The boys are back in town

kosdpthess

IFC#3 Cup & Super Cup winner 2011-12
26 Ιολ 2010
6,088
3,775
113
Αλεξανδρούπολη
1 ευρώ στο Σκοπιανό που ανέβασε ο grace kelly. Άσος για την Σκουπι Σκοπιε 2,10 απόδοση.

Στάλθηκε από το TA-1012 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ντουντούκα αν και το σκέφτηκα να το κάνω κας αουτ στο 1-0.

Νέα καβα 53,52 ευρώ

kosdpthess

26 Ιολ 2010
6,088
3,775
113
Αλεξανδρούπολη
Καλημέρα

1 ευρώ στο live Ρωσία -1,5 αποδοση 2,05. Το εριξα κάπου στην αρχή της δεύτερης περιόδου. Ακομη και για κας αουτ παει γτ οι Ρώσοι είναι ψιλο τραγικοί

kosdpthess

26 Ιολ 2010
6,088
3,775
113
Αλεξανδρούπολη
Τελικά δεν έκανα cash out κυρίως γιατί από ένα σημείο στην τρίτη περίοδο και μετά δεν μου έδινε την επιλογή.

Παντως οι Ρώσοι τα κατάφεραν και κέρδισαν με 5 πόντους αφού ο ύπνος ο προπονητής ξύπνησε στο τέλος.

Νέα καβα 54,57 ευρώ.

kosdpthess

26 Ιολ 2010
6,088
3,775
113
Αλεξανδρούπολη
Καλημέρα, καλή Κυριακή σε όλους.

Τελευταία μέρα καθισιό από αύριο τα κεφάλια μέσα.

Σήμερα ένα χαλαρό μπετ για αρχή, Ρέιντζερς-Σέλτικ όβερ2,5 με 1 ευρώ και απόδοση 2,00.

Ήθελα να ασχοληθώ και με το γκραν πρι του Σπα στο Liveσήμερα αλλά θα ταξιδεύω εκείνη την ώρα οπότε άκυρο.

kosdpthess

26 Ιολ 2010
6,088
3,775
113
Αλεξανδρούπολη
Μιας και είδα τις αποδόσεις στο γκραν πρι του Σπα, θεωρώ πως υπάρχει μεγάλο value στην νίκη του Φέτελ. Μεγάλη απόδοση για τον νο1 οδηγό της ομάδας που ξεκινάει δεύτερος με χρόνο οριακά πίσω από Λεκρλέρκ. Μια καλή εκκίνηση και η απόδοση θα πάει περίπατο. Αν ήταν Μπότας πρώτος και Χάμιλτον δεύτερος , η νίκη Χάμιλτον δεν θα έδινε πάνω από 2 και εδώ δίνει 4+. Αν ο Λεκλέρκ έχει ένα κίνητρο για νίκη, ο Φέτελ έχει 10 αν μου επιτρέπετε. Φόρμουλα Pregame bet σημαίνει ρίσκο, μπορεί να εγκαταλείψει και στο πρώτο γύρο, απλά θεωρώ άτοπες τις αποδόσεις που υπάρχουν και θα ρισκάρω.

4,33 απόδοση με 1 ευρώ το έριξα.

• Like
Αντιδράσεις: fairplay

tino

Well-Known Member
17 Οκτ 2018
1,228
398
83
Μιας και είδα τις αποδόσεις στο γκραν πρι του Σπα, θεωρώ πως υπάρχει μεγάλο value στην νίκη του Φέτελ. Μεγάλη απόδοση για τον νο1 οδηγό της ομάδας που ξεκινάει δεύτερος με χρόνο οριακά πίσω από Λεκρλέρκ. Μια καλή εκκίνηση και η απόδοση θα πάει περίπατο. Αν ήταν Μπότας πρώτος και Χάμιλτον δεύτερος , η νίκη Χάμιλτον δεν θα έδινε πάνω από 2 και εδώ δίνει 4+. Αν ο Λεκλέρκ έχει ένα κίνητρο για νίκη, ο Φέτελ έχει 10 αν μου επιτρέπετε. Φόρμουλα Pregame bet σημαίνει ρίσκο, μπορεί να εγκαταλείψει και στο πρώτο γύρο, απλά θεωρώ άτοπες τις αποδόσεις που υπάρχουν και θα ρισκάρω.

4,33 απόδοση με 1 ευρώ το έριξα.
Θα σωστη σκεψη.
Το Σπα οπως κ η Μοντσα τη αλλη εβδομαδα ειναι πιστες που βοηθουν τους κοκκινους.
Δεν ξερω το δυστηχημα στη formula2 χτες ποσο θα επηρεασει ολους τους πιλοτους

kosdpthess

26 Ιολ 2010
6,088
3,775
113
Αλεξανδρούπολη
Θα σωστη σκεψη.
Το Σπα οπως κ η Μοντσα τη αλλη εβδομαδα ειναι πιστες που βοηθουν τους κοκκινους.
Δεν ξερω το δυστηχημα στη formula2 χτες ποσο θα επηρεασει ολους τους πιλοτους

Δεν νομίζω να επηρεάσει, όλοι οι οδηγοί ξέρουν με τι ρίσκο τρέχουν και τα σχετικά. Ειδικά οι πρώτοι που δεν θα μπλέξουν σε κίνηση, δεν έχουν λόγο να αφήσουν το πόδι από το γκάζι. Αυτό σημαίνει ότι μετά τις πρώτες στροφές μπορεί να δούμε και Χάμιλτον πρώτο, όλα παίζουν. Το δυστύχημα χθες είχε να κάνει με οδηγικό λάθος κυρίως. Πάντως η προσεκτική προσέγγιση νομίζω ευνοεί τον Φέτελ, σε συνάρτηση με τα σπόρια που λογικά θα πάρει στην στρατηγική των πιτς.

• Like
Αντιδράσεις: tino

kosdpthess

26 Ιολ 2010
6,088
3,775
113
Αλεξανδρούπολη
Η μεγάλη Σελτικ κέρδισε 0-2 οπότε κουβάς. Ο Λεκλερκ την νίκη στη φόρμουλα, χωρίς να έχω δει τπτ από την εξέλιξη του αγώνα.

Νέα καβα 52,57 ευρώ

kosdpthess

26 Ιολ 2010
6,088
3,775
113
Αλεξανδρούπολη
Καλημέρα σε όλους καλό σκ να έχετε στοιχηματικα και μη.

Δύο μπετ έριξα προς το παρόν, απλά επειδή θεώρησα value τις αποδόσεις.

Draw no bet την Λειψία με απόδοση 3,00
Διπλό την Στουτγάρδη με 2,20.

Και τα 2 με ένα ευρώ.

Έχω σταμπάρει και κάνα 2 ματσάκια τα οποία πιστεύω αξίζουν για live, αν έχω χρόνο θα ασχοληθώ.

• Like
Αντιδράσεις: Eric Castel και fairplay

kosdpthess

26 Ιολ 2010
6,088
3,775
113
Αλεξανδρούπολη
H Στουτγκάρδη κέρδισε σε ένα ματς ότι να ναι με 2-3. Ήταν αρχικά 0-1 μέχρι το 70', τρώει ισοφάριση από ανύπαρκτο πέναλτι και μετά έγινε ροντέο.

kosdpthess

26 Ιολ 2010
6,088
3,775
113
Αλεξανδρούπολη
άλλο ένα μπετ για σήμερα γιατί με έξινε το χέρι μου.

Πιτερμπόρο διπλό και οβερ2,5 απόδοση 3 με 1 ευρώ.

kosdpthess

26 Ιολ 2010
6,088
3,775
113
Αλεξανδρούπολη
Ντουντούκα η Πίτερ, 0-1 η τσελσι στο 80' άρα νεα καβα 51,77.

kosdpthess

26 Ιολ 2010
6,088
3,775
113
Αλεξανδρούπολη
Εντωμεταξύ ειχα πολύ καιρό να ρίξω μπετ κάτω από τσαμπιονσιπ στξν Αγγλία. Θέλω να ρωτήσω το εξής, η 365 δεν δίνει cash out σε αυτές τις κατηγορίες; είχα στηθεί με το που έγινε 1-2 να το βγάλω και να δεν μου το έδινε σαν επιλογή.

• Like
Αντιδράσεις: nklaps

nklaps

Well-Known Member
11 Μαρ 2016
1,976
3,664
113
Εντωμεταξύ ειχα πολύ καιρό να ρίξω μπετ κάτω από τσαμπιονσιπ στξν Αγγλία. Θέλω να ρωτήσω το εξής, η 365 δεν δίνει cash out σε αυτές τις κατηγορίες; είχα στηθεί με το που έγινε 1-2 να το βγάλω και να δεν μου το έδινε σαν επιλογή.

Καλημερα. Γενικά δίνουν cashout, αλλά δεν ξέρω αν αυτό προβλέπεται για επιλογές "combo" όπως ηταν η δική σου.
Εκεί τώρα, με το που μπήκε το 1-2 ίσως θα μπορούσε να σκεφτεί κάποιος να βάλει κάτι σε "next goal Tranmere Rovers" ή κάτι σε "over 3.5". Το τελευταιο ομως, το o 3.5, θα ηταν σε πολύ χαμηλή απόδοση στο σημείο που μιλάμε. Αν εβαζα κάτι θα ήταν στο γκολ της Τρανμιρ, τόσο όσο, αν χανόταν το μπετ να πάρω έστω τα λεφτα μου πίσω. Αρα όχι κανονικο cashout.

Βεβαια ακόμα και αν σου έδινε cashout, θεωρώ ότι θα ήταν μικρό ποσοστό της αναμενόμενης επιστροφής, επειδή στο cashout γενικά οι Εταιρίες "κλέβουν" για να το πω κομψα αλλα και γιατι δεν ησουν στο 85΄ αλλα στο 65΄.

fairplay

Well-Known Member
18 Μαρ 2015
1,396
2,016
113
Εχει κασ αουτ ακομη και σε μικροτερες κατηγοριες .
Το κασ αουτ δεν λειτουργει οταν εχει σβημενες αποδοσεις ....σβημενες αποδοσεις σημαινει οτι εκεινη την ωρα δε θελει πονταρισματα για διαφορους λογους .Οι λογοι αυτοι μπορει να ειναι χρηση var , κιτρινη καρτα , αλλαγη ποδοσφαιριστη , τραυματισμος , οταν δεν ειναι σιγουρος για την εκβαση του αγωνα η ακομη και οταν ειναι μεν σιγουρος για την εκβαση του αγωνα αλλα θελει να εγκλωβισει τα αντιθετα πονταρισματα που εχει δεχτει ......

kosdpthess

26 Ιολ 2010
6,088
3,775
113
Αλεξανδρούπολη
Το πίστευα ότι θα φαν και άλλο οπότε λέω ας πάρω ότι μπορέσω, εξάλου ήταν καλή η αρχική απόδοση πιστεύω λογικά θα έδινε 2 ευρώ επιστροφή αν το είχε ανοιχτό. Κλάιν με τα λεφτά που παίζονται σε αυτό το νήμα αλλά έτσι για το γ@μώτο που λένε. Επίσης, οι αποδόσεις ήταν κανονικά ανοιχτές στο ματς, δεν ήταν κλειδωμένο.

fairplay

Well-Known Member
18 Μαρ 2015
1,396
2,016
113
Το πίστευα ότι θα φαν και άλλο οπότε λέω ας πάρω ότι μπορέσω, εξάλου ήταν καλή η αρχική απόδοση πιστεύω λογικά θα έδινε 2 ευρώ επιστροφή αν το είχε ανοιχτό. Κλάιν με τα λεφτά που παίζονται σε αυτό το νήμα αλλά έτσι για το γ@μώτο που λένε. Επίσης, οι αποδόσεις ήταν κανονικά ανοιχτές στο ματς, δεν ήταν κλειδωμένο.
Τοτε εβλεπε κι αυτος αυτο που εβλεπες κι εσυ και ηθελες να κασαρεις ....

Προγνωστικά

• 19:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Σπαρτάκ Μόσχας
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Μπενφίκα - Μποαβίστα
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Φροζινόνε - Μπρέσια
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ουντινέζε - Νάπολι
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ουντινέζε - Νάπολι
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Μπαρτσελόνα - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Μπούργος - Λας Πάλμας
  • 23:15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπράγκα - Τοντέλα
  • 19:00
    Novasports 5HD
    • Μπρίντισι - Αρμάνι Μιλάνο
    Novasports 5HD
    • Βενέτσια - Βίρτους Μπολόνια
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 250 2021
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 250 2021
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    ε μην το λες...κάποιοι μη φυσιολογικοί αυτό περιμένουν σήμερα...
  • Ertzan Ertzan:
    Πετάει η Αοξαρα φέτος έστω και σε φιλικό 3-1 τον Ολυμπιακό Β
  • Ertzan Ertzan:
    ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ. Είναι και ο Πρόεδρος στο γήπεδο ο Bill Papas
  • Ertzan Ertzan:
    Eric Castel είπε :
    Καλησπέρα, μακάρι γιατί... ποιός περιμένει μέχρι τις 20:30 που έχει σούπερ λιγκ :twis:
    θα σου λεγα τίποτα για την σούπερ λιγκ που βρέχει γκολ αλλά εχε χάρη που έχεις γενέθλια και δεν θα συγχιστω είμαι φτιαγμένος για την Καιτουλα απόψε live. Κάτσε δες Γερμανία τότε που δεν κουνιέται φύλο :paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    ε μην το λες...κάποιοι μη φυσιολογικοί αυτό περιμένουν σήμερα...
    μόνο οι ανώμαλοι δεν εκτιμούν το ντόπιο συμφωνώ μαζί σου μόνο εσυ με νιώθεις
  • Eric Castel Eric Castel:
    χαχαχαχα μη μου συγχίζεσαι. Π
    άλι Καιτούλα live έχει σήμερα; Εποχές ΠΑΣΟΚ θα ζήσουμε απόψε πάλι.
  • Ertzan Ertzan:
    Eric Castel είπε :
    χαχαχαχα μη μου συγχίζεσαι. Π άλι Καιτούλα live έχει σήμερα; Εποχές ΠΑΣΟΚ θα ζήσουμε απόψε πάλι.
    Όταν λέμε live αυτήν την φορά live συναυλία έκλεισα πρώτο τραπέζι πίστα να την απολαύσω από κοντά
  • animusbet animusbet:
    καλησπέρες κύριοι
  • animusbet animusbet:
    Αντώνη πολύχρονος φίλε,οτι επιθυμείς
    Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε μου!
  • BetLaden BetLaden:
    Χρόνια πολλά Αντώνη, να τα εκατοστήσεις με υγεία και τύχη φίλε
  • PANATHA PANATHA:
    χρόνια πολλα και απο εμενα με υγεια και πολλες χαρες
    Ευχαριστώ πολύ παιδιά!
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#18 Βαθμολογία και Aποτελέσματα Α' Ομίλου" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#18: ΚΟΥΠΟΝΙ: 3η αγωνιστική 21-23/9/2021" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Costas1974 Forum Bot:
  • K Chat Bot:
    Kostas 2222 έχει φύγει από το δωμάτιο.
  • K Chat Bot:
    Kostas 2222 έχει συνδεθεί με το δωμάτιο.
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης Kostas 2222 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Ανάληψη 22bet" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • Ertzan Ertzan:
    Απόλλων-Βόλος 1-3 γκολ και θέαμα στην Σούπερ Λίγκ
  • Ertzan Ertzan:
    Αυτά να τα βλέπετε που μου βλέπετε τιτίκες που σκοράρουν με σταγωνόμετρο
  • PANATHA PANATHA:
    Τι παράξενα γίνονται στις αποδόσεις στο Βερόνα - Ρόμα...χθες το 2 είχε 1.86.....απο το πρωι ανεβαίνει σιγά σιγα και τώρα έφτασε στο 2.20....
  • Ertzan Ertzan:
    Από 0-3 η ΑΕΚ 3-3 ματσάρες στην Σούπερ Λίγκ
  • Γ Forum Bot:
    Ο χρήστης Γιώργος84 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "τα φαντάσματα" στο Καφενείο.
    Γ Forum Bot: Ο χρήστης Γιώργος84 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "τα φαντάσματα" στο Καφενείο.