@@@@ TRADING @@@@

Εγω τι να πω που βρηκα τροπο(μοιαζει με το παραδοσιακο trading) να τα παιρνω ανευ ρισκου απο τη Betfair και σε 1μερα μου κλεισανε το λογαριασμο και με πηρανε και τηλ(ταχυτατοι.)
 
Ακου φιλε μου Michanioti:
Ποναω για τον (αρρωστο απο τον τζογο) κοσμακη που παει στον κουβα αλλα πιο πολυ ποναω εμενα γιατι κι εγω εχω χασει αρκετα (ασχετα εαν φετος οχι μονο εχω ρεφαρει αλλα ειμαι και + ) ομως δεν ηρθε κανενας να μου τα δωσει λεγοντας ενα ακριβες σκορ μεσα σε ενα forum. Ποναω επισης και για τα παιδακια που πεθαινουν απο την πεινα καθε μερα στις φτωχες χωρες.Δηλαδη τι πρεπει να κανω? Να παω να τα ταϊσω ??

Να σου πω ενα παραδειγμα: (δεν σημαινει οτι αυτη η περιπτωση συμβαινει σε μενα,ειναι απλως ενα παραδειγμα).Εαν...λεω εαν...εσυ ειχες καποιον κολλητο εδω και μερικα χρονια ο οποιος εχει εναν γαμπρο (και εχουν και πολυ καλες σχεσεις) που παιζει ποδοσφαιρο σε καποια μεγαλη ομαδα,ε ουισκακι απο δω με τον κολλητο,μπυριτσα απο κει με τον κολλητο..καποια στιγμη ολο και κατι θα αρπαζε το αυτι σου (εστω για ενα η δυο παιχνιδια ολο τον χρονο).Εαν λοιπον αρπαζε καποιο σκορακι το αυτι σου...θα το δημοσιευες???

ΟΧΙ για τον απλουστατο λογο: Εαν αυτο το σκορακι αρχιζε και δημοσιευονταν απο δω και απο κει,θα παραβρωμαγε η δουλεια και το μονο σιγουρο ειναι οτι το παιχνιδι δεν θα ερχονταν ετσι,με αποτελεσμα να χασετε ΟΛΟΙ (μαζι και αυτος που δημοσιευσε το σκορ).Αυτοι ειναι λοιπον οι ευνοητοι λογοι.

Τωρα ως αναφορα για τη φωτο:
1) Εγω φιλε μου δεν δειχνω καμια φωτο ουτε πριν αλλα ουτε και μετα απο κανεναν αγωνα.Στην συγκεκριμενη περιπτωση ηρθα σε καποια αντιπαραθεση με τον piravlo (συμβαινουν αυτα) , για αυτο αναγκαστηκα να στειλω την φωτο (πραγμα που το κανω πρωτη φορα).Εαν διαβασεις 3-4 προηγουμενα post θα καταλαβεις.
2) Δεν μπορει να επαιξα 100 διαφορετικα στοιχηματα οπως λες διοτι η μια φωτο εαν προσεξες δειχνει καθαρα τον απολογισμο ολων των στοιχηματων εκεινης της ημερας (κερδισμενα-χαμενα) .Εγω βλεπω μονο 3 στοιχηματα τα οποια κερδισανε ολα. Ενταξει..πες οτι απλα ημουνα πολυ τυχερος.

να'σαι καλα
 
Τελευταία επεξεργασία:
mxboy είπε :
Ακου φιλε μου Michanioti:
Ποναω για τον (αρρωστο απο τον τζογο) κοσμακη που παει στον κουβα αλλα πιο πολυ ποναω εμενα γιατι κι εγω εχω χασει αρκετα (ασχετα εαν φετος οχι μονο εχω ρεφαρει αλλα ειμαι και + ) ομως δεν ηρθε κανενας να μου τα δωσει λεγοντας ενα ακριβες σκορ μεσα σε ενα forum. Ποναω επισης και για τα παιδακια που πεθαινουν απο την πεινα καθε μερα στις φτωχες χωρες.Δηλαδη τι πρεπει να κανω? Να παω να τα ταϊσω ??

Να σου πω ενα παραδειγμα: (δεν σημαινει οτι αυτη η περιπτωση συμβαινει σε μενα,ειναι απλως ενα παραδειγμα).Εαν...λεω εαν...εσυ ειχες καποιον κολλητο εδω και μερικα χρονια ο οποιος εχει εναν γαμπρο (και εχουν και πολυ καλες σχεσεις) που παιζει ποδοσφαιρο σε καποια μεγαλη ομαδα,ε ουισκακι απο δω με τον κολλητο,μπυριτσα απο κει με τον κολλητο..καποια στιγμη ολο και κατι θα αρπαζε το αυτι σου (εστω για ενα η δυο παιχνιδια ολο τον χρονο).Εαν λοιπον αρπαζε καποιο σκορακι το αυτι σου...θα το δημοσιευες???

ΟΧΙ για τον απλουστατο λογο: Εαν αυτο το σκορακι αρχιζε και δημοσιευονταν απο δω και απο κει,θα παραβρωμαγε η δουλεια και το μονο σιγουρο ειναι οτι το παιχνιδι δεν θα ερχονταν ετσι,με αποτελεσμα να χασετε ΟΛΟΙ (μαζι και αυτος που δημοσιευσε το σκορ).Αυτοι ειναι λοιπον οι ευνοητοι λογοι.

Τωρα ως αναφορα για τη φωτο:
1) Εγω φιλε μου δεν δειχνω καμια φωτο ουτε πριν αλλα ουτε και μετα τον αγωνα.Στην συγκεκριμενη περιπτωση ηρθα σε καποια αντιπαραθεση με τον piravlo (συμβαινουν αυτα) , για αυτο αναγκαστηκα να στειλω την φωτο (πραγμα που το κανω πρωτη φορα).Εαν διαβασεις 3-4 προηγουμενα post θα καταλαβεις.
2) Δεν μπορει να επαιξα 100 διαφορετικα στοιχηματα οπως λες διοτι η μια φωτο εαν προσεξες δειχνει καθαρα τον απολογισμο ολων των στοιχηματων εκεινης της ημερας (κερδισμενα-χαμενα) .Εγω βλεπω μονο 3 στοιχηματα τα οποια κερδισανε ολα. Ενταξει..πες οτι απλα ημουνα πολυ τυχερος.

να'σαι καλα

με καλυψες:sign:
 
mxboy είπε :
Παντως εγω κερδισα παρα πολλα λεφτα.Ξερεις γιατι? Γιατι αυτα τα παιχνιδια δεν τα ακουμπησα καθολου !!!

Πως γινεται σε ενα παιχνιδι που δεν ακουμπας να κερδιζεις 55.000 ευρω δυσκολευομαι να το κατανοησω... Οποιαδηποτε βοήθεια δεκτη.

Y.Γ. Δε θέλω να είμαι καχύποπτος, μια απορια εχω και τη λεω. :sign:
 
mathman είπε :
Πως γινεται σε ενα παιχνιδι που δεν ακουμπας να κερδιζεις 55.000 ευρω δυσκολευομαι να το κατανοησω... Οποιαδηποτε βοήθεια δεκτη.

Y.Γ. Δε θέλω να είμαι καχύποπτος, μια απορια εχω και τη λεω. :sign:
Ακου φιλε μου: Πιθανον δεν διαβασες καποια post. Εαν ελεγα απο την αρχη οτι εγω παιδια κερδισα εκει 55.000 ευρω το μονο σιγουρο ειναι οτι θα με περναγατε ολοι για ψευτη η για τρελλο διοτι δεν γνωριζομαστε και ειναι απολυτα λογικο. Η δουλεια εφτασε εκει (στο να στειλω δηλαδη 2 φωτο και να πω την αληθεια) κατοπιν καποιας αντιπαραθεσης που ειχα με τον piravlo.
 
piravlos είπε :
Μαλιστα. Συγχαρητηρια για τα κερδη.
παμε στα συμπερασματα τωρα

Παιζοντας τοσα λεφτα το μονο σιγουρο ειναι οτι εισαι τζογαδορος.
και ολα σου τα μηνυματα ειναι κατα της betfair του trading και του arbitrage (το οποιο δεν με ενδιαφερει αλλα αν γινει σωστα αφηνει μεγαλο κερδος)

