UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

STERKAR

New Member
15 Νοε 2010
13
4
0
ΑΝΟΙΞΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΗΝ UNIBET 14/9/10 ME ΒΟΝUS 100%. ΟΤΑΝ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ 780Ε ΖΗΤΗΣΑ ΑΝΑΛΗΨΗ 650Ε (ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΣ ΗΔΗ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΛΗΨΗ 250Ε ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΛΑΘΟΣ) ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΛΕΓΧΟ ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΑΡΤΙΑ (ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ, ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΡΑΠΕΖΗΣ, ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΟΤΕ ή ΔΕΗ ή ΕΥΔΑΠ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ). ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ FORUM ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΗΝ Κa.UNIBET ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ. ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΕΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΘΕΛΟΥΝ ΓΙΑ ΠΕΛΑΤΗ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ;


Fri, October 29, 2010 12:29:23 PM
<NOBR style="WIDTH: 659px" id=6_messageHeaderSubject_text class="cgSelectable msgSubjText">RE: <EMPTY> <CID1196D2A5A474></NOBR>



<TABLE class="fontT2 fontMedGray" cellPadding=0 _no_widget="true"><TBODY><TR style="MARGIN-BOTTOM: 3px" class=msgHeaderContainer><TD id=6_messageHeaderLabelCell _no_widget="true"><NOBR id=6_messageHeaderToLabel class=headerRecipientLabel _no_widget="true">From:</NOBR></TD><TD><NOBR id=6_messageHeaderSender_text class=cgSelectable>"[email protected]" <[email protected]></NOBR>

Add to Contacts</TD></TR><TR id=6_messageHeaderToContainer class=msgHeaderContainer><TD _no_widget="true"><NOBR id=6_messageHeaderToLabel class=headerRecipientLabel>To:</NOBR></TD><TD _no_widget="true">[email protected] <TD></TD></TR></TBODY></TABLE>

<HR class="messageHeaderDivider colorK2" noShade>


Αγαπητέ κύριε χχχχχχχχχχ,

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το κλείσιμο του λογαριασμου σας θα παραμείνει επειδή σύμφωνα με το τμήμα ασφαλείας της εταιρείας έχετε παραβεί τους όρους και συνθήκες της. Εφόσον έχετε χρήματα στο Unibet λογαριασμό σας, θα πραγματοποιηθεί σύντομα μια κατάθεση στον τραπεζικο σας λογαριασμό. Το ποσό που δικαιούστε ειναι 442.88 EUR. Το υπόλοιπο 337.66 EUR παραμένει παγωμένο στο λογαριασμό.

Παρακαλώ σημειώστε ότι αυτή είναι η τελική απόφαση της εταιρείας σχετικά με την οποία δεν είμαστε σε θέση να δώσουμε περισσότερες πληροφορίες, και σύμφωνα με τον όρο 2.3 στους Ορους και Συνθήκες, και πιο συγκεκριμένα:


Η Unibet διατηρεί το δικαίωμα, κατά την κρίση της, και οποιαδήποτε χρονική στιγμή να:
  • <LI style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt" class=MsoNormal>Αρνηθεί να ανοίξει έναν λογαριασμό Unibet ή/και να κλείσει έναν υπάρχοντα Λογαριασμό Unibet, χωρίς οποιαδήποτε εξήγηση,
  • Αρνηθεί την αποδοχή καταθέσεων χωρίς οποιαδήποτε εξήγηση.
Για οποιαδήποτε παράπονα σας στο εξής, παρακαλω επικοινωνήστε με την αρμόδια αρχή, LGA.
http://www.lga.org.mt/lga/home.aspx

Με εκτίμηση,

Σοφία
Εξυπηρέτηση Πελατών Unibet



Επικοινωνία:
00800 441 446 85 (Κλήση χωρίς χρέωση)
00 44 207 949 0088 (Κλήση από κινητό)
00 356 2133 3577 (Αποστολή φαξ)



The information in this email is confidential and may be legally privileged.
If you are not the intended recipient, you must not read, use or disseminate that information
and upon reception, permanently delete the original and destroy any copies.
Although this email and any attachments are believed to be free of any virus
or any other defect which might affect any computer or IT system into which
they are received and opened, it is the responsibility of the recipient to
ensure that they are virus free and no responsibility is accepted by Unibet
for any loss or damage arising in any way from receipt or use thereof.
</PRE>

Tue, November 2, 2010 11:05:37 AM
<NOBR style="WIDTH: 659px" id=5_messageHeaderSubject_text class="cgSelectable msgSubjText">UNIBET <CID8F33E5921ED4></NOBR>



<TABLE class="fontT2 fontMedGray" cellPadding=0 _no_widget="true"><TBODY><TR style="MARGIN-BOTTOM: 3px" class=msgHeaderContainer><TD id=5_messageHeaderLabelCell><NOBR id=5_messageHeaderToLabel class=headerRecipientLabel _no_widget="true">From:</NOBR></TD><TD><NOBR id=5_messageHeaderSender_text class=cgSelectable>"[email protected]" <[email protected]></NOBR>

Add to Contacts</TD></TR><TR id=5_messageHeaderToContainer class=msgHeaderContainer><TD><NOBR id=5_messageHeaderToLabel class=headerRecipientLabel _no_widget="true">To:</NOBR></TD><TD _no_widget="true">[email protected] <TD></TD></TR></TBODY></TABLE>

<HR class="messageHeaderDivider colorK2" noShade _no_widget="true">
Αγαπητέ πελάτη,

Ο λογαριασμος σας στη
Unibet θα παραμεινει κλειστος. Σημερα το οικονομικο μας τμημα πληρωσε στον τραπεζικο λογαριασμο που μας στειλατε το ποσό των 442.88Ευρω που σας αντιστοιχει απο τα κερδη σας αλλα ο λογαριασμος σας θα παραμεινει κλειστος και δεν θα μπορεσετε να παιζετε πλεον στην ετερεια μας. Τα χρηματα αυτα θα βρισκονται στον τραπεζικο σας λογαριασμο σε 3 με 5 εργασιμες ημερες.
Συμφωνα με τον κανονα
2.3
Η Unibet διατηρεί το δικαίωμα, κατά την κρίση της, και οποιαδήποτε χρονική στιγμή να:
  • Αρνηθεί να ανοίξει έναν λογαριασμό Unibet ή/και να κλείσει έναν υπάρχοντα Λογαριασμό Unibet, χωρίς οποιαδήποτε εξήγηση

Παραμενουμε στη διαθεσή σας για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία.

Με εκτίμηση,

Φώτης


Επικοινωνία:
00800 441 446 85 (Κλήση χωρίς χρέωση)
00 44 207 949 0088 (Κλήση από κινητό)
00 356 2133 3577 (Αποστολή φαξ)
The information in this email is confidential and may be legally privileged.
If you are not the intended recipient, you must not read, use or disseminate that information
and upon reception, permanently delete the original and destroy any copies.
Although this email and any attachments are believed to be free of any virus
or any other defect which might affect any computer or IT system into which
they are received and opened, it is the responsibility of the recipient to
ensure that they are virus free and no responsibility is accepted by Unibet
for any loss or damage arising in any way from receipt or use thereof.
</PRE>
 
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ. ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΟΤΙ ΕΑΝ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΧΑΝΑ ΚΑΙ ΤΑ 442Ε ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ. ΟΤΑΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΖΗΤΗΣΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΜΕ <<ΕΣΤΕΙΛΑΝ>> ΣΤΗΝ ΜΑΛΤΑ. ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ. ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΒΕΤ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΩ
 
  • Like
Αντιδράσεις: A L E X, g10vanni και kuvacevic
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

μαλιστα... τα κρουσματα πολλαπλασιαζονται (επικινδυνα θα ελεγα)
Υπαρχει καποιος λογος που συμβαινει αυτο;Το κοινο σημειο που διαβαζω ειναι οτι υπαρχει κερδος απο τους εν λογο λογαριασμους.
 
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ CASH-IN KAI ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΡΔΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΕ ΣTOIXHMA ΣΕ ΑΛΛΟ BOOK ΠΟΥ UNIBET TON EΙXE LIVE (ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΛΥΨΗ) ΠΧ ΕΠΑΙΞΑ 50Ε ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΡΟΜΑ (ΜΕ Χ ΕΚΛΕΙΝΑ ΠΑΡΟΛΙ)
 
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

TI ΥΠΟΨΙΑΖΕΣΑΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ? ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΠΑΙΞΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟNUS ? TIΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ Η UNIBET ΕΙΧΕ ΕΜΠΛΟΚΗ ΣΕ ΠΟΛΛΑ SURE BET ENΩ TAYTOXΡΟΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΓΑΛΑ BONUS
 
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΝΕΑ ΜΕΓΑΛΑ BONUS. ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΜΕ 100% ΑΝΩΤΑΤΟ 100Ε. ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ 50% ΜΕ ΑΝΩΤΑΤΟ 100Ε. SURE BET ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΠΕΙΣ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΕ ΔΙΩΧΝΟΥΝ ΚΛΕΒΟΝΤΑΣ ΣΕ.
 
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

Όντως πολλά και ανυσηχητικά τα κρούσματα... καλή τύχη φίλε με το πρόβλημα που σου προέκυψε. Μακάρι να πάρεις όλα τα λεφτά σου.
 
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΜΟΥ ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ!!!
 
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΜΟΥ ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ!!!

Φιλε στειλε σε pm το username που χρησιμοποιεις σε καποιον απο τους υπευθυνους του infobeto για να επικοινωνησουν με unibet.

Ουσιαστικα απο οτι καταλαβα ΔΕΝ σου εξηγησαν καν γιατι σου εκλεισαν τον λογαριασμο. Παρα μονο σου εγραψαν τον καταχρηστικο και γελοιο παρακατω ορο
Αρνηθεί να ανοίξει έναν λογαριασμό unibet ή/και να κλείσει έναν υπάρχοντα Λογαριασμό unibet, χωρίς οποιαδήποτε εξήγηση,

Τι ειναι αυτα ρε? Πες τουλαχιστον τον λογο μου με κλεινεις ρε...

Τα λεφτα που σου παρακρατησαν απο οτι καταλαβαινω ειναι κερδη απο τη χρησιμοποιηση του μπονους?
 
  • Like
Αντιδράσεις: patrickdrd
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

Εμένα πάντως με βάζει λιγο σε υποψίες ότι τα πιο πολλά προβλήματα έχουν εμφανιστεί σε άτομα που γράφτηκαν εδώ μόνο για να πουν το πρόβλημά τους. Και στους περισσότερους έχει να κανει με το μπονους.

Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά περίεργο μου φαίνεται.

:sign:
 
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

Μόλις διάβασα το μήνυμα και το prive που εστειλες.
Θα μιλήσω με την unibet και θα σε ενημερώσω για ότι προκύψει. Πάντως δεν έχω στοιχεία που να καταλαβω τι έκανες και τον λόγο που δεν στα εδωσαν. Υποθέτω ότι έγινε ή θεωρούν ότι έγινε κατάχρηση του bonus. Σε αυτες τις περιπτώσεις μην περιμένετε να καταφέρει ένας τρίτος να βρει άκρη γιατι ποτέ δεν θα έχει όλη την γνώση και όλα τα στοιχεία για να κρίνει και να πιέσει καταστάσεις.

Άσχετο, άλλα αυτό που προβλέπω είναι οι εταιρείες σε λίγο καιρό δεν θα δίνουν καθόλου bonus. Η κατάχρηση έχει πάντα άσχημα αποτελέσματα.
 
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

Mπα bonus θα δινουν πάντα. Το τυρι ειναι παντα απαραίτητο ώστε να μπουν όλα τα ποντικια στην φάκα. Βεβαια αν φτάνουμε σε καταστάσεις όπου το ιδιο άτομο να ανοιγει διαφορετικους λογαριασμούς για να πάρει το bonus πάνω απο μια φορα, τότε και αυτοι θα βρίσκουν τρόπους για να τους διώχνουν. Κανενας book δεν ειναι φιλανθρωπικο ίδρυμα
 
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

Ναι...τα κρουσματα βεβαια δεν ειναι τυχαια....κοιτα να δεις πως λειτουργει η λογικη τους και θα καταλαβεις : αν δουνε οτι κερδιζεις και ταυτοχρονα απο τις κινησεις σου φαινετε οτι πας να τραβηξεις πολλα μαζεμενα , δεν θα σε αφησουνε....εχουν το δικαιωμα βαση των δικων τους κανονων !
Γιαυτο φιλε και φιλοι , τραβατε τα χρηματα σας αργα .,...σκοπος να μην καταλαβουν τις προθεσεις σας !
Φανταστειτε οτι κατι παρομοιο συνεβει σε γνωστο μου στην : BWIN !~!!!!!!!!

οκ ???...καλά ξεμπερδέματα !!
 
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

Έστειλα prive στους δυο ενδιαφερόμενους για την θέση της unibet πανω στο θέμα σας. Δείτε τα, εσείς ξέρετε πλέον ποιος έχει δίκιο και ποιος όχι.
 
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

Έστειλα prive στους δυο ενδιαφερόμενους για την θέση της unibet πανω στο θέμα σας. Δείτε τα, εσείς ξέρετε πλέον ποιος έχει δίκιο και ποιος όχι.

Εμείς δεν πρεπει να δούμε ποιος έχει δίκιο ?

:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Yannisss
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΒΕΤ.
ΠΟΙΑ ΒΟNUS ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΕΛΑΤΗΣ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ. ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΝΟΙΞΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 15/2/09. ΟΤΑΝ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΑΠΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΕΓΙΝΕ ΘΕΤΙΚΟΣ (ΠΕΡΙΠΟΥ 1600Ε) ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΑΝ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΧΑΘΗΚΑΝ ΚΑΙ 270Ε.
ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΩΧΝΟΥΝ (ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥΣ).
ΑΥΤΟΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΜΑΣ ΟΙ Μ........... ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΤΡΑΒΩΣΕΙ ΤΟΣΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΟΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΩ ΣΤΕΛΝΩ ΕΜΑΙΛ΄ΣΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΤΟΥ SITE KAI ENHΜΕΡΩΝΩ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ. ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ. ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΟΥΝ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΤΑ ΞΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΛΩΡΑ.
 
Απ: UNIBET ΚΑΤΑΣΧΕΣΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ

Έστειλα prive στους δυο ενδιαφερόμενους για την θέση της unibet πανω στο θέμα σας. Δείτε τα, εσείς ξέρετε πλέον ποιος έχει δίκιο και ποιος όχι.

Κανεις μεγαλο λαθος Betladen. Ενδιαφερομενοι ειμαστε ΟΛΟΙ. Γραψε την απαντηση της εταιρειας εδω για να μπορεσουμε να κρινουμε ολοι τι εγινε.

Αν ειναι λαθος και καταχρηση των παιχτων να ξεκαθαρισει η αξιοπιστια της εταιρειας, ή αν οι παιχτες εχουν δικιο να ειμαστε προσεχτικοι.

Η μυστικοπαθεια σε αυτες τις περιπτωσεις μονο καλο δεν κανει, ενω ταυτοχρονα σε βαζει και σε διαφορες καχυποψιες...
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Yannisss

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...