Value Scores

Shadowcaster

Well-Known Member
5 Δεκ 2012
2,406
1,790
113
Piraeus
Μαζι με το αλλο μου θεμα στα προσνωστικά εχω σκοπό να "τρέξω" ενα ακομα θεματακι στο φορουμ,με σκορς που θεωρω οτι οι τιμες τους εχουν αξια.Τα πονταρισματα ολα σε αποδοσεις 365 για να υπάρχει μια σταθερη ,οσο αφορα τον μπουκμεηκερ,αλλα να ξεκαθαρισω οτι δεν θα τα παιζω παντα μονα εκει,αλλα ορισμενες φορες και σαν συστημα στον οπαπ (το οποιο και θα αναφερω στο ποστ εαν και εφ οσον το παιξω εκει) .Εδω παντως για να κραταω ποσοστο θα τα δημοσιευω πάντα μονα και με stake 2€ οταν πονταρω σε μονα , ως φορο τιμης στην αδικοχαμενη απο την ελληνικη αγορα μπουφου:twis:.

Σημερινά τα οποια παιχτηκανε στην 365 μονα με 2 γιουρο εκαστο



HOMEAWAYHABet 365 oddsResultP/L
BenficaOlympiakos Piraeus116.50?
Real MadridJuventus3112.00?
Manchester UnitedReal Sociedad218.00?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Betros
Απάντηση: Value Scores

HOMEAWAYHABet 365 oddsResultP/L
BenficaOlympiakos Piraeus116.501-111.00 €
Real MadridJuventus3112.002-1
-2.00 €
Manchester UnitedReal Sociedad218.001-0
-2.00 €









Περιέργως με κερδος η 1η μερα και θα μπορουσε να ηταν καλυτερα αν εκείνη η ιερόδουλος η Ρεαλ , μπορουσε να κανει το 3-1 στους 10 παικτες της Γιουβε :mado:
 
Απάντηση: Value Scores

Τα σημερινα επίσης με 2€ εκαστο στην 365

HOMEAWAYHABet 365 oddsResultP/L
Real BetisVitσria Guimarγes117.00?
Real BetisVitσria Guimarγes218.50?
ValenciaSt. Gallen207.00?
ValenciaSt. Gallen3112.00?
PAOKMaccabi Haifa208.50?
PAOKMaccabi Haifa218.50?







 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Value Scores

Κουλούρια τα χτεσινά,με το μοαδικο «κοντινο» σκορ να ειναι της Μπετις

AWAYHABet 365 oddsResultP/L
Vitória Guimarães117.001-0-2.00 €
Vitória Guimarães218.501-0-2.00 €
St. Gallen207.005-1-2.00 €
St. Gallen3112.005-1-2.00 €
Maccabi Haifa208.503-2-2.00 €
Maccabi Haifa218.503-2-2.00 €

Και η συνολικη επίδοση μεχρι στιγμης

No Of BetsTotal StakedP/LYield
918.00-5.00 €-27.78%
 
Απάντηση: Value Scores

Τα σημερινα με το ιδιο με χτες πονταρισμα

HOMEAWAYHABet 365 oddsResultP/L
Bayer LeverkusenAugsburg3012.00?
Bayer LeverkusenAugsburg3112.00?
Schalke 04Borussia Dortmund1312.00?
WolfsburgWerder Bremen218.00?
WolfsburgWerder Bremen2213.00?
Aston VillaEverton1210.00?
Manchester UnitedStoke City206.50?
Manchester UnitedStoke City2110.00?
SouthamptonFulham118.00?
MálagaCelta de Vigo208.50?
MálagaCelta de Vigo218.50?









ΥΓ:Τα χτεσινά αποτελεσματα,μαζι με τα σημερινά ανανέωση το βράδακι
 
  • Like
Αντιδράσεις: antonis_o_flou
Απάντηση: Value Scores

Τα χτεσινα

HOMEAWAYHABet 365 oddsResultP/L
Rayo VallecanoReal Valladolid116.500-3-2.00 €
Rayo VallecanoReal Valladolid218.500-3-2.00 €
NECHeerenveen1315.002-1-2.00 €
StuttgartNürnberg218.001-1-2.00 €


