Volley Champions League

zorian

IFC#5 Cup winner 2013-14
Μέλος του προσωπικού
Αύριο, την Τετάρτη και την Πέμπτη θα γίνουν οι αγώνες της 3ης αγωνιστικής του Champions League στο Βόλεϊ.
Αύριο γίνεται ο αγώνας Tirol Innsbruck - Belchatow για τον 6ο όμιλο και για τον 7ο όμιλο έχουμε την αναμέτρηση Maaseik - Perugia.
Φαβορί και στα 2 ματς είναι οι φιλοξενούμενοι, με γελοίες αποδόσεις. Ας δούμε όμως τι γίνεται σ'αυτούς τους 2 ομίλους, για να παρακολουθούμε από 'δω και πέρα τη δράση...
Στον 6ο όμιλο οι ομάδες είναι: Tirol Innsbruck, Belchatow, Antwerp και Ceske Budejovice. Η Belchatow έχει 2 νίκες , μία επί της Ceske Budejovice με 3-1 και μία επί της Antwerp με 3-0. Η Antwerp κέρδισε την Tirol Innsbruck με 3-1, η οποία με τη σειρά της κέρδισε την Ceske Budejovice με 3-0. Η σειρά δυναμικότητας πιστεύω πως είναι 1) Belchatow 2) Tirol Innsbruck 3) Antwerp και 4) Ceske Budejovice.
Στον 7ο όμιλο οι αναμετρήσεις που έγιναν: Maaseik - Tours 3-2 / Perugia - Ankara 3-1 / Ankara - Maaseik 3-1 / Tours - Perugia 2-3. H Perugia σέρνει το χορό, αλλά νομίζω ότι και η Tours θα κάνει το come back αφού έχασε 2 ματς στο 5ο σετ. Η Ankara ακολουθεί και η Maaseik έπεται.
Η Perugia νομίζω ότι θα κάνει το 0-3 αύριο και ίσως αυτό αξίζει να το ποντάρει κανείς σε αποδόσεις κοντά στο 2,00.
 
Απάντηση: Champions League

Στον 4ο όμιλο του Ολυμπιακού, η Ζενίτ, που έχει κάνει 2 νίκες με 3-0 (επί του Ολυμπιακού και της Friedrichshafen), αύριο αντιμετωπίζει την Posojilnica. Δε νομίζω ότι παίζει κάτι άλλο εκτός από το 3-0 της ρώσικης ταξιαρχίας. Ο Ολυμπιακός παίζει εκτός έδρας με την Friedrichshafen και το διπλό είναι η επιλογή μου (αναμένω αποδόσεις).
Στον 2ο όμιλο, η Ντιναμό Νοβοσιμπίρσκ, που έχει κάνει 2 νίκες ως τώρα με 3-1, παίζει με την Jastrzebski, η οποία έχει την πρωτιά στον όμιλο, με 2 νίκες με 3-0. Μεγάλο ντέρμπι, στην έδρα της Jastrzebski που κλείνει προς τον άσσο.
Στον 5ο όμιλο έχουμε την αναμέτρηση της Mancerata Treia με την Beolgorod όπου το διπλό έχει τον πρώτο λόγο.
Τέλος, η Tours υποδέχεται την Ankara για τον 7ο όμιλο και προτιμώ τον άσσο σ'αυτό το ματς.
Αύριο, που θα έχουμε αποδόσεις, θα έχω νεότερα...

<tbody>
</tbody>
 
Απάντηση: Champions League

Στον 4ο όμιλο του Ολυμπιακού, η Ζενίτ, που έχει κάνει 2 νίκες με 3-0 (επί του Ολυμπιακού και της Friedrichshafen), αύριο αντιμετωπίζει την Posojilnica. Δε νομίζω ότι παίζει κάτι άλλο εκτός από το 3-0 της ρώσικης ταξιαρχίας. Ο Ολυμπιακός παίζει εκτός έδρας με την Friedrichshafen και το διπλό είναι η επιλογή μου (αναμένω αποδόσεις).
Στον 2ο όμιλο, η Ντιναμό Νοβοσιμπίρσκ, που έχει κάνει 2 νίκες ως τώρα με 3-1, παίζει με την Jastrzebski, η οποία έχει την πρωτιά στον όμιλο, με 2 νίκες με 3-0. Μεγάλο ντέρμπι, στην έδρα της Jastrzebski που κλείνει προς τον άσσο.
Στον 5ο όμιλο έχουμε την αναμέτρηση της Mancerata Treia με την Beolgorod όπου το διπλό έχει τον πρώτο λόγο.
Τέλος, η Tours υποδέχεται την Ankara για τον 7ο όμιλο και προτιμώ τον άσσο σ'αυτό το ματς.
Αύριο, που θα έχουμε αποδόσεις, θα έχω νεότερα...

<tbody>
</tbody>

Λοιπόν, η Bet365 έβγαλε αποδόσεις και το διπλό του Ολυμπιακού στο 2,75 αξίζει και με το παραπάνω, όπως και ο άσσος της Jastrzebski στο 4,00!! Στο +1,5 σετ δίνεται 2,62 για τους λιγότερο τολμηρούς. Η Tours στο +1,5 σετ σε απόδοση 2,50 πολύ καλό! Η Zenit στο 1,τίποτα και η Beolgorod στο 1,33.
Τέλος, έχουμε και την αναμέτρηση της Φενερ με την ομάδα του Παρισιου, όπου ο άσσος βρίσκεται στο 1,30.
Επιλογές μου, Jastrzebski στο +1,5 / Tours στο +1,5 / Ολυμπιακός σε ζητούμενα 1-2-3
 
Απάντηση: Champions League

Αύριο, την Τετάρτη και την Πέμπτη θα γίνουν οι αγώνες της 3ης αγωνιστικής του Champions League στο Βόλεϊ.
Αύριο γίνεται ο αγώνας Tirol Innsbruck - Belchatow για τον 6ο όμιλο και για τον 7ο όμιλο έχουμε την αναμέτρηση Maaseik - Perugia.
Φαβορί και στα 2 ματς είναι οι φιλοξενούμενοι, με γελοίες αποδόσεις. Ας δούμε όμως τι γίνεται σ'αυτούς τους 2 ομίλους, για να παρακολουθούμε από 'δω και πέρα τη δράση...
Στον 6ο όμιλο οι ομάδες είναι: Tirol Innsbruck, Belchatow, Antwerp και Ceske Budejovice. Η Belchatow έχει 2 νίκες , μία επί της Ceske Budejovice με 3-1 και μία επί της Antwerp με 3-0. Η Antwerp κέρδισε την Tirol Innsbruck με 3-1, η οποία με τη σειρά της κέρδισε την Ceske Budejovice με 3-0. Η σειρά δυναμικότητας πιστεύω πως είναι 1) Belchatow 2) Tirol Innsbruck 3) Antwerp και 4) Ceske Budejovice.
Στον 7ο όμιλο οι αναμετρήσεις που έγιναν: Maaseik - Tours 3-2 / Perugia - Ankara 3-1 / Ankara - Maaseik 3-1 / Tours - Perugia 2-3. H Perugia σέρνει το χορό, αλλά νομίζω ότι και η Tours θα κάνει το come back αφού έχασε 2 ματς στο 5ο σετ. Η Ankara ακολουθεί και η Maaseik έπεται.
Η Perugia νομίζω ότι θα κάνει το 0-3 αύριο και ίσως αυτό αξίζει να το ποντάρει κανείς σε αποδόσεις κοντά στο 2,00.

0-3 τέλειωσαν και τα 2 ματς :eye:
 
Απάντηση: Champions League

Λοιπόν, η Bet365 έβγαλε αποδόσεις και το διπλό του Ολυμπιακού στο 2,75 αξίζει και με το παραπάνω, όπως και ο άσσος της Jastrzebski στο 4,00!! Στο +1,5 σετ δίνεται 2,62 για τους λιγότερο τολμηρούς. Η Tours στο +1,5 σετ σε απόδοση 2,50 πολύ καλό! Η Zenit στο 1,τίποτα και η Beolgorod στο 1,33.
Τέλος, έχουμε και την αναμέτρηση της Φενερ με την ομάδα του Παρισιου, όπου ο άσσος βρίσκεται στο 1,30.
Επιλογές μου, Jastrzebski στο +1,5 / Tours στο +1,5 / Ολυμπιακός σε ζητούμενα 1-2-3

Από προχτές έχω μεγάλο πρόβλημα με το ιντερνετ, οπότε δεν μπορούσα ούτε ματς να παρακολουθήσω, ούτε στατιστικά να δω, ούτε τίποτα. και τώρα υπολειτουργεί, οπότε βγάζω κάποια αποτελέσματα και στις 16 του μήνα, που έχουμε επόμενη αγωνιστική τα υπόλοιπα....
Ο Ολυμπιακός ήταν πολύ λίγος κι έχασε με 3-0. Η Jastrzebski, αν και πήρε το 1ο σετ μετά έχασε με 1-3 χωρίς να μπορεί να αντιδράσει και η Τουρ μια από τα ίδια (1-3 τελικό σκορ).
Η Ζενίτ κέρδισε άνετα 3-0, η Φενέρ με τα χίλια ζόρια κέρδισε 3-2 με ανατροπή και η Beolgorod κέρδισε με 1-3.
Τα αποτελέσματα της επόμενης ημέρας θα τα βγάλω μόλις στρώσει το ιντερνετ.
 
Απάντηση: Champions League

Ώρα να κάνω πιο αναπαυτικά το "ταξίδι" μου στο Champions League του βόλεϊ. Θα δούμε έναν έναν τους ομίλους και σε γενικές γραμμές τι έχει συμβεί στις 3 πρώτες αγωνιστικές.

# Group A
1. Tomis Constanta 10
2. Roeselare 6
3. Piacenza 5
4. Lugano 0
Σ'αυτόν τον όμιλο είχαμε το πρώτο μεσοβδομαδιάτικο ματς χτες, όπου η ρουμανική ομάδα της Κωνστάντζας έκανε μεγάλη νίκη με 2-3 στο Βέλγιο κόντρα στην Knack Roeselare κι έχει το απόλυτο στον όμιλο με 4 στα 4. Σήμερα παίζει η Πιαζέντζα εκτός έδρας με τη Λουγκάνο, όπου η απόδοση στο διπλό δεν αξίζει τον κόπο και κοιτάζω μόνο το 0-3 ως σκορ.
 
Απάντηση: Champions League

# Group B
1. Lokomotiv Novosibirsk 9
2. Jastrzebski Wegiel 6
3. Marek Dupnitsa 2
4. Voleibol Teruel 1

Στον 2ο όμιλο η ρώσικη ομάδα έχει κάνει το απόλυτο 3/3. Ακολουθεί η πολωνική Jastrzebski , η οποία έχασε μόνο από τη Λοκομοτίβ στον προηγούμενο αγώνα. Οι άλλες 2 ομάδες είναι κατά πολύ κατώτερες των 2 πρώτων. Στον όμιλο αυτό έχουμε την Πέμπτη αγώνες, οπότε θα τα πούμε πιο αναλυτικά αύριο.
 
Απάντηση: Champions League

# Group C
1. Berlin BR Volleys 7
2. Rzeszow 6
3. Budvanska Rivijera 5
4. Ach Bled Ljubljana 0

Για τον 3ο όμιλο η Ach Bled υποδέχεται στη Σλοβενία την Budva από το Μαυροβούνιο, ενώ ο άλλος αγώνας (στο Βερολίνο) γίνεται αύριο. Δε νομίζω να έχει καμιά τύχη η Λιουμπλιάνα, αφού δεν έχει δείξει κάτι αξιόλογο στα 3 πρώτα ματς. Πιστεύω ότι πάνω από 1,40 το διπλό της Budva είναι καλή επιλογή για παρολί.
 
Απάντηση: Champions League

# Group D
1. Zenit Kazan 9
2. Friedrichshafen 4
3. Olympiakos 3
4. SK Posojilnica 2

O όμιλος του Ολυμπιακού έχει σκληρά καρύδια. Η Ζενίτ έχει το απόλυτο, η γερμανική Friedrichshafen κέρδισε τον Ολυμπιακό και πήρε 1 βαθμό από την ήττα με 2-3 από την Posojilnica, η οποία έχασε από τον Ολυμπιακό με 1-3. Χαμός λέμε.....
Ο Ολυμπιακός παίζει αύριο με τη Friedrichshafen, η Posojilnica Aich/Dob υποδέχεται σήμερα στην Αυστρία τη Ζενίτ και κάτι άλλο εκτός του 0-3 φαντάζει απίθανο.
 
Απάντηση: Champions League

# Group E
1. Belgorod 9
2. Fenerbahce 4
3. Macerata Treia 4
4. Paris Volley 1

Άλλος ένας ζόρικος όμιλος, με την πρωτοπόρο να έχει πάρει 3 καθαρές νίκες και τη Φενέρ να έχει κάνει 2 νίκες με 3-2. Μια νίκη (επί της Paris) έχει η Macerata.
Σήμερα η ρώσικη Belogorie Belgorod υποδέχεται τους Ιταλούς, στη ρεβάνς του 1-3 στην Treia. Νομίζω ότι έχει αξία το 3-0 στον άσσο ή έστω στο -1,5 σετ για τους Ρώσους. Αυτός είναι ο 1ος αγώνας της ημέρας, που ξεκινάει στις 18:00 (για όσους θέλουν να δουν κάποια από τα ματς).
Η Φενέρ ταξιδεύει ως το Παρίσι για τη ρεβάνς του 3-2 της Πόλης. Νομίζω ότι αυτό θα είναι το ματς της ημέρας και δύσκολα θα φύγουν με καλό αποτέλεσμα οι Τούρκοι από εκεί, όσο κι αν η Παρί είναι ο σάκος του μποξ στον όμιλο. Αν δεν έχουν αλλάξει πολλά μετά το μεταξύ τους παιχνίδι, θεωρώ ότι στο 1,75 αξίζει να πονταριστεί η γαλλική ομάδα.
 
Απάντηση: Champions League

# Group F
1. Belchatow 9
2. Precura Antwerpen 6
3. Tirol Innsbruck 3
4. Ceske Budejovice 0

Η πολωνική ομάδα έχει τον πρώτο λόγο σ' αυτόν τον όμιλο. Οι Βέλγοι, που ακολουθούν, κέρδισαν τους Τιρολέζους στην 1η αγωνιστική και στον προηγούμενο αγώνα επιβλήθηκαν με 3-0 της Ceske Budejovice.
Στις 7:00 μ.μ. οι πρωτοπόροι υποδέχονται την Τιρόλ και την ίδια ώρα οι Τσέχοι φιλοξενούν τους Βέλγους. Αυτό, το 2ο ματς, το βλέπω στο διπλό αλλά είναι χαμηλά η απόδοση. Κρατάω κι εδώ το 3-0 για την Belchatow.
 
Απάντηση: Champions League

# Group G
1. Perugia 8
2. Halkbank Ankara 6
3. Tours 2
4. Maaseik 2

Τελευταίος όμιλος, με την Ιταλική ομάδα να προπορεύεται, 2 πόντους μπροστά από την τούρκικη Halkbank. Η Τours έχει πάρει 2 βαθμούς με 2 ήττες που έκανε με σκορ 3-2 από Περούτζια και Maaseik (από τους Τούρκους έχασε με 3-1), ενώ η τελευταία έχει καταφέρει μόνο να νικήσει με 3-2 την Tours και τίποτε άλλο.
Οι Τούρκοι υποδέχονται σήμερα την Τοurs για τη ρεβάνς του 1-3 που κατάφεραν στη Γαλλία ενώ η Περούτζια πάει για άλλο ένα 3-0 επί της βέλγικης Maaseik.
 
Απάντηση: Champions League

Λοιπόν, βάζω 50 ευρώ κάβα για να δω τι θα έχω μέχρι να τελειώσει το Ch.L. (αν έχω).
Πρώτο παρολί (με σκορ 3-0)
Perugia - Maaseik 3-0
Belchatow - Tirol Innsbruck 3-0
Posojilnica - Zenit 0-3

2 ευρώ σε απόδοση 3,33

Δεύτερο παρολί
Ach Bled Ljubljana - Budvanska Rivijera 2
Halkbank Ankara - Tours 1 (-1,5 set handicap)
Belgorod - Macerata 1 (-1,5 set handicap)

3 ευρώ σε απόδοση 2,16

ΤΑΜΕΙΟ: 50 - 5 = 45 ΕΥΡΩ
 
Απάντηση: Champions League

Λοιπόν, βάζω 50 ευρώ κάβα για να δω τι θα έχω μέχρι να τελειώσει το Ch.L. (αν έχω).
Πρώτο παρολί (με σκορ 3-0)
Perugia - Maaseik 3-0 25-19 25-20 25-20 (3-0)
Belchatow - Tirol Innsbruck 3-0 25-22 25-23 25-23 (3-0)
Posojilnica - Zenit 0-3
18-25 23-25 20-25 (0-3)
2 ευρώ σε απόδοση 3,33
6,66 ευρώ επιστροφή από 'δω

Ach Bled Ljubljana - Budvanska Rivijera 2 18-25 25-18 25-17 25-23 (3-1)
Halkbank Ankara - Tours 1 (-1,5 set handicap) 23-25 28-26 25-19 25-12 (3-1)
Belgorod - Macerata 1 (-1,5 set handicap)
25-22 25-22 25-19 (3-0)
3 ευρώ σε απόδοση 2,16
έχασα το πρώτο σ'αυτό το ποντάρισμα..
ΤΑΜΕΙΟ: 45+6,66 = 51,66 ΕΥΡΩ
 
Απάντηση: Champions League

Τα άλλα αποτελέσματα:
Ceske Budejovice - Precura Antwerpen 23-25 23-25 17-25 (0-3)
Lugano - Piacenza 18-25 25-22 25-22 33-35 13-15 (2-3)
μεγάλη μάχη έγινε στο δεύτερο ματς μέχρι να φτάσουν οι Ιταλοί στη νίκη. Το παιχνίδι Παρί-Φενέρ γίνεται τώρα, με τους Γάλλους να έχουν πάρει τα 2 πρώτα σετ (25-18 25-23) και να προηγούνται στο 4ο, ενώ η Φενέρ πήρε το 3ο σετ (23-25).
 
