Value , η μεγάλη πλάνη του παικτη στοιχήματος

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
Θα παρακαλούσα να πάρω μια απάντηση από κάποιον αν καταλαβαίνει το στοιχηματικό γρίφο του απλοικού στοιχήματος , αν συμφωνεί μαζί μου ότι η μάζα δίνει αξία και ευκαιρίες ή όχι.

Είμαι πραγματικά περίεργος αν καταλαβαίνει κάποιος ότι και εγώ σε αυτές τις απλές συνθήκες έστω , ή αν υπάρχει και εδώ διαφωνία ή αδυναμία επεξεργασίας της καταστασης γιατί είναι πρωτάκουστη και δεν μας έχει πει κανεις τι να κάνουμε.


1) Το πρώτο στοίχημα ξεκίνησε στο χωρίο ... οι βλάχοι έβαζαν φασόλια για το ποια γελάδα θα γεννήσει πρώτη η πράσινη ή ή κόκκινη και τα έδιναν στο πρόεδρο.

2) Ο πρόεδρος τα έγραφε , τους ενημέρωνε κάθε πρωί πόσα φασόλια είναι στην πράσινη και πόσα στην κόκκινη γελάδα και πόσα φασόλια είναι το ποσοστό του για τον κόπο του,

3)Οι έξυπνοι παίκτες κοίταγαν την γελάδα στα μάτια , άκουγαν πως μουγκρίζει , και κυρίως κοίταγαν τι φασόλια έχει η κάθε μια για να δούνε πόσο ρίσκο θα πάρουν και πόσα φασόλια θα βάλουν ... οι χαζοί μέτραγαν πιο απλά πράγματα όπως το πότε γκαστρώθηκε και πόση είναι η κοιλιά της και έπαιζαν .... οι καλοί κέρδιζαν.

4) Στα μεγάλα στοιχήματα έρχονταν και από τα γύρω χωριά και την πόλη για το πανηγύρι και παίζουν και αυτοί ... εδω γινόταν ο χαμός και ήταν ευκαιρία για κέρδος στον καθένα χωριάτη , όχι μόνο στους καλούς να κερδίσουν, γιατι οι παίκτες αυτοί δεν ήξεραν καθόλου τις γελάδες ούτε καν από ζώα μερικοί.

5)Η δήμαρχος έλεγε παίξτε ρε δεν σας βάζω λίμιτ , να δούνε ότι έχουμε φασόλια και από την άλλη μεριά να γουστάρουν, μην χανουν και πάρα πολλά και δεν ξανάπαίξουν , δεν τους ξέρετε πως παίζουν ? πάρτε την αξία να πάρω και εγώ το κέρδος μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μου αρέσει να ακούω ανθρώπους που ενώ τους πηδάει η ζωή , αυτοί όχι μόνο αισιοδοξούν αλλά συνεχίζουν να κάνουν τα ίδια ακριβώς πράγματα με την ελπίδα οτι θα φέρουν διαφορετικό αποτέλεσμα.
Εγώ , ας μου επιτρέψεις να είμαι στο απέναντι άκρο , με αυτούς που μαθαίνουν από τα λάθη των άλλων, οι οποίοι το παίζουν έξυπνοι και βάζουν το χέρι στην τσέπη και τζογάρουν το μισθό τους.
Και πες με και Μητσοτάκη και ότι άλλο σε κάνει να νοιώθεις όμορφα.Αν αυτό σε βοηθάει ψυχολογικά τότε πάω πάσο.
Δεν είπα για διαφορετικό αποτέλεσμα, είπα για ΙΔΙΟ αποτέλεσμα ....

Παίζεις όπως γουστάρεις με ρίσκο στην αξία , τρώς τα λεφτά που κερδίζεις , περνας καλά όσο μεγαλώνει και η κάβα σου , έχεις φάει πχ 20,000 από τα κερδισμένα και όταν χάσεις όλη την κάβα απλά αρχίζεις από την αρχή , βάζοντας τον μισθό σου και γυρνώντας στα λιγα ξανα μέχρι να τα ξαναφτιάξεις με τον ιδιο τρόπο..
Αν θέσεις κανόνα ότι θα παίζεις από το μισθό σου και δεν θα αδειάζεις κομπόδεμα ή δεν θα πουλάς περιουσία, θα είσαι εντάξη και με μεγάλα στοιχήματα σε νο λιμιτ που ξέρεις ότι κάποτε θα χάσεις

Γιαυτο πρέπει να έχεις δουλειά , οικογένεια και να μην είναι επάγγελμα....

Αν κοιτάς μόνο να μεγαλώσεις την κάβα, απλα θα τα χάσεις όλα καποια στιγμή , όσο συγκρατημένος και να είσαι χρόνια, όσο μικρά ποσά και να παίζεις κάποτε θα σπάσεις και θα ανεβάσεις και θα τα χάσεις έτσι ή αλλιώς ,

Την αξία την βρίσκεις αν είσαι λίγο έξυπνος και καταλαβαίνεις τα βασικά που λέω, στο στοίχημα κερδίζεις και με άλλους τρόπους , είναι απλά παιχνίδι ανταγωνιστικό και τα λεφτά που χάνουν κάποιοι τα κερδίζουν οι καλύτεροι , αν μελετάς τον αντίπαλο και τον ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ τον κερδίζεις ....
Η ανθρώπινη φύση δεν νικιέται ... εκει χάνουν όλοι αργά η γρήγορα ...

Υγ
Ο μητσοτάκης ήταν ο μόνος πολιτικός που έκανε καλό στην χώρα μετά το 80 τουλάχιστον , ο μόνος που πήγε κόντρα στην μάζα που είναι τρελη μαγκιά για πολιτικό , και τέλος πάντων δεν ξέρω γιατί θεωρείς το ότι ήταν ψύχραιμος σαν κακό.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Παίζεις όπως γουστάρεις με ρίσκο στην αξία , τρώς τα λεφτά που κερδίζεις , περνας καλά όσο μεγαλώνει και η κάβα σου , έχεις φάει πχ 20,000 από τα κερδισμένα και όταν χάσεις όλη την κάβα απλά αρχίζεις από την αρχή , βάζοντας τον μισθό σου και γυρνώντας στα λιγα ξανα μέχρι να τα ξαναφτιάξεις με τον ιδιο τρόπο..
Αν θέσεις κανόνα ότι θα παίζεις από το μισθό σου και δεν θα αδειάζεις κομπόδεμα ή δεν θα πουλάς περιουσία, θα είσαι εντάξη και με μεγάλα στοιχήματα σε νο λιμιτ που ξέρεις ότι κάποτε θα χάσεις
Το συγκεκριμένο παράδειγμα το έβγαλες από το μυαλό σου ή είναι κάτι το οποίο το έχεις βιώσει; Σε ρωτάω για να δω εαν όντως αμπελοφιλοσοφείς ή απλά μας δουλεύεις όλους εδώ μέσα για να περνάει η ώρα.
Έφτασες δηλαδή από 0 κάβα σε ένα ποσό αρκετά (εικάζω) πάνω από τις 20.000 ώστε να τις φας και ΟΤΑΝ (κατά τα λεγόμενά σου) χάσεις και την υπόλοιπη κάβα , βάζεις το χέρι στην τσέπη και ξανααρχίζεις από το 0.Δηλαδή ο ορισμός της λέξης τζογαδόρος και σοβαρός παίκτης μαζί , 2 σε 1.
Δηλαδή , είχες την ικανότητα για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα να νικήσεις τους μπουκ και να φτάσεις να έχεις ένα τόσο μεγάλο ποσό , αλλά από κάποιο σημείο και μετά έπαθες πχ ένα εγκεφαλικό και ξέχασες την ικανότητά σου αυτή , μηδένισες , και άρχισες να βάζεις το χέρι βαθειά στην τσέπη για να ξεκινήσεις τον ίδιο κύκλο.
Εγώ ένα πράγμα δεν έχω καταλάβει στην όλη υπόθεση.Εαν το εγκεφαλικό είναι παροδικό με ενδιάμεσες αναλαμπές ή μόνιμο...
 
  • Haha
Αντιδράσεις: qazdas, goal2 και fairplay
Αυτή είναι η θεωρία ... η πράξη λέει ότι και 100.000 να έχεις κάβα, και 500 ευρώ μαξ μπετ όταν η αξία είναι μεγάλη όπως είπες , ξανα είναι αδύνατο να νικήσεις την απληστία , την ανάγκη να ρεφάρεις, δεν ξέρω πως θα το πεις αλλά η κάβα θα χαθεί.
Οι καλοί παίκτες είναι αυτοί που χάνουν την κάβα τους, που μπορεί να είναι και η περιουσία τους όχι μόνο τα κέρδη από το στοίχημα, πολύ σπάνια κακός παίκτης έχει τέτοιο φόβο,
Ποια πραξη το λεει αυτο? Αυτη που δεν εχεις δοκιμασει η αυτη που διαβασες καπου στο ιντερνετ? Εγω μπορω να σου αποδειξω οτι μου εφαγαν 2500€ δυο εταιριες που εβαλαν λουκετο και μεσα σε λιγοτερο απο ενα μηνα ειχα ρεφαρει με υπομονη ολη την χασουρα και συνεχιζα με κερδος.Μπορω να στο αποδειξω αυτο με οποιον τροπο θελεις.Μπορω να σου αποδειξω οτι θα συμβει παλι το ιδιο αν μου ξανασυμβει να κλεισει εταιρια και να μου φαει λεφτα.Αποδειξε μου εσυ οτι δεν μπορω να τα καταφερω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Δεν είπα για διαφορετικό αποτέλεσμα, είπα για ΙΔΙΟ αποτέλεσμα ....

Παίζεις όπως γουστάρεις με ρίσκο στην αξία , τρώς τα λεφτά που κερδίζεις , περνας καλά όσο μεγαλώνει και η κάβα σου , έχεις φάει πχ 20,000 από τα κερδισμένα και όταν χάσεις όλη την κάβα απλά αρχίζεις από την αρχή , βάζοντας τον μισθό σου και γυρνώντας στα λιγα ξανα μέχρι να τα ξαναφτιάξεις με τον ιδιο τρόπο..
Αν θέσεις κανόνα ότι θα παίζεις από το μισθό σου και δεν θα αδειάζεις κομπόδεμα ή δεν θα πουλάς περιουσία, θα είσαι εντάξη και με μεγάλα στοιχήματα σε νο λιμιτ που ξέρεις ότι κάποτε θα χάσεις

Γιαυτο πρέπει να έχεις δουλειά , οικογένεια και να μην είναι επάγγελμα....

Αν κοιτάς μόνο να μεγαλώσεις την κάβα, απλα θα τα χάσεις όλα καποια στιγμή , όσο συγκρατημένος και να είσαι χρόνια, όσο μικρά ποσά και να παίζεις κάποτε θα σπάσεις και θα ανεβάσεις και θα τα χάσεις έτσι ή αλλιώς ,

Την αξία την βρίσκεις αν είσαι λίγο έξυπνος και καταλαβαίνεις τα βασικά που λέω, στο στοίχημα κερδίζεις και με άλλους τρόπους , είναι απλά παιχνίδι ανταγωνιστικό και τα λεφτά που χάνουν κάποιοι τα κερδίζουν οι καλύτεροι , αν μελετάς τον αντίπαλο και τον ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ τον κερδίζεις ....
Η ανθρώπινη φύση δεν νικιέται ... εκει χάνουν όλοι αργά η γρήγορα ...

Υγ
Ο μητσοτάκης ήταν ο μόνος πολιτικός που έκανε καλό στην χώρα μετά το 80 τουλάχιστον , ο μόνος που πήγε κόντρα στην μάζα που είναι τρελη μαγκιά για πολιτικό , και τέλος πάντων δεν ξέρω γιατί θεωρείς το ότι ήταν ψύχραιμος σαν κακό.
Aρκετα με τη θεωρια. Στο ψητο..Αρης 2.06 3.85 3.90 Που ειναι η μαζα ,που ειναι η αξια.
Προχτες στο ματς του ολυμπιακου δεν υπηρξε σχολιασμος
Στο σημερινο??
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ρε blizard πριν λιγες μερες σου ειπα κατι.Σου εδωσα ενα ποστ οπου ειχε μπει ατομο που εχει δουλεψει σε πολλους μπουκς και ξερει την αγορα απ εξω και ανακατωτά και δεν μπηκες στον κοπο ουτε να το διαβασεις.
Δες εδω τι γραφει ο ανθρωπος--->https://www.infobeto.com/forum/threads/Ανταλλαγή-απόψεων-με-έναν-trader.129751/page-5#post-1155979

 
Ρε blizard πριν λιγες μερες σου ειπα κατι.Σου εδωσα ενα ποστ οπου ειχε μπει ατομο που εχει δουλεψει σε πολλους μπουκς και ξερει την αγορα απ εξω και ανακατωτά και δεν μπηκες στον κοπο ουτε να το διαβασεις.
Δες εδω τι γραφει ο ανθρωπος--->https://www.infobeto.com/forum/threads/Ανταλλαγή-απόψεων-με-έναν-trader.129751/page-5#post-1155979

Φιλε blizard βαλε ενα σχολιο σε ολα αυτα
 
Ωχχχ !!!
Τωρα αρχιζουν τα δυσκολα :):):)

Μα αφου σας ειχα αποδειξει μ αυτα τα ''Άλγεβρα"" που τα ξερω καλα τελος παντων οτι αυτα που σας λεω ισχυουν γιατι μου ζητατε να σχολιασω αυτα τα παραπανω ?Ειπαμε οτι αποδειχτει παει τελος ....ισχυει ....δυο φορες τα ιδια πραματα θα λεμε ?
Για να σας αποζημιωσω σημερα θα σας πως που ειναι το βαλιου στον αγωνα Αρη - Μόλντε ......φυσικα ομως μετα τον αγωνα ...μην εκτεθουμε κιολας:cool!:.

υγ : Κριμα ....απανω που νομιζα οτι τα ξερω ολα και ειμαι γ@μ@τος κοιτα ρε φιλε να δεις τι επαθα ....

:):):)
 
  • Haha
Αντιδράσεις: qazdas
Ελαβα κάποια λόγια του τραντερ για να δειτε ότι έχω δίκιο , ανέφερα και μόλις πριν εδω τι είπε για την βετφαιρ , δεν θέλω όμως να ψαρώνετε με αυθεντίες και να μην δουλέυει η δικιά σας σκέψη , αν καταλάβετε πρέπει να είναι γιατι αυτά που λέω είναι λογικά και όχι γιατι τα ειπε ο ταδε


Υγ
Για τον Ολυμπιακό απαντησα χθες μαλλον δεν το είδες ουτε αυτό ... ειπα οτι οι Τουρκοι ήταν καλυτεροι , έχασαν και άρα η αξία δεν ειναι στον γαυρο, λογικα θα ειναι σε κανα Χ,

Για τον Αρη , περιμένω να μου πεις εσυ τθ πιστέυεις ότι είναι η σωστή απόδοση αν εβλεπες τον αγώνα σαν μαζα, χωρις πολύ ψάξιμο , και μετά θα σου πω που είναι η κοντρά.
Η δικιά μου σκέψη είναι παντα αντίθετη με την μαζα και έχω πρόβλημα να την καταλαβω, εσεις βλέπω δεν εχετε τέτοιο θέμα, οπότε μπορούμε να συνεργαστούμε ... πές τε μου χωρίς ψάξιμο πως βλέπετε έναν τέτοιο αγώνα , και θα σας πω τι να παίξουμε
 
Πρέπει να φύγω και δεν μπορώ να περιμένω .... οπότε θα κάνω μια υπόθεση ότι η μάζα θα δει το σκόρ του πρώτου αγώνα και θα ψαρώσει , κάτι τέτοιο θα λέγατε και εσεις μαλλον....
Κάποιοι καλύτεροι παίκτες στον αγωνιστικό τομεα (ασχετα αν ουτε αυτός έχει καταλάβει το μαθηματικό - λογικό κομμάτι) είπαν ότι θα βάλει γκόλ ο Αρης , και δεδομένο ότι δεν είναι και ο σουπερ αγώνας με γνωστές ομάδες και πολύ χρόνο στοιχηματισμού για να βγάλουμε συμπεράσματα από αποδόσεις, πάμε με τον Αρη.

Δεν είναι τυφλό σύστημα αυτό που σας λέω για να ζητάτε μάγους όπως κάνετε παντου και πάντα μέχρι τώρα , είναι κάτι διαφορετικό , είναι η λογική του στοιχήματος και πως βγαίνουν οι αποδόσεις πραγματικά , πρέπει να το καταλάβετε αυτό και να μην με ρωτάτε σαν να μην καταλαβαίνετε τι σας λέω,
 
Δωσε μια ευθεια απαντηση σ αυτα που σε ρωτανε παραπανω τα παιδια και ασε τα πολλα λογια .....
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas και goal2
Ευθεία να δώσεις εσύ ή κάποιος από εσάς που σας έχω πει 100 φορές να μου πείτε μια δικιά σας λογική, ή μια πραγματική διαφωνία και δεν λετε τίποτα,

Και εδώ σας ζητάω να μου πειτε έστω μια φορά μια προβλεψη σαν μαζα, χωρίς σκέψη , απλά τι βλέπετε .... δεν ειναι δύσκολο, πρεπει να εχεις και την γνώμη της μαζας για να μπορείς να κάνεις πρόβλεψη όταν δεν εχεις ασχοληθεί με τον αγώνα , εδω ειναι η ουσία

Πόσες φορές σας εχω πει να γράψετε ένα προγνωστικό στην 0 γκανιοτα ? χωρίς να σας πει κανεις τιποτα αν χασετε , η βοηθεια σας θα είναι πολύτιμη , πόσοι έγραψαν ?

Βοηθήστε με για να σας βοηθήσω και εγω .... αν δεν κατεχετε μαθηματικα, δεν έχετε γνώμη για το παράδειγμα που είπα με τυς βλάχους και γενικά τίποτα , έστω βάλτε καμια πρόβλεψη , δεν θα σας πω κουβέντα αν χάσετε
 
  • Haha
Αντιδράσεις: fairplay
Ωχχχ !!!
Τωρα αρχιζουν τα δυσκολα :):):)

Μα αφου σας ειχα αποδειξει μ αυτα τα ''Άλγεβρα"" που τα ξερω καλα τελος παντων οτι αυτα που σας λεω ισχυουν γιατι μου ζητατε να σχολιασω αυτα τα παραπανω ?Ειπαμε οτι αποδειχτει παει τελος ....ισχυει ....δυο φορες τα ιδια πραματα θα λεμε ?
Για να σας αποζημιωσω σημερα θα σας πως που ειναι το βαλιου στον αγωνα Αρη - Μόλντε ......φυσικα ομως μετα τον αγωνα ...μην εκτεθουμε κιολας:cool!:.

υγ : Κριμα ....απανω που νομιζα οτι τα ξερω ολα και ειμαι γ@μ@τος κοιτα ρε φιλε να δεις τι επαθα ....

:):):)
Ελα ενταξει το βρηκα το βαλιου στο ματς του Αρη .....στον ασο ειναι διοτι η μαζα επαιξε Χ2 και γω παιζω παντα κοντρα στη μαζα και κερδιζω λεμε ...

:)
 
Aναπολω τις εποχες που ο blizard μας ενημερωνε για τις προσφορες stoiximan και bet365 και πως μπορουμε να βγαλουμε 10 ευρω σιγουρο κερδος.
 
Eγω και ενημέρωσα για τις προσφορές, και για 0 γκανιότα, και πως πρέπει να παίζεις ακόμα και χωρίς γνώσεις, έδωσα κάθε απόδειξη και βοήθεια για όσους έχουν ικανότητα να καταλάβουν , δεν είναι δύσκολο , αποκτάς γνώσεις και έχει πλάκα

Θέλουμε και μια μάζα ΑΑ, να μην πονηρεύονται με τίποτα , για να εχουμε ότι καλύτερο θα μπορούσε να προσφέρει το φορουμ , παρακαλώ για κάθε ποστ σαχλαμάρας - γέλιου που δεν λέτε τίποτα να κάνετε και ένα ποστ προγνωστικών, ότι σας έρθει στο κεφάλι δεν σας αναγκάζω ούτε θέλω να κάνετε καμια μελέτη ωρών , δέστε το σαν πλάκα, ποτέ δεν θα σας πω τίποτα , απλά θέλω σοβαρά πως βλέπετε στα γρήγορα κάθε μεγάλο αγώνα
 
Εδώ τώρα ποιος κάνει το λάθος. Το Βάλιου είναι στο διπλό με 3.90 ή όχι?

1565904466089.png
 
  • Like
  • Love
Αντιδράσεις: qazdas, Mixalis81 και coria
Στο τέλος μπορείς να καταλάβεις , γιατί πρέπει να έχεις και την γνώμη του κόσμου και να δεις πως παει η απόδοση .

Σε γενικές γραμμές όμως τέτοια περίεργα που κινούνται και υπερβολικά μυρίζουν Χ ... πάντα τελευταία μέρα όμως για μεγάλους αγώνες , θα δούμε , κανονικά πρέπει να λέτε την γνώμη σας όλοι που ψάχνετε την αξία από νωρίς , όχι το αναποδο
 
  • Haha
Αντιδράσεις: fairplay
Καλά σε αφήνω να το σκεφτείς εγώ τα κουμάντα μου τα έκανα στην Κεντρική μπορείς να δεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: blizard
Καλημερα και χρονια πολλα. Διαβασα και το αλλο θεμα (που εκλεισε ,και καλως εκλεισε) διαβαζω και αυτο και κουραστηκα....
Αναφερονται ορισμενα σωστα πραγματα αλλα γενικα πολυ μπλα μπλα....
Η ουσια ειναι μια:ΚΑΝΕΝΑΣ,μα ΚΑΝΕΝΑΣ δεν ξερει την πραγματικη πιθανοτητα των σημειων των αγωνων. ΚΑΝΕΝΑΣ. ουτε στοιχηματικες ουτε τρειντερς ουτε παικτες ουτε ο παπας της ενοριας. Δεν ειναι νομισμα που το κορωνα -γραμματα εχει 50% το ενα να βγει και 50% το αλλο,αρα οποιος δινει αποδοση 2.01 σε οποιοδηποτε απο τα δυο ειναι value bet.
Αυτος ειναι ο ορισμος του value bet. Να σου δινουν σε αποδοση ενα γεγονος ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ απο την πραγματικη του....οπου τα βρισκεις αυτα και τα παιζεις θα εισαι κερδισμενος σε βαθος χρονου....
Και φυσικα μιλαμε για σταθερο πονταρισμα. Σταθερο ποσο,εννοω...

Και εχουν δικιο balaton,fairplay που λενε αμα ηξερες με τι σειρα θαρχονταν τα σημεια θα εκανες martingale και θα ησουν πλουσιος.
Γιατι πολυ απλα δεν ξερεις.γιατι πολυ απλα δεν ξερεις ποιες ειναι οι πραγματικες πιθανοτητες του καθε γεγονοτος.
Εκτιμησεις κανεις βαση των αποδοσεων των μπουκ και των παικτων των ομαδων,του καιρου,του διαιτητη κλπ κλπ

Γιαυτο νομιζω ειναι ψιλοανουσια η κουβεντα....

ΥΓ1:η «μαζα» μπορει να κανει αλλαγες στις αποδοσεις αλλα και παλι αμα δεν ξερεις την πραγματικη στατιστικη πιθανοτητα χ@σε μεσα...
ΥΓ2:καλες διακοπες αν δεν εχετε παει....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...