Virtual games

Gambler33

Well-Known Member
19 Ιαν 2017
430
417
63
Καλησπερα.Εχει ασχοληθει κανεις με τα virtual του οπαπ?ποδοσφαιρο και κυνοδρομιες?Υπαρχει καποια στρατηγηκη που αποδιδει?εννοειται οτι μιλαω για μικρα ποσα απλα για να περναει ευχαριστα η ωρα,και οχι για δυνατα πονταρισματα
 
Απάντηση: Virtual games

Παιδια θα ηθελα τις γνωμες σας οσοι ασχολειστε η εχετε εστω μια ιδεα καθως επειδη η παρεα μου παιζει πολυ κινο και ειμαι ωρες σε πρακτορειο θα ηθελα να δοκιμασω αυτα τα παιχνιδια χωρις να την πατησω λογω αγνοιας.Οποια συμβουλη ευπροσδεκτη
 
Απάντηση: Virtual games

Στα virtual παιχνίδια τι στρατηγική να υπάρχει ρε συ που να αποδίδει. Όπως λέει και το όνομα του εικονικό ποδόσφαιρο είναι. Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που να παίζει άσε που οι εδώ ινφομπετάκιδες αν περάσουν από το πρακτορείο θα είναι για κανένα μωρό αν έχει αλλιώς δεν βλέπω φως
 
Απάντηση: Virtual games

Επειδη τυχαινει να εχω 2-3 πρακτορες στην περιοχη μου,οπου μιλαμε χρονια,εχουν ξεκινησει καποιοι και παιζουν τα παιχνιδια αυτα,χωρις να γινονται ιδιαιτεροι τζιροι βεβαια.Αν εχω καταλαβει καλα,πρεπει να ειναι σα να βαζεις το Φιφα ή το Προ,να παιζει ο υπολογιστης και για τις δυο ομαδες.Προφανως και ειναι καθαρη τυχη το αποτελεσμα του αγωνα.Φανταζομαι οτι αν υπαρχουν ακομα και rating των παικτων οπως στα ποδοσφαιρακια,η γκανιοτα θα ειναι τετοια,που το μαγαζι θα ειναι παντα νικητης μακροχρονια.Ο ενας απο τους πρακτορες βεβαια,μου ελεγε οτι στο εξωτερικο κανουν τζιρους τα παιχνιδια αυτα.Αν ισχυει κατι τετοιο,τι να πω.
 
Απάντηση: Virtual games

Παιδια θα ηθελα τις γνωμες σας οσοι ασχολειστε η εχετε εστω μια ιδεα καθως επειδη η παρεα μου παιζει πολυ κινο και ειμαι ωρες σε πρακτορειο θα ηθελα να δοκιμασω αυτα τα παιχνιδια χωρις να την πατησω λογω αγνοιας.Οποια συμβουλη ευπροσδεκτη

Oτι θα την πατησεις αυτο ειναι σιγουρο αλλα πες μου λιγο αν θελεις ποση ωρα παραμονη στο πρακτορειο την ημερα και τι ποσο πονταρισμα στο καθε παιχνιδι για καποιες πραξεις.....
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Απάντηση: Virtual games

Περιπου 2 ωρες παραμονη στο πρακτορειο με μισο ευρω πονταρισμα στο καθε ματσακι.
 
Απάντηση: Virtual games

Περιπου 2 ωρες παραμονη στο πρακτορειο με μισο ευρω πονταρισμα στο καθε ματσακι.

Λοιπον .Με τα στοιχεια που εδωσες χωρις αυξομειωσεις και πασης φυσεως ταρζανιες.Το μηχανακι παραγει τυχαια αποτελεσματα .Οταν λεμε τυχαια οχι οτι ναναι ειναι υπολογισμενες οι πιθανοτητες στα 3 ποσοστα.
Απ οτι εριξα μια ματια οι αγωνες διαρκουν περιπου 3 λεπτα και 2 λεπτα να ξεκινησει ο επομενος αγωνας συνολο 5 λεπτα.

Η γκανιοτα βρισκεται στο 12% και εχουμε...

12 ματς σε μια ωρα στις 2 ωρες 24 ματς απο 50 λεπτα το καθενα συνολο 12 ευρω καταθεση.

12% Η προμηθεια του διοργανωτη = 1.44 και εχουμε επιστροφη 10.56 ευρω στην τσεπη απο τα 12ευρω για 2 ωρες παιχνιδι.

Φυσικα κατι τετοιο δεν ειναι απολυτο οτι θα συμβει στη μερα μπορει για παραδειγμα στο διωρο της μιας ημερας να μην υπαρξουν απωλειες αλλα στο επομενο διωρο της επομενης μερας ο λογαριασμος να γραψει -3 ευρω κλπ κλπ.

Στο μηνα αν υπολογισουμε χοντρικα απο τις 30 ημερες 15 ημερες οι παικτικες δεν σε κοβω και για πολυ τζογαδορο διορθωσε με αν κανω καποιο μεγαλο λαθος, πληρωνεις ενα 20ρικο το μηνα για να κανεις τη πλακα σου.

Απο μενα εχεις το οκ :beers1:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gambler33 και fairplay
Απάντηση: Virtual games

Λοιπον .Με τα στοιχεια που εδωσες χωρις αυξομειωσεις και πασης φυσεως ταρζανιες.Το μηχανακι παραγει τυχαια αποτελεσματα .Οταν λεμε τυχαια οχι οτι ναναι ειναι υπολογισμενες οι πιθανοτητες στα 3 ποσοστα.
Απ οτι εριξα μια ματια οι αγωνες διαρκουν περιπου 3 λεπτα και 2 λεπτα να ξεκινησει ο επομενος αγωνας συνολο 5 λεπτα.

Η γκανιοτα βρισκεται στο 12% και εχουμε...

12 ματς σε μια ωρα στις 2 ωρες 24 ματς απο 50 λεπτα το καθενα συνολο 12 ευρω καταθεση.

12% Η προμηθεια του διοργανωτη = 1.44 και εχουμε επιστροφη 10.56 ευρω στην τσεπη απο τα 12ευρω για 2 ωρες παιχνιδι.

Φυσικα κατι τετοιο δεν ειναι απολυτο οτι θα συμβει στη μερα μπορει για παραδειγμα στο διωρο της μιας ημερας να μην υπαρξουν απωλειες αλλα στο επομενο διωρο της επομενης μερας ο λογαριασμος να γραψει -3 ευρω κλπ κλπ.

Στο μηνα αν υπολογισουμε χοντρικα απο τις 30 ημερες 15 ημερες οι παικτικες δεν σε κοβω και για πολυ τζογαδορο διορθωσε με αν κανω καποιο μεγαλο λαθος, πληρωνεις ενα 20ρικο το μηνα για να κανεις τη πλακα σου.

Απο μενα εχεις το οκ :beers1:

Και επειδη παρατηρω το νουμερο 12 παει στο φουλ ....χωνεις και ενα 12 all in στο κινο στο τελος της παικτικης μερας και............ σηκωνεις ολο το χαρτι :eye:


Υ.Γ Ο αστεισμος δεν ειναι κακοπροαιρετος :sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gambler33
Απάντηση: Virtual games

Λοιπον .Με τα στοιχεια που εδωσες χωρις αυξομειωσεις και πασης φυσεως ταρζανιες.Το μηχανακι παραγει τυχαια αποτελεσματα .Οταν λεμε τυχαια οχι οτι ναναι ειναι υπολογισμενες οι πιθανοτητες στα 3 ποσοστα.
Απ οτι εριξα μια ματια οι αγωνες διαρκουν περιπου 3 λεπτα και 2 λεπτα να ξεκινησει ο επομενος αγωνας συνολο 5 λεπτα.

Η γκανιοτα βρισκεται στο 12% και εχουμε...

12 ματς σε μια ωρα στις 2 ωρες 24 ματς απο 50 λεπτα το καθενα συνολο 12 ευρω καταθεση.

12% Η προμηθεια του διοργανωτη = 1.44 και εχουμε επιστροφη 10.56 ευρω στην τσεπη απο τα 12ευρω για 2 ωρες παιχνιδι.

Φυσικα κατι τετοιο δεν ειναι απολυτο οτι θα συμβει στη μερα μπορει για παραδειγμα στο διωρο της μιας ημερας να μην υπαρξουν απωλειες αλλα στο επομενο διωρο της επομενης μερας ο λογαριασμος να γραψει -3 ευρω κλπ κλπ.

Στο μηνα αν υπολογισουμε χοντρικα απο τις 30 ημερες 15 ημερες οι παικτικες δεν σε κοβω και για πολυ τζογαδορο διορθωσε με αν κανω καποιο μεγαλο λαθος, πληρωνεις ενα 20ρικο το μηνα για να κανεις τη πλακα σου.

Απο μενα εχεις το οκ :beers1:

Για κατσε ρε Λοχαγε
12% η προμηθεια του διοργανωτη στα 12 ευρω=1,44 ευρω την ημερα επι 365 μερες ειναι 525 ευρω το χρονο χαμενα.Και οπως λες και συ ανα ημερα δεν θα χανει 1,44 (αφου και καποιες μερες θα κερδισει) , αλλα το χρονο το οτι θα εχει κατι παραπανω απο 500 ευρω χασουρα νομιζω οτι ειναι φανερο.
Γιατι να μην ριχνει σ ενα κουμπαρα ο ανθρωπος 1,44 ευρω την ημερα αφου στο χρονο θα μασει μια πεντακοσαρου ?
Με τον ενα τροπο -500 ευρω και με τον αλλο +500.
Τι συμβουλες ειναι αυτες που δινεις ?:twis::twis::twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gambler33 και loxagos mark
Απάντηση: Virtual games

Για κατσε ρε Λοχαγε
12% η προμηθεια του διοργανωτη στα 12 ευρω=1,44 ευρω την ημερα επι 365 μερες ειναι 525 ευρω το χρονο χαμενα.Και οπως λες και συ ανα ημερα δεν θα χανει 1,44 (αφου και καποιες μερες θα κερδισει) , αλλα το χρονο το οτι θα εχει κατι παραπανω απο 500 ευρω χασουρα νομιζω οτι ειναι φανερο.
Γιατι να μην ριχνει σ ενα κουμπαρα ο ανθρωπος 1,44 ευρω την ημερα αφου στο χρονο θα μασει μια πεντακοσαρου ?
Με τον ενα τροπο -500 ευρω και με τον αλλο +500.
Τι συμβουλες ειναι αυτες που δινεις ?:twis::twis::twis:

Χχμμμ...... Στο χρονο ζοριζουν τα πραγματα.Πασοοοο:agr:
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay
Απάντηση: Virtual games

Να δώσω συγχαρητήρια στον ΟΠΑΠ που κάνει πράξη ένα απο τα βασικά επιχειρήματα του για το μονοπώλιο,περί διάθεσης ήπιων παιχνιδιών που δεν προάγουν τον εθισμό στον τζόγο.
Αντε σε λίγο και virtual μπαρμπούτι ανα λεπτό και με επιθετική διαφήμιση ανάλογη των virtual sports ακόμα και στο Νικελοντεον
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gambler33
Απάντηση: Virtual games

Να δώσω συγχαρητήρια στον ΟΠΑΠ που κάνει πράξη ένα απο τα βασικά επιχειρήματα του για το μονοπώλιο,περί διάθεσης ήπιων παιχνιδιών που δεν προάγουν τον εθισμό στον τζόγο.
Αντε σε λίγο και virtual μπαρμπούτι ανα λεπτό και με επιθετική διαφήμιση ανάλογη των virtual sports ακόμα και στο Νικελοντεον

Μιλωντας πριν λιγο με εναν απο τους γνωστους μου πρακτορες,υπαρχουν μερες που κανει τζιρο 3 χιλιαρικα με 100 ευρω το μεγιστο ποσο που εχει δει να παιζει παικτης.Βεβαια,οπως μου ειπε,ειναι ακομα αρχη και το παιχνιδι κατι δινει,μιας και εχει πεσει μπολικη διαφημιση σε πολλα μεσα.
 
Απάντηση: Virtual games

σκέφτομαι να το τιμήσω την Τετάρτη που θα είμαι Ελλάδα, σαν πρώτη σκέψη μου κάνει μια παραλλαγή του ΚΙΝΟ σε ποδόσφαιρο
έχω ακούσει ότι έχει αρκετά καλά γραφικά για να το κάνει ρεαλιστικό, η virtual σκυλοδρομίες απο όσο θυμάμαι δεν τράβηξαν.
 
Απάντηση: Virtual games

Σχόλιο 1: και εις ανώτερα. Δώστε κι άλλο τζόγο στο λαό. Και βαλτε και τη διαφημιση να γουσταρουμε.

Σχόλιο 2: εννοείται ότι είναι σαν το ΚΙΝΟ και τη Ρουλέτα (την κανονική, όχι αυτήν που θα θέλαμε στα όνειρα μας!). Ολα στην τυχη δηλαδή. Καμία σχέση με το στοίχημα μας.

Σχόλιο 3: αυτα τα προσφέρουν εδώ και καιρό και άλλες Στοιχηματικές Εταιρίες, εννοείται. Δεν είχε την πρωτοτυπία ο ΟΠΑΠ.

Πώς το φαντάζομαι τωρα εγώ: Καποιος από τους δημιουργούς παιχνιδιών (πχ τύπου ΕΑ sports), παιχνιδιών που έχουμε αγαπήσει στο Playstation, φτιάχνει για την Στοιχηματική μας Εταιρία μία ιδεατή Λίγκα με φανταστικές ομάδες. Και οι ομάδες παίζουν μεταξύ τους, όπως αν εσείς βάλτε στο Playstation να παίξει πχ Ρεάλ vs Γιουβέντους αλλα "Υπολογιστής εναντίον Υπολογιστή".

Προφανώς το αποτέλεσμα δεν είναι τυχαίο, αλλά βγαίνει με βάση τις "ικανότητες" των ιδεατών ομάδων. Να πχ αίφνης μπήκα τωρα σε μία Εταιρία που προσφέρει αυτούς τους αγωνες και τώρα δα παίζει η ...VFL Paris με την VFL Lisbon. (Τρεχα γύρευε σαν να λέμε). Για λόγους συντομίας μας δείχνουν δε μονο τα... highlights του υποτιθεμενου αγώνα, που έχει ήδη "παίξει" για μας ο υπολογιστής.

Πάμε τωρα στις αποδοσεις. Τα Στατιστικά και τις "δυνατότητες" των υποτιθέμενων ομάδων τα ξέρει η Εταιρία τύπου ΕΑ Sports και εννοείται (δεν γίνεται αλλιώς) η Στοιχηματική μας Εταιρία. Εμείς πάντως ΔΕΝ τα ξέρουμε. Και αφού ξέρει ο ΟΠΑΠ ας πουμε, ότι όταν παίξει αυτή η VFL Paris με αυτην την VFL Lisbon με βάση τις (φτιαχτές) δυνατότητες των ομάδων, η εκβαση του αγώνα θα είναι π.χ.: 1-Χ-2: 50%-30%-20%, λετε να μην ξέρει τί αποδόσεις να μας σερβίρει;

Δηλαδή θέλει πολύ μυαλό από την πλευρά του ΟΠΑΠ να μας δώσει ένα σετ αποδοσεων του τύπου 1-Χ-2: 1.70 - 3.00 - 4.00;

Και (αναρωτιέμαι) θέλει πολύ μυαλό από τη δική μας πλευρά για να μην περνάμε ούτε από έξω από τετοια virtual παιχνίδια;

Η Ρουλέτα ας πούμε είναι πιο "τίμια" απέναντι απεναντι στον παίκτη. Ξέρεις ρε παιδί μου τί να περιμένεις. Αυτό εδώ τωρα, το virtual, εγώ που είναι καλόπιστος, πώς να το χαρακτηρίσω; Τί να πω ότι είναι;
 
Απάντηση: Virtual games

Έχω δει σε live γνωστής ρώσικης Online εταιρείας (που με τα virtual ασχολείται πολύ) και παρομοιο με... σεξ. Έχει δηλαδή τη σκηνή στην αρχή, την παγώνει και σε ρωτάει τι θα γίνει μετά... 1)Πιπ@, 2) πισ@κολητό κοκ.

Για να μην λέτε ότι το έχει τερματίσει ο ΟΠΑΠ.

ΥΓ Πάντως αν βάλουν κάτι τέτοιο, α) τα πρακτορεία θα γεμίσουν και β) εμείς οι απέξω θα πεθαίνουμε στα γέλια ακούγοντας προτροπές όπως "κάντου πιπ@ μωρή!!!" και "δώσε κ@λο, δώσε κ@λο"!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: eferatapsaria
Απάντηση: Virtual games

τί γκανιότα έχει εν τέλει μάθαμε;;; Αν είναι ληστρική σαν του ΚΙΝΟ να μην αφήσω ούτε 50λεπτο.
 
Απάντηση: Virtual games

τί γκανιότα έχει εν τέλει μάθαμε;;; Αν είναι ληστρική σαν του ΚΙΝΟ να μην αφήσω ούτε 50λεπτο.
Για το κανονικό virtual λες crea bet φαντάζομαι. Όχι για το άλλο το Ρώσικο το $^&*@☆○■□@# που λέει ο φίλος ετσι;
Όχι, το λέω για να συνεννοούμαστε βρε παιδί μου.

Θα κάνω μια ερώτηση στο γείτονα μου που έχει Πρακτορείο. Αν αυτός τωρα ξέρει τι είναι γκανιοτα και μου πει (λέμε τώρα... Αν...), εγώ Θα μάθω και τη Γκανιοτα του Ρώσικου και θα σου την πω!

Δεν βλέπω να συμφέρει πάντως Ούτε η Ελληνική ούτε η Ρωσική...

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: Virtual games

Σχόλιο 1: και εις ανώτερα. Δώστε κι άλλο τζόγο στο λαό. Και βαλτε και τη διαφημιση να γουσταρουμε.

Σχόλιο 2: εννοείται ότι είναι σαν το ΚΙΝΟ και τη Ρουλέτα (την κανονική, όχι αυτήν που θα θέλαμε στα όνειρα μας!). Ολα στην τυχη δηλαδή. Καμία σχέση με το στοίχημα μας.

Σχόλιο 3: αυτα τα προσφέρουν εδώ και καιρό και άλλες Στοιχηματικές Εταιρίες, εννοείται. Δεν είχε την πρωτοτυπία ο ΟΠΑΠ.

Πώς το φαντάζομαι τωρα εγώ: Καποιος από τους δημιουργούς παιχνιδιών (πχ τύπου ΕΑ sports), παιχνιδιών που έχουμε αγαπήσει στο Playstation, φτιάχνει για την Στοιχηματική μας Εταιρία μία ιδεατή Λίγκα με φανταστικές ομάδες. Και οι ομάδες παίζουν μεταξύ τους, όπως αν εσείς βάλτε στο Playstation να παίξει πχ Ρεάλ vs Γιουβέντους αλλα "Υπολογιστής εναντίον Υπολογιστή".

Προφανώς το αποτέλεσμα δεν είναι τυχαίο, αλλά βγαίνει με βάση τις "ικανότητες" των ιδεατών ομάδων. Να πχ αίφνης μπήκα τωρα σε μία Εταιρία που προσφέρει αυτούς τους αγωνες και τώρα δα παίζει η ...VFL Paris με την VFL Lisbon. (Τρεχα γύρευε σαν να λέμε). Για λόγους συντομίας μας δείχνουν δε μονο τα... highlights του υποτιθεμενου αγώνα, που έχει ήδη "παίξει" για μας ο υπολογιστής.

Πάμε τωρα στις αποδοσεις. Τα Στατιστικά και τις "δυνατότητες" των υποτιθέμενων ομάδων τα ξέρει η Εταιρία τύπου ΕΑ Sports και εννοείται (δεν γίνεται αλλιώς) η Στοιχηματική μας Εταιρία. Εμείς πάντως ΔΕΝ τα ξέρουμε. Και αφού ξέρει ο ΟΠΑΠ ας πουμε, ότι όταν παίξει αυτή η VFL Paris με αυτην την VFL Lisbon με βάση τις (φτιαχτές) δυνατότητες των ομάδων, η εκβαση του αγώνα θα είναι π.χ.: 1-Χ-2: 50%-30%-20%, λετε να μην ξέρει τί αποδόσεις να μας σερβίρει;

Δηλαδή θέλει πολύ μυαλό από την πλευρά του ΟΠΑΠ να μας δώσει ένα σετ αποδοσεων του τύπου 1-Χ-2: 1.70 - 3.00 - 4.00;

Και (αναρωτιέμαι) θέλει πολύ μυαλό από τη δική μας πλευρά για να μην περνάμε ούτε από έξω από τετοια virtual παιχνίδια;

Η Ρουλέτα ας πούμε είναι πιο "τίμια" απέναντι απεναντι στον παίκτη. Ξέρεις ρε παιδί μου τί να περιμένεις. Αυτό εδώ τωρα, το virtual, εγώ που είναι καλόπιστος, πώς να το χαρακτηρίσω; Τί να πω ότι είναι;

Βρε απιστευτε το 50%-30%-20% δλδ το 2,00-3,33-5,00 το εκανες 1,70-3,00-4,00 ?
Βαζει ο οπαπ τετοια γκανιοτα ?

1/1,70 +1/3 +1/4 =0,588 +0,333 +0,25 = 1,171 μακρια απο μας :no1: ληστεια κανονικη , οχι αστεια !
 
Απάντηση: Virtual games

Είναι παλιό το thread, αλλά εγώ τώρα βρήκα το forum, οπότε (επειδή έτυχε και το έψαξα πρόσφατα), ας γράψω εδώ τα εξής:

Η γκανιότα δεν είναι ίδια σε όλα τα στοιχήματα του virtual (ποδόσφαιρο).

Σε αποτέλεσμα 1-Χ-2 και διπλή ευκαιρία η γκανιότα είναι περίπου 10,5%.

Σε Over-Under η γκανιότα είναι λίγο μεγαλύτερη, περίπου 11,5%.

Στο σύνολο τερμάτων η γκανιότα είναι 15% περίπου.

Τέλος, στο ακριβές σκορ, η γκανιότα είναι.... 27% (περίπου) !!!!

Έχω κάνει κι ένα βιντεάκι με αυτά, αλλά δε νομίζω ότι χρειάζεται να το βάλω εδώ.

Συμπέρασμα: Καλύτερα να μην το παίζεις καθόλου αυτό το παιχνίδι.
Αλλά αν είναι να παίξεις έτσι κι αλλιώς, τουλάχιστον παίξε αποτέλεσμα, διπλή ευκαιρία, άντε το πολύ Over-Under...
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...