχι για πρωτιά βέβαια) αλλά στα αγωνίσματα θα χει θέματα αν βρεθεί αντιμέτωπος με παίχτες απ' την ομάδα του.

Να δω πως θα της το πω σήμερα ότι έχει Νάπολι και δεν θα δει Survivor... :emb:
Ζω επικίνδυνα :)
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: animusbet, Bakounin και Kobra
Απάντηση: Survivor 2017

Η σαυρα μαζι με τον μικρο κιτρινο φιλο του ( οπως ελεγε ο κλουζω τον υπηρετη του ) αρχισαν να ξεδοντιαζουν σιγα σιγα την κλικα του πρωην σκυλιου του πολεμου ( λεμε τωρα ) ενω οι διασημοι απολαμβανουν τις ασυλειες τους μεχρι να ερθει η στιγμη της ενωσης οπου εκει θα γινει του πισωμαχαιρωματος
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bakounin
Απάντηση: Survivor 2017

Μετά όταν ενωθούν οι δύο ομάδες τι γίνεται; Κάθε παίχτης στα αγωνίσματα θα παίζει για την πάρτη του; Γιατί σκέφτομαι τον Χρανιώτη (όχι για πρωτιά βέβαια) αλλά στα αγωνίσματα θα χει θέματα αν βρεθεί αντιμέτωπος με παίχτες απ' την ομάδα του.

Να δω πως θα της το πω σήμερα ότι έχει Νάπολι και δεν θα δει Survivor... :emb:
Ζω επικίνδυνα :)

Ναι. Το αγώνισμα ασυλίας θα είναι για ατομική ασυλία.
 
Απάντηση: Survivor 2017

Έχουμε και Γιουροβίζιον σε λίγο καιρό έτσι μην ξεχνιόμαστε :)
 
Απάντηση: Survivor 2017

Τώρα που το θυμήθηκα στο The Voice παίζει αρκετά αυτός ο Ξανθόπουλος τι λέτε? (Αν δεν ξέρετε εσείς ρωτήστε τις γυναίκες σας θα ξέρουν) :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eric Castel
Απάντηση: Survivor 2017

Ertzan δεν παρακολουθώ μουσικά ριαλίτι, δεν έχω ιδέα. Για Γιουροβίζιον έχουμε καιρό για μελέτη:twis:
Πήγαινε σε παρακαλώ στο τσατ της κεντρικής και δώσε μια απάντηση στον λαό σου, στο ερώτημα που απασχολεί όλη την μπασκετική Ευρώπη :)
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...