και τα σημερινα

HOMEAWAYHABet 365 oddsResultP/L
Bayer LeverkusenAugsburg3012.002-0-2.00 €
Bayer LeverkusenAugsburg3112.002-0-2.00 €
Schalke 04Borussia Dortmund1312.001-322.00 €
WolfsburgWerder Bremen218.003-0-2.00 €
WolfsburgWerder Bremen2213.003-0-2.00 €
Aston VillaEverton1210.000-2-2.00 €
Manchester UnitedStoke City206.503-2-2.00 €
Manchester UnitedStoke City2110.003-2-2.00 €
SouthamptonFulham118.002-1-2.00 €
MálagaCelta de Vigo208.500-5-2.00 €
MálagaCelta de Vigo218.500-5-2.00 €

Συνολικη επιδοση

No Of BetsTotal StakedP/LYield
2448.00 €-11.00 €-22.92%




 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Value Scores

Αυτά τα σκοράκια ποτέ δεν τα πέτυχα, βέβαια να πω την αλήθεια έχω σταματήσει να παίζω κατά 3-2 και 2-3, έχει ενδιαφέρον το θέμα οπότε θα το παρακολουθώ να δούμε τα αποτελέσματα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Shadowcaster
Απάντηση: Value Scores

Επειδή βλέπω οτι ασχολείσαι με σκοράκια,έχω στο μυαλό μου κάτι αλλά δεν έχω χρόνο να το δοκιμάσω.Οπότε αν έχεις άποψη μου λες.Σκέφτομαι μόνο για το ιταλικό πρωτάθλημα να παίζω σκοράκια σε κάποια παιχνίδια το 1-1,2-0 και 0-2 και μέσω live να καλύπτω αν και όποτε χρειαστεί.Και λέω μόνο για ιταλικό γιατί δεν ξεφεύγουν τα σκορ.Ουσιαστικά ζητάμε παιχνίδια με στόχο το 2 έως 3 γκολ.Στα δυο είμαστε κατοχυρωμένοι αφού τα έχουμε καλύψει και τα 3 πιθανά σκορ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Value Scores

Επειδή βλέπω οτι ασχολείσαι με σκοράκια,έχω στο μυαλό μου κάτι αλλά δεν έχω χρόνο να το δοκιμάσω.Οπότε αν έχεις άποψη μου λες.Σκέφτομαι μόνο για το ιταλικό πρωτάθλημα να παίζω σκοράκια σε κάποια παιχνίδια το 1-1,2-0 και 0-2 και μέσω live να καλύπτω αν και όποτε χρειαστεί.Και λέω μόνο για ιταλικό γιατί δεν ξεφεύγουν τα σκορ.Ουσιαστικά ζητάμε παιχνίδια με στόχο το 2 έως 3 γκολ.Στα δυο είμαστε κατοχυρωμένοι αφού τα έχουμε καλύψει και τα 3 πιθανά σκορ.

Βασικα για το Ιταλικο δεν εχω αποψη για τα γενικα στατιστικά του (ουτε κανενος αλλου πρωταθλήματος για να πως την αλήθεια).
Τα σκορ και ο τροπος που τα βγαζω εεχει να κανει καθαρα με τις αποδοσεις που ειναι διαθεσιμες και τις «γραμμες» στα ασιατικα χαντικαπ των συνολικων γκολ και του ασιατικου 1 κ 2.
Η ολη λογικη μου στηριζεται οτι δεν χωνεψα ποτε τα μισα γκολ,τα 0,25 κτλ που δινονται στο ποδοσφαιρο (δεν λεω οτι ειναι λαθος να δινονται,προφανως ταιριαζει στο μαθηματικο μοντελο που βγαινουν οι αποδοσεις).
Δεν τα χωνευω καθαρα απο πρακτική αποψη.Το κεφαλι μου δεν μπορει να χωνεψει αβανταζ ομαδας με -0.75 γκολ...Η 0 ή 1.Ξερω οτι απο μαθηματικης αποψης αυτο που λεω ειναι λαθος μιας και μιλαμε για πιθανοτητες,αλλά...
Να σου δωσω να καταλαβεις πως επελεξα το σημερινο σκορ (μια και ειναι και το μοναδικο κερδισμενο :twis: ) στο Σαλκε-Ντορτμουντ:Η γραμμη ηταν στο -0.75 για Ντορτμουντ και τα συνολικα γκολ στα περιπου 3.
Με τον συλλογισμο που ανεφερα, λεω καντο -1 γκολ αβαντο στην Ντορτμουντ.
Συνολικα γκολ 3 η γραμμη.Επιλεγω (γιατι μου κανει κλικ ) οτι θα μπουν τουλάχιστον 3 και πάνω.Εχω και την αποψη οτι Σαλκε θα σκοραρει...
Αρα πιθανα σκορ 1-2 ή 1-3 .
Κοιταω αποδοσεις στην 365:Το 1-2 8,50 και το 1-3 12.00.Λογω αποδοσης και επειδη πάλι μου εκανε κλικ επελεξα το 1-3.
Ξερω οτι ο τροπος επιλογης δε εχει καμια μαθηματικη αξια και ενδεχομενως θα κουβαδιαστω,αλλα λεω να το δοκιμασω εως ενα Χ ποσο χασουρας αλλα κυρίως αναλογως της διαθεσης μου
 
Απάντηση: Value Scores

Μιας και κυνηγαω χρονια τωρα τα λαθη στις αποδοσεις των μεγαλων σκορ σε οπαπ,ριχτε καμια ματια προς τα εκει αν εχετε μεγαλα σκορ και καντε μια συγκριση με την αγορα.Κρυβονται πολλες υπεραξιες σε σχεση με την 365 και την αγορα γενικα π.χ το 4-2 της Ελσινκι σημερα ηταν στο 48 για οσους το προλαβαμε πριν πεσει στο 30 και στην αγορα ανοιξε κατω απο 40 μεσο ορο(και αν θυμαμαι καλα,κανα 25αρη σε 365).Επισης,πριν κανα μηνα τα ιδια με 4-2 Ατλετικο-Αλμερια,5+-2 Ντορτμουντ-Αμβουργο και παει λεγοντας.Μην το γελατε καθολου,αλλα στα μεγαλα σκορ εχει νοημα ο οπαπ.Με σχετικα μικρη καβα,αυτα τα λαθη του κλοπαπ,μπορουν να στειλουν ταμειο ακομα και τραπεζα,αρκετες φορες.

Για κριτηρια επιλογης,εχει ενδιαφερον να αναλυθει,μιας και αφιερωνω αρκετο χρονο στα σκορακια.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Shadowcaster
Απάντηση: Value Scores

Για κριτηρια επιλογης,εχει ενδιαφερον να αναλυθει,μιας και αφιερωνω αρκετο χρονο στα σκορακια.

Για τον ΟΠΑΠ εχεις δικιο Νικο,ξεχνιεται αρκετα με τα σκορ...
Πες παντως την αποψη σου γιατι δικα σου κριτήρια επιλογης.Οντως θα εχει ενδιαφερων μια τετοια κουβεντα!
 
Απάντηση: Value Scores

Τα Κυριακατικα μου με 2γιουρο εκαστο στην bet365

HOMEAWAYHABet 365 oddsResultP/L
MonacoOlympique Lyonnais118.00?
SevillaOsasuna3112.00?
Borussia M'gla…Eintracht Fran…218.50?
VillarrealValencia116.50?
VillarrealValencia1213.00?
 
Απάντηση: Value Scores

Για τον ΟΠΑΠ εχεις δικιο Νικο,ξεχνιεται αρκετα με τα σκορ...
Πες παντως την αποψη σου γιατι δικα σου κριτήρια επιλογης.Οντως θα εχει ενδιαφερων μια τετοια κουβεντα!

Πρωτον,να υπαρχει καποια εμφανη διαφορα δυναμικοτητας των δυο ομαδων,βασιζομενη σε φορμα και παραγωγικοτητα μαζι Π.χ στο Ατλετικο-Αλμερια που ειπα στο προηγουμενο ποστ,η ατλετικο ειχε ξεκινησει με νικες με μεγαλα σκορ στο πρωταθλημα και η αλμερια ειχε κανει αποτελεσματα με μεγαλα ισοπαλα σκορ και μια ηττα εντος με 2-3 απο την βιγιαρεαλ,δειγμα ο'τι η αμυνα της ηταν για κλαμματα αλλα η επιθεση παραγωγικοτατη.Σε τετοιο ματς,παντα ο γηπεδουχος ψαχνει να σκοραρει νωρις,αρα με δεδομενο αυτο,το ματς θα ανοιγε 100%.Ηταν μεγαλο value το 4-2 του οπαπ λογω αποδοσης σε σχεση με την αγορα (65 αν θυμαμαι καλα εναντι 45-50 του μεσου ορου) και ο μονος λογος που δεν ψαχτηκα στο 5-2 ας πουμε,ηταν επειδη ακολουθουσε ευρωπαϊκο ματς για την ατλετικο,οποτε θεωρησα ο'τι θα χαλαρωνε αν εφτανε ανετα στα 4 γκολ,οπως και εγινε τελικα.

Εκεινη την μερα,ειχε επισης το Ντορτμουντ-Αμβουργο.Εμφανη διαφορα δυναμικοτητας,με το Αμβουργο να εχει κανει τρελα αποτελεσματα με αμυνα χωνι,αλλα ταυτοχρονα αποτελεσματικη επιθεση.Μιας και το ματς ηταν ντερμπι θεωρητικα,η Ντορτμουντ θα επαιζε φουλ επιθεση και δεν θα σταματουσε ευκολα σε ενα μικρο σκορ,μιας και οταν βρισκει τον αντιπαλο σε μαυρα χαλια,συνηθιζει να τον διαλυει.Αναμενομενο αμφισκορο,παιχτηκε και το 4-2,5+-2 σε value αποδοσεις στον οπαπ και πληρωθηκε στο 6-2.Το χα και σε συνδυασμο με την ατλετικο,οποτε εγραψε καλα το κοντερ με ελαχιστα ευρω.

Την επομενη μερα ειχε Χερενφεν-Γκρονινγκεν.Παρομοιο σκεπτικο,μονο που η διαφορα δυναμικοτητας βασιζοταν κυριως στην εδρα της πρωτης και στην ανυπαρξια της Γκρονινγκεν στα εκτος.Μυριζε εντονα το μεγαλο και αμφισκορο αποτελεσμα,κλασσικες ομαδες οσα βαλουν και οσα φανε.4-2 στον οπαπ.

Μετα απο 3 μερες ειχε τσαμπιονς λιγκ.Μαντσεστερ Γιουν-Λεβερκουζεν.Αναμενομενο ο'τι δεν μπορει να σταθει η Λεβερκουζεν απεναντι σε τετοιες ομαδες και εδρες,αλλα παιζει παντα επιθετικα δε.Το γνωστο σκορ και παλι στον οπαπ.

Σημερα,Ελσινκι-Κουοπιο.Τελευταια αγωνιστικη,στανταρ πιο χαλαρα τα παιχνιδια διχως σκοπιμοτητα,η Ελσινκι να παιζει σχεδον ολα τα τελευταια ματς φουλ επιθεση,η Κουοπιο σε πολυ κατασταση,παρα την πληρη αδιαφορια της.4-2 και εδω,ξανα στον οπαπ παιγμενο σε value αποδοση.
 
Απάντηση: Value Scores

Τα χτεσινα αποτελεσματα

HOMEAWAYHABet 365 oddsResultP/L
MonacoOlympique Lyonnais118.002-1-2.00 €
SevillaOsasuna3112.002-1-2.00 €
Borussia M'gla…Eintracht Fran…218.504-1-2.00 €
VillarrealValencia116.504-1-2.00 €
VillarrealValencia1213.004-1-2.00 €


και η συνολικη επιδοση μεχρι στιγμης

No Of BetsTotal StakedP/LYield
2958.00 €-21.00 €-36.21%
 
Απάντηση: Value Scores

Τα σημερινα τα οποια επειδη ειναι και λιγα ,εκτος απο το 2€ στην 365,θα τα παιξω και 2αδα στον οπαπ με το Γερμανικο σε R Group (για να βοηθησουμε και οικονομικα την ΑΕΚ :twis: )

HOMEAWAYHABet 365 oddsResultP/L
GetafeAth Bilbao2213.00

BochumKaiserslautern116.50

BochumKaiserslautern128.50

 
Απάντηση: Value Scores

Λοιπον,εκανα μια μικρη βολτιτσα στην γειτονια,ανοιχτο πρακτορειο δεν βρηκα (λογω εθν. επετειου μαλλον) ,οποτε ακυρο το δελτιο στον ΟΠΑΠ και η οικονομικη ενισχυση της ΑΕΚ αναβαλεται για αλλη φορα
 
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark και ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Value Scores

Λοιπον,εκανα μια μικρη βολτιτσα στην γειτονια,ανοιχτο πρακτορειο δεν βρηκα (λογω εθν. επετειου μαλλον) ,οποτε ακυρο το δελτιο στον ΟΠΑΠ και η οικονομικη ενισχυση της ΑΕΚ αναβαλεται για αλλη φορα

Και αυριο μερα ειναι...:twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ και Shadowcaster
Απάντηση: Value Scores

Ερωτηση:
Παιζουμε ενα ματς over σε αποδοση 1,95.Στο 4' γινεται 1-0 και το under παει στο 4.00.
Τι κανουμε?Καλυπτομαστε ωστε να παρουμε το πονταρισμα μας πισω αν δεν ερθει over,παιζουμε ωστε να χουμε μικρο αλλα σιγουρο κερδος, το αφηνουμε να τελειωσει και οτι γινει?
 

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
    Ertzan Ertzan: Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος