TRADING TOMAHAWKS

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
Απάντηση: TRADING TOMAHAWKS

Ο τοπος εχει γεμιση απο φορουμ τα οποια βαπτιζοντε κορυφαια αλλα το μονο που καταφερνουν ειναι να οδηγουν τον παικτη στην κατρακυλα και στην ηττα. Το μονο που τους νοιαζει ειναι τα διαφημιστικα και οχι το κερδος του παικτη. Το μονο που τους νοιαζει ειναι να σπερνουν ρουφιανους και πολεμιους ωστε να χτυπουν οτιδηποτε καλο προσπαθει να γινει. Υποτακτικοι αριστερα και δεξια και ο παικτης ερμαιο τους. Αν ο παικτης δεν εχει μυαλο ομως φταιει ο ιδιος. Ας ξυπνηση να κερδιση, αλλιως ας καταστραφει απο τους ψευτοπροφεσορες του ειδους, Ενας BETTOR δεν πρεπει να εχει το μυαλο του μονο στο στοιχημα αλλα κυριως στους παπαγαλους γυρω του.

Πριν συνεχισεις, θες να μας διευκρινήσεις αν αυτο εχει σχεση με το INFOBETO?
 
Απάντηση: TRADING TOMAHAWKS

Aν ειχε σχεση θα εμπαινα να γραψω και παλι εδω και μαλιστα για trading....???????

Παρατηρω ομως κατι.

Οτι καποιοια τρανταχτα ονοματα εδω μεσα προσπαθουν να με ξεφορτωθουν.

Δεν θα τους κανω το χατηρι.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: TRADING TOMAHAWKS

Και αν βρηκατε αλλού αρθρα ηταν γιατι με ειχατε ενα μηνα εκτος με τιμωρια και εκτος της ομαδας μου ηθελα να γραφω και καπου αλλου.

Μετα απο αυτα λοιπον θα πω και γω κατι. Απο αυτη την στιγμη ο Θοδωρης θα γραψει στα αρχιδια του ολους τους επικριτες και τις φανφαρες τους.

Με μια λεξη θα υπαρξει ΑΓΝΟΙΑ.
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
Απάντηση: TRADING TOMAHAWKS

Δεν φταις εσυ,
Εσυ καλα τα λες και τα κανεις
Ο Αρης φταιει που το εχει κανει Δρομοκαιτειο εδω μεσα και επιτρέπει σε ψυχακηδες οπως εσυ, οχι μονο να γραφουν αλλα να μας βριζουν κιολας
 
Απάντηση: TRADING TOMAHAWKS

Και αν βρηκατε αλλού αρθρα ηταν γιατι με ειχατε ενα μηνα εκτος με τιμωρια και εκτος της ομαδας μου ηθελα να γραφω και καπου αλλου.

Δε μας πειράζει να γράφεις άλλου. Μας πειράζει να αφήνεις μπηχτές για... άλλα φόρουμ. :sign:
 
Απάντηση: TRADING TOMAHAWKS

Προσωπικα δεν με ενδιαφερει καθολου αν μιλαει για το ινφομπετο και αν ναι, για το αν μεσα στους παπαγαλους ειμαι και εγω κτλ κτλ...

Αλλα μιλαει για ψευτοπροφεσορες σε φορουμ που υπαρχουν και ατομα που εχουν μοτο ζωης το all in γιατι περιεργα την ειδα.

Δλδ εκει διδασκουν στοιχημα, τρελα πουλαμε τωρα; Και στην τελικη αμα δεν γουσταρει καποιος τις υποδειξεις και γνωμες ας μην ανοιγει νημα σε ενα φορουμ.
 
Απάντηση: TRADING TOMAHAWKS

και ποιος κρινει τους υπολοιπους,
αυτος που κατακρινει αυτους που παιζουν μικρες αποδοσεις αλλα την ιδια ωρα δινει 1.20
αυτος που κατηγορει οσους δεν κρατανε ταμειο. Αλλα το δικο του το εξαφανιζει αν δεν ειναι θετικο
αυτος που τοσα χρονια δεν εχει καταληξει σε τροπο παιξιματος και αλλαζει καθε τρεις και λιγο και ταυτοχρονα οποιος δεν παιζει οτι και αυτος στην καλυτερη περιπτωση ειναι αδελφη


Α ρε Αρη.....
 
Απάντηση: TRADING TOMAHAWKS

και ποιος κρινει τους υπολοιπους,
αυτος που κατακρινει αυτους που παιζουν μικρες αποδοσεις αλλα την ιδια ωρα δινει 1.20
αυτος που κατηγορει οσους δεν κρατανε ταμειο. Αλλα το δικο του το εξαφανιζει αν δεν ειναι θετικο
αυτος που τοσα χρονια δεν εχει καταληξει σε τροπο παιξιματος και αλλαζει καθε τρεις και λιγο και ταυτοχρονα οποιος δεν παιζει οτι και αυτος στην καλυτερη περιπτωση ειναι αδελφη


Α ρε Αρη.....

Δεν μπορω να καταλαβω βρε Γιαννη που φταει ο Αρης σε ολο αυτο το σκηνικο
 
Απάντηση: TRADING TOMAHAWKS

Επειδή η περιγραφή που έκανες λες οτι δεν είναι για το infobeto θες να μου πεις για ποιο φόρουμ αναφερεσαι;
διότι αυτό που καταλαβαίνω μιας και δεν υπάρχουν μεγάλα στοιχηματικα φορουμ εκτός του infobeto είμαι σίγουρος ότι αναφέρεσαι σε εμάς και δεν τολμάς να μας το πεις στα μούτρα.
με ξενέρωσες που δεν απάντησες στα ίσα. με ξενέρωσες που ξαναμιλας με ασχημα λόγια και με ξενερωσες που δίνεις δικαιώματα να σου μιλάνε άσχημα συμφορουμιτες.

Ότι και να απαντήσεις πλέον. ... την απάντηση σου την πήρα. είσαι σε ένα χώρο που σε έχει σεβαστεί σε όλες τις φάσεις της ζωής σου. Με την αποστροφή σου στο στοίχημα, με τα λιακοπουλιστικα με την Αστρολογία με τα θεολογικα με τους Νεφελίμ με την συντελεια του κοσμου και με όλα σου τα χωσιματα που μας έκανες είτε επειδή παίζαμε στοίχημα είτε γιατί είχαμε μπανερς είτε γιατί δεχόμαστε αλλά μέλη είτε για πολιτικά. ... και ένα σωρό που φαντάζομαι τα θυμάσαι.
Και με όλα αυτά αντί να το δεις από την σωστή του πλευρά και να ξαναενταχθεις στην παρεα οπως ημασταν τα πρώτα χρονια, μας περνάς για βλακες και μας τα χώνεις αλλού και εδώ να το παίζεις τρελα.
 
Απάντηση: TRADING TOMAHAWKS

Mυγιαζεσε πολυ ευκολα ΑΡΗ.

Αυτο που ειχα να το πω το ειπα και μαλιστα καθαροτατα.

Το αν ξενερωνεις με το πως τα τοποθετεις στο μυαλο σου δεν με ενδιαφερει.

Δεν θα σταθω στις απαντησεις των υπολοιπων.

Το ειπα και πριν οτι θα υπαρξει ΑΓΝΟΙΑ απο την πλευρα μου.

ΠΛΗΡΗ ΑΓΝΟΙΑ

Ειναι απαραιτητο να μιλαω για ελληνικα φορουμ...???????

Η μηπως δεν ξερετε τι γινεται.

Μην κανεις την τριχα, τροιχια στο μυαλο σου σχετικα με το πως βλεπω το ινφομπετο.

Αλλα μην νομιζεις οτι δεν υπαρχουν και καλυτερα σαιτ απο το ινφομπετο.

Με το τι ασχολουμε ειναι θεμα δικο μου.


Οπως εγω ασχολουμε με προφητειες κτλ εσεις ασχοληθειτε με το 1.60 και τα 1.40.

Εσεις το βαρατε σε μενα, και θελετε εγω να τρωω στην μαπα αυτα που μου χωνετε εσεις.

Το λεω λοιπον ανοικτα σε ολους

ΑΓΝΟΙΑ. Θα οπλιστω με ΑΓΝΟΙΑ και στις βωμολοχιες και στις λασπολογιες κλπ κλπ.

ΑΓΝΟΙΑ

Βαρεθηκα να καθομαι να χαλιεμε συνεχεια με καποιους.


:sign:



ΥΓ .... Αλλοι μιλανε με ασχημα λογια αλλα μαλλον δεν τα βλεπεις.






 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: TRADING TOMAHAWKS

Και να ξερεις και κατι αλλο.

Οτι ειναι να πω σας το λεω καταμουτρα οταν με τσιγκλατε..

Δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα να μιλησω και ουτε κολλαω πουθενα.

Και δεν υπολογιζω και τιποτα για να τα χωσω.

Απο κει και περα αν θελετε να μεινω πεστε το εσεις καθαρα.

Αλλιως μην το κουραζετε και πολυ το θεμα.

Θα ζησω και στην αντιθετη περιπτωση.

Εχω τροπο να βρω την ακρη μου για να βγαζω αυτο που νοιωθω και θελω.

Δεν ειναι δα και το ινφομπετο ολη μου η ζωη.

Μην τρελαθουμε κιολας.


Σιγα μην κατσω κιολας να ζαλιζω τα ******α μου με ορισμενους απο δω μεσα.


:sign:


 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λάτσιο - Γιουβέντους
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λέστερ - Σαουθάμπτον
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Άρσεναλ - Τσέλσι
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστουντιάντες - Γκρέμιο
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκονια
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Ιντιάνα Πέισερς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
    Ertzan Ertzan: Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1: