Winmasters καταγγελια


ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ!
Αν τα κεφάλαια είναι τόσο μικρά όποιο και να είναι το μεσο πληρωμης όποια και να είναι η απόδοση που έπαιξε (ακόμα και all in σε 1,001 να έπαιξε) δεν τ\το επιβάλει καν η directiva της Μga έχουμε αναφερθεί σε άλλο θέμα του jordanrules με την betrebels τυχαίο!!!
Άργησα να μπω... Λοιπόν θα έπρεπε να τους πεις οτι δεν προχωράς την Στην αυξημένη/ενισχυμένη επιμέλεια διότι δεν το δικαιολογούν οι συναλλαγές τους και να του προτρέψεις την άρνηση σου (μη συνεργάσιμος) και τα οικονομικά σου στοιχειά στην εταιρεία τους να τα προσκομίσουν στην επιτροπή για να αποφανθεί αν πρέπει να διερευνηθεί το ΑΦΜ σου. Τα λεφτά σου θα μείνουν δεσμευμένα μέχρι να τους απαντήσει η επιτροπή αν δεν κάνω λάθος μέσα 21 μέρες (έδωσα εξετάσεις για αυτά τα θέματα για το δικό μου επάγγελμα). Σιγά να μην γίνουν ρεζίλι τι φάκελο θα στείλουν! Το μόνο θετικό είναι οτι μετά απο αυτό το email δεν μπορούν να σου φάνε λεφτά γιατί πια δεν είναι θεμα mga, για αυτόν τον λόγο δεν μπορούν να σου φάνε τα λεφτά .
Εγώ ήμουν χθες και προχθές που ταχθηκα υπέρ της winmasters για ένα θέμα που άνοιξε ένα μέλος με λάθος τίτλο για λεφτά που πήραν από τον λογαριασμό του.
Αν τα κεφάλαια είναι αυτά Ντροπή!
Προσοχή ψαχουν έγγραφα με διαφορετικές διευθύνσεις για να το πάνε άλλου πρόσεχε τι στέλνεις αν στέλνεις.
Φίλε δε κατάλαβα τπτ πραγματικά.οκ ασ πούμε εγώ αρνούμαι (έστειλα βέβαια φορολογική δήλωση-δεν είχα κάτι να κρυψω σιγά 300-400€ έχω καταθέσει.) Αλλά αυτοί γιατί να τα στείλουν στην επιτροπή. Θα απαντήσουν δε μας έστειλε τα χαρτιά άρα κλειδώθηκε ο λογαριασμκς. Όταν μας τα στείλει θα συνεργαστουμε.

Επισης δε κατάλαβα γιατί δεν είναι θέμα mga από δω και πέρα? Κ ποιος αποφασίζει. Τα γραψες παρά πολύ περιληπτικά κ δε τα πιασα. Αν θες μ απαντανε είτε εδώ είτε με pm.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Φίλε δε κατάλαβα τπτ πραγματικά.οκ ασ πούμε εγώ αρνούμαι (έστειλα βέβαια φορολογική δήλωση-δεν είχα κάτι να κρυψω σιγά 300-400€ έχω καταθέσει.) Αλλά αυτοί γιατί να τα στείλουν στην επιτροπή. Θα απαντήσουν δε μας έστειλε τα χαρτιά άρα κλειδώθηκε ο λογαριασμκς. Όταν μας τα στείλει θα συνεργαστουμε.

Επισης δε κατάλαβα γιατί δεν είναι θέμα mga από δω και πέρα? Κ ποιος αποφασίζει. Τα γραψες παρά πολύ περιληπτικά κ δε τα πιασα. Αν θες μ απαντανε είτε εδώ είτε με pm.
Φίλε μου η εταιρεία όπως σου έγραψε εχει ολοκληρωθεί η διαδικασία της ταυτοποίησης σου (διαδικασία που περιέχεται στις διαδικασίες σχετικά με την δέουσα επιμέλεια) και επικαλείται την ενισχυμένη επιμέλεια και σου ζητά τα σχετικά έγγραφα. Κατά τις οδηγίες της MGA αν έχεις κάνει συναλλαγές πάνω απο 6000 αν θυμάμαι σωστά μέσα σε ενα 6μηνο και ανάλογα με το μέσο πληρωμής, λέει στις εταιρίες να προχωρήσουν στην διαδικασία που κάνουν για σένα. Καλά μέχρι εδώ; Από τα παραπάνω προκύπτει ότι μπαίνουν στην διαδικασία να εκμεταλλευτούν την νομοθεσία για δικό του όφελος. Τα έγγραφα που σου ζητάνε για αυτήν την διαδικασία δεν ανήκουν πια στην κατηγορία των προσωπικών δεδομένων αλλά στα Ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα (οικονομικά δεδομένα, δεδομένα υγείας, σεξουαλικές προτιμήσεις κλπ) έχεις κάθε δικαίωμα να φέρει αντίρρηση σε αυτό ειδικά αν κάποιος ειδικός (όχι φυσικά εγώ ετσιιιι) σε ενημερώσει. Όταν στα πλαίσια αυτής της νομοθεσίας σου ζητούν τα έγγραφα δεν αποφασίζουν αυτοί αν θα κλειδωθεί ο λογαριασμός μόνο να παγώσει μέχρι την ολοκλήρωση της διαδικασίας. Στα πλαίσια του νόμου πρέπει στέλνουν τα στοιχειά που έχουν στα χεριά με ένα υπόμνημα ίσως που να εξηγεί τους λόγους για τους οποίους ο λαγαριασμος σου είναι ύποπτος για ξέπλυμα.....
Η επιτροπή θα πει δεν υπάρχει λόγος ερευνάς και η ανάληψη σου θα προχωρήσει Αν η επιτροπή από την μελέτη των στοιχείων θεωρήσει ότι πρέπει να ελεγχθείς δεν θα το πάρεις καν χαμπάρι γιατί έχει τέτοια δικαιοδοσία όπου ουτε εισαγγελική παρέμβαση χρειάζεται! Μετά την έρευνα αν πει καθαρός τα λεφτά τα παίρνεις εσυ Αν όχι τα λεφτά φεύγουν απο την στοιχηματικη και πανε... δεν θυμάμαι που!
Αρα τα χάνουν σε κάθε περίπτωση!!!!
Αν σου κρατήσουν λεφτά είναι παράνομο γιατί θα πρέπει να στείλουν τον φάκελο για να πάρει τα στοιχειά η επιτροπή αν το κρίνει! Αν στα κρατήσουν πας νομικά και δεν είναι θέμα MGA η κατάχρηση της συγκεκριμένης νομοθεσία και αρμοδία είναι τα δικαστήρια στην Ελλάδας αν η εταιρία κρατήσει τα χρήματα που η ίδια τα θεωρεί δήθεν ύποπτα.. Αρα τι φάκελο θα στείλουν; ποιες οικονομικές συναλλαγές ; τέτοια ποσά ξέπλυμα; θα τους ζητηθεί να είναι πιο σοβαροί στο μέλλον.
Στην δεύτερη σελίδα στο Ε1 ας πούμε οτι κάποιος δν είναι φιλοξενούμενος και ότι εχει δηλώσει το χ σπίτι οτι μένει για χ λόγους το οποίο δεν είναι το ιδιο με της καρτοκινητης το statement της κάρτας, την διεύθυνση paysafe skrill κλπ θα επικαλεστούν πολύ απλα οτι δεν έχεις τα σωστά στοιχειά. Αυτά ψάχνουν και ότι παίζει άλλος για λογαριασμό άλλου γιατί φυσικά ο φίλος δεν θα σου δώσει το Ε1 του ετσι;;;;
Αυτά λοιπόν. Ελπίζω να σε κάλυψα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dim1234
Φίλε μου η εταιρεία όπως σου έγραψε εχει ολοκληρωθεί η διαδικασία της ταυτοποίησης σου (διαδικασία που περιέχεται στις διαδικασίες σχετικά με την δέουσα επιμέλεια) και επικαλείται την ενισχυμένη επιμέλεια και σου ζητά τα σχετικά έγγραφα. Κατά τις οδηγίες της MGA αν έχεις κάνει συναλλαγές πάνω απο 6000 αν θυμάμαι σωστά μέσα σε ενα 6μηνο και ανάλογα με το μέσο πληρωμής, λέει στις εταιρίες να προχωρήσουν στην διαδικασία που κάνουν για σένα. Καλά μέχρι εδώ; Από τα παραπάνω προκύπτει ότι μπαίνουν στην διαδικασία να εκμεταλλευτούν την νομοθεσία για δικό του όφελος. Τα έγγραφα που σου ζητάνε για αυτήν την διαδικασία δεν ανήκουν πια στην κατηγορία των προσωπικών δεδομένων αλλά στα Ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα (οικονομικά δεδομένα, δεδομένα υγείας, σεξουαλικές προτιμήσεις κλπ) έχεις κάθε δικαίωμα να φέρει αντίρρηση σε αυτό ειδικά αν κάποιος ειδικός (όχι φυσικά εγώ ετσιιιι) σε ενημερώσει. Όταν στα πλαίσια αυτής της νομοθεσίας σου ζητούν τα έγγραφα δεν αποφασίζουν αυτοί αν θα κλειδωθεί ο λογαριασμός μόνο να παγώσει μέχρι την ολοκλήρωση της διαδικασίας. Στα πλαίσια του νόμου πρέπει στέλνουν τα στοιχειά που έχουν στα χεριά με ένα υπόμνημα ίσως που να εξηγεί τους λόγους για τους οποίους ο λαγαριασμος σου είναι ύποπτος για ξέπλυμα.....
Η επιτροπή θα πει δεν υπάρχει λόγος ερευνάς και η ανάληψη σου θα προχωρήσει Αν η επιτροπή από την μελέτη των στοιχείων θεωρήσει ότι πρέπει να ελεγχθείς δεν θα το πάρεις καν χαμπάρι γιατί έχει τέτοια δικαιοδοσία όπου ουτε εισαγγελική παρέμβαση χρειάζεται! Μετά την έρευνα αν πει καθαρός τα λεφτά τα παίρνεις εσυ Αν όχι τα λεφτά φεύγουν απο την στοιχηματικη και πανε... δεν θυμάμαι που!
Αρα τα χάνουν σε κάθε περίπτωση!!!!
Αν σου κρατήσουν λεφτά είναι παράνομο γιατί θα πρέπει να στείλουν τον φάκελο για να πάρει τα στοιχειά η επιτροπή αν το κρίνει! Αν στα κρατήσουν πας νομικά και δεν είναι θέμα MGA η κατάχρηση της συγκεκριμένης νομοθεσία και αρμοδία είναι τα δικαστήρια στην Ελλάδας αν η εταιρία κρατήσει τα χρήματα που η ίδια τα θεωρεί δήθεν ύποπτα.. Αρα τι φάκελο θα στείλουν; ποιες οικονομικές συναλλαγές ; τέτοια ποσά ξέπλυμα; θα τους ζητηθεί να είναι πιο σοβαροί στο μέλλον.
Στην δεύτερη σελίδα στο Ε1 ας πούμε οτι κάποιος δν είναι φιλοξενούμενος και ότι εχει δηλώσει το χ σπίτι οτι μένει για χ λόγους το οποίο δεν είναι το ιδιο με της καρτοκινητης το statement της κάρτας, την διεύθυνση paysafe skrill κλπ θα επικαλεστούν πολύ απλα οτι δεν έχεις τα σωστά στοιχειά. Αυτά ψάχνουν και ότι παίζει άλλος για λογαριασμό άλλου γιατί φυσικά ο φίλος δεν θα σου δώσει το Ε1 του ετσι;;;;
Αυτά λοιπόν. Ελπίζω να σε κάλυψα.
Με καλύψεις απολύτως. Δύναμη σε βρίσκω. Σε ευχαριστώ πολυ.

Δεν έχω νεότερα με την υπόθεση μου. Περιμένω απαντήσεις. Αν ισχύουν όσα έγραψε φίλε λογικά το ε1 που τους έστειλα θα τους κάλυψε.

Μόλις έχω νεότερα θα στείλω προς ενημέρωση όλων μας.
 
Τα νέα είναι τα εξής. Μου ζήτησαν εκ νέου βεβαίωση κινητού αλλά πιο προσφατη λένε. Πήγα την πήρα την ίδια μέρα. Μου στείλανε εμαιλ ότι έγινε δεκτή και ότι τακτοποιήθηκε πλήρως ο λογαριασμός μου. Προχώρησαν σε ανάληψη και την επόμενη μέρα (δηλ σήμερα κυριακη 22-11) μου έστειλαν ότι ΞΑΝΑελεγχετε ο λογαριασμός μου και το έκλεισαν.

Χωρίς καμιά αιτιολογία και ενώ ότι έγγραφα έχουν ζητήσει τα χουν λάβει. Άρα προς τον φίλο GATHS που τα είπε τόσο καλά κ ελπιδοφόρα μάλλον δεν είναι έτσι ακριβώς. Δε ξέρω πως είναι αλλά κάτι δε πάει καλά.

Εγω τους ειπα ότι αν θέλουν είμαι διατεθημενος να τους στείλω ότι έγγραφο χρειάζονται. Αλλά και ή υπομονή εξαντλείται.
Θα θελα από την αλλη να φίλε BETLADEN να δω τι θα σου πουν τώρα??? Ότι δεν έστειλα τα χαρτιά τα οποία υπάρχει απάντηση ότι έγιναν δεκτά? Η' Ότι ελέγχεται??? Αλλά ως τι ελέγχεται...
Πολύ περίεργος.
 
Μου στείλανε εμαιλ ότι έγινε δεκτή και ότι τακτοποιήθηκε πλήρως ο λογαριασμός μου. Προχώρησαν σε ανάληψη και την επόμενη μέρα (δηλ σήμερα κυριακη 22-11) μου έστειλαν ότι ΞΑΝΑελεγχετε ο λογαριασμός μου και το έκλεισαν.

Άρα προς τον φίλο GATHS που τα είπε τόσο καλά κ ελπιδοφόρα μάλλον δεν είναι έτσι ακριβώς.

Θα ήθελες να μας πεις τι εννοείς με το προχώρησαν σε ανάληψη; είναι αυτό που καταλαβαίνω; έγινε η ανάληψη και περιμένεις χρήματα;
Τι δεν είναι έτσι ακριβώς;

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Θα ήθελες να μας πεις τι εννοείς με το προχώρησαν σε ανάληψη; είναι αυτό που καταλαβαίνω; έγινε η ανάληψη και περιμένεις χρήματα;
Τι δεν είναι έτσι ακριβώς;

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Προχώρησα σε ανάληψη (καταλάθος το "ν") μόλις με ενημέρωσαν ότι ταυτοποιήθηκε ο λογαριασμός (μιλάμε για τη 3φορα που μ το στείλανε αυτό).

Την επόμενη της ανάληψης που φυσικά δεν ολοκληρώθηκε μ έστειλαν εμαιλ ότι μου κλείνουν το λογαριασμό και τον ελέγχουν.

Μίλησα με το δικηγόρο μου κ με προέτρεψε να μην χάνω άλλο χρόνο σε εμαιλ αλλά να κάνω καταγγελία στις αρμόδιες αρχές. Ξεκίνησα μ mga και αυτή με έστειλε ecogra. Σήμερα θα κάνω εκεί. Ξέρει κανείς τπτ για ecogra??
 
Φιλέ δεν διάβασα κατι πολύ σημαντικο στις αναρτήσεις σου ότι δεν εχεις κανει ποτέ ανάληψη!!! αρα έχεις ουσιαστικά κανει μόνο κατάθεση με paysafe πριν από δυο χρονια κατάθεση και κατάθεση με vivaspot δηλαδή αν δεν κανω λάθος με μετρητά σε ένα supermarket πχ με κωδικό από το site. Mε καρτα έχεις κανει κατάθεση; να υποθέσω πως όχι γιατί θα σου ζητούσαν και φωτογραφία της κάρτας και ας είχες να την χρησιμοποιήσεις δυο χρονια, όπως 'καναν και με paysafe. Αρα α)αν δεν είχες κανει κατάθεση με καρτα β) o λογαριασμος paysafe αν δεν είναι ταυτοποιημενος (unlimited) τότε πρακτικά είμαστε στην εξής κατασταση: Πας να κάνεις ανάληψη εχοντας κανει πρακτικά καταθέσεις μη ταυτοποιημενες! και όλα αυτα μετα απο 2χρονια!!! Κάτσε απο την απέναντι μερια! ποιος παίχτης ερασιτέχνης, επαγγελματίας κερδισμένος η χαμένος δεν εχει ζητήσει έστω μια δυο αναλήψεις από τις επιστροφές τι ποσοστό δινεις; Επαναλαμβάνω πως αν ισχύουν όλα τα παραπάνω οπου ουσιαστικά η μονή υποθεση που κανω ειναι οτι δεν είχες κανει κατάθεση με καρτα και ο paysafe λογαριασμος δεν ήταν ταυτοποιημενος και είχε οριο, Τότε πρέπει να βρω το θαρρος να Ανακαλέσω τις φράσεις σε προηγούμενο post μου προσ την εταιρεία ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ! & ΛΑΜΟΓΙΑ γιατί και εγώ ο ιδιος θα έστελνα τον λογαριασμό σου για έλεγχο! Μη τον παρεις προσωπικά μπορεί να είναι τυχαίο και οι καταθέσεις μικρες αλλά υπάρχει ενα πολύ περίεργο μοτιβο. Τα χρήματα σου φιλέ πιστεύω ότι θα τα παρεις. Φιλικά και το ξέρεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: magon
Φιλέ δεν διάβασα κατι πολύ σημαντικο στις αναρτήσεις σου ότι δεν εχεις κανει ποτέ ανάληψη!!! αρα έχεις ουσιαστικά κανει μόνο κατάθεση με paysafe πριν από δυο χρονια κατάθεση και κατάθεση με vivaspot δηλαδή αν δεν κανω λάθος με μετρητά σε ένα supermarket πχ με κωδικό από το site. Mε καρτα έχεις κανει κατάθεση; να υποθέσω πως όχι γιατί θα σου ζητούσαν και φωτογραφία της κάρτας και ας είχες να την χρησιμοποιήσεις δυο χρονια, όπως 'καναν και με paysafe. Αρα α)αν δεν είχες κανει κατάθεση με καρτα β) o λογαριασμος paysafe αν δεν είναι ταυτοποιημενος (unlimited) τότε πρακτικά είμαστε στην εξής κατασταση: Πας να κάνεις ανάληψη εχοντας κανει πρακτικά καταθέσεις μη ταυτοποιημενες! και όλα αυτα μετα απο 2χρονια!!! Κάτσε απο την απέναντι μερια! ποιος παίχτης ερασιτέχνης, επαγγελματίας κερδισμένος η χαμένος δεν εχει ζητήσει έστω μια δυο αναλήψεις από τις επιστροφές τι ποσοστό δινεις; Επαναλαμβάνω πως αν ισχύουν όλα τα παραπάνω οπου ουσιαστικά η μονή υποθεση που κανω ειναι οτι δεν είχες κανει κατάθεση με καρτα και ο paysafe λογαριασμος δεν ήταν ταυτοποιημενος και είχε οριο, Τότε πρέπει να βρω το θαρρος να Ανακαλέσω τις φράσεις σε προηγούμενο post μου προσ την εταιρεία ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ! & ΛΑΜΟΓΙΑ γιατί και εγώ ο ιδιος θα έστελνα τον λογαριασμό σου για έλεγχο! Μη τον παρεις προσωπικά μπορεί να είναι τυχαίο και οι καταθέσεις μικρες αλλά υπάρχει ενα πολύ περίεργο μοτιβο. Τα χρήματα σου φιλέ πιστεύω ότι θα τα παρεις. Φιλικά και το ξέρεις.
Φυσικά το ζήτημα εξ αρχής αυτό είναι . Να πάρω τα χρήματα μου. Όσο για την άλλη μεριά που λες.

Καταρχην. Τι ανάληψη να κάνω όταν είναι χαμένος αφού ότι έπαιζα πήγαινε ιστορικό κουβά. Με 100€ κατάθεση αρκούν δύο λάθος επιλογές και είσαι χαμένος.

Και πάλι από την αρχή κατάθεση και πάμε παλι χαμένος. Κάποια ήταν με δωρο μπόνους. Πρέπει να μην προλάβαινα να κάνω ούτε το 20% του τζίρο. Αλλά όπως ειδες στο σκρινσοτ δε μιλάμε ότι το χα ξεχεσει σε καταθέσεις. 1130€ σε 2,5χρονια. Μέχρι και εγω Νόμιζα είχα κάνει περισσότερα.
Ερασιτέχνης όσο δε πάει δηλ.

Όσο για τη paysafe ήταν ταυτοποιημένη απόλυτα πολλά χρονια τωρα. Ξαφνικα μία μέρα σε μία πληρωμή μου έβγαλε λάθος ενέργεια. Κάτι τέτοιο. Εν ολιγης μου κατήργησαν το λογαριασμο. έχω διαβάσει σε αναρτήσεις ότι έχει αρχισει να γίνεται μόδα χωρίς να μαθαίνουμε το λόγο κιόλας. Ευτυχώς εγώ έχω κρατήσει τα εμαιλ που θεωρούνται αποδεικτικό.

Οι καταθέσεις, δύο τρεις έγιναν, από τότε που έκλεισε ή paysafe έγιναν με κωδικό viva. Αποφεύγω τις Κάρτες γιατί την έχω πατήσει πολύ άσχημα στο παρελθόν με τη bet365 που δεν είχα σταματημό κ εβαζα - εβαζα.

Αυτά πάνω στο θέμα μας. Έπιασα το νόημα που ήθελες να περάσεις. Αλλά δε θα με βρεις απόλυτα σύμφωνο όπως καταλάβεις.
 
Υπάρχουν καλά νέα στην υπόθεση.
Μόλις έλαβα εμαιλ από την winmasters ότι ανοίχθηκε ο λογαριασμός μου. Από όσο καταλαβα δεν τους άρεσε καθόλου η αίτηση ανάληψης προς viva ως τράπεζα όμως. Δηλ μέσω του fast bank transfer έβαλα τα στοιχεία της viva μου κανονικά iban bic/swift της viva.

Μου ζήτησαν να αλλάξω τράπεζα. Φυσικά και άλλαξα μετα απο όλη αυτή την αγωνία που πέρασα αφού το ζήτημα μου ήταν να μην κάτσω στο κισσε 4ωρες από τη στιγμή που (στην εθνική που ήταν η άλλη επιλογή μ) έχω χάσει τη κάρτα ατμ μου.

Αλλά έχω τρεις απορίες.

1)γιατί ή ανάληψη στη viva τους ενόχλησε τόσο? Εμένα ο λογιστής μου περσυ μ έδειξε ένα κάρο έξοδα από τη κάρτα της viva (απουσίας της κανονικής ξεφτυλιστηκε) το οποίο σημαίνει ότι είναι κανονικά συνδεδεμένο με την εφορια μ. Άρα ποιος ο λόγος ανησυχίας? Δε καταλαβαίνω.

2)έχουν δικαίωμα να μου επιβάλουν σε ποια τράπεζα να ζητησω εμβάσμα? Ή έστω το αναποδο. Σε ποια τράπεζα να μην ζητησω? Δεν ξέρω κάποιον τέτοιο νόμο ούτε αναφορά στους όρους τους για κάτι τέτοιο.

3). Αν εγώ ήθελα να ζητησω σε revolut πχ που είναι της μόδας? Θα την ακυρωναν πάλι? Εψαξα μόλις τώρα και ή revolut έχει κανονικά bic/swift. Άρα θα μπορούσα να βάλω και fast bank transfer προς revolut. (REVOGB2L)

Αναμενω τα σχόλια σας και τις απαντήσεις σας με πιο χαλαρή διάθεση τώρα πια αφού όλα είχαν θετική έκβαση.

(Να ευχαριστήσω και το BetLanden για τη παρέμβαση του.)
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...