Απάντηση: Volley Champions League

3-1 έχασε τελικά η Φενέρ (25-18 25-23 23-25 25-20).
Σήμερα θα γίνουν 4 αγώνες για το Ch.L.
Lokomotiv Novosibirsk - Jastrzebski Wegiel
Ολυμπιακός - Friedrichshafen
Marek Dupnitsa - Voleibol Teruel
Berlin BR Volleys - Rzeszow


Αν εξαιρέσουμε το 1ο ματς, όπου είναι ξεκάθαρο φαβορί η γηπεδούχος, τα άλλα 3 παιχνίδια πιστεύω ότι είναι αρκετά αμφίρροπα. Ο Ολυμπιακός θα πρέπει να πάρει ρεβάνς για την ήττα στη Γερμανία, αλλά με την εικόνα που έδειξε στο 1ο παιχνίδι δε νομίζω να τα καταφέρει. Γι' αυτό και φαβορί δίνονται οι φιλοξενούμενοι, με καθοδική τάση στις αποδόσεις του διπλού.
Η Marek και η Teruel βράζουν περίπου στο ίδιο καζάνι, όπως και η ομάδα του Βερολίνου με την πολωνική Rzeszow.
Θα παίξω μια δυάδα με Ολυμπιακό +1,5 (αν χάσει είναι σχεδόν σίγουρο ότι μένει εκτός) και Rzeszow +1,5 (μετά το στραπάτσο στην Πολωνία πρέπει να ξυπνήσουν)
2 ευρώ σε απόδοση 2,73
Θα παίξω ξερό άσσο τον Ολυμπιακό σε απόδοση 2,88 (2 ευρώ)
και θα παίξω άλλη μια δυάδα νίκη της Λοκομοτίβ με -1,5 σετ χάντικαπ και νίκη της Μαρεκ
2 ευρώ σε απόδοση 2,89

ΤΑΜΕΙΟ: 51,66 - 6 = 45,66 ΕΥΡΩ
 
Απάντηση: Volley Champions League

Ολυμπιακός - Friedrichshafen 22-25 23-25 18-25 (0-3)

Aν και το πάλεψε σήμερα ο Ολυμπιακός τελικά φαίνεται ότι δεν μπορεί. Έχασα λοιπόν τα 2 από τα 3 δίευρα και περιμένω τη Μάρεκ, η οποία έχασε τα 2 πρώτα σετ και παλεύει το 3ο
 
Απάντηση: Volley Champions League

Θα παίξω μια δυάδα με Ολυμπιακό +1,5 (αν χάσει είναι σχεδόν σίγουρο ότι μένει εκτός) και Rzeszow +1,5 (μετά το στραπάτσο στην Πολωνία πρέπει να ξυπνήσουν)
2 ευρώ σε απόδοση 2,73
Ολυμπιακός - Friedrichshafen 22-25 23-25 18-25 (0-3) ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ

Θα παίξω ξερό άσσο τον Ολυμπιακό σε απόδοση 2,88 (2 ευρώ)
Ολυμπιακός - Friedrichshafen 22-25 23-25 18-25 (0-3) ΠΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ

και θα παίξω άλλη μια δυάδα νίκη της Λοκομοτίβ με -1,5 σετ χάντικαπ και νίκη της Μαρεκ
2 ευρώ σε απόδοση 2,89
Lokomotiv Novosibirsk - Jastrzebski Wegiel 3-0 (25-16 25-23 25-15)
Marek Dupnitsa - Voleibol Teruel 0-3 (21-25 23-25 23-25)
ΠΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ

Έστω και δύσκολα, η Teruel μου έκανε τη ζημιά... τίποτα σήμερα

Έστω και δύσκολα, η Teruel μου έκανε τη ζημιά... τίποτα σήμερα
ΤΑΜΕΙΟ: 45,66 ΕΥΡΩ
 
Απάντηση: Volley Champions League

Την εβδομάδα που έρχεται γίνεται η 5η αγωνιστική του Ch.L. στο ευρωπαϊκό βόλλεϋ. Θα κάνω μια μικρή περιήγηση στους ομίλους και στο τέλος (όταν έχουμε ολοκληρωμένες αποδόσεις) θα δω τι θα παίξω....
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...