η ερωτηση τωρα
εισαι τοσο καλος ανθρωπος ωστε θελεις να αποτρεψεις τους υπολοιπους απο τον τζογο και να γλυτωσουν τα λεφτα τους
η μηπως θελεις να τους αποτρεψεις μονο απο καποιες μορφες στοιχηματισμου που ειναι καπως πιο ασφαλεις οπως τα μονα στην betfair, to trading kai to arbitrage και να τους οδηγησεις στην γκιλοτινα του τζογου ?

piravlos :sign:

Λοιπον φιλε πιραυλε θα ανοιξω ενα καινουριο θεμα καποια στιγμη για αυτους τους <<ασφαλεις>> τροπους στοιχηματισμου και πιστευω θα το βρεις ενδιαφερον.
 
mxboy είπε :
Ακου φιλε μου: Πιθανον δεν διαβασες καποια post. Εαν ελεγα απο την αρχη οτι εγω παιδια κερδισα εκει 55.000 ευρω το μονο σιγουρο ειναι οτι θα με περναγατε ολοι για ψευτη η για τρελλο διοτι δεν γνωριζομαστε και ειναι απολυτα λογικο. Η δουλεια εφτασε εκει (στο να στειλω δηλαδη 2 φωτο και να πω την αληθεια) κατοπιν καποιας αντιπαραθεσης που ειχα με τον piravlo.
.

ελα ρε φιλε..
για 55.000 χιλ μας κανεις ολη την μανουρα..
ψιλικατζης μου φαινεσαι με το συμπαθειο:sign:
 
οσο για τον κοσμο που λες οτι παει κουβα
που το ειδες??
πλουτησαν με το μουντιαλ δεν το πηρες χαμπαρι
εσυ αυτο?
ημοχρονα -τελικα ,σκορ ,ανατροπες,
και μαλλον δεν θα ξερεις ποσα θα πληρωσουν τα μπουκια
με τον κλοζε πρωτο σκορερ...
 
saimon είπε :
.

ελα ρε φιλε..
για 55.000 χιλ μας κανεις ολη την μανουρα..
ψιλικατζης μου φαινεσαι με το συμπαθειο:sign:
Αγαπητε φιλε saimon:

1) Κατ'αρχην εγω δεν νομιζω να εκανα καμια μανουρα.Εαν προσεξες απλως γινεται μια κουβεντα.Οσο για τις 55.000 που ειπα οτι μπορει να με περασουν για ψευτη η για τρελλο,(ΖΗΤΩ 1000 ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΛΟΥΣΙΟΤΕΡΟΥΣ ΑΝΩΤΕΡΟΥΣ ΜΟΥ)τα ειπα βασιζομενος σε πολλα post που εχω δει εδω μεσα τα οποια αναφερονται σε πολυ μικροτερα κερδη της ταξεως των 1.000 η και 300 η ακομα και 50 ευρω.Εχω δει μαλιστα post που μιλαει ο ανθρωπος για trading (εχει και φωτο) με πονταρισμα 10 ευρω και με κερδος μολις 1 ευρω !!!!! Δηλαδη (συμφωνα με την δικη σου νοημοσυνη) τι θα πρεπει να του πουμε αυτου του ανθρωπου ???

2) Συγνωμη που εισαι πλουσιος !

3) Ειμαι ψιλικατζης.Χρειαζεται κι αυτος.Εαν δεν υπηρχε ο ψιλικατζης δεν θα ειχες ουτε τσιγαρα να καπνισεις,ουτε εφημεριδα να διαβασεις,ουτε προφυλακτικα για να γαμ*****.

4) Εαν χαρακτηριζεις ψιλικατζη εμενα τοτε σκεφτομαι πως μπορει να αισθανονται καποια αλλα παιδια που διαβασαν το post σου και εχουν μικροτερη οικονομικη επιφανεια και μικροτερα κερδη φανταζομαι απο 55.000 ευρω.Δεν ειμαστε οι δυο μας.Απο οτι βλεπω εισαι παλιος και παρ'ολα αυτα ξεχνας οτι βρισκεσαι σε forum και υπαρχει αρκετος κοσμος που διαβαζει αυτα που γραφεις (ασχετα αν απευθηνεσαι μονο σε μενα).Δηλαδη μ'αυτον τον τροπο προσβαλεις εμεσα ολους εκεινους που εχουν κερδη κατω των 55.000 ευρω.Τους κατατασεις στους ψιλικατζηδες.

5) Το μονο που εχω να σου πω ειναι να σε χαιρονται οι moderators και γενικα ο καθε υπευθηνος του forum.

6) Το να χαρακτηριζεις καποιον με αυτον τον τροπο και με κατι γραμματα ισα με το κεφαλι μου,σου λεω οτι αυτο το πραμα ειναι τοσο ευκολο που ακομα και εγω (ο τελευταιος κατα τη γνωμη σου ανθρωπος) μπορω να το κανω. Σκοπος ειναι να κατσεις και να γραψεις πραγματα ενδιαφεροντα γυρω απο το στοιχημα.

7) Ενας κυριος saimon δεν θα πρεπει να καθεται και να ασχολειται με ψιλικατζηδες.Θα πρεπει να καταφυγει στον κυκλο του.

8) Ενταξει πλουτησαν ολοι απο το Moundial.Να δουμε για ποσο καιρο.

να'σαι καλα
<!-- / message --><!-- edit note -->
 
mxboy είπε :
Ακου φιλε μου: Πιθανον δεν διαβασες καποια post. Εαν ελεγα απο την αρχη οτι εγω παιδια κερδισα εκει 55.000 ευρω το μονο σιγουρο ειναι οτι θα με περναγατε ολοι για ψευτη η για τρελλο διοτι δεν γνωριζομαστε και ειναι απολυτα λογικο. Η δουλεια εφτασε εκει (στο να στειλω δηλαδη 2 φωτο και να πω την αληθεια) κατοπιν καποιας αντιπαραθεσης που ειχα με τον piravlo.

Ακου κι εσυ φιλε μου... Πριν γραψω οτιδηποτε διαβαζω προσεκτικα ολα τα ποστ. Εσυ μαλλον πριν γραψεις δε σκεφτεσαι προσεκτικα. Δεν σου ειπα να πεις απο την αρχη να πεις οτι κερδισες 55.000 ευρω. Αλλο ειναι ομως αυτο και αλλο να λες οτι εισαι κερδισμενος γιατι ουτε καν ακουμπησες τα παιχνιδια. :eye:
 
mathman είπε :
Ακου κι εσυ φιλε μου... Πριν γραψω οτιδηποτε διαβαζω προσεκτικα ολα τα ποστ. Εσυ μαλλον πριν γραψεις δε σκεφτεσαι προσεκτικα. Δεν σου ειπα να πεις απο την αρχη να πεις οτι κερδισες 55.000 ευρω. Αλλο ειναι ομως αυτο και αλλο να λες οτι εισαι κερδισμενος γιατι ουτε καν ακουμπησες τα παιχνιδια. :eye:

Τωρα που το καλοσκεφτομαι εχεις δικιο.Επρεπε να πω οτι κερδισα αλλα κερδισα λιγοτερα.Απλως ξερω και ξερεις οτι κερδισμενος ειναι αυτος που δεν παιζει καθολου.Με βασει αυτο λοιπον εκεινη τη στιγμη εγραψα προχειρα οτι δεν τα ακουμπησα τα παιχνιδια.Μην ξεχνας οτι ειμαι καινουριος στο forum και θεωρησα να μην δωσω εκταση στο θεμα με το τι γινεται με τα κερδη μου.
 
mxboy είπε :
Τωρα που το καλοσκεφτομαι εχεις δικιο.Επρεπε να πω οτι κερδισα αλλα κερδισα λιγοτερα.Απλως ξερω και ξερεις οτι κερδισμενος ειναι αυτος που δεν παιζει καθολου.Με βασει αυτο λοιπον εκεινη τη στιγμη εγραψα προχειρα οτι δεν τα ακουμπησα τα παιχνιδια.Μην ξεχνας οτι ειμαι καινουριος στο forum και θεωρησα να μην δωσω εκταση στο θεμα με το τι γινεται με τα κερδη μου.

Δεκτό. :sign:
 
Ρε μαγκες καντε μια ωραια συζητηση και δεν χρειαζονται καποιοι χαρακτηρισμοι , μη τους γραφεται χαλαει ολο το θεμα :eye:

Ευχαριστω :sign:
 
ρε παιδια τι παθατε?
ξαφνικα βλεπω να εκτοξευονατι ειρωνιες και τετοια... δεν σταμτατε καλυτερα να συζητησουμε τιποτε αλλο εκτος απο το να επιτιθεστε?

Saimon δεν θελω να συνεχιστει αυτος ο διαλογος περι οικονομικών. Τα 55.000 για τον Κοκκαλη ειναι το ιδιο οσο ειναι τα 55 ευρω για μενα!
Το πόσο παιζει ο καθενας δεν εχει κανενα νοημα για κανεναν αλλον παρα μονο για την τσεπη του!
παρακαλώ να τελειωσει ηρεμα εδω και να συνεχισετε οποιο αλλο διαλογο θελετε μεσα σε πλαισια που επιτρεπουν να μην προβούμε σε κινησεις μπαναρισματος ή κλεισιματος topics!!!
 
mxboy είπε :
Λοιπον φιλε πιραυλε θα ανοιξω ενα καινουριο θεμα καποια στιγμη για αυτους τους <<ασφαλεις>> τροπους στοιχηματισμου και πιστευω θα το βρεις ενδιαφερον.

Εγω δεν θα συνεχισω αυτη την συζητηση. Ο μονος λογος που εβαλα την φωτο ηταν για να σου αποδειξω οτι δεν πηγαν απαντες στον κουβα οπως "φωναζες" πριν μερικα μηνυματα. κι οπως ειδες πριν βαλω τη φωτο ανεφερα μονο τα κερδη της κεντρικης σελιδας του infobeto κι εσυ αρχισες τις ειρωνειες με τα ουζα.
Σε αντιθεση με μενα που οτι λεω το υποστηριζα και θα το υποστηριζω εσυ επεσες σε 4-5 αντιφασεις σε αυτη την συζητηση οποτε δεν εχει νοημα να συζηταω με καποιον που κανει τοσα λαθη και μαλιστα στον γραπτο λογο που εχει πολυ περισσοτερο χρονο να σκεφτει αυτα που λεει. Εγω θελω οταν μιλαω με καποιον αυτα που λεει να τα εφαρμοζει οχι "μην κανετε trading" και να κερδιζει λεφτα απο trading η δεν ακουμπησα την Βραζιλια αλλα εβγαλα 55 χιλιαρικα και αλλα που εχουν ειπωθει σε αυτο το θεμα και δεν μου εκατσαν καλα:sign:
 
Τελευταία επεξεργασία:
nikolinos είπε :
Εγω τι να πω που βρηκα τροπο(μοιαζει με το παραδοσιακο trading) να τα παιρνω ανευ ρισκου απο τη Betfair και σε 1μερα μου κλεισανε το λογαριασμο και με πηρανε και τηλ(ταχυτατοι.)
Μπορεις αν θες μας εξηγησεις τι εκανες?
 
φιλε piravle:
το θεμα με τα ουζα δεν ειναι ειρωνεια αλλα ειναι ενα χιουμορ,ενα πειραγμα με ολη την καλη διαθεση.Σαν να σε γνωριζα δηλαδη χρονια (πραγμα που δεν το βρισκω κακο,μακαρι ολα τα παιδια εδω να αισθανονται ετσι μεταξυ τους).Γιαυτο εαν προσεξες καθε φορα που λεω για ουζα προσθετω στο τελος ενα (χεχεχε) η ενα (σε πειραζω) ειναι ετσι η οχι ?? Ας το διαβασουν ολα τα παιδια και ας πουν τη γνωμη τους.Αυτο το χεχε δηλωνει καλη προθεση και διαθεση για καλαμπουρι.Το οτι σε κοντραρω και το οτι διαφωνω μαζι σου δεν σημαινει οτι σε θιγω η σε βριζω η σε ειρωνευομαι.Μπορει να εισαι απο τους ανθρωπους (που λογικο ειναι οταν δεν γνωριζεις καποιον) που εισαι ενα κλικ πιο ευαισθητος στο θεμα της παρεξηγησης (διοτι το χιουμορ με την περεξηγηση ειναι παρα πολυ κοντα).Εαν ειναι ετσι ...ε τοτε σου ζητω χιλια συγνωμη μεσα απο την καρδια μου.

ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ γιατι να το κανω αυτο ??? Γιατι να σε ειρωνευτω?? Δωσε μου ενα λογο.Εχουμε μηπως προηγουμενα μαζι?? Δεν νομιζω.Μου εχεις κανει κανενα κακο?? Οχι.Τιποτα απολυτως.

Σου λεω οτι εδω στην Γερμανια και στην Γαλλια πολυς κοσμος πηγε στον κουβα.Ενταξει στην Ελλαδα μπορει να κερδισαν.

Κατ αρχην τα 55.000 δεν τα κερδισα απο trading αλλα απο κανονικο φουλ πονταρισμα και στο ειπα εχτες αυτο και μαλιστα σου ειπα οτι εαν εμπαινε δευτερο γκολ θα εχανα τρελλα λεφτα διοτι δεν πουλησα και ουτε ειχα σκοπο να πουλησω.Ειναι ετσι ?? Αρα αυτο δεν ειναι trading.

Δεν ειπα σε καμια περιπτωση ''μην κανετε trading''.Ειπα οτι το trading ειναι πολυ επικινδυνο και θελει προσοχη,εχει παγιδες.Εαν βρεθει εστω και ενας να μου πει οτι ποτέ δεν εχασε λεφτα απο καποιες χαζομαρες που εκανε στο trading ...εγω τοτε θα σηκωσω τα χερια ψηλα. Δηλαδη θελει να εισαι καλα πληροφορημενος,θελει και λιγο πονηρια και φυσικα να σου παει και το παιχνιδι.Διαφορετικα και σε καμια αλλη περιπτωση να μην ασχοληθει κανεις με το trading .Εγω στην αρχη ως ασχετος και βλακας εχασα πολλα λεφτα απο το trading.Εφτανα σε σημειο να μου βγαζει Ζ&Κ και στα τρια σημεια με κατι 8.000 και κατι 9.000 ευρω με κοκκινο χρωμα.Δηλαδη τι ειναι αυτο που σε κανει να νομιζεις οτι ολα αυτα μπορει να ειναι ψεμματα.

Για μενα ??? Καντε trading οποτε θελετε και οσο θελετε.Παιξτε και τα σπιτια σας ακομη.Εχω εγω κανενα ζορι ? ...Δεν καταλαβαινω.

Αλλο εννοω εγω και αλλο αφηνεις εσυ να εννοηθει.

Τωρα για τις 4-5 αντιφασεις,το ειπα αυτο οτι λαθος μου απο την αρχη (και παλι συγνωμη) που δεν ειπα οτι ενταξει παιδια εγω κερδισα τοσα.Ε και λογικο ειναι μετα να υπαρξουν αντιφασεις.

να'σαι καλα
 
Τελευταία επεξεργασία:
φιλε ξμποξ η πως αλλιως σε λενε εβαλες 4ρτη και πηρες φορα μου φαινεται......
ο κυριος σαιμον ψιλακατζης ειναι μιας και εχει περιπτερο..αρα
προφυλακτικα για να γ@@@ εχω και πολλα μαλιστα....
α ο κοσμος τωρα πλουτησε???γιατι πιο πανω λες οτι πηγαν κουβα..
τι ισχυει τελικα????

Τωρα για τις 4-5 αντιφασεις,το ειπα αυτο οτι λαθος μου απο την αρχη που δεν ειπα οτι ενταξει παιδια εγω κερδισα τοσα.Ε και λογικο ειναι μετα να υπαρξουν αντιφασεις.

να'σαι καλα
<!-- / message --><!-- edit note -->

πιστευω αυτα τα γραματα να σου αρεσουν η αν οχι να τα αλλαξω και αυτα...
 
File mxboy me olh thn kalh diathesh, (den diafwnw me auta pou les) o tropos pou ta les exei ligo to problhma tou. Mpes sto forum kai pes mia kalhspera sto prwto sou post. Kane tis aparaithtes sustaseis, me ti asxolhse sto stoixhma ktl. Pisteuw katalabaineis ti ennow. Siga siga, erxetai kai auto, to san na se kserw xronia. Edw eimaste mia polu kalh parea prwta apo anthrwpous pou einai filarakia kai meta apo stoixhmatitzides. Edw einai to idio gia emas an kapoioos epiase 10e stoixhma h 100k...

Sou euxomai kalh diamonh sto forum loipon, kai edw eimaste....:sign:
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...