Προγνωστικά Tennis 2021

Εμένα μου γυαλίζει στο μάτι εκείνο το 12 του Βασιλιά για κατάκτηση στον stoiximan. Έχει Τζόκοβιτς στο άλλο μισό βέβαια δεν ξέρω τι αντιπάλους θα έχει μέχρι εκεί αλλά και χωρίς Ναδάλ ξέρει και ο ίδιος πως έχει ευκαιρία μιας και ο Ναδάλ είναι η αδυναμία του
 
Ertzan ένα θα σου πω. Ακόμα και χωρίς τον Djokovic, η πιθανοτητα να το παρει με την εμφάνιση του Halle είναι για πανω απο 12 απόδοση.

Ήδη σκέφτομαι το να αποκλειστεί στο 3ο γυρο από τον Norrie...

Τώρα αν παρει και αυτός τα τελευταία χαπάκια του, όπως ο Djoko στις τουαλέτες και δουμε έναν εφηβο ίσως στο τελευταίο του grand slam, τότε αυτό είναι άλλο σενάριο...
 
Εχω ήδη παιξει την Δανία να παει στα ημιτελικά με 3 απόδοση και τώρα με αντιπαλο την Τσεχία η πιθανοτητα είναι τεράστια.
Προσωπικά θα περιμενω τις αποδόσεις και οτιδήποτε άνω το 2-2,1 για τη Δανία θα είναι must bet
 
Ertzan ένα θα σου πω. Ακόμα και χωρίς τον Djokovic, η πιθανοτητα να το παρει με την εμφάνιση του Halle είναι για πανω απο 12 απόδοση.

Ήδη σκέφτομαι το να αποκλειστεί στο 3ο γυρο από τον Norrie...

Τώρα αν παρει και αυτός τα τελευταία χαπάκια του, όπως ο Djoko στις τουαλέτες και δουμε έναν εφηβο ίσως στο τελευταίο του grand slam, τότε αυτό είναι άλλο σενάριο...
Δεν ξέρω αν εγώ έχω το θέμα αλλά αυτά τα τουρνουά όπως το Halle και γενικά τα τουρνουά πριν τις μεγάλες διοργανώσεις και ειδικά για Γουίμπλεντον τα βλέπω σαν "φιλικά" που έχουν ευκαιρίες για δοκιμές κτλπ (εξαιρώ τα 500άρια) δεν ξέρω αν τα τουρνουά πριν το Γουίμπλεντον είναι 500άρια βέβαια
 
Αυτό είναι 500αρι και μάλιστα το πιο αγαπημένο του RF μαζί με της Βασιλείας και σε αυτό που έχει τις περισσότερες κατακτήσεις (10) και κατεβαίνει παντα για τη κατάκτηση.

Μετά το ματς διάβασα δήλωση του πως θα συσκεφτώ με την ομάδα μου και θα προσπαθησω να μη παρω βεβιασμένες αποφάσεις...

Σε απλή μετάφραση: Είμαι έτοιμος να αποσυρθω αλλά περιμενω να δω τι θα πει και η ομάδα μου.
Προσωπικα τον βλέπω πολυ απογοητευμένο από τον εαυτό του.


ΥΓ: Μακάρι να παρει το 21ο και ας χάσω όλα τα μακροχρόνια bets μου στο τουρνουά...
 
Αυτές οι αποδόσεις τι είναι???

Αν δεν υπαρχει καμια επίσημη πληροφορια που δε τη βλέπουμε για τον De Breune και τον Hazard τότε μιλάμε για δώρο...

Belgium-Italy: 1 (-0 AH) (2,25) Bet365 (2/10)

ΥΓ: Μπορεί σήμερα να ήταν τρομερά τυχεροί και να έπρεπε να βάλει ένα γκολ η Πορτογαλία, αλλα με πληρη ομάδα κάθε άλλη αποδοση που δεν είναι φαβορί το Βέλγιο είναι παραλογη... Αν παλι κάποιος μείνει εκτός, τότε θα αναπροσαρμοσουμε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: pipilas
Johnson και Millman επιβεβαίωσαν τη σωστή προβλεψη μας. Όσο για τον Fritz, με φαγατε!!! Με πεισατε να το κασαρω και να τα αποτελέσματα.... Ασυγχώρητο το πουλακι που κελάηδησε στα αυτιά μου!!!

Όσο για τον Paire, οι κατάρες είναι λίγες...

Για τα 2 μακροχρόνια, φταίει ο ertzan και τα βουντου του RF...!!!! Isner αλλά ιδίως ο Tsitsipas απλά γελοίοι. Και να μη πω πως δε το πα ο γκαντεμης. Το γραψα πως τον μόνο που φοβάμαι είναι ο τρελο- Tiafoe. Αν δω τον Αμερικανό να φτάνει στα ημιτελικά, θα τρελαθω..

Fritz-Johnson: 2 (2,42) Stoiximan (2/10)

Μπορεί να μας πληρωσε σήμερα, μπορεί ο άλλος να μας ξεγέλασε αλλά αυριο θα υπάρξει η νέμεσις.
3-1 στο H2H και το 2,3-2,5 είναι σωστή τιμή για διαφορετικές συνθήκες....

ΥΓ: Και το ανέβασμα των τελευταίων λεπτών είναι για να γλυτώσουν κάτι από το τραγικό άνοιγμα στο κοντά 3.
 
Chardy-Ivashka: 2/1 (7) Bet365 (0,5/10)

Ήθελα να παιξω στο 2,2 τον Chardy, αλλα ίσως αυτό να έχει πολυ μεγαλυτερο value. Ελπίζω να μη δω ένα 3-0.
 
Αρχίσαμε με τον Fritz που τον κασαραμε, συνέχισα με τον Tsitsipa και κάναμε το 3/3 με τον Chardy.
Δεν ήθελα το 2,2-2,3, ήθελα να παρω το 7αρι....

Θα αφησω τον Tsitsipa να μιλήσει για μένα..


 
Μετά το κρασαρισμα με τον Johnson είπα δε θα ξαναγραψω μέχρι να τελειώσουν Euro και Wimbledon.
Βέβαια όπως γνωριζετε είμαι και προληπτικος και από τη μέρα που λάλησε το πουλακι, μας πηρε η κάτω βόλτα εδώ. Πραγματικά δε τα ρίχνω σε τίποτε και κανενα περα απο το κεφάλι μου, αλλα όντως από τότε δε κόψαμε ουτε με βαλε.

Σήμερα παντως είχαμε 3/3 και πολυ στεναχωριεμαι που το πηγα συντηρητικά με τον Fucsovics.

IMG_20210705_222321.jpg


Συνολο: +7,94/10
 
Τελευταία επεξεργασία:
Να τος και ο Hurkacz.. Δίπλα στο τελευταιο bet στον stoiximan (που ήταν ποιο? Ο Johnson)..

Και τώρα που είμαι πιο ήρεμος για να εξηγήσω για τον Johnson.

1) O Fritz γυρνάει λίγες μέρες πριν το τουρνουά από τη γνωστή τελοσπαντων επέμβαση στο γόνατο.
2) Ο Johnson παίζει 3 σετς στο 1ο ματς και 4 σετς ο Fritz ο οποίος ενώ πηρε άνετα τα 2 πρωτα σετς του 1ου ματς, έχασε το 3ο και πηρε οριακά το 4ο που δείχνει κόπωση
3) Ο Johnson αν και αρχιζει δεχόμενος break, το παιρνει αμέσως πισω ενώ ως το 3-3 δείχνει πολυ καλυτερος κερδίζοντας όλα τα rallies και χάνοντας κάμποσες ευκαιρίες για το 2ο break στο 1ο σετ.
Εκεί παιζουμε το 1ο re-buy με 1/10 σε equal απόδοση, αφου θεωρώ πως είναι σαφώς καλυτερος απο την αρχή του ματς. Άρα με τη παροδο του ματς, θα είναι 100% πιο καλός από τον Fritz,λόγω τραυματισμου και αρχιζα ήδη να σκέφτομαι το πως θα γλυτωσω τα χρήματα σε μια πιθανη αποχώρηση του Fritz.
4) Καπάκι ο Fritz κάνει break μετά από double fault και κατι γελοία χτυπήματα αουτ. Λέω μας δίνει σημάδι να βγάλουμε τα κερατα μας σήμερα, αφου η απόδοση παει στο 3. Όποτε ρίχνω το 2ο re-buy.
5) Καπάκι στα επόμενα 2 service games του Fritz, ο Johnson χάνει 2 ΒΡς σε κάθε ένα και τελικά παιρνει απίστευτα δυσκολα το σετ ενώ ο δικός μας Αμερικανός δικαιουται τουλάχιστον το ΤΒ, για να μη πω το σετ.
Λέω δε πειράζει, ατυχία! Ευκολα ή δυσκολα θα το γυρισει.
6) Το 2ο σετ ήταν εντελώς διαφορετικο αφου ως το 5-4 έπαιζαν πολυ καλα και οι 2 αλλά ο Fritz ήταν ελαφρώς καλυτερος. Έτσι η απόδοση του από 3 λίγο, εφτασε κοντά στο 4 για τον Johnson. Εκεί γλυτώνει 4-5 set points και το ότι το σετ πήγε στο ΤΒ, ήταν ξεκάθαρη αδικία για τον Fritz. Και λέω ήρθε η ώρα να μας ξεπληρώσει την αδικία του 1ου σετ. Προηγείται με 2-1 και 4-2 στο ΤΒ ο Johnson ενω θα έπρεπε να κερδίζει τουλάχιστον με 5-1!! Και κάπου εκεί κλατάρει, κάνει τη μια μαλακια μετά την άλλη και το 4-2 γίνεται 7-4 και 2-0 σετς!!!
7) Εκεί πραγματικα το κλείνω και φευγω. Και ξανανοιγετε για το τελικό, 1-1,5 ώρα μετά όπου το σκορ είναι 2-1 σετς και 4-3 με break στο 4ο. Ωπα λεω να μαστε!
8) Αρχιζω να ξαναβλεπω στατιστικά όπου στο 3ο σετ είχε κερδίσει κατά κράτος με κάμποσα ΒΡς και στο 4ο είχε δικαίωμα και για 2πλο break. Το 4-3 γίνεται 5-4 δυσκολα αφου γλυτώνει τα πρωτα ΒΡς μετά το 2ο σετ και αφου χάνει σετ ποιντ στου άλλου το σερβις, την ώρα που σερβίρει για το σετ στο 5-4, τρώει break και 5-5. Ρίχνω μια στο κινητό, αλλά; δυστυχώς δεν σπαει. Και λέω δυστυχώς γιατί αναγκάστηκα να δω τη συνέχεια.
9) Πάει ΤΒ όπου καταφέρνει ο αθεόφοβος και παιρνει το σετ με 7-4 από το 4-0 του Fritz!!
Και εκεί η απόδοση του Johnson είχε 1,6!!!
λέω στην αρχή να κασαρω, αλλά λέω μετά πως όλα τα bets είναι στο 2 λίγο εκτός ενός και έτσι λέω πως αφου φτάσαμε στο 5ο σετ που λέγαμε και θέλαμε, εδώ θα καταρρευσει ο Fritz.
10) Αρχίζει το σετ και στο 1-2 χάνει ο Johnson 5 ή 6 break points για το 3-1. Αφου δε το έκανε, για κάποιο περιεργο λόγο ήρθε το τέλος του ματς. Δε ξανασταυρωσε ποντο και έχασε πανευκολα το 5ο σετ.

Όλα αυτά είναι στη σφαίρα του αδυνατου, αλλά έγιναν μαζί με τόσα αλλά σε τένις και μπάλα. Κάποια στιγμή θα τα μαζεψω αν και όλοι τα ξέρετε.

Το κακό είναι πως καηκαμε και πλεον μειώσαμε τα πονταρισματα μας. Έτσι από χτες που ποντάραμε τον Hurkacz το πονταρισμα είναι μισο αυτό που θα ρίχναμε 1,5 βδομάδα νωρίτερα

IMG_20210706_173017.jpg
 
Να τος και ο Hurkacz.. Δίπλα στο τελευταιο bet στον stoiximan (που ήταν ποιο? Ο Johnson)..

Και τώρα που είμαι πιο ήρεμος για να εξηγήσω για τον Johnson.

1) O Fritz γυρνάει λίγες μέρες πριν το τουρνουά από τη γνωστή τελοσπαντων επέμβαση στο γόνατο.
2) Ο Johnson παίζει 3 σετς στο 1ο ματς και 4 σετς ο Fritz ο οποίος ενώ πηρε άνετα τα 2 πρωτα σετς του 1ου ματς, έχασε το 3ο και πηρε οριακά το 4ο που δείχνει κόπωση
3) Ο Johnson αν και αρχιζει δεχόμενος break, το παιρνει αμέσως πισω ενώ ως το 3-3 δείχνει πολυ καλυτερος κερδίζοντας όλα τα rallies και χάνοντας κάμποσες ευκαιρίες για το 2ο break στο 1ο σετ.
Εκεί παιζουμε το 1ο re-buy με 1/10 σε equal απόδοση, αφου θεωρώ πως είναι σαφώς καλυτερος απο την αρχή του ματς. Άρα με τη παροδο του ματς, θα είναι 100% πιο καλός από τον Fritz,λόγω τραυματισμου και αρχιζα ήδη να σκέφτομαι το πως θα γλυτωσω τα χρήματα σε μια πιθανη αποχώρηση του Fritz.
4) Καπάκι ο Fritz κάνει break μετά από double fault και κατι γελοία χτυπήματα αουτ. Λέω μας δίνει σημάδι να βγάλουμε τα κερατα μας σήμερα, αφου η απόδοση παει στο 3. Όποτε ρίχνω το 2ο re-buy.
5) Καπάκι στα επόμενα 2 service games του Fritz, ο Johnson χάνει 2 ΒΡς σε κάθε ένα και τελικά παιρνει απίστευτα δυσκολα το σετ ενώ ο δικός μας Αμερικανός δικαιουται τουλάχιστον το ΤΒ, για να μη πω το σετ.
Λέω δε πειράζει, ατυχία! Ευκολα ή δυσκολα θα το γυρισει.
6) Το 2ο σετ ήταν εντελώς διαφορετικο αφου ως το 5-4 έπαιζαν πολυ καλα και οι 2 αλλά ο Fritz ήταν ελαφρώς καλυτερος. Έτσι η απόδοση του από 3 λίγο, εφτασε κοντά στο 4 για τον Johnson. Εκεί γλυτώνει 4-5 set points και το ότι το σετ πήγε στο ΤΒ, ήταν ξεκάθαρη αδικία για τον Fritz. Και λέω ήρθε η ώρα να μας ξεπληρώσει την αδικία του 1ου σετ. Προηγείται με 2-1 και 4-2 στο ΤΒ ο Johnson ενω θα έπρεπε να κερδίζει τουλάχιστον με 5-1!! Και κάπου εκεί κλατάρει, κάνει τη μια μαλακια μετά την άλλη και το 4-2 γίνεται 7-4 και 2-0 σετς!!!
7) Εκεί πραγματικα το κλείνω και φευγω. Και ξανανοιγετε για το τελικό, 1-1,5 ώρα μετά όπου το σκορ είναι 2-1 σετς και 4-3 με break στο 4ο. Ωπα λεω να μαστε!
8) Αρχιζω να ξαναβλεπω στατιστικά όπου στο 3ο σετ είχε κερδίσει κατά κράτος με κάμποσα ΒΡς και στο 4ο είχε δικαίωμα και για 2πλο break. Το 4-3 γίνεται 5-4 δυσκολα αφου γλυτώνει τα πρωτα ΒΡς μετά το 2ο σετ και αφου χάνει σετ ποιντ στου άλλου το σερβις, την ώρα που σερβίρει για το σετ στο 5-4, τρώει break και 5-5. Ρίχνω μια στο κινητό, αλλά; δυστυχώς δεν σπαει. Και λέω δυστυχώς γιατί αναγκάστηκα να δω τη συνέχεια.
9) Πάει ΤΒ όπου καταφέρνει ο αθεόφοβος και παιρνει το σετ με 7-4 από το 4-0 του Fritz!!
Και εκεί η απόδοση του Johnson είχε 1,6!!!
λέω στην αρχή να κασαρω, αλλά λέω μετά πως όλα τα bets είναι στο 2 λίγο εκτός ενός και έτσι λέω πως αφου φτάσαμε στο 5ο σετ που λέγαμε και θέλαμε, εδώ θα καταρρευσει ο Fritz.
10) Αρχίζει το σετ και στο 1-2 χάνει ο Johnson 5 ή 6 break points για το 3-1. Αφου δε το έκανε, για κάποιο περιεργο λόγο ήρθε το τέλος του ματς. Δε ξανασταυρωσε ποντο και έχασε πανευκολα το 5ο σετ.

Όλα αυτά είναι στη σφαίρα του αδυνατου, αλλά έγιναν μαζί με τόσα αλλά σε τένις και μπάλα. Κάποια στιγμή θα τα μαζεψω αν και όλοι τα ξέρετε.

Το κακό είναι πως καηκαμε και πλεον μειώσαμε τα πονταρισματα μας. Έτσι από χτες που ποντάραμε τον Hurkacz το πονταρισμα είναι μισο αυτό που θα ρίχναμε 1,5 βδομάδα νωρίτερα

Προβολή συνημμένου 33504
Κούβα πήγα με το μεντβεντεβ πιστεύω η διακοπή συντελεσε σε αυτό.
 
Αντώνη αν και από χτες έδειχνε να είναι πεσμενος (έπαιξε ρόλο και το προηγουμενο 5σετο), σίγουρα κάθε διακοπή που εξελίσσεται σε ανατροπή, έχεις απολυτο δίκαιο πως ευνοεί τον αντίπαλο.

Μετά το ματς Ιταλια-Ισπανια, θα ποσταρω το μοναδικό bet που εριξα.
 
Αντώνη αν και από χτες έδειχνε να είναι πεσμενος (έπαιξε ρόλο και το προηγουμενο 5σετο), σίγουρα κάθε διακοπή που εξελίσσεται σε ανατροπή, έχεις απολυτο δίκαιο πως ευνοεί τον αντίπαλο.

Μετά το ματς Ιταλια-Ισπανια, θα ποσταρω το μοναδικό bet που εριξα.
Τον είχα χάντικαπ μείον 6.5 ....

Και στο προηγούμενο μαλ κ ζοταν προς το τέλος αν τ είχες προσέξει που είχε διαμαρτυριθει κ εκεί ένα χάντικαπ εχασα...
 
Μεγάλο καθίκι ο Ρώσος πολύ μεγάλο δεν λέω τίποτα άλλο αλλά θα συμπληρώσω το παρακάτω

BEL21VE
 
Πάει το bel21ve και πλησιαζει το unbel20ve...

Στο ματς Ιταλία-Ισπανια που έγραφα πιο πανω είχα παιξει την Ιταλία στο DNB (void) και σήμερα μετά από το 3/3 στο R16 θα παιξω άλλο ένα στα ημιτελικα στη Bet365, στο ματς Djoko-Shapovalov που θα περασω αργότερα...

IMG_20210709_181212.jpg
 
Στο τελευταίο ματς με τους Djoko-Shapovalov, χτυπησα πολλες φορές δοκάρι αλλά η μπάλα δε πήγε στα δίχτυα του κωλοφαρδου.

Όταν καταφέρνεις σε ένα σετ που έχεις κερδισει 4/6 service game με 0, να σερβιρεις στο 5-4 για το σετ και να φας το break στο μοναδικό BP σου και καπάκι να χάσεις το σετ στο ΤΒ, όταν καταφέρνεις να χάσεις το 2ο σετ παλι στο τέλος στο μοναδικο δωσμενο ΒΡ σου ενώ πριν έχεις χάσει 5 εσυ και τέλος όταν έχεις χάσει το 3ο σετ και παλι στο ένα βήμα πριν το ΤΒ, τότε είσαι άξιος της μοίρας σου και εμείς άξιοι της ατυχίας μας...

Όπως καταλαβαίνετε, είχαμε παιξει το over3,5 sets!!!

Το μεγαλο μου τζογαδορικο μου λάθος είναι πως κοντραρω μια ζωή το βρωμο-Σερβο, αλλά κάπου νομίζω πως δεν είναι λάθος αλλά ο τυπος έχει το κοκκαλάκι της νυχτερίδας.

Στο σημερινό τελικό θεωρώ πως ο Ιταλός θα παρει τουλάχιστον ένα σετ και σίγουρα κάποιο θα παει ως το τέλος. Ως το τέλος βέβαια τα πήγε και ο Καναδός, αλλά δε κέρδισε κανένα...
Πάντως με γνώμονα τους 21 μεταξυ τους άσσους στο RG πριν λίγες βδομάδες σε 4σετο με ΤΒ θα παω στα εξής:

Over24,5 aces (2) Stoiximan (1/10)
Over35,5 games & TB (2,2) Bet365 (1/10)


ΥΓ: Προσωπικά έχω ρίξει λίγα και στον Berretini στο 5,5 αλλά εδώ δε θα το προτεινω...

IMG_20210711_131514.jpg
 
Είχα ελπίδες στον Σαπο πώς λέγεται αλλά εδώ καμία ο Σέρβος έχει φτάσει τα 20 ήδη απλά περιμένουμε να μάθουμε σκορ
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...