Value ή Sure?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
Νομίζω ότι το θέμα ξέφυγε λίγο απ το αρχικό ερώτημα αλλά δεν υπολογισα τον παράγοντα blizard.
Πραγματικά μου θυμίζει τη διαφήμιση που λέει 29 κατασκευαστές πλυντηρίων συνιστούν skip, εε νομίζω βρήκαμε ποιος είναι αυτός ο 30ος :p
Μπορούν πάντως να γραφτούν πολλά αστεία του στυλ ο blizard τρώει γιαούρτια μόνο 0% (no offense, αστειεύομαι)
Στα σοβαρά τώρα, κατατάσσω κι εγώ τον εαυτό μου στους ανθρώπους που είναι άσχετοι με το στοίχημα αλλά προσπαθώ να διαβάζω και να μαθαίνω νέα πράγματα και να ακούω τις συμβουλές κυρίως των πιο έμπειρων και πιστεύω ότι έχω μάθει αρκετά απ τα παιδιά που γράφουν εδώ μέσα.
Εσύ όμως ρε αδερφάκι μου, έχεις κάνει πόσα σχόλια σε διάφορα νήματα και λες πάντα τα ίδια. ΠΑΝΤΑ!
Πραγματικά το μόνο που άλλαξε είναι το παράδειγμα, το Παναθηναϊκός Ολυμπιακός έγινε ΠΑΟΚ Άγιαξ.
Κοίταξε δεν νομίζω κάνεις ότι διαφωνεί κανείς ότι η ύπαρξη γκανιοτας είναι χειρότερη από τη μηδενική, η διαφωνία έγκειται στο γεγονός ότι εσύ το παρουσιάζεις ως τον κρυμμένο θησαυρό που ανακάλυψες μην έχοντας φυσικά καμία απόδειξη γι αυτά που λες παρά μόνο αυθαίρετες θεωρίες με χρήση τυχαίων αριθμών.
Νομίζω ότι πλέον είναι σαφές ότι υπάρχουν δύο ενδεχόμενα είτε ότι είσαι βαλτός είτε ότι είσαι ο μονοφθαλμος στους τυφλούς. Θα ανοίξω λοιπόν αυτά τα δύο αυτά ενδεχόμενα
Βαλτός @1.40
Μονοφθαλμος @3.50
Και φοβάμαι ότι είμαι χάλια σαν trader γιατί πολλοί εδώ μέσα θα δουν την αξία του 1.40 και θα μου το κλείσουν το μαγαζάκι..

Υ.Γ. πρόσεξες την γκανιοτα ε?
Να αγιασει το πληκτρολογιο σου (y).

Πριν με προλαβουν οι υπολοιποι λοιπον κανω all in στο 1,40 ......:p
 
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: goal2, FunBet και qazdas
Δεν ξέρω για ποιο λόγο αλλά αντί για "stoiximan" εμφανίζει "blizard" εεεεεεε "παικταράς" ήθελα να πω!
 
  • Haha
Αντιδράσεις: goal2 και fairplay
δλδ ισχυρίζεσαι ότι όλοι εδώ μέσα που παίζουν στοίχημα είναι είτε χαμένοι είτε παίζουν με λογαριασμούς άλλων
ενδιαφέρουσα άποψη,ο από πάνω πάντως διαφωνεί και λέει πως οι στοιχηματικές σε καταλαβαίνουν και σου ξανακλείσουν τον λογαριασμό κι σου παρακρατούν τα κέρδη

τελικά τι ισχύει;
γιατί και τα δυο ταυτόχρονα δεν γίνεται

Και τα δύο ισχύουν, δήθεν άσχετε φίλε μου, που δήθεν ξεχειλίζεις από αγνή δίψα για γνώση. Όποιος παίζει με τον σταυρό στο χέρι, τον τρώει η γκανιότα και δεν τρωει λίμιτ ποτέ. Όποιος παίζει pregame sure bets, πάει άμεσα σπίτι του. Όποιος παίζει live sure bets, πάει σπίτι του με το επόμενο δρομολόγιο. Όποιος παίζει value bets, πάει σπίτι του αρκετά αργότερα. Όποιος ανοίγει λογαριασμούς με στοιχεία τρίτων προσώπων και κάνει κάποιο μοιραίο λάθος (συνδεθεί από το ίδιο μηχάνημα ή ίδια ip), χάνει κέρδη και κεφάλαιο.

Κάνεις ότι δήθεν δεν τα γνωρίζεις, αλλά να ξέρεις ότι όσο κάνεις τον δικηγόρο των στοιχηματικών με γελοία και εριστικά επιχειρήματα, τόσο θα προκαλείς την αντίδραση των σχολιαστών, η οποία θα οδηγεί σε αντίθετα αποτελέσματα από αυτά που επιθυμείς.


ευχαριστώ για την απάντηση stpsilan
αυτός ήταν ο λόγος που έκανα εγγραφή στο παρόν σιτε,να μάθω αν λιμιταρονται οι λογαριασμοί
δυστυχώς το πολύ σοβαρό αυτό θέμα έγινε παιδική χαρά για κάποιους,δε θα επεκταθώ
οπότε ούτε θα ξαναρωτήσω το ίδιο ούτε θα ρωτήσω κατά πόσο είναι νόμιμο και αν η νομοθεσία προστατεύει τον παίκτη κτλ

θα επικεντρωθώ σε αυτό :




τότε γιατί ασχολείστε;
και μάλιστα βάζετε και τους συγγενείς και φίλους σε νομικές περιπέτειες εν γνώση σας;


Πολύ βολικό. Δεν πολυασχολείσαι με το αν είναι νόμιμο το λιμιτάρισμα και με το αν η νομοθεσία προστατεύει τον παίκτη, αλλά θεωρείς δεδομένο ότι το να παίζει κάποιος με τα στοιχεία του αδερφού του (μετά το λίμιτ της στοιχηματικής), συνιστά παρανομία. Πάρα πολύ βολικό λογικό άλμα! Βολικό για τις στοιχηματικές βέβαια! Οπότε, λογικά οι στοιχηματικές αποτελούν φιλανθρωπικά ιδρύματα, γι' αυτό και δεν κινούνται νομικά ενάντια στα τρίτα πρόσωπα ή στους παίκτες που χρησιμοποιούν τα στοιχεία τους και όχι επειδή θα ανοίξουν τον ασκό του Αιόλου, οπότε σε αυτήν την περίπτωση ενδέχεται να φάνε μία τεράστια νομική ήττα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2, qazdas και fairplay
λέω ότι ο λογαριασμός σου δεν μπορεί να λιμιταριστεί ΕΠΕΙΔΗ κερδίζεις

ναι,αν σου είναι εύκολο δείξε μας κάτι που να αποδεικνύει ότι σε λιμίταρν στην Στοιχημαν
και αν μου επιτρέπεις,θέλω να τους το δείξω και να μου εξηγήσουν γιατί έγινε αυτό
Σου εστειλα σκρινσοτ με το μαξ μπετ που με αφηνει. Θεωρεις οτι λεω ψεμματα? Περιμενω να μου απαντησεις μ ενα απλι ναι η οχι, τιποτα παραπανω.
Επισης εγω δεν εχω καμια απαντηση απι στοιχιμαν γιατι δεν ασχοληθηκα περαιτερω δεδομενου οτι καποια στιγμη το λιμιτ θα επεφτε απο τετοιου τυπου ετσιριες, οποτε δεν ειχε κανενα νοημα να επικοινωνησω μαζι τους.
Τελος εσυ μου ζητησες αν σου επιτρεπω να τους ρωτησεις γιατι εγινε αυτο.
Σου επιτρεπω λοιπον, σου στελνω πριβε και το username μου και περιμενω να μου στειλεις τι σου απαντησαν.
Διαφωνουμε καπου?
Περιμενω να μου απαντησεις με ναι η οχι αν θεωρεις οτι το σκρινσοτ που εστειλα ειναι ψευτικο.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Σου εστειλα σκρινσοτ με το μαξ μπετ που με αφηνει. Θεωρεις οτι λεω ψεμματα? Περιμενω να μου απαντησεις μ ενα απλι ναι η οχι, τιποτα παραπανω.

λέω το αυτονόητο
ότι δεν αποδεικνύει τίποτα


όχι δε θα κάνω εγώ τον μεσάζοντα
όπως σου είπα και προηγουμένως μπες και ρώτα τους γτ σε λιμιτάρανε και πες μας
 
Πιστεύω το θέμα έχει ξεφύγει για άλλη μια φορά. Οπότε δεν βρίσκω λόγο να υπάρχει και να συνεχίζονται γι'αυτό κλειδώνεται. Ελπίζω ο φίλος που το άνοιξε να πήρε τις απαντήσεις που ήθελε.

Ο παιχταράς μπαναρίστηκε σε 1 μήνα επιστρέψει με την ελπίδα πιο ήρεμος όπως εύχομαι να ηρεμήσετε και εσείς
 
  • Like
Αντιδράσεις: venoss και qazdas
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
    Ertzan Ertzan: μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά